Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

JEDEN D.

Czy ktoś mógłby napisać jakiś konkret(przydatny)-nazwę , dane jakies innej firmy dla ktorej warto pracowac . Bo pracowal, albo bo slyszal czy bo ma znajomych.?????????????? firmy w holandi ewentualnie niemcy. BOOOOO wiemy juz ze allworks nie dla wszystkich .

mona1

a ja radze rzebys pojechala i sie sama przekonala jak tam jest i nie ma zle jak tu wypisuja firma wyplacalna wszystko wyplacaja i praca jest i nie ma tak jak tu wypisuja

ifka

dzisiaj do mnie dzwonili, że w weekend wyjazd... szczerze, nie wiem czy jechać...

ania-dolnośląskie

Też wypełniłam ich formularz w kraju mam tylko 1200 miesięcznie, ale chyba wole to niż żyć w takich warunkach jak to opisujecie więc nawet nie odbiore jak będą dzwonić!

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
ja tez nie wiem czy jechac

ja tez nie wiem czy jechac

janek4161

janek4161 - 2013-08-13 11:49:29 mam jechać do oss dajcie znać jak tam naprawdę jest z robotą , atmosferą i godzinamiopinie są przerażające o tej pracy i tym benie głęboko się zastanawiam czy mam jechać czy nie

janek4161

nikt wazny

A piszą prawde ale oni i tak swoje to macie swoją wymarzoną prace :)

Sasiadka

Chcialabym sie dowiedziec jak to jest z dojazdami do pracy, jesli ktos ma wlasny samochod? Tez odciagaja za transport? Ile godzin tygodniowo mozna przerobic?

witam.. czy jedzie ktoś w tę sobotę 27.07.do Holandii przez All-works? jak tak, to piszcie na gg 42795497

Lajla

Co za uprzejmość... Strach pomyśleć po takim wstępie co można zastać na miejscu. Tyle samo wysiłku i czasu pewnie zajęłoby wyjaśnienie w kilku prostych słowach, ale nie, trzeba warknąć, ugryźć... Człowiek człowiekowi wilkiem, a Polak Polakowi potworem.

on

to sobie sprawdz co to sa wiekowki, kazdy kto sie wybiera do holi powinien takie informacje wiedziec.

Lajla

Co to są wiekówki? Może głupie pytanie, ale nie wiem...

zdumiony

wy potraficie czytac opinie??? to co jest napisane o tej pracy to prawda, ludzka glupota nie zna granic, takie firmy istnieja dzieki takim ludziom ktorzy mimo przestrog tam jada zal zal i jeszcze raz zal, powodzenia

Do której się siedzi w All-works OPOLE?

Dlaczego ???

NOWY 59

Dziękuje ,ale mimo to bardzo martwię sie o moja zonę E.

mona1

ja 5 lat pracuje i to co pisza na forum to nie prawda to co wypisuja te opinie to pisza narkomani i wyrzutki spoleczne alkoholicy

NOWY 59

długo tam pracujesz ? jest tak źle jak piszą ,a może to wszystko przesada ! może jest znośnie jeśli jest się z mężem lub z chłopakiem, bo rozumiem że jesteś kobietą ? mam tam kogos i bardzo się o nią niepokoję

NOWY 59

Bardzo dziękuję za odpowiedź ! Mogę zapytać czy tam pracujesz i mieszkasz w Oss ?

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works