Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

sylwek

Witaj(usunięte przez administratora)najpiękniejsza ze wszystkich kobiet w Oss. Pracujesz jeszcze?

Hello Ja Power Ja Siabadaba lala

Witam co do all works nie jest źle trzeba (usunięte przez administratora)nie ma nic za darmo . Byłem w Wassenar dwa kontrakty przerobiłem Vriesenkoop i Clazing wypłaty na czas co piątek . Wszystkie pieniążki z wakacyjnego i godzin urlopowych wypłacone bez problemu warunki mieszkalne nie są złe idzie wyżyć . Pozdrawiam. Power Ja ! Pozdro Ben rób tam porządki z tym (usunięte przez administratora) co sami młyn robią a później sie dziwią konsekwencji

kolbe5270

a to byłeś tam faktycznie tak żle jest bo już nie wiem co mam myśleć o tej firmie niektuży zachwalają inni narzekają że fatalnie tam jest

kolbe5270

koledzy po ile się tam pracuje godzin tygodniowo czy jest możliwość wyjazdu z dziewczyną prroszę o podpowiedzi

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
YYYM...

Żeby Ci się w głowie nie zawróciło od tej kasy:P:P Pomyłki będą na pewno , ale zapomniałaś/eś dodać że każdy ma trzy szanse:) a promocja trwa do końca lutego a oni mają ograniczoną ilość środków na ten cel;)

@YYYM...

tylko allworks tylko kurczaki tylko ben nejlepsze co mnie spotkało ;)

zzzi

w przyszłym tygodniu beda wszystkim rozdawać premie po 5000euro wystarczy pojechać i powiedzieć hasło " gowork" dzwoncie do biura :) P.S mam wrażenie ze niektóre osoby wierza ze w Holandi za miesiać pracy mozna zarobić tyle co przez rok w Polsce

YYYM...
@zzzi

No błagam Cię!!! Nie takie jest hasło nie wprowadzaj ludzi w błąd!!

@YYYM...

Ja im nie powiem jakie jest prawdziwe haslo bo moze dostane kogos premie.Pomyś jak ktos sie pomyli ty dostajesz kogos kase kurcze jak wyciagne ze 50000 euro to odrazu wracam do PL

jakie tam są zarobki

@kama

oj bardzo duze jak bedziesz miała duzo godzin to wyciągniesz 2000 euro miesiecznie

@zzzi

eee tylko tyle? łe to nie ma po co jechać:P

@Zocha

pomyliłam sie to miało byc na tydzien 2000 Euro.Wiem ze to mało ale kazdy grosz sie przyda,lepsze to niz siedzenie w domu

@zzzi

dwa tysiące euro tygodniowo to jakieś plus/minus 8tyś na złotówki hmmm... za taką kasę warto zaryzykować:P

@Zocha

ty tam byłaś;;bo to chyba jakieś bzdury

@kama

No właśnie nie byłam, ale zzzi pisze że zarabia się tam 2000 e na tydzień- na pewno komuś za dużo zer się wcisnęło:)

marion
@zzzi

Nie jedz nie czekaj będziesz żałowac!!!!

@Zocha

no właśnie to są jakieś bzdury teraz ludzie uciekają z tamtąd w ogóle nie ma pracy ludzie pracują po 4 godz tygodniowo,za wszystko odtrącają nie starczy na przeżycie`tragedia...

Zawiedziony
@marion

Witam. Pracowałem przez Allworks ponad miesiąc i to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.Nie ma żadnego poszanowania dla pracownika. Może niektórym takie podejście pasuje ale nikt o zdrowych zmysłach długo tam nie wytrzyma. Długo by wymieniać co się tam działo ale uwierzcie że wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe. Każdemu szczerze odradzam tą firmę. A moja propozycja jest taka aby te sympatyczne panie w biurach informowały potencjalnych pracowników w jakie szambo się ładują. Pozdrawiam.

@Zawiedziony

Opowiedz o co konkretnie chodzi? Jak teraz jest? Na którym zakładzie byłeś?

Alfa
@Byłam

A kim Ty jesteś, że takie szczegóły Cię interesują? Chcesz dociec, kto to pisał? Może Ty przedstawiłabyś się konkretnie kim jesteś? No chyba, że masz coś do ukrycia albo się czegoś obawiasz?

@Alfa

A co Cię to interesuje kim jestem? Hahahah XDD Sam/sama się przedstaw buhehehe XDDD

Alfa
@Byłam

Często tu zaglądasz i kontrolujesz wpisy, widocznie jesteś jedną z tych co najlepiej pracują kosztem innych.

@Alfa

Mylisz się nie jestem tym kim napisałeś. Nawet nie wiesz jak bardzoooo!!! Pozdrawiam i na drugi raz nie pisz takich głupot jak nie masz o czymś jakiegokolwiek pojęcia!!! XDDD

kiki123
@Byłam

kiedy ostatnio byłaś tam w pracy? bo wnioskuje ze na przerwie polrocznej jestes

@kiki123

aa no jakiś czas teemuu....

monter
@Zocha

Na 2000eur musisz 350godz zasuwać więc nie mów że zarobki są super chyba jesteś z biura i do tego nie ogarnięta wystarczy policzyć 6,8 netto minus potrącenia tyle to ja w polsce zarabiałem . Czytam te posty desperatów co wyjechali do pracy za takie pieniądze i płakać się chce ludzie olewajcie firmy które płacą mniej niż 9eur netto reszta to (usunięte przez administratora) ja obecnie robie za 11,8 na ręke .Szkoda mi was

qwerty

Jedziemy w piatek do oss ale po komentarzach zaczynamy sie bac czy wy jesteście tacy nieudolni ze nie potraficie wykonywac prostej pracy bo po tygodniu wywalaja was a potem wasze smutki tu wylewacie.Pani w biurze powiedziała ze wie o tym portalu i tych komentarzach ale podobno wogole sie nie przejmuja ponieważ jest to portal no ktorym jedna osoba moze z roznich nikow pisac komentarze.Wogole zastanowcie sie nad komentarzami poniewaz mam wrazenie ze to konkurencja allworks wypisuje zle opinie.

Black
@qwerty

Czesc ja mam wlasnie jutro jechac z kumpela , ale pewnie znow ta pani przedluzy wyjazd juz czekam z 2 tyg. ponad

@qwerty

Może nie tyle konkurencja tylko osoby które myślały że tam jest lekka i przyjemna praca za full kasę XDDD

@Black

Teraz przekładają wyjazdy bo na Oss narazie nie ma bardzo pracy. Powstają nowe linki i będzie robota XD

XYZ
@Black

JAK POJEDZIESZ, TO PAMIĘTAJ, ŻEBY MIEĆ ZAWSZE PIENIĄDZE PRZY SOBIE NA BILET POWROTNY ALBO JAKIŚ KONTAKT DO ZNAJOMYCH W HOLANDII(usunięte przez administratora)

@qwerty

Jak na osobę, która tam jeszcze nie była, a ma dopiero jechać, to masz dziwnie dużo do powiedzenia. A skąd wiesz, jak tam jest? Skąd wiesz, kto tam jest "udolny" a kto nieudolny? Skąd wiesz, że tam wywalają po tygodniu? I skąd wiesz, że ciebie nie wywalą po tygodniu...? :D

KAMA

martwię się o męża właśnie tam jest

xxx

Uważajcie na grużlicę w Rosental,kilka osób poszło na chorobowe,(usunięte przez administratora) praca przy żywności,obłęd.

@xxx

W Rosental, czy w Rosmanal...? :D

qwerty

Ja tez nie mam sie czego bać pracowałem tam dosc długo teraz musze być w Polsce ze wzgledów prywatnych ale jak wroci wszystko do normy to napewno wróce do Allworks.O firmie nie moge zlego slowa powiedziec ale o ludziach co tam sa to juz bym mogl pare ciekawostek powiedziec hahaha

robi

ja mam tam jechac za 3 tygodnie

wujek

Wlasnie zwolnili mnie z Allworks(usunięte przez administratora)

@wujek

Skąd wiedzieli że Ty to Ty? ;D

@Byłam

przeciez jaja sobi robi a ty juz wystraszona ze cie namierza.Ale prawda jest taka ze jest prawo ze moga poprosic serwis gowork.pl o wasz adres IP wtedy do dostawcy internedtu o udostepnienie danych osobowych i wytoczyć komus proces za zniesławienie oczernienie klamstwa dlatego jak nie masz dowodu ze jest tam zle to lepiej nie wypisuj bo jak przyjdzie wam zapłacic odszkodowanie dla allworks to bedziecie pracowac 5 lat za darmo.Na szczescie ci w burze nie zagladaja na ten portal

@qwerty

hahah ja wystraszona? Po czym to wnioskujesz??? I poczytaj moje wypowiedzi i zobacz co piszę ;)Ja akurat wiem jak tam jest ;-) A po co mieliby oni to czytać? Oni są tylko pośrednikami w tej pracy, ale Monika czyta...

@qwerty

Myślisz że to administrator z gowork.pl wybiera sobie którą część wypowiedzi usunąć? Wątpię.

@Byłam

Wnioskuje po tym jak zapytałaś "skąd wiedzieli ze to ty" te pytanie brzmiało jak byś sie bała ze cie namierzą.Skod wiesz ze nie czytaja moze czytaja forum i liczą az ktos cos bardzo brzydkiego napisze a wtedy dobiora sie do niego.Jak tylko napisałm ze internet nie jest tak anonimowy jak sie wszystkim wydaje(usunięte przez administratora) to wogole musi wszystko wiedzieć ona jest jak szpieg zyje plotkami i aferami

@qwerty

To źle zinterpretowałaś moją wypowiedź. Sama napisałaś "Na szczescie ci w burze nie zagladaja na ten portal" I poczytaj moje wypowiedzi ja nie mam czego się bać ;) pozdro.

Byłam

Największy minus za odkładanie wyjazdów... dzwonią w poniedziałek że jedziesz w weekend a w czwartek dzwonią że jednak nie jedziesz.... i tak co tydzień w końcu po miesiącu doczekasz się wyjazdu gdzie siedzisz w PL (usunięte przez administratora) bo zostawiłeś obecną pracę dla pracy w Holandii..

B

codziennie czyste ubrania? chyba śmiech na pewno trafiłeś do tej firmy??? czyste ubrania masz jak sobie sam wypierzesz w śmierdzących pralkach gdie za pranie płacisz 3E!! tyle na ten temat...

@B

Moja droga na Oss w pracy codziennie dostajesz nowe ubrania tak byłam tam i jadę teraz znów ;) więc nie wprowadzaj nowym pracowników w błąd! tak zgadza się sam sobie pierzesz brudne ubrania w pralce za 3 euro ale to swoje osobiste hahaha a nie te białe w których pracujesz na hali! pozdro!

@Byłam

fajnie ze tam bylas ja tez bylam i kiedys faktycznie byly czyste codziennie dopóki nie wparował Erkan ten na kazdym kroku szuka oszczednosci wiec nie zdziw sie jak bedziesz zaiwaniac w smierdzacych ubraniach po hali a za toba zielony dymek ale nie martw sie na zapas moze do twojego powrotu cos sie zmieni....powodzenia a swoja droga co ci obiecali za pozytywne komenty??????

@B

A jak butów Ci nie wydadzą nowych, tylko jakieś używane po kimś? A pieron wie, kto w nich wcześniej chodził. Jakiejś grzybicy można się nabawić. Badań żadnych się nie robi. Jeszcze grzybicę, to łatwo wyleczyć, gorzej jak złapiesz gruźlicę. Tam prawie każdy kaszle i nie wiadomo, kto z nich prątkuje. :P

@B

A tobie kto płaci (usunięte przez administratora)

@B

hahaha Ale Ty jesteś głupia. To że byłam, że dałam sobie radę, że będę tam znów i to że nie piszę źle o tej firmie to już muszą mi coś za to obiecać???? śmiać mi się chce. Racja Erkan nie za ciekawy gość. Wystarczy dobrze wykonywać swoją pracę.....

łysy123
@B

Złe opinie o pracy w tej firmie są prawdziwe!!!!! Nie jedzcie do Oss !!! to co pisze facet o swoim pobycie wraz z zoną w Oss jest prawdą!! Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe, nie chciejcie się przekonac na własnej skórze do stracicie pieniądze i zdrowie .

wujek

Dostalem prace w Allworks praca polega na wypisywaniu pozytywnych opinii

lizak
@wujek

I co sie cieszysz za 2 dni napiszesz ze uciekłeś z allworks bo praca była za ciezka tak jak wiekszość na tym forum. A prawda bedzie taka ze jesteś nierobem

@lizak

hahahha dobre ;)

Witam wszystkich pracowników i tych chcących wyjechać do Holandii przez tą agencje pracy. ja wyjeżdzam w sobote na pakowanie drobiu, samo określenie wykonywanej pracy mnie przeraża ale jestem ciekawa w jakich warunkach się tam pracuje czy jest zimno czy dają odziesz ochronną i o atmoswere chciałam spytać. może jest ktoś chętny z pracujących tam, żeby opisać tak w kilku zdaniach obecnie panujące warunki. jeżeli chodzi o domki i okolice to też z checią wysłucham. Z góry dzieki za wiadomości. Pozdrawiam

Byłam

Na hali masz ok 5-6 stopni, ale jak pracujesz to jest ciepło. Codziennie masz czyste ubranie (góra+dół), a atmosfera to zależy od pracowników (polaków). Domki nie ma szału mieszkasz po 4,5,6 osób na małym domku. Zdarza się że na domkach jest pełno grzyba na ścianach, podobno teraz je malują w środku może coś się poprawi. Okolica ogólnie przyjemna, lasek, cisza można na spacer wyjść.

pacyfikbaca@wp.pl
@Byłam

co piszesz to istne bzdury ,(usunięte przez administratora)

XxX

ludzie nie jedzcie tam (usunięte przez administratora) bylem miesiac nie wytrzymalem musialem przyjechac spowrotem. macie na czysto po odliczeniu wszystkiego 4,30e na godzine hehehehehehe

burak
@XxX

To ty musisz być niezłym(usunięte przez administratora) ze po miesiacu sie popłakałeś i wrociłeś do domu.

xx

ty(usunięte przez administratora) taki mądry a może specjalnie tak piszesz żeby ludzie nie jechali

monia111

Hej, mam jechać w sobotę do wassenaar, powiedzcie mi jak to faktycznie jest w tej pracy przy tym filetowaniu jak to dokładnie wygląda, jest naprawdę tak bardzo ciężko jak tutaj piszą?nie wiem właśnie czy jechać....

kiszka
@monia111

Hej ja tez jade w sobote do wasenar i podobno jest tam ciezko wiem bo kumpel tam pracuje skoro boisz sie ciezkiej pracy to lepej zostan w domu bo jak pojedziesz to pewnie za tydzien napiszesz jak strasznie tam jest.Kumpel mowił ze ciezko jest i duze tepo ale kase mam na koncie.Pozdrawiam i do niedozobaczenia hahaha

XxX
@monia111

nie jedz do wassenar !! (usunięte przez administratora)

cv mn
@XxX

jedz lepiej na wassenar bo tam jest dobrze a w oss jest zle bylam nie polecam sami polacy

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works