Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

byczek

pracuje w allworks od jakiegoś czasu i powiem wam ze firma jest super w Holandii pracuje od 4 lat i to co było w innych firmach to allworks jest najlepsza firma. w kurczakach jest ciężko nawet bardzo ciężko a domki to nie sa hotele ale i tak jest super.przed wyjazdem z allworks czytałem opinie i teraz wiem od kogo one byly sa od tych panienek co przyjezdzaja i mysla ze sa najpiękniejsze (usunięte przez administratora)

?

ja z chłopakiem pracuje tam już 4 miesiąc , jesteśmy teraz na urlopie . Byliśmy już pare razy w Holandii i wiem jak jest w innych firmach. W allworks jest ok pieniądze na czas , domki tez ok . Wiadomo , ze to nie hotel 5 gwiazdkowy ale ok. Praca nie jest latwa , bo przy miesie. Nam się podoba .

roxxi

zarobki to 4 euro na godzine all works jako firma w opolu so spoko miłe panie nic nie wiedzo potrzebna jest tam kontrol jak traktuje sie polaków (usunięte przez administratora) po potpisaniu umowy ma cie gdzies zgłosisz jakis problem to wylatujesz na ulice s znajdo sie nastepni i tak w kółkonie ma szału (usunięte przez administratora)

Mała Mi

moja opinia na temat firmy jest ok jeżeli ktoś chce i potrafi pracować ma szanse zostać tam na dłużej wypłaty są na czas i jeżeli jest coś nie tak od razu jest to sprawdzane i prostowane a nie tak jak piszą niektóre(usunięte przez administratora)nie oczerniajcie firmy skoro wy nie jesteście w porządku pracowałam tam i jeszcze nigdy nie spotkałam sie z żadną nieprzyjemnością a to że inni tak piszą to znaczy że z nimi było coś nie tak a nie z firmą...

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
?

Ja tam pracuje 4 miesiące i jest ok. Jeśli ktoś chce pracować ichce zarobic to będzie zadwolony. Ci co pisza te negatywy, powinny wziasc do pracy. Wola opisywac pierdoly w necie niż pracować .

Małolata

przepracowałam tam cały kontrakt (pół roku) wakacyjne urlopowe wypłacane. przelewy co piątek. zgadzam się maści przeciwbólowa- najlepsza przyjaciółka: ) Fakt ludzie potrafią dopiec ale nie wolno pokazać że się tym przejmujecie domki małe ale jak fajna zgrana ekipa na bungalu to idzie wytrzymać : ) pozdrawiam szczególnie nowych .

Kazek

a ja miałem tam jechać dzienki ludzie za piszecie na takich forach Pozdrawiam

Lidka

Ja pierdziele jak człowiek nie wie gdzie jedzie do pracy to tak właśnie jest mi sie wydaje że gorzej nie można trafić niż do tego(usunięte przez administratora) powiem jedno byłam widziałam nie miała bym co jeść to więcej bym tam nie pojechała wolę zbierać puszki albo pracować w Polsce za 1200 zł chcesz przeżyć najgorsze chwile w życiu to zgłoś sie do all works :)

?

BZDURY PISZESZ WYPŁATA ZAWSZE CO PIĄTEK .CO TYDZIEŃ WPADA ZA 4 DNI PRACY 270 EURO I DO TEGO JEDEN DZIEŃ W TYGODNIU WOLNY A JAK ROBISZ DO SOBOTY BEZ DNIA WOLNEGO TO ZAROBISZ OK 360 EURO POZDRAWIAM I

?

jak ktoś jest leniem to choćby mu kazali siedziec na krześle to też by było męczące.(usunięte przez administratora)zastanówcie sie co piszecie.Ja i tak będe jezdzić a dla obiboków polecam zbieranie puszek

?

moze dlatego ze firma all works= ludzie ktorzy ja tworza i warunki jakie tam sa

wujek samo zło!!

(usunięte przez administratora) nie widzisz że tu są praktycznie same negatywy na temat warunków jakie są w wassenaar i oss!! zresztą twoja sprawa chcesz to jedź i daj się tak traktować jak nas potraktowali,(usunięte przez administratora)Więc dobrze się zastanów czy warto tam jechać. Chcę zauważyć że ludzie tu bardziej opisują warunki pracy i traktowania ludzi niż firmę all works więc nie wiem czemu cały czas te pozytywy tyczą się all works.

Asiaaa

Mam zamiar się tam wybrać :) Jacy są tam kierownicy? Proszę o szczerą opinię, dziękuję

Jestgood

A ludzie pisali, pisza i będą pisać złe komentarze, gdyż zostali po dwóch dniach zwolnieni, bo myśleli, że przyjechali na wakacje a nie do pracy.

?

Jestem zażenowany powyższymi komentarzami, brak słów. Wy jedziecie do pracy czy na wakacje? Firma jest bardzo wypłacalna, co piątek kasa na koncie, tyle co u nas przez miesiąc najniższa. Weekendy wolne, a u nas w Polsce w niekótorych zakładach do niedzieli się pracuje, za najniższą. Polecam bardzo, firma porządna, nie ma żadnych wad.

lukasz

eh brak slow co tu jest opisywane praca jak w drobiaskich lekka nie jest kasa jest na czasz ludzie jak ludzie tak jak i nasza polska brak kultury nawet za grania to i ludzie sa tacy jacy sa

?

Najlepiej jest polecać nowej osobie tą pracę bo ci co tam już siedzą trochę czasu liczą tylko na takich naiwniaków którzy przyjadą tam i będą(usunięte przez administratora)! za te kłamstwa że jest good mam ochotę was rozszarpać bo tylko męcicie w głowie osobom nie świadomym!!!!

TOM

w polsce jest jak jest i jest ciezko, ale wez nie polecaj tej firmy, t(usunięte przez administratora) bo w polsce kryzys, jak najbardziej oplaca sie wyjechac ale nie do tej FIRMY! NIE GADAJ GLUPOT ZE SIE ROBIC NIE CHCIALO PLACA CI DODATKOWO ZA WSTAWIANIE DOBRYCH OPINI?

sss

sss - 2013-09-24 09:32:16 Witam ja sie zastanawiam nad ta firma bo szukaja do pakowania piersi , co to za robota ciezko jak godziny i wypłata ? do pakowanie piersi z kurczaka

amin

ja tobie powiem szczerze ze ta firma nie jest zla i nie ma tu tak jak pisza jednym sie podoba a drugim nie ja jestem 5 lat w holandi pracowalam w tej firmie i znam duzo osob ktorzy byli zadowoleni i chca tam wracac mam porownanie co do innych firm i duzo szczescia w nowej pracy tam kto sie wybiera wyplacaja wszysko i nie ma tak zle

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works