Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

NIEZADOWOLENI!!!

wlasnie z mezem wrocilam z Wassenar [usunięte przez moderatora] !!!!!!! Wyzywanie Brak szacunku klepanie po tylkach Popychanie i do tego strasznie falszywi polacy [usunięte przez moderatora] ... NIC WIECEJ TRAGEDIAAA!!!!! JEsli ktos nie jest odporny psychicznie to lepiej niech sobie odpusci bo sie predzej czy pozniej powiesi przez ta firme!!!! A tempo takie w pracy ze rekami na drugi dzien nie da suie ruszac wychodzi okolo ^4 kurczakow na minute wiec samo przez sie mowi jak trzeba [usunięte przez moderatora] ......

Leszek

Ja pojechałem tydzien temu. Jest ok , domki tez nie są złe. Nie ma co sie bać . Ja jestem zadowolony.

bigolo

Mam juz potwierdzony wyjazd na 100% do Holandii.A (usunięte przez administratora)niech sobiesz szuka dalej skora jest taka madra i wszystko wiedzaca

@bigolo

naucz sie poprawnie pisac hehehehheh

ms
@bigolo

witam jak masz okazje zrezygnować z pracy w allworks to rezygnuj (usunięte przez administratora)

bigolo

Witam.Dziwie sie waszym opinia bo wczesniej czytałem ze Panie nie udzielaja informacji jest wrecz przeciwnie zadałem pytania o ktorych pisaliscie wyżej i Pani Magda odpowiedziała na wszystkie i nic nie kreciła moze pomyliliscie firmy ja dzwoniłem do allworks z Opole

@bigolo

Hej. To moze ty pomyliles firmy bo ja mam 3 numery telefonow do opola do kobiet ktore pracuja w allworksie ,dzwonilam i nikt nie odpowiedzial mi konkretnie na zadne pytanie ..No ale skoro tobie odpowiedzieli w jasny sposob i klarowny to moze podzielisz sie na forum i opowiesz co ciekawego dowiedziales sie od tych pan z opola ...Czekamy z niecierpliwoscia na odpowiedz ...pozdrawiam

Domenika

hehehehehe.....nie odpowiedziales na pytanie a to znaczy ze (usunięte przez administratora) wiesz na temat panujacych tam warunków i wyjazdu .Nie pytales o nic bo bales sie ze jak bedziesz pytal o szczegóły wyjazdu to z Ciebie zrezygnuja ,slaby jestes i strachliwy i malo pewny siebie i nie znasz swojej wartosci..Pozatym nie znasz mnie czlowieku wiec nie obrazaj bo Tobie brakuje bardzo duzo do kultury osobistej ,a wnioskuje to po Twojej wypowiedzi.Jezeli zwracasz sie do kogos to zwracaj sie z duzej literki,mily czlowieku..hehehehe....Sadze ze Panie z biura Allworks rozmawiajac z Toba doskonale(usunięte przez administratora).Poszperaj sobie na necie i zobacz od jakiego czasu trwa u nich rekrutacja na to samo stanowisko pracy ... Co chciales wyrazic po przez zdanie??..cyt..Zapamietaj sobie kultura osobista tobie zalezy a nie im oni maja takich ludzi pewnie tysiące... Ja sadze ze kulture osobista posiada kazdy czlowiek moze troche lepsza lub troche gorsza ale ja ma ...I zgodze sie z Toba ze takich ludzi naiwnych i glupich jak Ty (przepraszam),ktorzy nie pytaja o zadne szczegoly dotyczace pracy i wyjazdu to oni maja naprawde tysiace ,dlatego od ponad pol roku trwa rekrutacja na to samo stanowisko pracy i ciagle wymieniaja kolejnych głupków ktorzy sie nabieraja a pozniej jak przekonaja sie jak tam naprawde jest pisza na blogach i sie zala...Duzo ludzi pojechalo po przez to biuro do pracy i zostali wyrzuceni za byle glupotke (poznalam osobiscie kilkoro ludzi ktorzy wyjechali z agencji Allworks i pracuja obecnie w firmie w ktorej pracuje ja i tutaj sobie swietnie radza ). Wiesz ze do pracy do pakowania kurczakow w Holandi dojezdza sie okolo 50 km w jedna strone?? w jakich warunkach sie tam mieszka?? Jak szef (usunięte przez administratora) traktuje ludzi?? Ile godzin dziennie sie tam pracuje za 4 euro na godzine?? -gdzie w innych firmach za nadgodziny sa dodatki ?? załoze sie ze jak wyjedziesz do tej pracy to szybciej wrócisz jak myslisz i tego tez Ci zycze Bys sie przekonal na wlasnej skórze ,tylko pozniej chcialabym Bys opisal na forum jak milo przebiegala Ci tam praca heheh...tylko napisz szczeze bez sciemy.... Wiesz ja tez szukalam pracy ale nie bylejakiej i za wszelka cene jak Ty to robisz .Znam swoja wartosc i swoje mozliwosci .Znalazlam bardzo szybko inna prace ,dlatego pracuje tu gdzie pracuje i naprawde jest dobrze.Jest poszanowanie czlowieka.Zapamietaj Ty sobie jedna rzecz...Za wszelka cene i byle gdzie nie nalezy sie pchac ,cierpliwosc poplaca .Jest tyle dobrych firm ze wystarczy sie postarac i napewno cos lepszego za lepsza kase sie znajdzie ,trzeba znac swoja wartość ...Skoro nie boisz sie pracy to spróbuj dostac sie do Duijdamu -super firma ,godzin w tygodniu w sezonie masz nawet do 70 tygodniowo ,dobrze placa bo na czysto wychodzi przy najwyzszej stawce godzinowej okolo 7 euro na reke ,dobre warunki mieszkaniowe,dowóz do pracy gratis,trzeba Ci tylko sily do pracy -no ale skoro jestes taki silny chlop to sobie z cala pewnoscia poradzisz hehehehe...ja tam jade na sezon wiosenny,moze sie spotkamy ... Ps.masz podobno wyjazd w sobote?? to mila Pani z biura jeszcze Ci nie powiedziala konkretnie nic odnosnie tego wyjazdu??--daj znac jak wyjedziesz i napisz jak tam Ci idzie albo czy czasem nie zmienili Ci terminu wyjazdu ...pozdrawiam

@Domenika

haha śmieszna jestes zastanawia mnie jedno dlaczego nie usuneli twoich wpisów bo wnioskuje ze płaca ci za komentarze. Byłem w NL JOB co tam się dziej to masakra (nie chce mi się pisać) Duijdam słyszałem ze nie jest dobrym biurem a Contrain nie słyszałem o tym biurze ale wystarczy poczytać opinie i wszystko jasne ze to (usunięte przez administratora) Dzis dzwoniłem i mam wyjazd na 90 % około 14 godziny potwierdza .Do pracy jedziesz około 25 km w jedna strone z Wassenaar do Zoetermeer (pani mnie poinformowała bo jestem miły i kulturalny) wprowadzasz ludzi w błąd.Poczytałem wszystkie opinie o allworks i uważam ze to nie jest złe biuro jezdze długo do Holandii i wiem za co ludzie wylatują z pracy a potem wypisują (usunięte przez administratora)

nowa
@bigolo

spojrzcie na komenty z 2010/2013 kilka set komentow zostalo usuniętych tylko negatywy a zostaly same pochlebne ,ta firma to kpina nawet nie wiećie jak tam jest i sie nie dowiecie póki nie pojedziecie ,a jak pojedziecie to uciekniecie :))

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
kasiinka

Witam patrze ze jest nas więcej człowiek myśli że sobie zarobi jest przygotowany a odmawiają ci wyjazd he he ta firma coś ukrywa jeśli ludzie się nie zbiorą i nic z tym nie zrobią to tak dalej będzie a przecież można utrzeć skórę takiej firmie wiem coś na ten temat

wioletta

No to tak samo jak ja dzwoniłam,zadawałam pani w biurze pytania i na żadne nie dostałam odpowiedzi...na zadawane pytania odnośnie opłat i np.czy do pracy się dojeżdża i ile wynosi dojazd do pracy,ile pobierają za mieszkanie itd.itd.na wszystkie zadawane przeze mnie pytania...była jedna odpowiedź:po odliczeniu opłat,zostaje na rękę 195 euro na rękę tygodniowo...no to wychodzi gdzieś 4 euro z groszami na rękę miesięcznie...ale ja pracy się nie boję i pracowałam już 2 razy na kurczakach tylko,że w Niemczech i też za 4 euro...zaryzykowałabym na wyjazd również i do Oss...ale ta firma od początku daje mi dużo do myślenia...i widać,że nie przejmują się kandydatami na pracę jeszcze przed wyjazdem...nie miałam namiarów na przewoźników na początku(teraz już dostałam od kumpeli sprawdzonego przewoźnika na przyszłość w razie czego)...no ale pani w biurze powiedziała mi,że prześle mi pocztą namiary - nie przesłała i nawet do tej pory cisza i nie zapytała się, czy mam czym jechać...w tygodniu do mnie dzwoniła,czy potwierdzam wyjazd - odpowiedziałam jej,że się waham...i tak jakby na siłę chciałaby żebym jechała wnioskując po rozmowie z nią,bo jeszcze powiedziała,że zadzwoni do mnie za dwie godziny,żebym się jeszcze zastanowiła...ale nie zadzwoniła,więc pomyślałam,że na moje miejsce są tysiące osób czekających na wyjazd i wzięli kogoś innego...w sobotę miałam niby jechać do Oss,a w piątek późnym wieczorem dostałam smsa,że mój wyjazd jest przełożony...czyli z tego wynika,że jestem dalej na liście do tego wyjazdu...no to teraz już jestem pewna na 100%,że ta firma jest do niczego i nie będę wcale aż tak daleko ryzykowała na wyjazd,żeby później w razie czego na miejscu zostać sama i przyjechać bez niczego...bo czytając na wszystkich forach jedno i to samo,że od lat się tam nic nie zmienia i ludzi przyjmują,a po kilku dniach wywalają...to chyba jest jednak prawda,chociaż tam nie byłam...ale skoro jeszcze nie wyjechałam,a już nie wszystko jest ok ze strony agencji...to chyba daje do myślenia,czy warto na ryzyko z takiej agencji...Ciekawi mnie tylko,czy wszyscy mają przełożone terminy wyjazdu,czy część pojechała...bo skoro nikt się nie odzywa z tych co pisali wcześniej,że jadą...to może pojechali...A jeszcze mam pytanie do Domeniki...czy mogłabyś podać jakieś namiary do tej pracy w Niemczech,gdzie teraz jesteś?...i czy trzeba tam znać język?...z jakiej agencji pojechałaś i czy tam biorą do pracy samych młodych?...Pozdrawiam

@wioletta

Hej,, Obecnie pracuje w Niemczech przez firme Contrain-oni zatrudniaja ludzi na polskiej umowie i polskich warunkach.Prace oferuja w Niemczech i w Holandi .Dwa dni temu na portalu ,praca za granica ,widzialam dodane przez nich ogloszenie do pracy do zbioru pieczarek w Holandi.Nie ma znaczenia ile kto ma lat ,wazne jest doswiadczenie w pracy i z tego co wiem jezyk holenderski lub niemiecki lub angielski trzeba znac chodz na tyle by sie porozumiec.Ja wyjechalam nie znajac jezyka jakos sobie daje rade z tym i musze powiedziec ze ludzie tutaj zawsze pomagaja mi w tej kwesti..Maja dwa biura w Łodzi i Przemyslu. Wyjezdzalam tez przez agencje pracy Akcja Job do Francji do pracy sezonowej na zbiory warzyw jak i przez agencje Nl-Job ,miesci sie w Rzeszowie jedna i druga .Te agencje polecam z czystym sumieniem ,pieniadze na czas,praca jest,godziny sa ,-hm...moze koordynatorzy troszke ociezali by cos szybko zalatwic ale zawsze pomoga no i reszta jest wporzadku..

@Domenika

Dzięki wielkie za odpis...i muszę ci powiedzieć,że nie słyszałam o tych agencjach...no spróbuję się u nich jakoś zarejestrować...może akurat coś wypali,chociaż mam chyba marne szanse,bo byłam za granicą tylko na kurczakach i nie mam żadnego doświadczenia ani przy zbiorach,ani nigdzie indziej po za tymi kurczakami...było też tam dużo pakowania między innymi...no zobaczymy spróbuję,może mi się jakoś uda gdzieś wkręcić...a i z językiem też mam problem,bo nie znam żadnego obcego wcale,ale czasami trafiają się oferty bez języka...jeszcze raz wielkie dzięki Domeniko i pozdrawiam cieplutko:)

Domenika

Witam Wszystkich... Ja mialam jechac do Oss do pracy przez ta agencje (nieczekalam dlugo na odzew z ich strony-w tygodniu wyslalam Cv i kolejnego dnia mialam juz telefon z agencji allworks w sprawie pracy).Pani z biura z Opola zadzwonila i poinformowala mnie ze jestem zaakceptowana na wyjazd do pracy ,mam wyjazd jeszcze w tym tygodniu i ze przewoznik do mnie zadzwoni i potwierdzi mój wyjazd,umówi sie ze mna konkretnie co do godziny wyjazdu .Nastepnego dnia zadzwonilam do Pani z biura i zaczelam pytac o szczegóły tzn. poprosilam o adres firmy do jakiej jade ,pytalam o umowe ktora mialam podpisac ,o stawke godzinowa,o zakwaterowanie, dojazd do pracy -ile pieniedzy bedzie mi za to odciagane z pensji, jaki jest czas na przyuczenie sie do pracy i wyrobienie normy,jak daleko dojezdza sie do pracy i inne ważne szczegóły .Pani ta nie odpowiedziala mi na zadne z tych pytan w sposob jasny,krecila i na koniec powiedziala ze wszystkiego dowiem sie na miejscu w Holandi.Dzien przed moim wyjazdem i dzien po moim telefonie gdzie dzwonilam do nich i wypytywalam o szczegóły wyjazdu ,zadzwonili do mnie z Opola i powiedzieli mi ze wyjazd mam przełożony na kolejny tydzien (chyba niechcieli takiego pracownika jak ja ,co pyta o wszystko i pewnie pomysleli ze moga byc ze mna problemy). W kolejnym tygodniu zadzwonilam do Firmy Allworks by zapytac o mój wyjazd i okazalo sie ze znów wyjazd mi przesuneli heheehe...Juz wiecej do nich nie zadzwonilam bo dla mnie ta agencja to wielkie jedno (usunięte przez administratora) i z tego co widze to jest tam wielka rotacja ludzi,przyjmuja caly czas i zwalniaja ,nie udzielaja informacji na zadne konkrety,szukaja naiwniakow co pojada i beda pracowac za psie pieniadze ,nie beda miec swojego zdania .Przepraszam jezeli kogos tym swoim stwierdzeniem urazilam i moze jest inaczej ale moje zdanie jest takie nie inne.Ja pracy sie nie boje i daje sobie bardzo dobrze rade w kazdej pracy,a pracuje sezonowo od marca do wrzesnia przez rózne agencje pracy (dokladnie mam dwie agencje sprawdzone )juz od ponad 6 lat i w zadnej z tych agencji nie spotkalam sie jeszcze z traktowaniem czlowieka tak jak przez agencje allworks. Ciezko w okresie zimowym jest znależć prace ,dlatego pomyslalam ze pojade do tych kurczakow z allworksa i cos dorobie ale ciesze sie ze tak to wszystko sie potoczylo i mnie odrzucili. Znalazlam prace w bardzo szybkim czasie przez inna agencje pracy. Pracuje obecnie w Niemczech po 9-10 godzin dziennie ,na godzine mam okolo 6.50 euro na reke ,praca spokojna przy produkcji salatek owocowych i warzywnych.Jestem tutaj dokladnie od 2 tygodni i jestem jak narazie bardzo zadowolona,zobaczę jeszcze jak w rzeczywistości wyjdzie z wyplata ale rozmawiajac z innymi ludżmi którzy pracuja przez ta sama agencje co ja, nie narzekają a chwala sobie.Umowe z agencja podpisalam jeszcze bedac w Polsce .Z Pania z agencji w której obecnie pracuje i z ktora zalatwialam formalnosci w sprawie pracy (robilam badania lekarskie ,mialam szkolenie bhp..) rozmawialam o wszystkim co mnie interesowalo i dostalam rzetelne i wyczerpujace informacje odnosnie pracy i wszystko co zostalo mi powiedziane zgadza sie w 100% .Musze jeszcze zaznaczyc ze koordynatorzy z tej agencji tutaj w Niemczech naprawde spisuja sie swietnie,dzwoniac do nich w jakiej kolwiek sprawie dzialaja szybko i pomagaja ... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze powodzenia z firma allworks

Rrrrrrrrrr
@Domenika

Witam czy mogła byś mi podać kontakt do tej agencji co załatwiają pracę do niemiec na te sałatki ? to mój E-mail romana_bulsa@tlen.pl lub na nr 733266216 proszę o odpowiedz ja szukam już długo pracy przez agencje i każda prawie okazuje się ciulowa, pracy się nie boję pracowałam już za granicą i będę bardzo wdzięczna jak mi podasz kontakt do tej agencji.Pozdrawiam :)

andzia

miałam jechać w sobotę ale przełożyli mi wyjazd czy komuś też tak zrobili.

nick

No to do zobaczenia w wassenaar w sobote wieczorem ja z pomorskiego jade z needereline pozdro, wiecie czy tam na miejscu mozna otworzyc ko to i przelewac zarobione siano na to holenderskie konto ? Piszcie !!!

andzia

Ja też jadę do wassenaar w sobotę coffy na pewno będą jadę ze śląskiego (Racibórz)

dorota287

jade do wassenaar z opolskiego w tą sobotę jedzie ktoś z opolskiego??

nick

ja tam sie pracy nie boje moze trzaskac mróz i moge (usunięte przez administratora)12 h byle w poblizu byl cofychop :)

grass

hmmy tam jest tego duzo

kasia
@nick

Ja jade z dolnośląskiego.

coffy na pewno będą :-)

nick

ja tez jade w sobote ale do wassenaar , kto jedzie tam? ja jade z pomorskiego

kasia
@nick

ja tez tam jade w sobote..

andzia

Hej (usunięte przez administratora) skąd jedziesz?????? Ja też jadę w sobotę.

@andzia

Z WARMIŃSKO -MAZURSKIE IŁAWA DOKŁADNIE NIE WIEM CZY WIESZ GDZIE TO JEST

milena
@andzia

Hej jedzie ktoś do Oss w piątek?

milena
@Monika

Jedzie ktoś do Oss w piątek 06.12?

robert

czy ktos moze mi opisac warunki jakie tam panuja i za co ludzi zwalniaja bo z tego co tu pisza to nie duzo mozna sie dowiedziec a mam chec tam jechac pracowalem na norzu tylko ze w niemczech to wiem jaka to jest praca i jak wychodzi stawka godzinowa po odliczeniu czekam na szczera odpowiedz

Agata

Czy ktoś wie ile tam w końcu wychodzi na godz. ?

tołdi
@Agata

tak, wiem- na rękę po odciągnięciu wszystkiego tzn; dojazdu do pracy, mieszkania, wakacyjnego i ubezpieczenia dostajesz 4,50 e/h. Lepiej mają ci na stawce oni maja 7.50 e/h, ale na stawkę nie licz oprócz tego musisz się liczyć z wydatkiem na pranie to koszt 3 e za żeton- te kupujesz w hotelu przy ośrodku ewentualnie po znajomości za 2 euro od polaków z innej firmy. Praca jest tam też w niedziele i sobote ale nie zawsze i nie dla każdego..........

ja jadę w sobotę sama się przekonam jak tam jest i wtedy napisze prawdę jak jest tam , do zobaczenia tym którzy tam jadą a tak szczerze to o wszystkich tak piszą wejdzcie i sobie poczytajcie wszędzie to samo

młoda

ja dzwoniłam tam przed chwilką tzn..miałam numer tylko do Opola więc spytałam się babki co i jak i na sam koniec spytałam czy jest to uczciwa praca bo różnie się słyszy.........powiem szczerze,że pani się z lekka zawahała co ma mi odpowiedzieć,także sama już mam teraz wątpliwości co do wyjazdu i tak jak wcześniej czytałam,dopóki sam się człowiek nieprzekona niezobaczy to się niedowie jak tam jest naprawdę,pozdrawiam milutko

wioletta

Wczoraj dostałam telefon z biura,czy potwierdzam wyjazd...ale ja jednak po wcześniejszym wahaniu jechać,czy nie jechać...zrezygnowałam...życzę powodzenia tym,co tam jadą po raz pierwszy...Pozdrawiam

XxX

pojechalem 3 tygodnie temu caly jeden tydzien siedzialem na domku bo bylem w tzw. rezerwie o ktorej dowiedzialem sie dopiero na miejscu po tygodniu siedzenia na domku poszedlem do pracy i wrocilem po dwoch tygodniach stwierdzajac ze za malo placa jak za tak ciezka prace 4,30e/1h warunki mieszkaniowe nie najgorsze praca na dwie zmiany. nie polecam nikomu pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works