Opinie o Sławomir Hęglewicz Auto Hit w Morzyczyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Hęglewicz Auto Hit. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sławomir Hęglewicz Auto Hit o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Hęglewicz Auto Hit w Morzyczyn

Mariusz mielec Nowy wpis

Kupiłem samochód Mercedes u pana Sławomira sto procent zadowolenia polecam co powiedział wszystko było prawdą jak ktoś chce mieć samochód ideal to proszę się udać do salonu,czym większy goldupiec tym większe w.ymagania. .

Lukasz Nowy wpis

Właśnie wyjechałem z serwisu salonu mojego auta zakupionego u Pana Sławomira. Auto sprawne w 100 % sprzedawca nie kłamał że auto w świetnym stanie technicznym. Świetny kontakt ze sprzedawcą. Nie żałuję zakupu co potwierdził salon. Polecam Pana Sławomira.

arek Nowy wpis

Obsługa na najwyższym poziomie, nie ma się kompletnie do czego doczepić czy chodzi o sprzedawcę czy stan pojazdu, jestem mile zaskoczony zakupem u pana Sławomira ????

Laguna 3

Właściciel firmy to (usunięte przez administratora) kłamca samochody po kolizjach wypadkach drogowych sprowadzone z Francji ,samochody są opłakanym stanie do naprawy stan opłakany nikt nie robił przy samochodzie sprzedają w takim stanie jak kupili . Obecnie żałuje zakupu mnustwo nerwów mnie to kosztowało i sporo wydałem na mechanika by doszykować samochód teraz jest bez wkładu doinwestowany jest i widać teraz ze cieszy oko ale zdrowia i nerwuw co ten sprzedający mi przyprawił juz nigdy nie kupie w komisie mam nauczkę .

Iza
@Laguna 3

ciekawa jestem czy to rzeczywiście prawda a nawet jeśli to co firma na to wszystko? bo raczej się kontaktowaliście w tej sprawie?

Lizusek Nowy wpis
@Iza

Fajna polecam ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sławomir Hęglewicz Auto Hit? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Jolanta

Chcieliśmy z mężem kupić w tym komisie auto Volvo, Daliśmy zaliczkę, ale chcieliśmy sprawdzić auto w salonie Volvo o czym poinformowaliśmy właściciela komisu. Ten nie informując o niczym sprzedał auto o czym się dowiedzieliśmy przypadkowo chcąc jeszcze raz obejrzeć samochód od pracownika, który oddał nam zaliczkę. Wydarzenia miały miejsce od 7.04. do 10.04.21r. Gdyby nie przypadek to 12.04.21r. byśmy pojawili się w komisie i nie było by obiecanej lawety. Nasz czas i pracowników serwisu stracony, ponieważ przez weekend nie można było go poinformować, że wizyta jest nieaktualna. Niesmak pozostał.

Małgorzata
@Jolanta

Współczuję, domyślam się że rozczarowanie było ogromne. Czy pracownik próbował jakoś wytłumaczyć decyzję właściciela? Zaproponował Wam inne auto?

Laguna 3

Ja nie polecam , zostałem (usunięte przez administratora) . To był nasz ostatni zakup w tym komisie Nie polecam

Ewelina
@Laguna 3

Czemu nie polecasz? Nic nie wyjaśniłeś, a tak to każdy sobie może napisać. Co się dokładnie wydarzyło?

Ewelina

W internecie nie dowiedziałam się zbyt wiele o firmie, czy jest to jednoosobowa działalność, czy zatrudnionych jest więcej osób? Wypowiedziało się tu trochę klientów, a mnie ciekawi opinia pracowników. Jak oceniacie wysokość wynagrodzenia w firmie? Czy zaangażowane osoby mogą liczyć na premie?

Rafi zst

Bardzo dobry komis. Właściciel uczciwy i służy pomocą. Rok temu zakupiłem Audi a6 i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Polecam zakup auta u p. Sławka! Przede wszystkim - sympatyczny i kulturalny człowiek. Kontakt bez problemu, kupione auto jeździ bez zarzutów. Komplet dokumentów do rejestracji prawidłowy, nie było żadnych problemów z rejestracją auta z zagranicy.

Marco

Odradzam zakupu i przeszczegam jakiegokolwiek kupowania w komisie Auto Hit Morzyczyn 6 Stargard Szczecinski . Sprzedaje samochody kolizyjne szpachlowane wielokrotnie malowane stan techniczny samochodu do naprawy , sprzedawca był tak bezczelny że załatał przewód hamulcowy silikonem tak aby nic nie ciekło ,silnik wymyty tak aby ukryć wycieki od uszczelki kolektora , do wymiany uszczelniacz pół osi , opony łyse jak kolano do wymiany, tarcze do wymiany wymieniał klocki a tarcze zostawił , koło pasowe napinacz rolki i pasek do wymiany twierdzi iz samochód jest bardzo dobrym stanie ten człowiek to mnie rozbawił tymi tekstami totalny burak co próbuje oszukiwać kłamie chciał mi wcisnąć do podpisania umowę kupna sfałszowana kwotą zakupu samochód wystawiony na 18900zł a na umowie na fakturze w pisał o 5000zł mniej jeszcze bezczelnie wpisze mniejszą kwotę (usunięte przez administratora) skarbowe tak (usunięte przez administratora) ,nie zgadzać sie na takie działania bo w razie pozwu do sadu i próba odzyskania kasy nie dostaniecie tej kwoty jaką daliśćie tylko tyle ile jest na fakturze . Samochody sprowadzane do polski na import Handlarze maja dostęp do samochodów jako pierwsi w kolejce za bardzo dobrą kasę ,jest teraz w prwie iz zabrania sie cofania liczników na terenie polski ale tak na prawdę w Niemczech przed graniczą sa cofane liczniki na telefon w pada facet na każda lawete Polska i cofa licznik o 100tys km w 3min na graniczy mogą spisywać stan licznika i legalnie zatwierdzą stan licznika cofnięty o 100 tys km jakie to proste obejść system i handlarze to robią tylko w nocy i to na zadupiu totalnym .

Szukam Samochodu

Byłem na początku Grudnia w tym komisie ,odradzam zakupu szkoda czasu i nerwów ,jak szukacie samochodu pewnego to nie tu , sprzedający sprzedaje samochody bez histori samochodu nie ma pojęcia z kąd samochód jest gdy zapytałem o sprawdzenie przed zakupem odmówił mówiąc iz nie ma czasu ,szkoda czasu i nerwów samochody bite klepane i na dodatek kłamie iz samochód pochodzi z Niemiec a w chistori widnieje ze pochodzi z Francji :) Samochód wymagał naprawy ,sprzedający twierdzi iz samochody przez niego sprzedawane są sprawne technicznie i bez wkładu własnego a gdy pokazałem co jest do zrobienia zwiesił głowe i odszedł i to taka rozmowa z dorosłym człowiekiem szkoda nerwów nie polecam !

KUPUJĄCY

Przęszczegam osoby które zamierzają kupić samochód w auto hit Morzyczyn 6 Stargard Szczecinski uwaga o s u s t Szukałem samochodu znalazłem ogłoszenie na otto motto na drugi dzień umówiłem sie z panem ze przyjadę zobaczyć samochód stał w komisie w Morzyczynie , za szybą samochodu była wywieszona informacja na temat samochodu data produkcji była 2008r samochód miał kilka otarć był lakierowany i troche szpachli sprzedający udał sie zemną na stacje kontroli abym zerknoł na stan nadwozia gdy zobaczyłem wyciek z przewodu c hamulcowego ,tarcze wymagały wymiany sprzedający twierdził iz sa dobre , Pytam sie samochud z którego roku jest tak z 2008r na umowie pan sobie wybrał kwote jaka chciał zaniżył kwotę po zakupie kilka dni postanowiłem jechać do znajomego by oczenił stan samochodu miałem wolne od pracy w ten dzień gdy poinformował mnie o wymianie naprawie byłem zły miał wady i ukryte zatuszowne wydałem razem z robocizną ponad 4000zł to mało problem dopiero sie zrobił jak musiałem przegląd zrobić wyszło ze nie zgadza sie rok produkcji wycieki z uszczelniaczy simmeringu wału korbowego i od strony skrzyni tarcze do wymiany przód tył klocki , koło pasowe rolki prowadnica pasek , olej silnikowy olej skrzyni , do tego dokumenty które rok produkcji był (usunięte przez administratora) przez znajomego pana sprzedawcy diagnosta spółpracuje z panem z komisu i wałki robia spólnie gdy pojawiłem sie u pana diagnosty w stargardzie przy ul UL Podmiejska 2A był przestraszony gdy go o wszystkim poinformowałem głupka zemnie chciał zrobić ostrzegam zakup samochodu w komisach w Morzyczynie i kobylance szachraje sami . Zostałem (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Hęglewicz Auto Hit - Morzyczyn

• Jak się pracuje w Sławomir Hęglewicz Auto Hit?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Hęglewicz Auto Hit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Hęglewicz Auto Hit?

Sławomir Hęglewicz Auto Hit
  • Os. Północne 6