Opinie o Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski w Toruń

Wojciech Nowy wpis

Pan ma problem z alkoholem. Teraz już nie robi. Nie oddaje samochodów. Klienci muszą przyjeżdżać z policją na miejsce, ale i to nic nie daje bo właściciel pan Tomasz Kukowski nie chce wyjść bo jest pijany. Zakład został oficjalnie zamknięty. Ludzie zabierajcie auta bo ich nigdy nie odzyskacie. To koniec tego warsztatu

Klient Nowy wpis

Człowiek nie godny zaufania. Niesłowny, zadłużony, ma problemu z alkoholem. Byłem świadkiem awantur z klientami. Czekam na samochód wieczność.

TrachRych Nowy wpis

Auto zostawione zaliczka wpłacona 3 miesiące oczekiwania i auto nie skończone. Jak bym szybciej poczytał ale pełno aut na placu więc robią. Teraz muszę czekać i się denerwować. Nie polecam tego Pana

IwonaM Nowy wpis

Co za (usunięte przez administratora) dopiero po fakcie zaczęłam czytać opinie o tym człowieku odradzam dodatkowo ma zakaz prowadzenia działalności a robi to na inną osobę Cytat Sąd Rejonowy w Toruniu, V Wydział Gospodarczy, zawiadamia, że postanowieniem z dnia 21 lutego 2018 r., w sprawie V Gzd 73/17, pozbawiono Tomasza Kukowskiego prawda prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek lub w ramach spółki cywilnej oraz pełnienia funkcji członka rady nadzorczej, członka komisji rewizyjnej, reprezentanta lub pełnomocnika osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą w zakresie jej działalności, spółki handlowej, przedsiębiorstwa państwowego, spółdzielni, fundacji lub stowarzyszenia na okres 5 (pięć) lat; Ustalono, że koszty postępowania ponosi uczestnik Tomasz Kukowski; Zasądzono od uczestnika na rzecz Skarbu Państwa (Sądu Rejonowego w Toruniu) kwotę 100 zł (sto złotych) tytułem opłaty od wniosku, od uiszczenia którego wnioskodawca był zwolniony z mocy ustawy; Zasądzono od uczestnika na rzecz wnioskodawcy Skarbu Państwa - Naczelnika Drugiego Urzędu Skarbowego w Toruniu kwotę 240 zł (dwieście czterdzieści złotych) tytułem zwrotu kosztów zastępstwa procesowego.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.
PawełS

Odradzam zostawić tam auto. Pan mija się z prawdą. Broń Boże zostawić jakąkolwiek zaliczkę. Po zaliczce 4 miesiące oszukiwania że się robi że części zamówione po mocnym naciskaniu zostawiłem auto które stało 2 miesiące. Części nie zamówione przy rozliczeniu uzgodniona kwota za robotę już inna odradzam !!!!

Bożena

Bardzo długo trwało jednak jakoś wykonania dobra

Czar_na

Żenada. Wszystkie poprzednie opinie są w 100% zgodne z prawdą.... Niestety i mi przyszło się o tym przekonać. Termin odwlekany, ale obiecane było standardowe 2 tygodnie. Kręcił i sciemniał przez kilka tygodni. Bierze jak najwięcej aut, a potem wymyśla codziennie coś nowego. Jakoś wykonania przeciętna, zobaczymy z czasem. Niedokrecone elementy stwarzające niebezpieczeństwo w trakcie jazdy. Nie polecam i nigdy więcej nie skorzystam! Oby jak najmniej było takich wykonawców usług!!!

@Czar_na

To niezbyt pochlebna opinia o wykonaniu usługi, którą powierzyłeś temu blacharzowi. Powiesz mi, jak to w ogóle się stało, że wybrałeś akurat jego? Polecenie znajomego, czy może sam po prostu znalazłeś akurat ich i postanowiłeś, że tak powiem "zaryzykować"?

Klient

Najgorszy blacharz w Toruniu. Nigdy nie spotkałam tak nieodpowiedzialnej i niesłownej osoby. Zero profesjonalizmu. Czas odbioru samochodu przekładany w nieskończoność. Za każdym razem wymyślał byle powód aby przesunąć termin odbioru "na jutro" i tak przez miesiąc. Zdecydowanie nie polecam! Szkoda czasu i nerwów.

Bmw

Nie polecam tego blacharza!!! Samochód miał być do odbioru po dwóch tygodniach, a został odebrany po prawie trzech miesiącach. Dodatkowo po roku zaczęła wychodzić rdza i bąble.

@Bmw

Oddając samochód do naprawy zawierasz słowną umowę na zakres przeprowadzonych robót i na pewno masz gwarancję dobrze wykonanej pracy. Jeśli nie jesteś z niej zadowolony możesz reklamować usługę. Czy próbowałeś to zrobić?

Bmw
@Marek

Dodatkowo po wyszlifowaniu miejsc w których powstały bąble okazało się, że blacharz nie wstawił repertuarek za które miał zapłacone. Nie reklamowałem usługi, nie zamierzam chodzić wiecznie po sądach.

Klient

Racja mialem u niego auto niby 2 tyg , oddał po dwóch miesiącu dno!!!!

Dramat serwis lakierniczy... może i robi dobrze ale o dotrzymywaniu terminow nie maja pojęcia...z dwóch tygodni robią się 2-3 miesiace a sa tez tacy co czekaja 4miesiace - potwierdzone w rozmowie z innym ich klientem...jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu... dużo osób chwali wykonaną pracę w tym serwisie ale jeszcze więcej narzeka na brak profesjonalizmu, olewanie klienta itd... więc jesli chcecie skorzystac z ich usług to tylko po spisaniu umowy wstepnej!!! Nie polecam tego serwisu - szkoda nerwów...

Zostaw merytoryczną opinię o Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski - Toruń

Tomcars Blacharsatwo-Lakiernictwo Tomasz Kukowski
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Suwalska 38/40
    87-100 Toruń