Opinie o Goodvalley w Przechlewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Goodvalley. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Goodvalley na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodvalley w Przechlewo

Olo 20

Praca jak każda praca wynagrodzenie na czas i to jest ważne jest tam takich dwóch są odpowiedzialni za ochronę i monitoring w całym GV i moim zdaniem oni decydują czy możesz tam pracować czy nie sam z tym się spotkałem zobaczą cię na kamerze mają do ciebie coś prywatnie wogóle nie zwiazanego nic z tą pracą i na drugi dzień dostajesz już wypowiedzenie ręka rękę myje ciekawe czy prezes Nowak o takim czymś wie raczej nie bo nawet nie chcą dopuścić do rozmowy z prezesem. Mają auta służbowe załatwiają nimi swoje prywatne sprawy tj. zakupy wyjazd do kościoła , lekarza o tym też pewnie prezes nie wie a zwykły człowiek nawet dzięki nim nie może w GV pracować.

@Olo 20

Święta prawda.Ręka rękę myje, Propaganda jak za komuny,pranie mózgu pracownikom, obiecanki cacanki a głupiemu radość.Sprawa jest prosta: Macie (usunięte przez administratora) za grosze a ( PFB) czyli produkt firmowy brutto ma rosnąć i tyle.

pow pow
@Anonim

Ciekawe jak daleko zajadą na tej strategii ? Przecież ten brak szacunku do pracowników w końcu odbije się czkawką, praktycznie każde zwolnienie w działach administracyjnych ma drugie dno

@pow pow

Widzę,że ktoś bardzo inteligentny odpowiedział. A znałem tylko jedną osobę w tej firmie,której już tam nie ma a stała się ona ofiarą manipulacji,oszustw i krętactwa na samej górze.Hmm? Czkawką to już się dawno odbiło.....ba! nawet bąble nosem idą....Jeszcze raz to powiem: Firma jest jak pies na pustyni rozpaczliwie szukający jakiegoś drzewa aby oddać mocz.

Pow pow
@Anonim

Akurat inteligencja tu nic nie ma wystarczy mieć oczy. Od dobrych pięciu lat każde zwolnienie w admistracji. Tak naprawdę nie ważne czy dobrze wykonujesz swoje obowiązki, możesz nawet nie być najsłabszym ogniwem w swoim dziale to i tak mogą człowieka wywalić. Poszanowania nie mają do człowieka i to jest fakt

@Pow pow

Dobrze napisane,ale osoby inteligentne i które mogą wiele zrobić i dużo mają do zaoferowania to postrzegane są jak intruz i od razu są na celowniku jako niebezpieczne. Najczęściej nadarzającej się okazji to chorobowe.

Cezary

Podstawa Goodvalley - Szacunek i zaufanie. Zatrudnienie ponownie wojdy (specjalnie z małej) na fermie Miętno trochę się gryzie ze słowem szacunek. To wasze słowa po rozwiązaniu z nim umowy - "on już przesadzał " " tak nie można " itd, itp. Proszę sobie przypomnieć ile osób przez niego odeszło z firmy. Czy po 2 latach to się jakoś resetuje?? Czy bycie takim... człowiekiem to już jest normalne w Goodvalley?? Czy nagle firma zapomniała co się działo jak on był pracownikiem?? Chętnie mogę wszystko co pamiętam tutaj przytoczyć. Czekam z wypiekami na odpowiedź. Pozdrawiam. W przypadku usunięcia tego wpisu, zostanie on napisany ponownie.

Konrad
@Cezary

Jesli wrocił to sukces. Człowiek zwolniony przez popaprane donosy i chorego na przerost ambicji kirowniczka z danii. Jedyny ktoremu zależało na zwierzętach na tej fermie.

@Cezary

Odpowiedź jest tylko jedna.Mimo prowadzonej przez firmę propagandy rodem z PRLu to skutek wyczerpania się zasobów ludzkich.Przypomina to trochę psa rozpaczliwie szukającego drzewa lub jest to wynikiem corocznej diagnozy gdzie mają moc odpuszczania grzechów,nawet tych ciężkich.

@Konrad

Program koryto plus zawsze działa na głowę tak, że bardziej się koxha świnie a nie szanuje człowieka.

@Konrad

A szacunku do drugiego człowieka ma tyle co żebrak z Bagdadu.

olaf

to jest (usunięte przez administratora) firma nie polecam

aaaa
@olaf

Słowa usunięte przez administratora pewnie dokładnie opisywało jaka jest ta firma

Remik

Poczekajcie jak odejdzie wasz kierownik czy tam majster bo już ponoć dostał lepszą ofertę wtedy będzie sajgon , może wymaga i jest dobry w tym ale do człowieka podchodzi jak człowiek a nie jak reszta z góry patrzy na ciebie i nawet nie wysłucha cię , majster na rozbiorze sobie wpisał wszystkim dzień wolny za nadgodziny bez zgody pracowników wystarczyło że poszli do kierownika i w moment problem rozwiązany ciekawe co na to HR że majster sobie wpisuje co chce jak jest dzień wolny od pracy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Goodvalley? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Andzia

Pani Magdo, dlaczego wprowadza Pani w błąd ludzi. Stawka którą proponujecie jest 16zł./h. brutto, tak się składa że zatrudniona została osoba na dział tacki z taką stawką. Nieprawdą też jest że firma płaci nadgodziny, nie na dziale tacki. Nie polecam.

@Andzia

Zgadzam się z opinią. Na żadnym dziale nie płacą nadgodzin. Chyba, że na administracji. Byłem zatrudniony na pakowni. 15zl brutto miałem na umowie.

@Andzia

W skład wynagrodzenia po za stawką początkową wchodzi również premia w wysokości 600 zł. Premia nie jest zależna od wyników produkcyjnych, lecz od postawy pracownika w pracy i jego podejściu do innych współpracowników. Nadgodziny są wypłacane kwartalnie lub otrzymujemy dzień wolny. Dodatkowo za każdą przepracowaną godzinę nocną wypłacany jest dodatek w wysokości 35% - najniższej stawki godzinowej (ustawowy dodatek jest w wysokości 20%). Pozdrawiam Piotr Drążek HR OD

AktualnyPracownik
@Prawie Były Pracownik

W działach administracji nie są wypłacane nadgodziny, Pozdrawiam.

Karol
@Goodvalley

Po jakim okresie pracy w działach administracyjnych wypłacane premie ?

aaaa

@AktualnyPracownik

Dyrektor zabrania nadgodzin

@Afle

A na co on pozwala ?:)

21 wiek a tutaj można być światkiem jak Liniowy brechta starszego Pana , widać kto może sobie na co pozwolić , tłumaczka doprowadzana do łez przy innych pracownikach ale oczywiście firma udaje że nic nie widzi i nabiera wody w usta, tak jak ktoś napisał wcześniej , ludzie zniosą wiele bo mają zobowiązania, rodziny na utrzymaniu i inne sytuacje które nie pozostawiają wyboru , brak stabilności w decyzjach , z dnia na dzień wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie, można spotkać naprawdę rewelacyjnych ludzi ale wszyscy jesteśmy zależni od kaprysów liniowego , wielu starych pracowników nie dźwignęło prostackiego traktowania i odeszło , tylko czekać na odpowiedź od działu HR że polityka firmy na to nie pozwala , kiedyś sam w to wierzyłem ale życie szybko to zweryfikowało . Bardzo dobra firma ale wyjątki psują ją od środka , życzę wytrwałości pracownikom oraz dobrych zmian które przyniosą szacunek .

Drogi pracowniku, dziękujęmy za informację. Zdajemy sobie sprawę, że w tak dużej firmie jak nasza mogą wystąpić pojedyncze przypadki niedopuszczalnych zachowań, które nie odpowiadają wartościom naszej firmy, zarówno ze strony menedżerów, jak i pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas procesu rekrutacji wybierać osoby o właściwych wartościach, a później wkładać wiele wysiłku w budowanie pełnego szacunku i zaufania środowiska pracy, w którym wszyscy nasi pracownicy czują się bezpiecznie. Zapewniamy wszystkim pracownikom możliwość przekazania informacji zwrotnej swoim liderom, działowi HR lub dyrektorowi generalnemu, jeśli zaobserwują jakiekolwiek naruszenia naszych wartości lub zasad. Konkretne informacje pozwalają nam odpowiednio reagować na sytuację. W przypadku, gdy pracownik chce pozostać anonimowy - istnieje również możliwość poinformowania o poważnych obawach za pośrednictwem anonimowego portalu Whistleblower. Pozdrawiamy Zespół HR

Afle
@Goodvalley

Drogi zespole HR Osoby, które zgłaszały do Was niedostosowane przypadki dostawały później rykoszetem od swojego przełożonego.

Po drugiej stronie
@Goodvalley

Milczenie jest złotem , czasami warto o tym pamiętać drogi dziale HR ,aby potem z każdym kolejnym Waszym wpisem nie robiło się śmieszniej i straszniej.

@Afle

Na szczęście wyrwali jednego chwasta z tego działu

Ebe Ebe

Jak to jest, że firma zaczęła wspierać lokalny klub piłkarski, a ogranicza wydatki nawet na długopisy i karty do drukarki ?

@Ebe Ebe

I nawet pilnika pracownikom nie chcą zrobić

Andzia

Czy bedac na zwolnieniu lekarskim od poniedziałku do poniedziałku zabierana jest też premia za sobote i niedziele, czy tylko za dni robocze?

@Andzia

Dzień dobry, wszystkie pytania dotyczące premii, proszę kierować bezpośrednio do Kierownika Działu lub do Działu Kadr. Pozdrawiamy Zespół HR

Niedźwiedź

Czy zostanie wznowiona kwartalna gazetka ?

@Niedźwiedź

Gazetka nigdy nie była wstrzymana. W pierwszym kwartale wydana była tylko w wersji elektronicznej. Czerwcowe wydanie będzie jednak wydane także w minimalnym nakładzie i rozwiezione na lokalizacje. Będzie też dostępna w ulepszonej wersji elektronicznej. Aby uzyskać dostęp do wersji elektronicznej w szatniach i kontenerach rozwiesiliśmy plakaty z kodem QR, który pozwala przejrzeć gazetę na smartfonach. Pozdrawiam

W firmie Goodvalley podobno płacą nawet 13800 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Specjalista Ds. sprzedaży? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Specjalista Ds. Sprzedaży.

Rzeźnik

Uwierz nawet za te pieniądze nie chciałbyś tam trafić

@Rzeźnik

No ja bym się zastanawiała, bo za taką kasę to idzie wiele przeboleć... Ale no może powiesz dlaczego tak uważasz, że za taką kasę nawet nie chciałoby się tam być?

Rzeźnik
@Monika

Kwestie obyczajowe np. zero wsparcia od ludzi z działu, obgadywanie za plecami itp.

Biuro paszportowe

Masz zły paszport . Ten z orzełkiem nie ma takiej mocy by otwierać bramy do finansowego raju.

@Biuro paszportowe

Potwierdzam, trzeba się urodzić w małym kraju na północ do Niemiec (:

Chętnie aplikuje na Specjalistę. Posiadam duże doświadczenie

@Piotr

Dzień dobry, w przypadku zainteresowania ofertą pracy zapraszam do kontaktu telefonicznego 728 443 823 lub przesłania Cv na adres e-mail praca@goodvalley.com Pozdrawiamy Zespół HR

Cv wylałem

Witam. Jak wygląda proces wdrożenia nowych pracowników do działów administracyjnych? Czy pracownik ma przydzielonego opiekuna lub czy jest "rzucony na głęboką wodę"?

@Adam

Dzień dobry. Każda nowa osoba wdrażająca się w obowiązki na wskazanym stanowisku otrzymuje opiekę i wsparcie doświadczonego pracownika. Pozdrawiamy, Zespół HR

MC
@Goodvalley

Zależy od działu. Niektórzy nowe osoby traktują jak konkurencję i starają się im jak najmniej wiedzy przekazać.

@Goodvalley

Proszę zweryfikować jak wygląda to wdrożenie przez starszyxg pracowników. W ostatnim czasie zdarzyło się, ze osoby po miesiącu pracy zwalniały się.

Baz Astral
@Adam

Rzucenie na głęboką wodę, zero tłumaczeń i pretensję za popełnione błędy, to czeka nowo zatrudnioną osobę

Rambo

Czy podwyżki kwartalne będą w tym miesiącu?

Cherry
@Rambo

Brak odpowiedzi jest dla Ciebie odpowiedzią

@Rambo

@Rambo Podwyżki kwartalne będą przyznawane bez zmian. Jeżeli potrzebne są szczegółowe informacje, proszę o zgłoszenie się do bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy, dział HR OD

Solidarni z Ukrainą

CZY FIRMA ZREZYGNOWAŁA Z DZIAŁALNOŚCI W ROSJI? CZY DALEJ SZCZYCI SIE ROZWOJEM U PUTINA? Nasza specjalistka ds. jakości, Katarzyna T, włożyła wiele pracy w osiągnięcie tego kamienia milowego i nie może się doczekać, kiedy nasze kolejne oddziały przejdą pomyślnie audyty. Wszystkie oddziały zajmujące się uprawą przejdą audyty w okresie zbiorów — wkrótce odbędą się one także w naszych gospodarstwach w Polsce. Audyty hodowli zwierząt rozpoczną się w Rosji pod koniec lata, a jesienią na Ukrainie i w Polsce

@Solidarni z Ukrainą

Witaj, pragniemy podkreślić, że uważnie śledzimy całą sytuację. Nie prowadzimy eksportu do Rosji oraz nie wspieramy inwestycji w rosyjskiej części naszej działalności. Jednakże, w trosce o dobrostan zwierząt partnerska placówka Goodvalley w Rosji działa w tym momencie bez zmian.

@Goodvalley

2013 W 2013 roku założyliśmy nasze pierwsze gospodarstwo w Rosji. Jesteście właścicielami, o jakim partnerstwie mowa?

@Goodvalley

I ostatnie pytanie co nazywacie ,,obserwujemy sytuację? Nie zauważyliście że to wojna? Rosja bestialsko napadła na Ukrainę, giną dzieci i kobiety. A ICH dobrostan? KIEDY NASTĄPI ZMIANA TEGO ,,MOMENTU"? Te zwierzęta dla Rosyjskiej armi?

@Goodvalley

Czy zostały usunięte posty?

@Solidarni z Ukrainą

Nasza działalność operacyjna w Rosji prowadzona jest tylko ze względu na zwierzęta, które wymagają codziennej opieki i karmienia. Jednocześnie zrezygnowaliśmy z wspierania inwestycyjnego tej części naszej działalności. W chwili obecnej jednak cała nasza uwaga i zaangażowanie skupione są na naszych kolegach, partnerach zatrudnionych w placówce w Ukrainie oraz okolicznych mieszkańcach, jak i na osobach pochodzenia ukraińskiego przebywających w Polsce. Priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo i wsparcie tych osób oraz ich rodzin. Cały czas aktywnie pomagamy pracownikom naszej firmy i ich rodzinom w transporcie z Ukrainy do Polski, zapewniając im tu na miejscu nocleg, wyżywienie oraz pakiet niezbędnych środków medycznych i higienicznych. Uruchomiliśmy też wewnętrzny zespół, który będzie służyć pomocą w uzyskaniu wszystkich niezbędnych i praktycznych informacji dotyczących m.in. pomocy prawnej, wiz, zezwoleń o pracę czy zakwaterowania. Dodatkowo w ramach współpracy ze związkiem „Polskie Mięso”, przekazaliśmy już ponad tonę swoich produktów dla mieszkańców obwodu lwowskiego Cały czas koncentrujemy się na pomocy potrzebującym i podejmujemy kolejne działania mające na celu wsparcie mieszkańców Ukrainy, naszych pracowników i ich rodzin.

Sergiey
@Goodvalley

To czemu na stronie firmy Goodvalley zniknęła Rosja. Już nie przyznajecie się że farma Rask należy do tych samych udziałowców co fermy w Polsce i w Ukrainie A jakie to były te wartości waszej firmy .... elastyczność?

@Sergiey

Zatrzymaliśmy wszystkie planowane inwestycje w Rosji, a codzienna działalność jest obecnie prowadzona wyłącznie ze względu na naszą odpowiedzialność za dobrostan zwierząt. W międzyczasie podejmujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby pokazać naszym ukraińskim kolegom, że współczujemy im i chcemy chronić ich przed wszelkim narażeniem, które może być szkodliwe dla nich lub ich rodzin. Obecnie koncentrujemy się na pomocy naszym ukraińskim kolegom i ich rodzinom, którzy nadal mieszkają i pracują na Ukrainie. Aktywnie pomagamy również naszym pracownikom i ich rodzinom w przetransportowaniu ich z Ukrainy do Polski, zapewniając im zakwaterowanie, wyżywienie oraz pakiet niezbędnych środków medycznych i higienicznych. Uruchomiliśmy również wewnętrzny zespół, który pomoże w uzyskaniu wszelkich niezbędnych i praktycznych informacji, w tym pomocy prawnej, wiz, pozwoleń na pracę i zakwaterowania. Ponadto we współpracy ze stowarzyszeniem „Polskie Mięso” przekazaliśmy już ponad tonę ich wyrobów mieszkańcom obwodu lwowskiego. Cały czas skupiamy się na pomocy potrzebującym i podejmujemy kolejne działania wspierające mieszkańców Ukrainy, naszych pracowników i ich rodziny. Pozdrawiamy, zespół Goodvalley

Czy będzie odpowiedź?

Baśka

A ja uważam, że gdyby tak było to nikt nie wytrzymałby 10 lat. Dobra firma i nie każdy spełnia pokładane w nim oczekiwania?

@Baśka

Mało wiesz. Przez ostatnie lata w firmie tej coraz gorzej się dzieje. Większość tam pracuje, bo nie ma wyjścia. Kredyty, brak możliwości wyjazdu z różnych względów ( rodzinnych, wiekowych ). Różne sytuacje są w życiu. Nie każdy jest taki przedsiębiorczy, odważny, że rzuci wszystko i pójdzie w świat. Ludzie niektórzy zniosą wiele. Płaczą, ale pracują. Teraz większość pracowników, to ukraińcy. Polacy tam nie pójdą, a jeśli nawet się decydują to na krótką chwilę.

PRACOWNIK

BUJDY. ROTACJA NA POZIOMIE 1.9 W TAK DUŻEJ FIRMIE TO EWENEMENT. NA DZISIEJSZYM RYNKU NIE TRZEBA SIĘ BAĆ , PRACY JEST OGROM. TWOJE ARGUMENTY SĄ BEZ SENSOWNE. SPRAWIASZ WRAŻENIE OSOBY URAŻONEJ MOŻE ZAZDROŚCISZ KOLEGĄ Z BYŁEJ PRACY KTÓRZY JESZCZE TAM PRACUJĄ. JEŚLI ZALEŻY KOMUŚ NA STABILNOŚCI W PRACY I DOBREJ ATMOSFERZE TO POLECAM SERDECZNIE

???
@PRACOWNIK

Jeżeli jest taka dobra atmosfera,to dlaczego tyle pracowników z długoletnim stażem odchodzi?

@PRACOWNIK

Rotacja 1.9 powtarza się kilkakrotnie w komentarzach...widać ktoś z działu HR czuje się urażony, że employer branding nie działa jak powinien.

Honorata

Były pracowniku, napisz szerzej , dlaczego tak się dzieje? Co firma oferuje a raczej czego nie, skoro ludzie pracują tam tak krótko? Jaki był Twój powód odejścia z Goodvalley?

@Gość

Dziękujemy za poruszony wątek. W naszej firmie rotacja nie przekracza w skali miesiąca 1,5%. PRacownicy Agencyjni stanowią zaledwie 6% całości załogi. Dodatkowo badania opinii pracowników pokazują, że 85% pracowników deklaruję chęć pozostania z nami co najmniej 4 najbliższe lata. Magdalena Kozłowska, OD Manager

@Baśka

W tym momencie firma nie przedłuża umów

@Kacper

Dziękuję za komentarz. W okresie od sierpnia do października 2021 kończyło się 70 umów o pracę z tego 1 osobie pracodawca nie przedłużył umowy o pracę, reszta pracowników kontynuuje swoje zatrudnienie. Pozdrawiamy, Dział Kadr.

Madi
@Goodvalley

Napisz jeszcze ilu pracowników z długoletnim stazem straciliście. zwlaszcza tych na kierowniczych stanowiskach. Odeszli sami lub dostali porozumienie stron... Normlne firmy nie pozbywają sie ludzi ktorzy je tworzyli. Goodvalley to stan umysłu.

@Madi

Tak było z brygadzistą na uboju przepracował tam 20lat i odszedł

I z byłem dyrektorem

I dobrze ze go zdegradowali, chociaż był fachowiec do pracy to do zarządzania do pięt nie dosięga majtrowi. Dużo by można wymieniać od stawek po motywowanie i rozmowy i zwykle ludzkie podejście, i każdy co pracuje wie jak jest i jakie pieniądze zarabiają do tego co zarabiali. To że odeszli paru pracowników to te pupilki co myśleli że raz w miesiącu mogą mieć tydzień wolnego i im się to należy, chociaż pozbył się typowego zwaniactwa mam tyle w temacie

@???

Zgadzam się z tą opinią bo odzwierciedla to co się dzieje w tej firmie.

Antek

Odszedł bo sam chciał i firma mu poszła na rękę a ona teraz wypisuje głupoty i nastawia chłopaków negatywnie, chłop bez honoru nie potrafi się pogodzić z porażka połowa postów negatywnych to jego artorstwa i myśli że ludzie są głupi, zresztą zawsze tak mówił o swoich ludziach a teraz nagle koledzy, w wekkend przyjeżdża i nawawia a w poniedziałek ludzie mówią że człowiek powinien się leczyć, sami sobie odpowiedźcie kto tu ma nieźle z deklem

Korporacyjny bełkot
@Madi

Zgadzam się ponieważ pokrywa się z prawdą

To czemu tym co odchodzą oferuje tak duże podwyżki żeby zostali

@Antek

Pani Magdo chyba pani już nie pracuje w GV to takich postów już nie będzie

Dzień dobry. Dziękuję za troskę, czy raczej pytanie. Rozmawiajmy - to jest nasza ważna wartość w Goodvalley i tak na pewno zostanie. Anonimowość wpisów jak widzimy powoduje, że pojawiają się emocje i często poboczne a nie merytoryczne wypowiedzi. Wpisy z pewnością na GoWork będą i do tego serdecznie zachęcamy, również. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena Kozłowska HR OD

Tych co zwolnił to teraz przyjmuje i daje im takie podwyżki a najlepiej powiedzieć że odchodzisz to masz parę złotówek więcej a ci co pracują sumiennie to dalej tyle samo tyle na temat

@Kacper

Pracodawca wymyśla niestworzone rzeczy byleby umowy nie przedluzyć, tylko znowu zatrudnić na okres próbny

@Prawie Były Pracownik

Dzień dobry, pierwsza umowa z nowym pracownikiem podpisywana jest na okres próbny – 3 miesiące. Następna umowa jest zawsze umową na czas określony zawieraną na okres od 6 miesięcy do 2 lat. Ponowne zatrudnienie na okres próbny jest niemożliwe. W okresie od sierpnia do października 2021 kończyło się 70 umów o pracę z tego 1 osobie pracodawca nie przedłużył umowy o pracę. Pozdrawiam Piotr Drążek HR OD

@Goodvalley

Wiem na ile zawierana jest umowa próbna bo na niej wciąż jestem. Czego nie wiedziała już pani zajmująca się umowami :) Gratuluję ogarniętego pracownika. Wiem także co mi dziś powiedziano. Możecie mydlić oczy ludziom którzy będą chcieli się zatrudnić. Firma żenada. Nie nadająca się na dłuższy okres zatrudnienia i szukająca sobie osób które będą robić za przysłowiową (usunięte przez administratora)

Wilk
@Goodvalley

1.5% w skali miesiąca to 18% rocznie. I to jest mało. Co 5 lat cała nowa załoga mogła być lub inaczej, czyli raz na 5 lat HR musi zatrudnić około 1000 osób. Masakra. Proponuję pisać jak jest. A jest to wynik dramatyczny. Może pan prezes przeczyta i się trochę otrząśnie z letrgu. Przyspawał się zarząd do stołków przez prawie 20 lat i zadowoleni.

@Wilk

Pomyśl, że oni dumnie piszą o tym, gdy opisują firmę :D Le kabaret

Ebe ebe
@Wilk

Czy jest gdzieś do wglądu ten wskaźnik, który przedstawia rotację w poszczególnych działach?

yuya

Słyszałem . że dostarczacie mięso do Kauflanda. Czy to mięso jest polskie i nadaje sie do spożycia ? Różne opinie krążą o jakości mięsa z Kaufa.

@yuya

Tak, nasze mięso pochodzi z Polski, zwierzęta, które hodujemy na naszych fermach rodzą się i dorastają w Polsce. Dzięki temu, że kontrolujemy cały proces produkcji „od pola do stołu”, jesteśmy całkowicie pewni jakości naszych produktów.

Nil

Do kogo mozna zgłosić nieprawidłowości które dzieja sie na dziale,majster kierownik odpada.

@Nil

HR tuszuje takie sytuacje

@Nil

Dzień dobry, Przy wejściu do zakładu w budynku ochrony znajduje się punkt zgłoszeń nieprawidłowości w firmie Goodvalley. Dodatkowo przy wejściu do kantyny pracowniczej od strony produkcyjnej znajduję się skrzynka "punkt zgłoszeń pracowniczych". Pozdrawiamy Zespół HR

@Goodvalley

czy monitoring obejmuje te punkty ?

@88

Zgłoszenia w tych miejscach są zgłoszeniami anonimowymi. Zespół HR

@Goodvalley

Mamy również możliwość skorzystania z dedykowanej platformy (zgłoszenia trafiają do Centrali w Danii): https://goodvalley.whistleblowernetwork.net Komunikacja przez platformę jest całkowicie anonimowa i zaszyfrowana. Strona działa również z prywatnych urządzeń mobilnych. Zespół HR

Zgłoszenia można również przesyłać przez stronę internetową : https://app.incy.io/goodvalley-wb/links/report Pozdrawiamy Zespół HR

Taki miał być nowy dobry brygadzista na uboju jak oczerniał tamtego a teraz ten nowy nie płaci nadgodzin zamiast prowadzić rozmowy to jest kara na inny dział nadgodziny są nie wypłacane są za wolne i nie wiesz ile nadgodzin jest zabierane za jeden dzień

greem

A Ty skończyłeś język polski na poziomie klasy 4 podstawówki? Bo w żaden sposób nie potrafisz przekazać w formie zdania pisanego o czym chcesz nam tu powiedzieć.

Był

Kiedyś na Uboju takie podwyżki były nie do pomyślenia ale teraz jak ma się rodzinę za plecami to ok i kobietę która robi czarną robotę a brygadzisty nigdy nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Goodvalley - Przechlewo

• Jak się pracuje w Goodvalley?

Zobacz opinie na temat firmy Goodvalley tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodvalley?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goodvalley