Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

waldano

ja tesz mam jechac w sobote .poszukam co innego ale po przeczytaniu tych opin to lepiej zrezygnuje POZDRO

Mati

Siemka!. Jade w sobote z tego biura. Do filetowania, pakowania. Mój numer gg 20069465 . Kto jeszccze jedzie, niech pisze.. Pozdro!

kasia290611

hej! ja bede jechac z tej firmy na pakowanie i filetowanie drobiu. Jedzie ktos moze w sobote z tej firmy do pracy . Jak ktos jedzie czy cos dajcie info na gg 46177734

Witam. OD KILKU MIESIECY.I Z TEGO CO MÓWI DAJE RADĘ. POZDRAWIAM

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
odp

NOWY 59 - 2013-05-24 16:29:24 Dziękuję Ci bardzo. Właśnie jest tam moja żona i bardzo się o nią niepokoje jak czytam te wszystkie opinie. PozdrawiamJeśli ma doswiadczenie w firmach drabiarskich to da rade.Myślę,że macie kontakt....od kiedy tam jest jeśli to nie tajemnica??

odp

kk - 2013-05-18 17:38:23 NOWY 59 - 2013-05-17 12:56:16 ZAPOMNIAŁEM ZAPYTAĆ W JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI ZNAJDUJĄ SIĘ ZAKŁADY DROBIARSKIE DO KTÓREGO DOJEŻDŻAJĄ PRACOWNICY TEJ FIRMY ?daj sobie siana z tą robotą dobrze ci radze kolego.wassenaar, oss, roossendaal (usunięte przez administratora)

kk

NOWY 59

MOŻĘ MI KTOŚ NAPISAĆ DOKŁADNY ADRES ZAMIESZKANIA PRACOWNIKÓW FIRMY DROBIARSKIEJ W OSS ?

gulinka

witam, Ponaglam to pytanie jest ktoś to mieszka i pracuje w tym Wessner? Jaki jest bo z opinii włos się jeży???

loko

Czy jest tutaj ktoś kto jest obecnie w Wassenar ? Bardzo ważne !

Wojtas

Mam pytanko a w Oss coś się zmieniło?

mona1

Nie polecam tej Firmy All Works Viskoop Rosmalen nie zdrowa atmosfera na zakladzie za duzo polakow brygadzisci polacy (usunięte przez administratora)j,dla mnie ta firma to jedna z najgorszych na jakom moglam przytrafic chodzi o Viskoop a jestem 5 lat w holandi nie polecam i odradzam bo w takiej atmosferze niezdrowej jaka tam panuje na zakladzie i ten ich system pracy zly

Lucek

Na Jowisza, aż tak?! O.O

goska

halo mam pytanie czy ten adres duinrell1 w wassenaar to adres zamieszkania czy tylko kordynator czy ktos tam w te miejsce przyjezdza bo z tego co wpisuje ten adres w google to jakis park tam dla dzieci prosze o kontakt na gg 6654207 dzieki

emila

Witam wszystkich ja pracowałam w Oss i jestem zadowolona i mam zamiar jechać tam w przyszłym roku a teraz szykuje się do wyjazdu na Waseenar i wcale się nie boję Bena bo juz go poznałam :) pozdrowienia dla Moniki

samira

Monika jest bardzo fajna i pomocna.Mój mąż pracował pół roku w Oss,pieniądze zawsze były na czas,nadgodziny 100 procent płatne,jezeli ktoś jedzie na wakacje a nie do pracy to jego problem.Pozdrowienia dla Moniki!

mała

Hmmmmm...tak to czytam i zastanawiam w jaki sposob te osoby zostały zwolnione..ze az tak ta prace zle oceniaja...narkotyki narkomani PRZEPRASZAM o czym w ogole mowa...ALL WORKS miesci sie w holandii wiec nie unikniony jest widok osoby z blancikiem ktora po 12 godzinach pracy w taki wlasnie sposob sie relaksuje...w kazdym miejscu na ziemi trzeba sobie radzic...czy to polska i kazik szef czy holandia i zamiast kazika jest ben...BEN bardzo fajny człowiek nie wiem jak widza go inni..wiele widzialam bo nie pracowalam tam 2 dni...ale sama nie raz tak bym potraktowala ludzi...nie ma czasem innej obcji a produkcja trwa...a jezeli chodzi o miejsce zamieszkania to SUPER...MASZ BUNGALO...6 OSOB Z KTORYMI TRZEBA SIE ZAPRZYJAZNIC A NIE KLUCIC CZY DASAC...W KOŁO DRZEWKA PTASZKI GESI I W OGOLE...PIEKNE MIEJSCE...POZDRAWIAM TYCH NEGATYWNIE PATRZACYCH NA ZYCIE I TA FIRME...POZDR BENA MARKO DIANE I BENNIEGO...BUZIOLE..

lar

z całego serca nie polecam tam pracowac

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works