Opinie o Adam Bojko M.J. Markbridge w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adam Bojko M.J. Markbridge. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Adam Bojko M.J. Markbridge o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Bojko M.J. Markbridge w Mikołów

RADEK

Najlepsza firma do której trafiłem, dostaniecie tutaj wszytsko od pakietu szkoleń aż po miłe relacje z pracownikami. Zarobić tutaj się da jeśli ktoś chce tylko. Zaczynałem z zerowym doświadczeniem. Wszytskiego się nauczyłem bez nakładania presji na pracownika. TAK da się fajnie zarobić (jak na Polskę)

Janusz
@RADEK

Czego konkretnie dotyczą szkolenia? Mówisz też, że da się zarobić jeśli się chce, więc może powiesz od czego zależy wysokość pensji? Jest jakiś system prowizyjny?

Patryk

Podjęcie pracy z tą firmą była jedną z lepszych, dlaczego ? Już wyjaśniam. Po pierwsze, pakiet DARMOWYCH szkoleń, grono osób na które zawsze można liczyć, możliwość rozwoju, luźna atmosfera przez co wszyscy jesteśmy jedna wielką rodzinką :) Na swoim przykładnie powiem, że moje początki były ciężkie i minęło trochę czasu aż załapałem jak działa system i jak obchodzić się z klientem. Natomiast teraz wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest to praca dla osób które wiedza czego chcą, i dla osób które potrafią dać coś od siebie :)

Emilia
@Patryk

Chyba to już reguła, że pracodawca zapewnia darmowe szkolenia wstępne, pracownika przecież trzeba wdrożyć. Powiesz więcej o tych możliwościach rozwoju, jak długo już pracujesz i czy udało Ci się awansować?

Żenada

Nie polecam, praca w terenie żadnej podstawy, zero profesjonalizmu, biuro wyglada jak burdel na czele z całym kierownictwem.

Z daleka od tej firmy! Brak wypłaty, najpierw szkolenia później praca zrozumiałe aczkolwiek nikt nie powie ci o tym ze może zaczniesz zarabiać marne grosze po 2 miesiącach. Umowa typowa śmieciówka, nie licz na umowę o prace. Nie polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adam Bojko M.J. Markbridge? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

To prawda ze firma może pochwalić się wysokimi zarobkami?

@Adam

Jak ciężko pracujesz to nawet bardzo ????

Justyna
@Marek

Ciężka praca to podstawa, na wszystko trzeba sobie zasłużyć. A powiedz mi, jakie obowiązki tutaj uważasz za najcięższe do wykonywania?

Julia

Zatrudnienie się w firmie było jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam. Osoba zatrudniająca się otrzymuje pakiet szkoleń zarówno produktowych jak i rozwojowych, które umożliwiają pracę na wysokim poziomie przy zachowaniu kompetentnej obsługi. Zgrany zespół i atmosfera ułatwiają wykonywanie pracy z uśmiechem. Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat firmy Pana Adama i samej jego osoby. Pracując w firmie pół roku nigdy nie miałam problemów z wypłatami czy podejściem Pana Adama do swoich pracowników. Zawsze służy pomocą i jest pod telefonem praktycznie 24/h. Ale najwyraźniej niektórzy chcą dostawać a nie dawac nic od siebie ???? Także podsumowując, firma rzetelna pod każdym względem, podejście przełożonych na wysokim poziomie, rozwoj zapełniony - czyli aspekt na którym zależało mi najbardziej oraz atmosfera panująca jak najbardziej na plus. Polecam osobom które mają wysokie aspiracje i wiedzą czego od życia oczekują.

Kuba
@Julia

Zgadzam się. Firma nie dla każdego, bo trzeba pracować a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i tyle. Nie ma co dorabiać ideologi. Praca jak każda inna, wszystko zależy od podejścia. Inna sprawa jest taka że gdzie młoda osoba bez doświadczenia może zarobić więcej niż w sprzedaży. Milo wspominam i ja pozdrawiam.

Najlepszy

Według mnie najlepsza firma sprzedażowa ❤️

Marlo

Nie spotkałam się nigdy z takim szefem. Jeśli wykorzystasz wiedzę, którą Ci przekazuje zajdziesz wysoko. Facet ma pojęcie i niegdy nie odmówi Wam pomocy. Do tego jest w nim ludzkość, którą często gubią właścicieli firm. Wszystkim życzę takiego szefa i POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

Adam Bojko Pajac

Jeśli ktoś z czytających aplikuje do Raidenu i dostaje się do P. Bojki lub kogokolwiek z oddziału z Katowic nie polecam brak jakiekolwiek podstawy, jeśli wam mówią, że ją dostaniecie to rozwieje wasze wątpliwości nic nie dostaniecie, umowa zlecenie lub dzieło lub własna działalność nic poza tym, proces szkolenia mierny P.Krzysztof jeszcze w miarę interesuje się ludźmi, dla Pana Adama człowiek istnieje kiedy przynosi mu zysk inaczej ma to gdzieś, i owszem jest to praca w terenie sami pozyskujcie klientów i presja jest z każdej strony. Nie polecam, i nie pozdrawiam

Karol

Serdecznie polecam. Pan Adam oraz jego kadra dają 150 % w szkolenie pracowników dzięki czemu mogą pracownicy wypłynąć na szerokie wody. Idealna praca dla osób które nie mają doświadczenia na rynku pracy oraz dla tych którzy pragną zmian. Świetna atmosfera, rozwój oraz wysokie zarobki. Czego chcieć więcej

Venus

Firma rzetelna i uczciwa. Wypłaty zawsze na czas. Podejście do nowego pracownika (tj. system szkoleń) działa świetnie. Kompletna wiedza na temat produktu oraz podejścia do klienta. Polecam z czystym sumieniem ;)

Vargas

Rzetelny, kompetentny człowiek ogromna wiedza na temat produktu, oraz pozyskiwania klientów serdecznie polecam :)!

Niezadowolona

Nie polecam firmy. Jeżeli jesteś prosto po szkole to nie nauczysz się w tej firmie niczego co wesprze Twoja sprzedaż, brak profesjonalnych szkoleń sprzedażowych, szkolenia prowadzą świeżo zatrudnione osoby, kierownicy na zadawane pytania albo nie odpowiadają albo pada "to jutro" już nie wspominając, że nie mają żadnego planu działania, ogólnie mówiąc firma pełna nieporozumień. Nie polecam, chyba, że właściciel weźmie się w garść i doprowadzi kadrę kierownicza i plan firmy do ładu i składu.

Beth

Rzetelna oraz kompetentna firma z możliwością rozwoju osobistego.

Aleksandra

Świetna firma! Współpraca z Panem Adamem na najwyzszym poziomie. Świetna kadra, udzielili mi pomocy w każdej rzeczy jakiej potrzebowałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Bojko M.J. Markbridge - Mikołów

• Jak się pracuje w Adam Bojko M.J. Markbridge?

Zobacz opinie na temat firmy Adam Bojko M.J. Markbridge tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adam Bojko M.J. Markbridge?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 38 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adam Bojko M.J. Markbridge
4.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Skalna 12 lok. 7
    43-190 Mikołów