Opinie o SCA Poznań Display w Sady

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SCA Poznań Display. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SCA Poznań Display o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCA Poznań Display w Sady

adi

witam państwa, pracuje w herlitzu i przypadkiem zaaplikowałem do waszej firmy na dział techniczny. czytam to forum i troche się zmieszałem bo w zasadzie o tej firmie nigdy nie słyszałem. może ktoś mi udzielić fachowej i neutralnej recenzji tej firmy? na forum herlitza też rózne dziwne rzeczy były wypisywane jednak większość z nich to bzdury lub nadmierne wyolbrzymienie. jednak chce zmienić prace bo w waszej firmie zaoferowali mi troche więcej

eddd

[usunięte przez moderatora] zaklad .a ten (usunięte przez administratora) owłaz ten chlopczyk na posyłki od wiecznie spoconej urusł w piurka i mysli ze jest bogiem a byl zwykłym robolem jak inni

Dzien dobry. witam was wszystkich bez wyjatku, i na samym poczatku chce was przeprosic. Bo gdyby nie ja to pewnie by ta dyskusja sie niezaczeła, ale do rzeczy, forum o mojej poprzednie firmie ma o kilkanascie stron wiecej niz to wasze jak sie wszystko ułozy to wam napisze jaka strona i poczytacie ok, sami stwierdzicie ze u was niejest tak zle, powiem tak pracowalismy po 10-11 godz w [usunięte przez moderatora] szło zarobic około 2 tys na reke w sezonie potem dali na umowy przez agencje zarobki prawie takie same umowa na rok ale juz tylko pracOwnik tymczasowy. kierownictwo nami pomiatało ale my ludzie trzymalismy sie razem, tez było róznie wiadomo, ale dobra atmosfera to podstawa. nie warto sie kłócic. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

też

Na policję, przecież z nami pracują jacyś nie odpowiedzialni psychopaci. To trzeba likwidować.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SCA Poznań Display? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
biurowa!

Dokładnie,(usunięte przez administratora)pracownik dochodzeniowy zajmuje się sprawami tego typu.W Twoim wypadku jest to szykanowanie!po znalezieniu osoby/osób obrażających,,obmawiających Twoja osobę,możesz oddać sprawę do sądu.Powód- poniesione straty moralne,dobre imię,utrata zdrowia dorastającego dziecka,itp,itd..Efekt-wstyd przed całą firmą,dyscyplinarne zwolnienie z pracy,kara grzywny za straty moralne!! Działaj,trzymam kciuki.

ona była normalna jak się z nią nie zadawała!!!

kolega

Ioni mają racje nie zadawaj się z(usuniete przez administratora)

kolega

(usunięte przez administratora)czy ty wiesz kto pisze takie rzeczy o Tobie?wez sie nie zastanawiaj tylko złaszaj to na policje jak najszybciej sprawdzałem ,taka osoba to pracownik dochodzeniowy na pierwszej lepszej komendzie go spotkasz,wystarczą wydruki z kompa...a wtedy naplujesz mu w twarz Życzliwy

po raz kolejny zgadzam się z przedmówcą!!!

zgadzam się w 100% z przedmówcą!!!

:)))

granice??? no właśnie są jakieś granice !trzeba się kontrolować i wiedzieć co się robi!! ale koleżanka najwyraźniej tych granic nie ma!!!!!

...

Zgadzam się ,mozna kogos nie lubić ale są jakieś granice

no no

ktoś faktycznie przegiął obowiązują pewne zasady,co sie dzieje na FIRMÓWKACH tam zostaje..przesada!!szok....

to się faktycznie nie miesci,,,

ludziska,,nie pisze się takicz rzeczy nie wiecie że możecie komuś zniszczyc życie,wszystko wszystkim ale to gruba przesada,,,!

zszokowana

jaja?to sa dopiero jaja- przesadziłeś/aś. Widać że dużo psychicznych pracuje w sca.

pytanie

a słyszałem że nie ma już (usunięte przez administratora) jak to się stało??? co za rzeczy dzieja sie w tym zakladzie!!!

kajka

ja tez tam pracowalam i jak to wszystko czytam to się ciesze,że to przeszlosć.....wszyscy wredni,falszywi ogólnie panująca obłuda!! ngdy więcej SCA

on

pracowalem tam jakis czas temu i wiem jak ta robota wyglada,wiem jacy ludzie tam pracuja moze nie wiecie jaka tam atmosfera? ci ktorzy sie wlasnie wypowiedzieli to rozumiem,ze beda bronic swojej firmyale dobrze wiemy ze sami by sie stamtad wyniesli. brak slow na wszystko nie bede nikogo pozdrawiac bo moim zdaniem nikt nie zasluguje na te pozdrowienia z tych ktorych pamietam

(usuniete przez administratora),w firmie jest ok,,,te osoby ktore rozpisuja sie na tematy innych w negatywny sposób,nie mają wystarczająco dużo wrażeń i są prowodylami ...cóż ,,brak pomysłu na życie,,,,albo zmiana dealera..... p.s niestety narkotyki niszczą,czlowiek nie myśli racjonalnie,trzeba być wyrozumiałym!!!

rozbawiony!

(usunięte przez administratora)nie słuchaj tego co pisza inne osoby..bo to pisza te które nikt za nimi nie przepada i nikt ich nienawidzi a pracowac z nimi trzeba.firmie jest jak w kazdej pracowac trzeba;)a dokumenty mozesz złozyc i zobaczysz co bedzie;)

Zostaw merytoryczną opinię o SCA Poznań Display - Sady

SCA Poznań Display
1.8/5 Na podstawie 101 ocen.
  • 17 Stycznia 45 D
    02-146 Sady