Opinie o Gravet Consulting Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gravet Consulting Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gravet Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gravet Consulting Sp. z o.o. w Łódź

Beznadziejna i przestarzała agencja rekrutacyjna. Nie polecam.

@Anna

@ Anna My przeczytaliśmy bardzo dokładnie to, co Pani napisała, ale w 1szym wpisie z negatywną opinią przedstawiła się Pani jako Anna, Były Pracownik. A naszym pracownikiem Pani nigdy nie była. To wprowadzanie innych w błąd. Proszę o zmianę statusu lub usuniecie tego wpisu.

Sylwia Nowy wpis

Interesuje mnie praca jako specjalista ds. personalnych. W aktywnym ogłoszeniu jest teraz napisane, że liczy się doświadczenie zawodowe przy podobnej. Co najmniej 2-letnie. Nie jest przy tym jednak wprost wskazane od jakiej podstawy wynagrodzenia można byłoby zacząć przy takim założeniu. Może jednak tu by ktoś wiedział i ocenił czy warto aplikować?

Gravet Consulting Nowy wpis
@Sylwia

Dzien dobry, to rekrutacja, którą prowadzimy dla naszego klienta. Praca stacjonarna w Ozorkowie. Jeśli jest Pani zainteresowana tym stanowiskiem prosimy o kontakt telefoniczny, nr telefonu 42 250 69 36.

Beznadziejna i przestarzała agencja rekrutacyjna. Nie polecam.

Gravet Consulting

Zawsze jest nam przykro, że nie możemy uwzględniać w procesach rekrutacyjnych wszystkich, którzy do nas aplikują. Szukamy kandydatów pod kątem oczekiwań naszych kleintów.

Nic dodać nic ująć. Proces rekrutacji wydłużony do granic możliwości. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Dziwnie to wygląda

@Anna

Możliwe, że to przez braki w specach od rekrutacji? widzę, że jedna Pani już się interesowała dawniejszym ogłoszeniem, wygasło ze dwa miesiące temu a widzę, że znowu wisi oferta. czemu ktoś się nie sprawdził? Był jakiś okres próbny w tym odstępie? Ile trwa?

@Anna

Staramy sie zawsze minimalizować okres trwania prowadzonych przez nas projektów rekrutacyjnych, ale są one uzależnione od naszych klientów, dla których prowadzimy poszukiwania specjalistów i managerów. Podobnie pozostajemy w stałym kontakcie z kandydatami kiedy odpowiedź przedłuża sie. Jeśli nie wróciliśmy do Pani z informacją zwrotną i jest Pani niezadowolona prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem, który z Panią rozmawiał. Być może nie ma jeszcze odpowiedzi od klienta.

Może ktoś się nie sprawdził? Może kogoś nie sprawdzili wystarczająco? Ciężko tak wyciągać wnioski bez znajomości szczegółów. O jakim konkretnie ogłoszeniu piszesz? Ja tam widzę, że na ich stronie rzeczywiście jest wiele ogłoszeń które co jakiś czas się „odnawiają” i to może wyglądać dziwnie ale nie można stwierdzić, że wina leży po stronie Gravet. Może po prostu takich mają klientów którzy tak jak w tym starym powiedzeniu chcieliby ale boją się. Chociaż zazwyczaj jest tak ze wina leży tak jak w małżeństwie po dwóch stronach: męża i teściowej

@Anna

@Anna dlaczego komentuje Pani, jako nasz były pracownik? Sądząc po tresci wypowiedzi nie mogła Pani u nas pracować.

Anna Nowy wpis
@Gravet Consulting

Nie wiem na jakiej podstawie piszecie, że u Was pracowałam. Gdybyście przeczytali uważnie moją wypowiedź to pewnie zauważylibyście, że używam trybu przypuszczającego (używam słowa może). Nie trzeba u Was pracować żeby wiedzieć co się u Was dzieje. Może jednak opinie które są tutaj wyrażone są prawdziwe?

Gravet Consulting Nowy wpis

Ruda

Są benefity na stanowisku specjalisty ds. rekrutacji, ale jest też mowa w ogłoszeniu o możliwości ciągłego rozwoju zawodowego. Ktoś z Was pracuje w agencji i rozwinie, co miała ona na myśli? Jeżeli szkolenia, to przykładowo jakie? Z góry dzięki! :)

Ayo

Mam pytanie odnośnie stanowiska pracy Product Manager. Jak dotąd nie miałam przyjemności korzystać z pośrednictwa agencji rekrutacyjnej. Jak wygląda cała procedura, jak przebiega i ilustopniowa będzie rekrutacja? Z kim podpisuje się umowę?

Konrad
@Ayo

Dzień dobry, etapy rekrutacji prowadzonej przez naszą firmę są opisane na stronie: https://gravet.com.pl/etapy-rekrutacji/. Umowa jest podpisywana z pracodawcą - firmą, dla której prowadzimy rekrutację.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Gravet Consulting Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Export Manager - Rynki APAC? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Edyta

Dzień dobry. Mnie to ciekawiłaby praca ale bezpośrednio tu w agencji czy ktoś mógłby przybliżyć mi ten temat? Zastanawiam się nad warunkami zatrudnienia, jakie obowiązki są do wypełniania i jakie zarobki za sobą pociągają. Ktoś pracuje i da znać?

@Edyta

Dzień dobry, w tej chwili poszukujemy do nas osoby na takie stanowisko: https://gravet.com.pl/oferta/asystent-asystentka/. Warunki zatrudnienia zależą od doświadczenia i poziomu kompetencji. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

Izabela
@Gravet Consulting

Czy przewidują Państwo w najbliższych miesiącach nabór na stanowisko Konsultanta? Nie ukrywam, że interesują mnie także zarobki, lub przynajmniej widełki zarobkowe dla tego stanowiska.

@Izabela

Dzień dobry, planujemy w przyszłym roku. Warunki zatrudnienia zależą od doświadczenia na podobnym stanowisku i poziomu kompetencji. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

Izabela
@Gravet Consulting

Dzień dobry, dziękuję za odpowiedź. Bardzo chętnie, ale czy w przybliżeniu mogę poznać termin rekrutacji? Mam różne doświadczenia z aplikowaniem w trakcie pracy u innego pracodawcy, wolę to zrobić, gdy już będzie nabór :)

@Izabela

Planujemy w okolicach wakacji. Będziemy poszukiwać konsultantów z doświadczeniem w direct search.

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Analityk w firmie Gravet Consulting Sp. z o.o.?

Gravet Consulting

Dzień dobry, jesteśmy firma rekrutacyjną. Poszykujemy Analityka dla naszego klienta, a nie do naszych struktur. Zapraszamy do przesłania aplikacji

Agnieszka

Widze na stronie, że firma szuka asystentki zarządu :) Ktoś ma doświadczenie na tym stanowisku i opisze warunki pracy? :D Ewentualnie proces rekrutacji?

Iwona

Ile zarabia tutaj asystentka ds. Public Relations z językiem francuskim, tak mniej więcej ile? Jaka jest pierwsza umowa, czy jest to umowa o pracę? Interesuje mnie praca w Łodzi, przepraszam, że piszę na wątku poznańskim.

Monika Zielinska
@Iwona

Dzień dobry, to jest projekt rekrutacyjny prowadzony dla naszego klienta. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata w realizacji zadań, które są kluczowe na tym stanowisku i określone w ogłoszeniu. Zapraszamy do aplikowania jeśli zna Pani francuski na poziomie C1 co najmniej

Teresa

Skąd taka cisza od kilku lat na tym forum? Czy firma już nie zatrudnia ludzi, a może wszyscy są tak zadowoleni z pracy, że nie mają czasu ani chęci tutaj nic pisać :) mam nadzieję, że to dlatego ale jeśli znajdzie sie tu jakiś obecny pracownik, chciałabym aby podzielił się swoimi doświadczeniami z tej firmy!

Handlowiec

Po pierwsze, to doradztwo personalne ma ciekawe oferty pracy. Uważam że są dobrzy w tym co robią - udzielili mi wszystkich niezbędnych informacji, był bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą rekrutację jak i również na rozmowie panował profesjonalizm i miła atmosfera. Jak dla mnie są oni do polecenia, bo w dzisiejszych czasach gdy rekrutacje prowadzą wielkie agencje rekrutacyjne bardzo trudno o indywidualne podejście do człowieka.

Edyta

@Kandydatwidzę, że miałaś pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o proces rekrutacyjny. Zachęcam również do wypełnienia krótkiego raportu, który później pomoże innym użytkownikom łatwiej znaleźć szczegóły na temat rozmowy kwalifikacyjnej. http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,224735,1,1

Brałam udział w prowadzonej przez tą firmę rekrutacji. Była ona przeprowadzona bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Panie prowadzące rozmowę rekrutacyjną były sympatyczne i zadawały konkretne pytania dotyczące mojego doświadczenia jak i o moje preferencje. Na każdym etapie rekrutacji, nawet gdy już byłam na etapie spotkań z pracodawcą u którego chciałam się zatrudnić, miałam kontakt z osobą prowadzącą tą rekrutację, która nadzorowała, czy wszystko przebiega poprawnie. Z mojego doświadczenia polecam to doradztwo personalne!

wandzia

Rekrutują dla pewnej dużej firmy, która RZEKOMO ma w Polsce zaplecze produkcyjne, a wszyscy wiedzą, że nie ma. Podczas rekrutacji wyczuwa się bardzo dużą nerowość osób rekrutujących i bardzo duży nieprofesjonalizm. Odradzam tego pośrednika jak też i ich klienta, skoro ani jedni ani drudzy nie są w stanie prowadzić porządnie rekrutacji.

aplikantka

Miałam z nimi do czynienia w związku z rekrutacją do jednej z firm. Rekrutacja odbywała się w kilku etapach. Niestety nie był to miły proces gdyż rekruter wprowadzał bardzo dużą nerwowość w kontaktach ze mną. Było kilka etapów i kilka testów, a w ostatnim etapie był test, podczas którego gdy ja go wypełniałam Panie sobie dyskutowały. Miałam rzekomo 10 min na wypełnienie pytań natomiast Panie dały mi tylko 8 góra 9 min. Dla mnie proces rekrutacji prowadzonych przez tą firmie nie jest zbyt transparenty ani przyjazny dla potencjalnej kandydatki.

we

aktualnie to oni wlasnie teraz prowadza rekrtuacje na przylad na stanowisko przedstawiciela handlowego w Poznaniu trzeba miec wykształcenie co najmniej średnie,poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B, najchętniej w sprzedaży usług

admin

Co aktualnie dzieje się w Gravet Consulting Sp. z o.o.? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi newsami? Czekamy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Gravet Consulting Sp. z o.o. - Łódź

Gravet Consulting Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.

Gravet Consulting Sp. z o.o.