Gravet Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Gravet Consulting Sp. z o.o.

admin 2016-07-23 05:16
Co aktualnie dzieje się w Gravet Consulting Sp. z o.o.? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi newsami? Czekamy na twój komentarz.
we 2016-08-05 22:25
aktualnie to oni wlasnie teraz prowadza rekrtuacje na przylad na stanowisko przedstawiciela handlowego w Poznaniu trzeba miec wykształcenie co najmniej średnie,poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B, najchętniej w sprzedaży usług
aplikantka 2017-01-18 13:03
Miałam z nimi do czynienia w związku z rekrutacją do jednej z firm. Rekrutacja odbywała się w kilku etapach. Niestety nie był to miły proces gdyż rekruter wprowadzał bardzo dużą nerwowość w kontaktach ze mną. Było kilka etapów i kilka testów, a w ostatnim etapie był test, podczas którego gdy ja go wypełniałam Panie sobie dyskutowały. Miałam rzekomo 10 min na wypełnienie pytań natomiast Panie dały mi tylko 8 góra 9 min. Dla mnie proces rekrutacji prowadzonych przez tą firmie nie jest zbyt transparenty ani przyjazny dla potencjalnej kandydatki.
wandzia 2017-04-16 15:15
Rekrutują dla pewnej dużej firmy, która RZEKOMO ma w Polsce zaplecze produkcyjne, a wszyscy wiedzą, że nie ma. Podczas rekrutacji wyczuwa się bardzo dużą nerowość osób rekrutujących i bardzo duży nieprofesjonalizm. Odradzam tego pośrednika jak też i ich klienta, skoro ani jedni ani drudzy nie są w stanie prowadzić porządnie rekrutacji.
Zostaw swoją opinię o Gravet Consulting Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gravet Consulting Sp. z o.o.