Opinie o Premix Sp. z o.o. w Połaniec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Premix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premix Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premix Sp. z o.o. w Połaniec

Chetny

Mógł by ktoś się jaśniej wypowiedzieć dlaczego nie poleca lub poleca pracę u tego pracodawcy... Czytając komentarze dlaczego wypłaty nie na czas? Szkoła ktoś pod uwagę że idą z zagranicy na polskie konto? Jakie warunki mieszkaniowe

Kulfon
@Chetny

Odradzam zdecydowanie firma (usunięte przez administratora) jak się zmieni stary cap to może będzie lepiej

Aleksandra
@Kulfon

A co jest nie tak? „Urwało” twój wpis

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Premix Sp. z o.o.?

Ryki

Ogólnie wynagrodzeniem nazywa się uczciwą zapłatę za pracę to co u nas dają to (usunięte przez administratora). Nigdy nie w terminie i zawsze w ratach. (usunięte przez administratora) Coś się chwalą że mają innowacyjne wyroby a tym czasem to zwykła breja cementu, wapna i czasami azbestu pochodzącego z recyklingu. Dla szefów miliony dla ludzi szantaż i wyzwiska. Nikomu nie polecam

Maro
@Ryki

Wypłaty zawsze na czas nie kłam no po co ? Kto się na bierze ? Firma w porządku trzeba tylko pamiętać aby pracować.

Arek

Szef nigdy nikomu nie płacił pod stołem jest bardzo uczciwym człowiekiem i nigdy nikogo nie (usunięte przez administratora) na pieniądze. To co wypisujesz są to kompletne bzdury Pozdrawiam

Magda.d
@Arek

Wypłaty na czas ale pracować trzeba ????

Aha

Śmiech na sali jesteście zwykłymi śmieciami nie polecam firma która nie ma przyszłości i sprzedaje gówniany towar haha.

Klient pcc
@Aha

Proponowano mi ostatnio towar tej firmy ale podzwoniłem po kilku zaprzyjaźnionych firmach i okazało się że te materiały to jakaś bubel a ich przygotowanie i obsługa jeszcze gorsza. Ci którzy kupili mieli szereg problemów z jakością i reklamacją. Widać z wypowiedzi, że się to wszystko się potwierdza. Dobrze że dałem sobie z nimi spokój.

Ryki
@Klient pcc

zgadza się 0 jakości, 0 innowacyjności i 0 powtarzalności. Jak na hali ludzie z łapanki zatrudnieni na czarno mieszają w betoniarkach składniki ładując łopatą

robol

musieli by się zmienić właściciele. To zwykłe (usunięte przez administratora) jest które partyjnymi koneksjami dostało dotacje unijne. Większość dotacji poszła bokiem a z tego co zostało postawili mega drogą halę. Teraz udają innowatorów i mieszają cement z azbestem że niby innowacyjny materiał.

życzliwy
@Aha

sprawdziłbym certyfikaty i atesty. Z dobrze poinformowanych źródeł wiem że jedna pani robi je w takim programie graficznym. Jak zrobisz pokerowo sprawdzam to okaże się że król jest nagi i blefuje

Zarząd
@Klient pcc

Z czego to Pan jest niezadowolony? Nasze wyroby na innowacyjne produkty o b złożonym składzie chemicznym przygotowywanym przez zespół specjalistów zawsze pod klienta. Owszem mogło się coś zdarzyć że źle wymieszali albo zwarzyli. Pan rozumie czasami jakiś baran na produkcji coś popsuje. Zapewniam, że mamy najlepsze wyroby na świecie więc dziwnym jest fakt takiej złej opinii

Waldi
@życzliwy

Głupoty w programie komputerowym to może twój mózg zrobiono ale według mnie po tym co piszesz to w głowie masz papkę Firma ok

robotnik
@Zarząd

sam jesteś baran uwłaszczony na szemranych dotacjach

Madry
@Ryki

0 to wypisuje te bzdury łamago

Firma bardzo dobra pracowałem 11 lat i wszystko jest na czas

@Mario

A na jakim stanowisku pracowałeś w Premixie? Skoro pracowałeś tyle lat to na pewno jesteś w stanie mi rzetelnie napisać jak w firmie wygląda kwestia podwyżek :) Czy się zdarzają? Co jaki czas i o ile? Jak można się o nie ubiegać?

@Anna

Byłem operatorem linii i powoli awansowałem. Szefowie bowiem doceniają i sowicie gratyfikują mondre osoby

ortografia

mądre jak już

Hahaha
@Mario

Wez mordko odstaw Mefedron bo filmy tworzysz pracowałem rok czasu tam i zawsze wypłata byla nie raz 15 nie raz 23 niech ktos napisze do siebie e-mail lub cos innego zeby sie odezwal pokaze wyciągi z konta zawsze bylo taaak np w styczniu dostales 1800 niby fajnie to w lutym bylo 1500 potem znowu lepiej ale nastepny miesiac Utetna stare metody (usunięte przez administratora)prosze ktos niech zostawi kontakt do siebie opowiem jak tam jest naprawde a Polak Polakowi wilkiem

Krzyniu
@Hahaha

Zastanawiam się nad przyjęciem do tej firmy premix . Zostawiam kontakt 575758031

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Premix Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
Damian

Miejsce, które zatrzymało się w latach 90’. Odradzam każdemu, kto chce normalnie pracować.

Jak wygląda kwestia awansu w Premix Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Betoniarz?

Pracownik wiele lat Zoostaw @

Daj tu kontakt do sb e-mail czy jakis namiar pokaze ci wyciągi z calego roku nigdy nie ma wyplaty na czas nie raz to 25 byla a w umówię do 10 pisze hahahah a Najgorzej to gora czyli majstrowi nic nie robia wychodza na kontrole na papierosa kierownik (usunięte przez administratora) nad (usunięte przez administratora) a nie mowie o innych pracownikach naprawde (usunięte przez administratora)firmowi i niech ktorys sie dowie ze dostales 50 euro wiecej od niego to cie zjedza tam i jeszcze wyrobią opinie zebys sie zwolnił (usunięte przez administratora)nie koledzy z pracy... Zostaw e-mail nie wiem kontakt do siebie opowiem ci wszystko pokaze wiadomosci od kierownictwa. Alkoholicy co drugi

Samo zlo

Firma to (usunięte przez administratora) zarząd to (usunięte przez administratora) pieniadze marne To pijaki wszedzie albo ćpuny Ps ludzie mówią na calej firmie pracownicy starzy zeby nie mieszkać z jakims Patrykiem bo cie rozpije albo da narkotyki a pozniej cie obmacuje bo jest innej orientacji i sie boi przyznac mieszka z nim Dawid jak dobrze pamietam rowniez chłopiec kakaowiec i okrada cala firme mieszka z nimi tam kierownik nic z tego powodu nie robi a naprawde sam chodzi po hali i mowi ze idzie ukraść to i to pozniej pracownicy udają z wypłat No firma to przekręt bo sie ktos dogada z gora to moze wszystko Kazdy powie ci o tym (usunięte przez administratora)ze to robi i (usunięte przez administratora)jak dobrze pamietam jego imie ale mieszka s (usunięte przez administratora)zlodzieje i ćpuny i na dodatek kierownicy czyli osoba co ma odpowiedzialność za produkcje cos jak majster wie o tym i pozwala na to pracowałem tam od sierpnia do grudnia to mnie wyrzucili za to ze nie pozwoliłem sie poniżać nie idz tam do pracy

....
@Samo zlo

Jaki widzisz sens swojej opinii? Znasz znaczenie słowa (usunięte przez administratora) pijak ? Nie chcesz pracować nie pracujesz proste to co piszesz to twoja sprawa o ile to prawda a z tego co wiem to bzdura

Regul

Czytając wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy i z wielkim żalem muszę stwierdzić że to jest niestety prawda... Pracowałem tam blisko 5 lat... Pracując na początku jako "młody" I nie wiele wędząc o tej pracy wiecej zarabiałem, niż porownojac staż pracy po kilku latach. W ciągu tych lat przepracowanych nie oszukując około 100osob "nowych" się przyjęło I max przerobili miesiąc dwa... Nawet było kilkanaście przypadków że pracodawca obiecał im 'gruszki na wierzbie' a pytając starszych pracowników to była kłamstwa i nawet nie przerobili tygodnia... Wypłata nie na czas każdy co miesiąc się obawia czy dostanie wypłatę godna ale co do czego przyjdzie to 'ochłapy' podsumujac : PRZESTRZAGAM WSZYSTKIM PRZED TĄ FIRMĄ!!!

Noin
@Regul

Śmieszne. Są minusy ale są i plusy nie ma co narzekać firma w porządku

Rowniez
@Regul

Pan na racje rowniez ja pracowałem 2 lata jako mlody i rowniez widzialem z 100 osob niektórzy miesica nie posiedzieli bo dramat a jak kolega napisal o prace bo kiedys tam pracował ale z przyczyn rodzimych byl w Polsce zapytal czy sie cos zmienilo z piedzmi to mu napisali 14 euro za godzine ale jak zapytal czy brutto czy netto to musi pan pracowac zeby sie dowiedziec

Bez znaczenia

Powiem tak firma robi sobie jak chce po za tym (usunięte przez administratora) na pożądku dziennym na hali 5/6 po przez nadzór płaca minimalna to jeszcze z wielkim fochem

Pracownik wieloletni
@Bez znaczenia

Potwierdzam a jak udają ze cos robia bo wiecnie zajeci to tylko chyba jak fajki jaraja

Nie polecam

Pracowałem na tych materiałach na budowie drogi ekspresowej dla firmy Gemiprem, która była PW dla Budimexu. Dostali się tam dzięki łapówie dla kierownika z B. Cały nadzór zarówno inwestorski chciał ich jak najszybciej wykurzyc stamtąd. Tym bardziej, że powiązany z nimi jest Mareczek D, brat prezesa Premixu, który jest gościem z uchybieniami psychicznymi i potrafi tylko poniżać i przesladowac ludzi. Gonienie, poniżanie i ośmieszanie ludzi, typowy ubek. Najlepiej, żeby jeść, spać i mieszkać w samochodzie. Próby materiałowe zazwyczaj nie zdawały egzaminu, a odbiory przechodziły z problemami lub poza budową. Zatrudnianie PW bez zgłoszenia, jako swoi ludzie, w większości ekipa pijakow i kombinatorow. Z zewnątrz wizerunek ok, ale środek zgniły. To moja opinia.

@Nie polecam

Wstyd było mi tam pracować.

Niko
@Nie polecam

Premix nie jest powiązany nawet w 1 procencie Panem M z tego co pracuje kilka lat nigdy nie robili wspólnego biznesu bo na Premix trzeba mieć cash a nie obiecanki cacanki :) Materiały super jakość największe firmy w Polsce kupują

Bartłomiej

Przestrzegam przed tą firmą.Obserwuję tam ciągłą rotację pracowników a płace są niskie.Główne problemy firmy wynikają moim zdaniem z niskiej rentowności .Materiały ,które miały podbić rynek swoją innowacyjnością ( fabrykę wybudowano w oparciu o Unijne pieniądze właśnie na innowacje )wcale takimi nie są. Wręcz przeciwnie. Przysparzają klientom wiele kłopotów i reklamacji. Zanim rozpoczniesz pracę w tej firmie przyszły pracowniku zrób własne rozeznanie. Popytaj wśród klientów z branży budowy i remontów mostów , impregnacji hydrofobowej czy w branży posadzek żywicznych o opinię o firmie i jej produktach (nazwy produktów dostępne na stronie producenta) .Rozeznaj się na rynku czy firma jest znana , czy klienci kupują często i dużo , czy respektowane są reklamacje oraz z jaką konkurencją się mierzy. Zrób to przyszły pracowniku bardzo sumiennie i wnikliwie abyś po tem nie był rozczarowany niską płacą i nierealnymi oczekiwaniami pracodawcy. Przekonaj się zwyczajnie sam.Taka moja rada .Myślę że bardzo merytoryczna i pomocna.Sprawdź firmę i zrób do bardzo wnikliwie wszędzie gdzie się da.Dzwoń po firmach z branży i pytaj,pytaj ,pytaj.Często okaże się że nazwa firmy nie jest znana ponieważ w przeszłości mieli firmę ,która pod innym szyldem ich reprezentował na rynku.Zapytaj co stało się z tą firmą .

@Bartłomiej

A ja się nie zgodzę twoja opinia widać że jest z góry skazana na złą Sporo ludzi tam pracuje więc nie jest tam tak chyba źle :)

@Bartłomiej

Zapewne chodzi o Gemiprem :):)

Pracy w tym miejscu nie wspominam pozytywnie, bardzo często zostałem obrażany i poniżany przez prezesa i Pana W. (właściciela konsorcjum stali). Sytuacja finansowa firmy jest nieciekawa, od 3 lat przynosi straty choć na pierwszy rzut oka tego nie widać po samochodach służbowych. Pracownicy produkcyjni długo już nie widzieli podwyżek. Pracownikom z biura bardzo trudno wziąć urlop (najlepiej jakby pracowali 20 godzin na dobę i spali w samochodzie. Ostatnio została zwolniona osoba która pracowała 20 lat w tej firmie, a została zwolniona bo poszła na miesiąc na zasiłek opiekuńczy nad dzieckiem (covid-19 i zamknięcie szkół ) oczywiście nikomu nie wolno iść na zwolnienie lekarskie, nawet jak jesteś umierający to masz pracować.

Lechu
@były pracownik

Śmiech na sali ta opinia firma przyniosła straty ale na inwestycje związana z Tobą skoro tak źle było po co komu pracować 3 lata Ludzie piszcie opinie obiektywne a nie bzdury

RONI55
@były pracownik

Łukasz nie musisz tutaj swoich żali wylewac Powodzenia że strzyżeniem Barberze :)

@RONI55

To jak w końcu wygląda sytuacja firmy Premix? Jest ona stabilna, czy może przedsiębiorstwo to boryka się z jakimiś problemami finansowymi. Pytam bo dzięki temu chcę po prostu ustalić, czy jest to miejsce pracy stabilne i godne polecenia. Ktoś zechce pomóc?

@Szymon

firma żenada absolutnie poniżej minimalnego minimum. Sam doświadczyłem że traktowano mnie gorzej niż rzecz

Arek
@Mario

To co wypisujesz to głupoty każdy w firmie z tego co wiem zwraca się z pełnym szacunkiem może ty byłeś z Indyskiej wioski ze nie wiesz jak się powinno zachowywać.

@RONI66
@Szymon

Bardzo dużo osób tu pracowało pracuje i będzie pracować smiało można uderzać firma z dużym potencjałem Pozdrawiam

Dani

Lukasz, chyba przesadziles

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Premix Sp. z o.o.?

Iggy

Nie

Rafi

Super firma Prezes porządny człowiek Można zarobić wymagania spore ale nie ma nic za darmo :)

Korn

Nie polecam ciągły problem z wypłatami nigdy niema pieniędzy na czas ogólnie dramat

Tomi
@Korn

Pieniądze ogólnie na czas i płacą bez problemu.

robotnik
@Tomi

chyba tobie

JUREK

Polecam stabilny i dobry pracodawca nie mogę narzekać

Ile wychodzi średnio wypłata miesięcznie? I co ile są zjazdy?

Szymon

Twoje zdanie na temat firmy jest negatywne, naprawdę nie znajdą się żadne plusy pracy w Premix? Daj znać, jestem ciekaw co możesz mi jeszcze powiedzieć.

Regul
@Szymon

Plusy są takie że jesteś z dala od kobiety/żony i od wszelkich problemow wynikających w Polsce. ????

@Szymon

Polecam płacą nie ma problemów logistycznych

Nawet w obliczu tego co teraz dzieje się na świecie, ludzie pracujący za granicą nie mogą wrócić do domu, tak właśnie firma zajmuje się swoimi pracownikami. Pracodawca szantazem zatrzymał ludzi w pracy, teraz zamkną niemiecka granicę i pracownicy nawet na święta nie wrócą do Polski TRAGEDIA NIE POLECAM

Gvd
@.

Tak tak tak łańcuchami pewnie was tam przykuli hahaha choroba osoby piszącej takiego typu komentarze Firma ujdzie ja nie miałem problemów

Jaka jest kultura pracy w Premix Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Xxxyh

Na pokaz to ty piszesz te opinię (usunięte przez administratora)skończony. Ogarnij się jak Ci praca nie pasuje to ja zmień a nie wypisujesz głupoty łamago życiowowa

2019

Kapitalisci jakich w Polsce multum płacą. tyle co brudu za paznokciami wykorzystuja pracowników do maksimum za doslownie psi grosz. Wypłat nigdy nie ma na czas ito się dzieje w imię prawa i nikt nie ponosi odpowiedzialnosci TO JEST SKANDAL

Gość 2

Ja wręcz przeciwnie. Sprawdzone na własnej skórze. Ani w Polsce ani w Niemczech ani w Holandii .Zwyczajnie przestrzegam . Dziś jest tyle możliwości pracy, że tę firmę spokojnie można sobie odpuścić.

Kamil
@Gość 2

Masz złe doświadczenia z pracodawcą, że wystawiasz firmie taką opinię? Napisz proszę więcej szczegółów i podaj argumenty na poparcie swojego zdania. Jaka wygląda możliwość zakwaterowania i kontakt z koordynatorem. Możesz odpowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Premix Sp. z o.o. - Połaniec

• Jak się pracuje w Premix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Premix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Premix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Premix Sp. z o.o.