brak logo

Gravet Consulting Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Gravet Consulting Sp. z o.o.

admin 2016-07-23 05:16
Co aktualnie dzieje się w Gravet Consulting Sp. z o.o.? Czy możesz podzielić się z nami najświeższymi newsami? Czekamy na twój komentarz.
we 2016-08-05 22:25
aktualnie to oni wlasnie teraz prowadza rekrtuacje na przylad na stanowisko przedstawiciela handlowego w Poznaniu trzeba miec wykształcenie co najmniej średnie,poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży B2B, najchętniej w sprzedaży usług
aplikantka 2017-01-18 13:03
Miałam z nimi do czynienia w związku z rekrutacją do jednej z firm. Rekrutacja odbywała się w kilku etapach. Niestety nie był to miły proces gdyż rekruter wprowadzał bardzo dużą nerwowość w kontaktach ze mną. Było kilka etapów i kilka testów, a w ostatnim etapie był test, podczas którego gdy ja go wypełniałam Panie sobie dyskutowały. Miałam rzekomo 10 min na wypełnienie pytań natomiast Panie dały mi tylko 8 góra 9 min. Dla mnie proces rekrutacji prowadzonych przez tą firmie nie jest zbyt transparenty ani przyjazny dla potencjalnej kandydatki.
8
wandzia 2017-04-16 15:15
Rekrutują dla pewnej dużej firmy, która RZEKOMO ma w Polsce zaplecze produkcyjne, a wszyscy wiedzą, że nie ma. Podczas rekrutacji wyczuwa się bardzo dużą nerowość osób rekrutujących i bardzo duży nieprofesjonalizm. Odradzam tego pośrednika jak też i ich klienta, skoro ani jedni ani drudzy nie są w stanie prowadzić porządnie rekrutacji.
6
Kandydat 2017-07-20 09:30
Brałam udział w prowadzonej przez tą firmę rekrutacji. Była ona przeprowadzona bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Panie prowadzące rozmowę rekrutacyjną były sympatyczne i zadawały konkretne pytania dotyczące mojego doświadczenia jak i o moje preferencje.
Na każdym etapie rekrutacji, nawet gdy już byłam na etapie spotkań z pracodawcą u którego chciałam się zatrudnić, miałam kontakt z osobą prowadzącą tą rekrutację, która nadzorowała, czy wszystko przebiega poprawnie.
Z mojego doświadczenia polecam to doradztwo personalne!
2
Edyta 2017-08-02 11:38
@Kandydat widzę, że miałaś pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o proces rekrutacyjny. Zachęcam również do wypełnienia krótkiego raportu, który później pomoże innym użytkownikom łatwiej znaleźć szczegóły na temat rozmowy kwalifikacyjnej. http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,224735,1,1
Handlowiec 2017-08-10 15:03
Po pierwsze, to doradztwo personalne ma ciekawe oferty pracy. Uważam że są dobrzy w tym co robią - udzielili mi wszystkich niezbędnych informacji, był bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą rekrutację jak i również na rozmowie panował profesjonalizm i miła atmosfera.
Jak dla mnie są oni do polecenia, bo w dzisiejszych czasach gdy rekrutacje prowadzą wielkie agencje rekrutacyjne bardzo trudno o indywidualne podejście do człowieka.
2
Zostaw swoją opinię o Gravet Consulting Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gravet Consulting Sp. z o.o.