Opinie o Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć w Łańcut

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć w Łańcut

Dwa lata temu powiatowy urząd pracy dodał ogłoszenie od firmy dla stolarza montera. Szukam akurat pracy jako stolarz i chciałem się zapytać czy na przestrzeni tych dwóch ostatnich lat wzrosły wynagrodzenia. Kwotę brutto w starym ogłoszeniu podano jako 3010 zł, ale wiadomo teraz te wszystkie podwyżki, zna ktoś nowe stawki?

Bernadetta Nowy wpis

Kupiłam dwie kanapy z funkcją do spania.Bylo to trzy lata temu. Po tak krótkim czasie nie nadają się do niczego.W jednej z kanap sprężyny szybko się zużyły,w materiale wypadły dziury.W drugiej okazało się że zostałam (usunięte przez administratora) i na połowie zamontowano materac który absolutnie nie nadaje się do spania. Jestem bardzo rozczarowana bo myślałam że za taką cenę będę korzystać z zakupionych kanap przez wiele długich lat,a tu taka niespodzianka. Nie polecam nikomu kupna żadnych produktów u tych państwa.Masówka i badziew za drogą cenę!!! Moja opinia bardzo negatywna

Pracuję dla firmy już 3 rok, zero zastrzeżeń

Zdzisiek Nowy wpis
@Mateusz

To chyba zatrudniałes się na początku covidu w Polsce? Czy w tym czasie były stosowane jakieś specjalne obostrzenia na dziale produkcji? I czy ewentualnie coś z nich nadal zostało?

Wwiieessiieekk Nowy wpis

Witam, zamówiłem krzesła,przyjechały popękane i porysowane ,odalem po tygodniu przywieźli bo zgodziłem się na poprawę poprawione były pisakiem a dwa drewna to chyba z odpadu były dlamnie dramat nigdy więcej tam nie zamówię

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć są szkolenia zewnętrzne?

W grudniu zeszłego roku, jak pamiętam, była oferta dla robotnika gospodarczego. 3010 zł brutto za utrzymanie czystości na terenie parkingu oraz zakładu. Latem za prace ogrodnicze, a zimą odśnieżanie. Dowiem się więc, czy firma zapewnia odpowiedni ubiór do pracy na zewnątrz i teraz i latem i jak z narzędziami? No i ile ja bym tu pensji dostał?

oburzona

witam. zamówiłam witrynę prosty wzór. owszem na ekspozycji wygląd i wykonanie wygląda wporządku trochę gorzej wygląda po wykonaniu zamówienia nie jest tak staranne ale nie o tym chciałam pisać. zamowiłam towar wraz z dostawą do domu. Panowie którzy dosrarczyli witrynę za wniesienie na drugie piętro i skręcenie 4 śrubek zażyczyli sobie 200 złoty. no cóż nie będę tego komentować

@oburzona

Witrynę Pani zamówiła? A czy meble z Ikea Pani składają po dostarczeniu? Każda firma za wniesienie oraz montaż pobiera dodatkowe opłaty, więc nie rozumiem Pani zdziwienia.

Mateusz

Narożnik zamówiony na indywidualne zamówienie w 100% spełnia moje oczekiwania, jakość bardzo wysoka

On

W jakim stanie są auta dostawcze? Są sprawdzone?

J.P. Brzesko

Od ok. jednego roku mamy komplet Karolina/Karol III. Zamawianie w miłej atmosferze, dostawa również. Kanapa bardzo wygodna, spanie ekstra - żal rano wstawać. Pozdrawiamy.

Leszek

Nie polecam tych mebli, beznadzieja!

@Leszek

Widzę że to nie pierwsza taka opinia na temat tej firmy. Możesz powiedzieć co konkretnie sprawia że nie jesteś zadowolony z produktu? Czy Producent Mebli Łańcut przyjmuje zwroty lub proponuje wymianę produktu na inny?

MARJO

NIE POLECAM TEJ FIRMY WYKONANIE NIE ZGODNE Z ZAMÓWIENIEM I CZAS OCZEKIWANIA BARDZO DŁUGI

Pochopna decyzja

Nie polecam tej firmy.Sofa na wygląd jest bardzo ładna, ale nie da się na niej spac, ponieważ jest kompletnie niewyprofilowana, bolał kręgosłup po dwóch nocach/nieprzespanych/, zaluje tego zakupu, bo stoi teraz niepotrzebnie, trzeba było dołożyć troche i kupić w sklepie meblowym, żałuję strasznie, pieniądze poszły w błoto, bo nawet nikt za mniejszą cenę nie chce tego kupić

Zostaw merytoryczną opinię o Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć - Łańcut

• Jak się pracuje w Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć?

Zobacz opinie na temat firmy Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć?

Producent Mebli Łańcut Dominik Kopeć
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Dominikańska 23
    37-100 Łańcut