Opinie o SCA Poznań Display w Sady

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SCA Poznań Display. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SCA Poznań Display o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCA Poznań Display w Sady

Bajka Bójka czy Brawurka?

Bardzo się cieszę, że już tam nie pracuję :D Ludzie byli okropni - jak to na produkcji - każdy z każdym, a kierownictwo - brak słów :/ A praca jest, wystarczy tylko ruszyć tyłek i trochę poszukać. Mi zajęło to niecały miesiąc :)

Horholon

To co się w tej firmie wyrabia to normalnie są jakieś JAJA! W życiu nie widziałem takiego bajzlu! Nie rozumiem opinii w których ludzie bronią sca. Może to jakieś podstawione typy albo ktoś z góry? Swoją drogą ciekawe czy zagląda tu ktoś z kierownictwa? ;)

Waldi

Szkoda gadać!! Jedyne fajne laski w biurze to z księgowości. Normalne! Zwłaszcza ta blondyna. Nawet ze sprzątaczką pogada jak z równym. Fajna dziewczyna!!

pracownik SCA

Firma nie ma przyszłości. Jeśli macie inną alternatywę, to nie zatrudniajcie się w SCA. I to nawet nie chodzi o to czy jest fajna czy niefajna atmosfera czy dobrze czy kiepsko płacą. Pracują tam osoby, które zamiast wspierać i motywować pracowników, by stworzyć zespół i razem osiągać określony cel (zyski) wszystko niszczą!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SCA Poznań Display? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
ss

To jeszcze sca pd istnieje? Z tymi cenami i tym co firma oferuje, juz dawno powinna pojsc na dno. Sprzedaz lezy, handlowcy sie [usunięte przez admina]dyrektor nie ma pojecia o opakowaniach, zyc nie umierac. szczerze, to (usunięte przez administratora) aby dalej z tej firmy, chyba ze ktos naprawde musi wziac robote bo na chleb nie starczy.

ktos

Ci biedni niewinni!!! Zapominają tylko że to ich przywilej że są w zakładzie pół otwartym i moga pracować. Jak Wam tak strasznie źle to na dołek wracajcie, Przyjdą inni, normalnie pracujący. Po tych dwóch ostatnich opiniach, ich stylu,pomyślałabym że w tej firmie sami [usunięte przez admina]pracuja. Na szczęście wiem że większość to fajni, normalni ludzie.

a sądzicie że Niemiec dużo zmienił?

Nowy dyrektor, nowy porządek, [usunięte przez moderatora] wszystkich, stary kieras miał za skórą, ale bronił ludzików i pierwszy poleciał, a weszła w to miejsce królowa śniegu

zainteresowany

Odnośnie 'niewinnych' zgadzam się z Mandy, są traktowani ulgowo,robią co chcą,[nic nie robią!!!],łażą z kąta w kąt i spotkać ich można jedynie w palarni!!!!Są ulubieńcami szanownej p.Kierowniczki,,a my pracownicy produkcji wykonujemy podwójną robotę za nich!Jestesmy zastraszani,atmosfera miedzy pracownikami jest okropna,każdy z nas czeka kiedy i które z nas dostanie wypowiedzenie... Panie Dyrektorze i p.[usunięte przez moderatora],takim postępowaniem doprowadzicie do upadłości tej firmy,nie sądzę,żeby ktokolwiek po wejściu na forum zechciał podjąć pracę w SCA...a starzy pracownicy zaczną rzucać wypowiedzenia!

Wdzieczny Anusiak

Dziekuje administratorom goworka za usuniecie spamu zamieszczonego przez uzytkownika "Grzes" :)

Anusiak

"Nieprzewidywalne" jak juz. No wlasnie Mandy - co ma piernik do wiatraka?! Czytales "Kodeks postepowania SCA"? Widziales co sie stalo po wizycie goscia z Niemiec? Wiesz jak potraktowano pracownikow ktorzy z nim rozmawiali? Co powiedzial im dyrektor? A sekretarka tylko biedna stala jak taka sierotka i nic nie mogla zrobic. A jak mam ochote wyjsc z pracy o 2 w nocy po przepracowaniu swoich 8 godzin to wychodze i nikt mi za to nic nie zrobi, nikt mi lufy do glowy nie przystawi, tak traktuje sie tylko wiezniow w [usunięte przez moderatora]. (Dlaczego "niewinni" nazywaja kierowniczke "gestapo"?) Ba, nawet gdybym chcial samowolnie porzucic stanowisko pracy tez nie macie prawa mnie zatrzymac na terenie zakladu. Tak, tak Pani [usunięte przez moderatora], wychodze kiedy mi sie podoba i juz! I chyba rzeczywiscie pora naglosnic sprawe w mediach, gazety typu "Fakt" czy "Super Express" na pewno z checia opisza nasza niedole. A przy okazji powiadomic wladze SCA Packaging Europe - [usunięte przez moderatora] i opisac jak cudownie traktuje sie w Polsce pracownikow tej szanownej firmy o swiatowej renomie.

Mandy

A co ma do rzeczy to że są tygodniowe grafiki??? To akurat jest sprawa drugo- a nawet trzeciorzędna!!! Ty chyba nie widzisz co tak naprawdę dzieje się w firmie!!! I jesteś chyba wyjątkiem że nie jest Ci źle w tej firmie. A jak wiadomo wyjątki potwierdzają regułę!!! Ciekawe czy kierownictwo nadal by Ci wisiało jakbyś nagle dostał wypowiedzenie!!! A to jest ostatnio tematem numer jeden w firmie! Kto będzie następny? Może Ty?

Nie narzekam

A mi wcale źle nie jest, wkurzają mnie trochę tygodniowe grafiki bo są nie przewidywalne, ale poza tym praca jak praca. Ludzie fajni a kierownictwo mi wisi!

Mandy

Jesli byloby inne (normalne, ludzkie) podejście kierowniczki i dyrektora do pracowników to bylaby zupelnie inna sytuacja i atmosfera w firmie!!! A obecnie jest jak w jakims obozie pracy! Kto to widzial zeby kierowniczka zakazywala ochronie otworzenia pracownikom bramy nie wcześniej niż po tym jak przepracuja 12godzin!?! Jezeli kierownictwo nadal bedzie tak traktowalo pracownikow na zasadzie wiecznego zastraszania i terroryzowania, bo inaczej sie tego nazwac nie da,(a nie zanosi sie na poprawe sytuacji tylko jest coraz gorzej!!!), to nie wroze jakiegokolwiek powodzenia w budowaniu solidnych zespolow wsrod pracownikow na poszczegolnych maszynach!!! Watpie czy sa w tej firmie wsrod pracownikow produkcji jakies osoby ktore by z checia przychodzily do pracy a nie traktowaly pracy w tej firmie jako zło konieczne!!! Wiele osob ma rodziny i boi sie stracic prace! Wola skulic uszy po sobie i nie wystawac przed szereg zeby nie ujrzec w najblizszym czasie wypowiedzenia!!!

Mandy

Drogi pracowniku! Piszesz to z perspektywy pracownika produkcji na ktorym wymusza sie wrecz zostawanie na nadgodzinach czy z perspektywy pracownika biurowego? Skoro jest duzo pracy to jaka jest polityka firmy ktora zwalnia ludzi w takim momencie?

Anusiak

A Ty spamujesz kazda opinie jaka tylko znajdziesz na goworku! I to jest dopiero frajerstwo! Pewnie poza monitorem swiata nie widzisz, a swiata zewnetrznego boisz sie jak ognia bo nic w nim nie znaczysz! I zdecyduj sie czy "zakuty pajac" czy "pajac na gumie" "BARANI LBIE" chociaz pewnie chodzilo Ci o "zakuty leb" BARANIE :P

GRZEŚ

ale z ciebie zakuty pajac i barani łeb!!!frajer to ty jestes bo sie burzysz i wyzywasz pajacu na gumie...

Anusiak

[usunięte przez moderatora] z tym spamem!!! Tutaj frajerów nie znajdziesz!!!

Anusiak

Nie rozumiesz bo nie jestes traktowany jak zero i byc moze nikt Toba nie pomiata i nie traktuje Cie jak scierwo!

Nie rozumiem ludzi, którzy tylko narzekaja na firmę SCA, pracuję tam od kilku lat i praca jak praca, nie było nadgodzin,mało pracy to żle bo nie ma siana, jak teraz jest dużo roboty to też narzekają, że muszą zostać dłużej, proponuję zatrudnić się u prywaciarza kiedyś tam robiłem-jest "fajnie"

Zostaw merytoryczną opinię o SCA Poznań Display - Sady

SCA Poznań Display
1.8/5 Na podstawie 101 ocen.
  • 17 Stycznia 45 D
    02-146 Sady