Opinie o All-works w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy All-works. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All-works o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All-works w Opole

wiktor

DAJCIE SOBIE SPOKÓJ LUDZI MÓWIE WAM BYŁEM NIE CAŁE 2 TYGODNIE SERIO WAM MÓWIE I TO JESZCZE NIE WIem czy wypłacą całej kasy czy wpłynie na konto

Damian

ludzi dajcie sobie spokój z tej firmy masakra ja dzisiaj jade do polskie z oss z holandi i spimy dzisiaj w lesie bo mamy dzisiaj opuscic domek

@Damian

Znajdziesz młodych i starych do pogadania do napicia sie do ziola do nosa i do przytulania tylko z umierem bo tu nawet za puszczanie sie mozna wylecieć :)

@Damian

Dlaczego Cię wyrzucili??? XD

blonie

a jaki przedział wiekowy w Wassernaar. Jest troche młodych osób? Żeby można było z kimś w weekend posiedzieć?

blonie

niech sie ktoś odezwie kto jest teraz w Wassernaar

@blonie

Pewnie masz przyjechcać w weekend i chcesz sie zapytać czy warto przyjechać.Praca tu jest ale rygor tez tak ze jak jestes cwanieczkiem to lepiej sobie odpusc bo po jednym dniu Ben cie wywali a jak chcesz przyjechać zarobić i jesteś gotowy na niezły(usunięte przez administratora)wpadaj.P.S Odradzam moj domek bo juz 3 osoby maja grype hahah szpital

Pracownik Fizyczny

brak słów

jak dlugo czekac na wakacyjne i urlopowe po zakonczeniu umowy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
była pracowniczka

jedzcie drodzy rodacy do innych polskich agencji a zobaczycie ze All Works to złota agencja, wypłacaja urlopowe, wakacyjne i wypłaty co piątek sie zgadzaja. No niestety jak ktos przyjezdza zeby sobie miejsce zamieszkania na facebooku zmienic to nie ma sie co dziwic :) Robic trzeba a nie zajmowac sie plotkami i donoszeniem do Łysego i innych. Pozdrawiam

Mati

Hejka jeszccze raz ja. Jetem bardo zdziwiony ze polowa mojego postu zostala usunieta przed administratora owej strony, poniewaz moj post zawieral same pochwaly, oraz byl oparty na realiach i doswiadceniu. Nie napsialem zadnego wulgaryzmu . Smiem twierdzic, iz wyszla mi piekna laurka dla posrednictwa pracy;) Oraz byyly pozdrowienia dla kolegow.

WC
@Mati

Czy to nie ty ciągle imprezowałeś tak ze miałeś dziwny nos :) bo podobno ciebie ktoś zapioł od tyłu to prawda?Jak to sie zakonczyło?

Mati

Hejka wszytskim ! ;) Pracowałem w owej firmie, tak zgodze sie trzeba (usunięte przez administratora) Ja akurat prcowalem przy workach, tzn. zgrzewalem worki z miesem "zgrzewarke" a nastepnie pakowalem w kartony!(usunięte przez administratora)

mollysue

najgorsze posrednictwo w jakim byłam. nikt tak nie kłamie jak oni mydlą wszystkim oczka a wszystko jak sie pozniej okazuje mija się z prawdą. podejrzewam ze panie z polskiego biura nawet nie zdają sobie sprawy co jest grane. mozna się samemu przekonac . jak ktos chce byc traktowany jak smiec to zapraszam. dla kogos kto ma wiecej szacunku dla siebie to radze przysiedziec przy kompie i co innego napewno się trafi. nigdzie nie ma bajki ale all works pluje ludzią w twarz i jeszcze się smieje. pozdrawiam

przerazona

hej, mam pytanie moj chlopak tam jest i powiedzial mi, ze bedzie mial 4.33/h i jeszcze od tego beda odciagac za mieszkanie, ubezpieczenie i dojazd? bo teraz juz zglupialam i nie wiem.

@przerazona

4,33/h to jest już po potrąceniach. Problem w tym, żeby mieć na tyle godzin. Jeśli wychodzi na czysto tygodniówka mniej niż 200 euro, to nie ma sensu tam siedzieć, bo przecież z tego jeszcze musisz się wyżywić. A jak palisz, to już kaplica... :D

ANa

Pracowałam w Wassernaar przez cztery tygodnie. praca jak praca-ciężka, ale można wytrzymać, tylko jest jeden problem. KASA! Co prawda pracowałam przed świętami i nawet były nadgodziny , ale ostatnia tygodniówka za 170 Euro, to porażka. Jak dla mnie , to za małe pieniądze. Teraz jestem w Niemczech , też jest ciężko, ale kasa 3 razy większa

andzia
@ANa

A gdzie teraz pracujesz?? Ja wybieram się na szparagi, ale szukam też czegoś innego z chłopakiem.

andzia

mój chłopak dzisiaj tam dotarł, ja miałam za dwa tygodnie dojechać, ale rezygnuje, on też nie jest zadowolony, ludzie tam już mu opowiedzieli mniej więcej jak jest, (usunięte przez administratora)Jestem przerażona tym co on mi opowiedział i o tych komentarzach, więcej negatywnych niż pozytywnych. Dostanie 4,33/h strasznie mało. On uważa, że musi sam się przekonać jak jest, mam nadzieję, że zarobi chociaż na powrót.

zet

Halo? Czy komuś tez przekładają wyjazd juz miesiąc?

YYYM...

korzeni Polskich się nie wypieram, wypieram się takich jak zapewne Ty czyli polaczków, którzy zamiast sobie pomagać za granicami kraju mają swoich głęboko w(usunięte przez administratora) mało tego za uznanie u szefostwa albo kasę sprzedają swoich czy ich okradają. A właśnie i wypieram się takich polaczków, którzy przyjeżdżają tu i wioche robią a potem Holendrzy mają do nas negatywny stosunek. Ja nie jestem polaczkiem a Polakiem i dla mnie to różnica!

PABLITA

piszecie ze jest tam tak wspaniale. W ALL WORKS-to dużo obiecują,ale wszystko to wielka sciema.robić oczywiście trzeba bo nikt nic za darmo nie da ale atmosfera i traktowanie pracowników pozostawia bardzo wiele do życzenia!a panie z biura,które się kontaktują niech nie wciskają ściemy że minimum pracuje się 40godzin tygodniowo i są możliwe nadgodziny-ja maiłam w ostatnim tygodniu tylko 20 godzin czyli zarobiłam tylko na ubezpieczenie,dojazd do pracy i bungal!!!ŚMIECHU WARTE.Dadzą ci nadzieje,a zostajesz z niczym!I gdyby było tak wspaniale z tymi wypłatami jak piszecie to nikt kto by normalnie zarobił to by nie zjeżdzał.W ostatnich tygodniach wyjechało co najmniej 30 osób więc nikt mi nie powie że jest OK.Ogólnie mówiąc TOTALNA KICHA!!!!

@PABLITA

No właśnie ostatnio się tak chyba zrobiło że mało godzin jest i lipa :/ jak ja byłam to minimum to było 40 często było ok 50.... nie ma pracy i nie jest dobrze :|

YYYM...

polaczki.... za euro jeden drugiego zgnoi!!!

telesforowa
@YYYM...

A ty nie jesteś... "polaczkiem"...?

XXX
@YYYM...

Skoro nie uważasz się za Polaczka, to pewnie siedzisz na stałe w tej Holandii i wypierasz się Polski.(usunięte przez administratora)

rambo
@XXX

Sory ala ja to sie wa dziwie ze wogule tam pracowaliscie bo ja po dwuch tygodniach poprostu tam nie wytrzymalem psychicznie podziwiam

W.M
@telesforowa

Jesli ktos sie wybiera do tej firmy to nie polecamy,jechalysmy tam w zeszly paitek i nie mielismy gdzie spac i stalysmy pod szlabanem a koordynator mial nas gdzies,niczym sie nie interesuje tylko tym zeby otworzyc piwo i w dodatku po piwie wozic ludzi....zarobki to sa od 45-110euro....szkoda kasy na wyjazd zeby do tej firmy jechac poprostu zal.pl pewnie opinia zostanie usunieta bo sie pisze prawde o tych (usunięte przez administratora)Powodzenia glaba co tam pracuja

@W.M

To pewnie ty martwiłaś sie aby otworzyć kolejne piwo i pewnie przepiłaś 150 euro a potem piszesz ze tyle tu sie zarabia.Dziwne bo ja zarabiam wiecej.Wogole co ty piszesz o spaniu przecież oni maja pełno domków w niektórych pokojach sa wolne łozka nawet u nas jest jedno.Ty naprawde byłaś tam niezle nawalona nic nie pamietasz.Drodzy forumowicze oto mamy przykład alkoholiczki która tak piła ze nie pamieta za co ja wywalili z pracy.A potem pisza na forum o złym allworks

zetuu

No coż jak potrzebujesz zarobić troszkę kasy to zarobisz, ale pod jednym warunkiem, że jesteś osobą bardzo zdystansowaną do siebie i innych ludzi masz twardy łeb (usunięte przez administratora) i bedziesz robił swoje co do ciebie należy .Atmosfera w pracy jaką funduje szef (usunięte przez administratora) jest katastrofalna(usunięte przez administratora)

kolec

przestańcie gadać takie głupoty. Jak ktoś jest obibokiem i nie nadaje się do pracy to zwalniają bo po co im taki pracownik co nie wyrabia normy? wiekszość ludzi którzy piszą negatywne komenatrze myśleli że bedą sobie tam na wakacjach, pójdą do pracy a póżniej melanż.. no niestety moi drodzy tak pięknie nie jest:)

Marafla

Czesc wam :) ja mam problem z ta agencja! kurde juz czekam ze 3 tyg.i ciagle mi przedluzaja wyjazd co tydzien .. czy ta praca jest pewna ? co jest ? tez tak mieliscie ?

@Marafla

Przekładają wyjazdy bo narazie nie ma bardzo pracy ponieważ rozbudowują zakład. Za jakiś czas ma się to ruszyć.. Praca jest pewna tylko jak nie potrzebują ludzi to nie wydzwaniają.

Asia
@Byłam

Hej nie wyjeżdzaj jesli nie chcesz przyjechac z niczym badz z groszem placisz 5 euro za kazdy dzien nawet jak nie idziesz do pracy , a o tym dowiadujeszz sie na szlabanie lub na hali juz przebrany . Niby jest internet a ty go nie masz i placisz . warunki koszmarne oszczednosc na ogrzewaniu a my meczylismy sie 5 tygodni w zimnej wodzie bo nikt nie przychodzil , (usunięte przez administratora)

zed
@Asia

Z twoich wypowiedzi witać za tam nigdy nie byłaś tylko piszesz pierdoły które od paru osob wyczytałaś na forach.Uważam ze w allworks nie jest zle tu nie ma luksusów ale da sie zyc i pracować a te opinie od tych dziewczyn to pewnie dlatego ze nikt ich nie chciał ........ i maja wielkie ale.Powiedz jak sie nazywasz gdzie byłaś i na jakim domku a ja wszystkim napisze dlaczego tak zle ci bylo w allworks nie wstydz sie cwaniaro

@zed

Byłam już tam... będę kolejny.... Zgadza się czasem o tym że nie będziesz danego dnia pracować dowiadywało się np. na hali już :/ ale jak Ci mówią pod szlabanem że nie idziesz to nie płacisz już 5 ciu euro. Oszczędność na ogrzewaniu? Przecież każdy domek ma piecyk i sam podłączasz ogrzewanie jak sobie zamanisz. Zimna woda? Trzeba było przy piecyku pogrzebać od wody bo ich ciężko doprosić o naprawę ;) A tak Monika ma pupili i lizusów to fakt ;) Ale zgadzam się z ZED nie jest źle, ale też luksusów nie ma....

@Byłam

Przy piecykach, to podobno niewolno samemu "grzebać". Że ludzie bez ciepłej wody funkcjonują, to prawda i ani (usunięte przez administratora), ani innych odpowiedzialnych za to nic nie interesuje. Jak nie jedziesz do pracy, to wiadomo - nie płacisz i za internet też nie słyszałem, żeby trzeba było płacić. Ale z tym sprawdzaniem bungalów, to rzeczywiście przypał. Dwóch najebanych gości chodzi i wlepia kary np. za... wbicie gwoździa w ścianę w domku. Nie można, to nie można, ale 100 euro kary, to chyba przesada. No ale przecież "śmietanka" musi mieć za co chlać. Takiej kliki, jak tam, to jeszcze nigdzie nie widziałem. Masakra.

Alfa

Jeżeli wybieracie się do Oss, to nie liczcie na pomoc rezydenta na miejscu, ani w ogóle nie liczcie na niczyją pomoc po przyjeździe. Przygotujcie się na to, że jesteście zdani na samych siebie. Napiszę więcej: przygotujcie się na to, żeby "walczyć" o siebie. Polskie szefostwo w Holandii nie jest tam, by wam pomagać. Jesteście dla nich przysłowiowym "mięsem armatnim". Przykre to.

YYYM...

Każdy wygląda jak wygląda nikt nie jest doskonały i nikt urody czy figury nie wybiera.............

muniek
@YYYM...

Nikt urody ani figury nie wybiera. Ale jak ktoś ma na twarzy 2cm tapety, a jak się uśmiechnie, to pokazuje swoje piękne, czarne, długie, kręcone zęby, to jest to wynik zaniedbania, niechlujstwa, itp. A poza tym, jak się "tankuje" z taką częstotliwością, to niestety na twarzy kobiety to widać.

@muniek

ma kręcone żeby haha, dobre ale, mnie teraz rozbawiłeś . Ona kiedyś tak nie wyglądała- jak ja ją poznawałam to była... hmm... nie gruba a miała troszkę więcej ciała, wyglądała o wiele lepiej teraz strasznie schudła a przy tym się zniszczyła. No, ale t już nie mój interes... MARAFLA- a hasło powiedziałaś???.......:) BYŁAM- co ty tak same pozytywy piszesz? (usunięte przez administratora)

@YYYM...

hahahaha :D po co mam ściemniać?? piszę prawdę XDD niestety i tak nie wiedzą kim jestem więc mogę lizać XDDD buhehehehe XDD elo

Zostaw merytoryczną opinię o All-works - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy All-works?

Kandydaci do pracy w All-works napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

All-works