Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

hmm

No fakt faktem że niektórzy ludzie potrafią nieźle dopiec, dlatego słabi psychicznie mogą sobie nie poradzić. Częściej ludzie stamtąd chyba odchodzą właśnie z tego powodu niż że coś ich boli (jeśli to oni podejmują taką decyzję). Jedno pocieszenie że to są jędnostki, i też im się kończą kontrakty lub sami zjeżdżają, ale pewnie na każdym stanowisku można takich znaleźć.

Szulerek

czesc he powiem krotko pracowałem tam i nie jest tak zle jak to ludzie pisza ale z Benem bywa roznie zalezy jaki ma humor czasami cie poklepie po ramieniu a czasami opierd,,,Ben ma na karku prawie 60 lat a zapier,,, szybciej niz nie jeden mlody, prawda jest taka jesli jedziesz do pracy i chcesz zarobic to jest spoko a duzo osob mysli ze pojedzie i sie pobawi tak nie ma jezeli chcesz na wakacje jechac to nie przyjezdzaj do pracy na wakacje,,bo praca a zabawa to dwie rozne rzeczy,,,ogolnie praca latwa choc trzeba troche sie narobic ale za to w niedziele masz caly dzien na szalenstwa bo mieszkasz w aqua parku i wszystko masz darmowe, Ben jest spoko jezeli ty jestes spoko i tyle co tu wiecej pisac

zgadnij kto???

witam, jestem nie perwszy raz w pracy w holandii a 5 miesiac robie tu i all-works naprawde jest ok, prawda jest taka ze jak chcesz pracowac i jestes nauczony pracowac to bedziesz pracowal, prawda jest ze praca nie nalezy do najlzejszych, ale mozna to ogarnac i jest ok. z kasa nie ma zadnych problemów co tydzien w piatek rano jest kasa na koncie, dochodza dodatki wakacyjne i urlopowe, nie wierz w opinie ludzi, którzy byli tu 3 dni i jedyne na co ich teraz stac to pisanie bzdur, zraszko na kazda firme kego typu pisza takie rzeczy, pozdro

Del Potro.

Zależy mi na opinii kogoś kumatego jak to tam wygląda,Bo coś mi się wydaje że dużo tu osób pisze co pierwszy raz wyjechały za granicę do pracy i zatęskniły za domem, i wtedy wszystko staje się takie chore i nie normalne.

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Opole
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
zgadnij kto???

z reguły nie pisze na takich mało ambitnych forach, ale to co napisała IWONA zagotowało mnie, ta kobieta nie wie i czym pisze. była tu 2 dni i zrobiła z siebie eksperta d/s pracy za granicą. że swoim zachowaniem to ja się dziwie ze jej nie wywalili po 15 minutach tylko trzymali cale półtora dnie, co jej się(usunięte przez administratora) wydaje za granica pieniądze polakom za darmo dają,,,, nauczona była cale dnie stania pod sklepem monopolowym cale wieczory i nagle trafiła jej się szansa na wyjazd,,,,,,,,, wyjechała,,,,,,,, przyjechała do nas i nagle szok, bo tu trzeba pracować,,,, WOW,, jakaś nowość w jej życiu,,, To co napisała na temat BENA to w ogóle rewelacja jest opis postaciowy godny Fiodora Dostojewskiego przy pisaniu “Zbrodni i Kary”. Pracuje na kurczakach 5 miesięcy i to co napisała IWONA jest dla mnie nowością. Tego o nim nie wiedziałem, szkoda ze to kolejne kłamstwo Pani IWONY. o Marzenie pisał nie będę bo nie znam jej tak dobrze osobiście, jedyne co mogę powiedzieć to ze w pracy (usunięte przez administratora) tak jak inni bez żadnej taryfy ulgowej ze strony Bena. Prawda o All-works jest taka że ta firma nie oszukuje na kasie, pewne jest ze w piątek kasa jest na koncie, znam wiele firm które nie są tak uczciwe. Rada dla wszystkich, jeśli umiesz i naprawdę chcesz pracować to śmiało możesz przyjechać, ale jeśli wydaje ci się że my tu mamy wakacje i chcesz na nie przyjechać to lepiej zostań w Polsce i dalej stój sobie pod biedronką i zarabiaj na (usunięte przez administratora)POZDRAWIAM>

Mon
@zgadnij kto???

Witam, jutro mam wyjazd! naczytałam się strasznych opinii jakaś prywatna podpowiedź (usunięte przez administratora)

ja88

Duinrell 1, 2242JP Wassenaar

Zdzichu

Zgodzę się z warunkami jakie panują na tym zakładzie, ale szczerze powiedziawszy kto chce pracować i potrafi ciężką pracą zarobić na chleb, nie będzie miał problemu z utrzymaniem się i ewentualnym awansem w pracy. Tyle według mnie, prosto i na temat. Pozdrawiam i życzę powodzenia dla nowych rekrutów

aaaa

amin - 2013-09-12 08:53:48 w tej branzy jaka jest kurczaki niestety tak jest bo praca jest ciezka nie nalezy do lekkich i po tych innych firmach jest to samo jak bys poszedl do innej firmy niestety to samo jest bo taka branza i nie kazdemu odpowiada bo psychicznie nie wyczymuje a tak niestety jest jak bys w kazdej innej firmie pracowal Hej już pracowałam przy miesie ale nie przy kurczakach.Wszystko jest do ogarnięcia i nauczenia ale tam to jakaś fatalna atmosfera jest na tych zakładach.Gdzieś czytałam że ludzie walcza o rekawiczki nawet.Nikt nawet nie pisze czy ktoś coś pokaże czy wytłumaczy?Tak o stawiają cie i masz robić?

?

do aaa odezwij sie na dona885@interia.pl bo tez mam propzycje wraz z mezem i tez niewiem co robic;(

amin

aaaa

No przeciez jak czytam te opinie to wyć się chce mam propozycje z tej firmy i nie wiem co robić.Do młodych nie należe i swoje wiem ale to jakaś paranoja .Czy naprawde jest tam aż tak żle ?No chyba tam ludzie robią i zyją?Normalnie strach się bać.Pozdrawiam .

?

Nie polecam nie znasz dnia ani godziny jak zostajesz bez dachu nad glowa i bez pracy radz sobie sam to co tu pisza to prawda

justyna

Hej ja jednak tez nie jade wole poszukac gdzies indziej

justyna

Czy ktos jedzie 24.08 z warminsko mazurskiego moze???

A skad jedziesz?

basia_072

ja tez mam wyjechac 24 i sama nie wiem daj znac czy jedziesz

justyna

Witam dzisiaj dzwonila do mnie babka zebym w sobote przyjechala do roboty w Wassenaar czy moze tez ktos jedzie?Jade pierwszy raz zagranice i szczerze mowiac po tych opiniach juz sie boje i watpie

iks

no hej my jedziemy 24 sierpnia do oss z wielkopolski

iza
@iks

jak tam jest bo to co czytam mnie przeraza

MAJKAAA

Hej mam jechac 24 do OSS ale z zachodniopomorskiego ale jak to czytam to nie wiem czy tam dojade

malaja

hej..jedzie ktoś do oss 24.08 z wielkopolski????

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works