Opinie o P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak w Dąbie Dąbrocz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak w Dąbie Dąbrocz

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak w mieście Dąbie Dąbrocz? Czekamy na Wasze opinie!

Farenzy

Bez komentarza..

Ktoś Nowy wpis

To jest firma z siedzibą w Dąbiu ale koło Łukowa a nie Dąbrocz

PatiDe Nowy wpis

Pracowałam tam, nie warto zawracać sobie głowy tą że firmą. Brak szacunku i możliwości rozwoju. Presja i brak pracowników.

Bożena Nowy wpis
@PatiDe

A powiedz mi z perspektywy którego ze stanowisk pada to stwierdzenie? Rozwoju, na którym konkretnie brakuje? Co tu w biurze się w zasadzie robi, jakie są opcje na pracę?

Bożena

W firmie za bardzo nie lubi się mówić o pieniądzach? pytam bo ktoś chciał się zorientować na forum odnośnie stawek ale spotkał się z milczeniem, to samo zresztą widzę po jednym z ogłoszeń bo również nawet podstawy nie podali. w opisie za to oferowali jakąś możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania nowych rozwiązań, co mogli mieć przez to na myśli? jak tu się rozwinę, poprzez awans także? jeśli tak to na jakie stanowiska?

Bożena Nowy wpis

O, byłeś na rozmowie i wiesz coś więcej? jeśli tak to udzielisz wstępnie info? o co tak w sumie pytają i kto ją prowadzi?

Dariusz

Firma zajmuje się uprawą i przetwórstwem min. aronii. Widać na firmowej stronie z jaką dbałością prowadzona jest działalność. Zastanawiam się, czy jako pracownik mogę liczyć w tej firmie na równie dużą dbałość o warunki zatrudnienia? Jak z wysokością wypłat?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak - Dąbie Dąbrocz

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.H.U. Bio Juice Piotr Michalak
  • 108a