Opinie o Auto Handel Kamil Feliks w Tarnogród

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Handel Kamil Feliks. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Handel Kamil Feliks o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Kamil Feliks w Tarnogród

Uważam, że zakupy auta w tym komisie należy się wystrzegać. Mnóstwo wad ukrytych, "zatuszowanych" usterek, które wyszły tuż po nabyciu. Sprzedawca zdaje się wprowadzać w błąd, aby tylko towar zszedł. Samochód został zwrócony, pieniądze za niego odzyskane, lecz niestety poniesione koszty naprawy zostały po stronie klienta. Tym samym auto w lepszym stanie technicznym, podreperowanie trafiło z powrotem do komisu ???? Nie polecam.

Lidzia
@@ własciciel

Męża w tej wypowiedzi zaciekawił etat kierowcy, jak to u Was wygląda? Są jakieś określone godziny pracy czy jakoś na bieżąco się to ustala? Poproszę o info odnośnie wysokości pensji. Czy mąż mógłby osobiście zostawić u Was papiery?

Marcel Nowy wpis

Nie kupować tam samochodów (usunięte przez administratora) opisy i stan samochodów niezgodny

Przemek Nowy wpis
@Marcel

Czy kontakt jest bezpośrednio z właścicielem firmy, czy może są też zatrudnieni sprzedawcy? Bo większość wpisów tutaj sugeruje, że to raczej jednoosobowa działalność. Czy może coś się w ostatnim czasie zmieniło?

@ własciciel
@Monika

Auto 20-letnie. Po zakupie wyszło kilka drobnych napraw mechanicznych typu hamulce itp, zaproponowaliśmy kupującej naprawę samochodu lecz chciała odstąpić od kupna. Nie robiliśmy z tym problemu, samochod odebraliśmy od klientki własnym transportem. Pieniądze za auto zwrócone. W ramach poniesionych kosztów Pani wzięła sobie zestaw kól które były w aucie....

@@ własciciel

Dobrze, że trzyma Pan tu rękę na pulsie i z marszu prostuje takie opisy sytuacji. Pisze Pan również, że zaproponowaliście naprawę, a ostatecznie własnym transportem odebraliście auto. Skoro więc wykonujecie naprawy, to może potrzeba Wam blacharza-lakiernika? Zależałoby by mi na UoP od pierwszego dnia, najlepiej na czas nieokreślony. Nie było by z tym u Was problemu? Chętnie się też dowiem, ile może pensja wynieść?

Lidzia Nowy wpis

Monika Nowy wpis

Odradzam kupno samochodu u tego Pana ! Kupilam tam auto szwagier też w jednu dni oba auta okazy się do naprawy ! Ukryte usterki !

Hyundai i40

Odradzam zakup samochodu u tego Pana. W ogłoszeniu pisze samochód w stanie idealnym a na miejscu tragedia. Pan zapomniał powiedzieć o wgnieceniach karoseri bo uznał to za nieistotne. Samochód w stanie rzekomo idelanym z każdej strony poobcierany z felg schodził lakier. Po podłączeniu komputera diagnostycznego cała masa usterek. Po zwróceniu uwagi że auto miało być w stanie idealnym Pan nagle stał się opryskiliwy . Jednym słowem (usunięte przez administratora) i radzę go omijać szerokim łukiem!!!

@właściciel
@Hyundai i40

W odpowiedzi na komentarz powyżej: Samochód w idealnym stanie, w oryginalnym lakierze i z bardzo niskim przebiegiem- który kupujący sprawdzil i potwierdził. Na miejscu dostrzegł Pan delikatna wgniotke, bez uszkodzenia lakieru. Błedy z komputera o których Pan pisze wynikły z niedoladowanego akumulatora. Auto 10 letnie , bezwypadkowe z niskim potwierdzonym przebiegiem i oryginalnym lakierem. Klient pomylił chyba komis z autami używanymi z dealerem samochodów nowych... PS. Życzę cierpliwości wszystkim sprzedającym , nie tylko samochody, bo trzeba mieć ja ogromną patrząc na co nie których kupujących.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Handel Kamil Feliks? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

Czy Auto Handel Kamil Feliks zatrudnia studentów?

Ooo

Myślałem, że można znaleźć u niego robotę, a tylko stare ogłoszenia widzę. Nic nowego na kierowcę C+E? A jakby było, to można dobrze zarobić? Kiedyś oferowali wysokie zarobki ale przecież od tamtej pory dużo się zmieniło i „wysokie zarobki” znaczą co innego przy tych cenach…

Sylwia

Trochę podzielone zdania na temat zakupionych aut w komisie ale wiadomo, sprzedawcy też nie są w stanie zagwarantować wszystkiego, tak to bywa z rzeczami a zwłaszcza pojazdami. Ja z pytaniem z trochę innej strony, czy firma zatrudnia pracowników na stanowisko mechanik-serwisant? Jakie finanse wchodzą w grę? Atmosfera jest ok? Jest to przyjemne miejsce do pracy?

Niestety również nie polecam tego komisu. Naciagactwo i (usunięte przez administratora) sprzedawanie samochodu z ukrytymi wadami. Nie polecam...

Łukasz

Odradzam kontakt i zakupy u tego Pana. Pan jest niesłowny przez co (usunięte przez administratora) ludzi na ogromne koszty. Dzwoniąc do Pana mówiłem że mam blisko 450 km drogi i chciałbym upewnić się że samochód na którym mi zależało, zgodnie z ofertą jest sprawny, abym mógł nim wrócić spokojnie do domu. Sprzedawca zapewnił mnie, że tak jest i mogę spokojnie bez żadnego stresu przyjechać. Po zakupie samochodu auto stanęło po około 20 km. Dalsza jazda była niemożliwa. Sprzedawca zapewnił że naprawi samochód i dostarczy mi go własnym transportem do mojego domu. Sprzedawca nie wywiązał się z żadnego, z trzech przez niego podanych terminów. W trzecim ostatnim terminie, dniu kiedy sprzedawca miał już przywieść samochód na „100%” z rana dzwoniłem aby się upewnić o przywiezieniu auta i usłyszałem stanowcze „dzisiaj na pewno będzie”, a następnie do 20 zero odzewu, po czym samemu dzwoniąc usłyszałem że auto będzie w jeszcze innym terminie. To przelało szalę goryczy. Była to podstawa do rozwiązania Umowy. Niestety sprzedawca nie chciał się z tym pogodzić i próbował emocjonalnie wpłynąć na zmianę decyzji i nie dopuścić do rozwiązania umowy. Po tygodniu dostałem zwrot pieniędzy za samochód, jednak nie dostałem zwrotu kosztów jakie poniosłem. Sprzedawca na przesłanego w tej sprawie maila milczy. Koszty jakie poniosłem to kilkaset złoty. Nie poniósłbym ich gdyby sprzedawca nie zapewnił mnie o dobrym stanie technicznym i sprawności auta. W związku z tym czuje się (usunięte przez administratora) i odradzam interesów z tym Panem. Wszystko w opisie jest opisane wspaniale i kolorowo, sam sprzedawca przed zakupem zachowywał się bardzo profesjonalnie, po zakupie niestety znacznie gorzej to wszystko wygląda.

@Łukasz

Kupowałem tam auto i jestem zadowolony. Jeździ po dzień dzisiejszy bez żadnych problemów.

Helena
@GalusV6

witam, a tak z ciekawości o kiedy Pan zakupił to auto, że po dzień dzisiejszy jeździ? dawno to było? kto obsługiwał, pytam bo ciekawa jestem czy tylko właściciel to prowadzi czy byłaby szansa na pracę

@Helena

Już kawałek czasu temu. Nie pamietam dokładnie kiedy to było. Z tego co pamietam razem ze szwagrem prowadzą komis o ile się nie mylę

GalusV6

Polecam. Auto kupione w tym komisie i jeździ po dzień dzisiejszy. Obsługa również na wysokim poziomie.

Gabriela

no klienci głownie niezadowoleni.. jak to wygląda z perspektywy pracowników? Też lepiej omijać czy wszystko jest okej?

Klientka

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!! Kłamie i (usunięte przez administratora) Auta są niezgodne z opisem, wciska kity, bierze zaliczkę po czym sprzedaje auta komuś innemu!

Wandi
@Klientka

Co jest niezgodne z opisem ? Z czym Pani została oklamana? Wpłaciła pani zaliczke bodajże 200zl na 3dni, nie odzywala sie pani Tydzien czasu! Auto sprzedane po 6 dniach, gdyż nie było odzewu. Zaliczke Pani dostala spowrotem oraz dodatkowo 200zl za jazdę. Pozdrawiam.

Marko

Jakie wymogi są w stosunku do sprzedawcy tutaj?

Mateusz

Polecam w 100%! Duży wybór aut, możliwość sprawdzenia auta na podnośniku lub stacji diagnostycznej.

Pat

Polecam, auto sprawne

Maria

Witam, jak wyglada system promowania w tej firmie? Czy są jakieś benefity ? Premie, bony?

Ten komis to jakiś żart kupując tam auto przygotujcie sie na to ze nie dojedziecie nim do domu lub zepsuje sie po kilku dniach. Właściciel wady samochodu umiejętnie ukrywa. Przekłamuje licznik, w papierach od przeglądu nie są podane np takie rzeczy ze auto ma hak a ma. Czyli wgl na stacji diagnostycznej nie było. Pan Feliks zbywa klienta. Nie do pomyślenia ze tak nie uczciwy człowiek prowadzi komis samochodowy z autami nie zdatnymi do użytku, przeciez komuś moze sie stać w końcu krzywda

nie kupowac tam

Ktoś

Nigdy więcej nic tam nie kupie !!!

Xxx

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Kamil Feliks - Tarnogród

• Jak się pracuje w Auto Handel Kamil Feliks?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Kamil Feliks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Kamil Feliks?

Auto Handel Kamil Feliks
  • Przedmieście Błonie 125