Opinie o Goodvalley w Przechlewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Goodvalley. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Goodvalley na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodvalley w Przechlewo

ola

Fajna firma

@59

Poczekaj jak bedziesz bliżej emerytury to wylecisz na bruk ! Znajdą na ciebie haka żeby nie wypłacić odprawy

Podobno pracując w firmie Goodvalley można liczyć na zarobki 4000 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

@kierowca
@Goodvalley

Obiecujecie pracownikom złote góry a wyrzucacie ludzi na bruk na na 1 rok przed emeryturą jak Romana z mieszalni w Miętnie który przepracował ponad 20lat i żeście go zastraszyli żeby sam pod przymusem napisał podanie o zwolnienie jesteście jedno wielkie (usunięte przez administratora) .Tam przetrwają tylko (usunięte przez administratora)Zycze wam wszystkiego najgorszego .Ps.to wasza taktyka żeby nie wypłacać odprawy emerytalnej

Karol

Pytanie do obecnych pracowników: czy firma jest stabilna? Bo dostałem bardzo dobrą ofertę na stanowisko kierownicze. Nie wiem czy ryzykować i przeprowadzać się z rodziną z drugiego końca kraju. Proszę o merytoryczne wpisy

@Grzegorz

To prawda że wszystkimi tak robią poklepùja po plecach że jesteś dobry i nie zastąpiony i aż nagle wpada kierownik N z księgową i cię nagle zwalniają

Anonymous

Dla przyszłych kandydatów. Jeżeli czytacie to, to śmiało po 2 latach chwale sobie tą pracę. Goodvalley mocno inwestuje w pracowników, jeżeli tylko chcesz się rozwijać. Te negatywne komentarze z doświadczenia wiem, że za tym zawsze kryje się coś więcej. Nie czytałem ich jak mnie przyjmowali i szczerze? Nie żałuję, bo już nie jako pracownik a zwykły człowiek dzięki szkoleniom rozwinąłem się mocno. W prawie 10 letnim doświadczeniu przy produkcji zwierzęcej wykonałem krok milowy w swojej karierze w tej firmie. Pozdrawiam.

QWERTY
@Anonymous

Czy te wszystkie szkolenia, które odbyłeś bardzo wpłynęły na Twoją pensję? Jeśli tak to napisz o ile, bo jestem mega ciekawa. Pracując tu dwa lata masz umowę na stałe? Początkowo przechodziłeś okres próbny czy ze względu na doświadczenie od razu wszedłeś na etat?

qwerty Nowy wpis

Proponowana aktualnie kasa na stanowisku operatora maszyn produkcyjnych, to od 4 242 do 4 500 PLN brutto, za robotę na dwie zmiany. A, i według ogłoszenia 10 wakatów jest wolnych. Z czego zatem wynika to zapotrzebowanie na ludzi do pracy? Co z poprzednikami?

Hej, ja jestem zainteresowana byciem pracownikiem grupy myjącej. Kiedyś rekrutowali pracownika i napisali o umowie, o wymiarze pracy, ale nie widać nic o pensji. Wiecie, jaka jest pensja miesięczna podstawowa i czy ma się jakieś dodatek finansowy za ilość umytych tych produktów?

xxxx Nowy wpis

najniższa krajowa + chyba jakiś dodatek nocny, bo godziny pracy zaczynają się od 20:00 ,21...

Kiedyś firma dawała radę, aktualnie osiąga bardzo niski poziom. Pozdrowienia dla najlepszego działu Technologii, jaki był w tym zakładzie: Mati, Ania, Marcin, Asia, Kacper, Donias- tylko 1 osoba z tej ekipy jeszcze pracuje. Wiele świadczy! ????????

Napisz odnośnie czego ten niski poziom, bo nie wiem czy jest sens aplikować jako technolog mięsa. Z drugiej strony zawsze warto próbować swoich sił. Piszesz, że ze starej ekipy została jedna osoba, ale firma w ogłoszeniu zapewnia pracę w doświadczonym zespole, więc jak to jest...Może ktoś pokusi się i napisze na jaki czas dają pierwszą umowę, bo mowa jest o stabilnym zatrudnieniu.

Były pracownik Nowy wpis

Stabilność umowy jest po 3 miesiącach jak wytrzymasz, związanie z tą firmą jest jak syndrom sztokholmski , być może po próbnym zacznie Ci zależeć. Należy wyzbyć się wszystkich skrupułów i uciekać szybciej jak rozum podpowiada. Również pozdrawiam

ola

Fajna firma

Bardzo wyczerpująca opinia

@ola

Fajna firma?????? To co Ty tam robisz? Bo w takim układzie chyba nic......

@Marcin

Dlaczego nic? no właśnie jak się komuś robota podoba to aż sam z siebie chce robić, prawda?

@Urszula

Zazwyczaj jest w tej firmie tak że ten co mało robi......bardzo sobie chwali. Pracowici i z ambicjami nie zawracają sobie głowy tą firmą i szybko odchodzą.

@ola

To za dziadowska firma ,zwalniają długoletnich pracowników przed samą emeryturą żeby nie wypłacać odprawy .Ludzie skrzyknijcie się i złóżcie pozew zbiorowy.

@@Kamila

Piszesz głupoty . Jak można zwolnić przed samą emeryturą , poczytaj KP

@ola

Przepracowałem już 21 lat . Jeżeli robisz swoje , to nikt nie ma do Ciebie pretensji . Wypowiedzi typu że obojętne jakim jesteś pracownikiem i tak Cię zwolnią , można włożyć między bajki . Firma solidna , wiarygodna , socjal na maksa tylko ludziom już się w (usunięte przez administratora) przewraca . Najlepiej nic nie robić a tylko narzekać i ciągle wysuwać żądania , są jakieś niedociągnięcia , mankamenty ale gdzie ich niema ?

@59

Co tam Panie wchodzi w skład tego socjala? I czy przez te 21 lat pracy były awanse?

@59

A wierzysz w to że zmusili pracownika żeby sam się zwolnił?bo szukali haka żeby nie dostał odprawy po ponad 20lat pracy i wiem co pisze jak by walczył w sądzie to by wygrał ale szkoda nerwów i czasu i na tym ta firma zeruje bo wiedzą że pracownik nie ma środków żeby walczyć

@59

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Goodvalley? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
@mysza

Witam.pracuje 6 lat i szczerze ręczę za firmę jeśli jesteś chętny do pracy i chcesz pracowac-zawsze się odnajdziesz.Firma dużo daje aspektów rozwojowych tylko zgłoś chęć uczestnictwa w szkoleniach jak i na wszelkiego rodzaju kursach .Praca jest bardzo ciekawa i zachęcam do spróbowania a nie krytykowania .Bądźmy bardziej mili dla innych .Zmianę zacznijmy zawsze od siebie.

@@mysza

To już niezły staż pracy. Fajnie, że dają możliwość szkoleń i kursów, a czy wraz z takim rozwojem ma się szansę na awans i podwyżkę? Bo podejrzewam, że duża część osób właśnie po to się szkoli :) Co do krytyki, myślę, że jednak zawsze jest potrzebna. Czy szefostwo bierze pod uwagę takie zgłoszenia pracowników i stara się rozwiązywać problemy?

Anonymous

Gabriela
@Anonymous

Chodzi o szkolenia w temacie rozwoju? Czy jest w ogóle jakiś budżet szkoleniowy ustalony na rok? Jakie szkolenia zaproponowała Ci firma w pierwszych miesiącach zatrudnienia? Sporo się na nich nauczyłeś czy był to tylko kolejny zdobyty papier?

QWERTY

Karol

@Karol

Szczerze? Nie ryzykuj.....W tej firmie kariera kierownika fermy czy liniowego trwa nie dłużej niż dwa lata.Było tu wielu kierowników ferm,kierowników liniowych i to nawet z Danii.Ale w tej firmie to jest nie na długo.Wykończy Cię firma psychicznie lub życzliwi Tobie pracownicy doprowadzą do tego bo w tej firmie to standard.

Kacper
@Karol

Nie warto. Z każdym dniem firma będzie coraz więcej energii z Ciebie wyciągała. Do tego ciężko wiązać przyszlość w tej firmie jak w każdej chwili mogą Cię skreślić

Grzegorz
@Marcin

Spróbować można, będziesz pracował dużo, pod presją, wynegocjuj porządną wypłatę na początku, bo potem będzie ciężko. Będą cię chwalić, poklepywać po plecach a zaraz potem zwolnią z dnia na dzień bez uprzedzenia.

Cola
@Karol

Odradzam to co robią z pracownikami z długim stażem wykorzystać i wyrzycic jak śmiecia odradzam i nie zawracać sobie głowy teraz to co dzieje się na zakładzie to strach pomyśleć ludzie są zastraszeni bo każdy się boi a na pakowni map sodoma i gomora ciekawe że prezes nie reaguje

Anka
@Karol

Z rodziną to w żadnym wypadku się nie przeprowadzaj. Wywalą cie z dnia na dzień i tylko kłopot co z dziećmi, do jakiej szkoly. Było juz mnóstwo takich przypadków. Pracownikiem się jest a kiewownikim w GV się bywa. Pozdrawiam

@Karol

Stabilna jak śnieg na wiosnę.

@Grzegorz

Widzę, że na pracuj.pl jest oferta dla specjalisty do spraw eksportu. Wśród benefitów jest m.in. pakiet relokacjny. Co to dokładnie oznacza? Chodzi o mieszkanie (dla pracownika, dla rodziny)? Czy na przykład dodatek za rozłąkę?

Klient Aldi

Uwaga nie kupujcie mięsa z tej firmy często zdarza się że pakują mięso z knura śmierdzące moczem paskudne i nie do zjedzenia.. Jest klientem. Mięso po obgotowaniu zostało wyrzucone niestety nie nadawało się do jedzenia.

Przybliży mi ktoś na czym polega robota na pracownika produkcji? Chciałem spytać, czy nie ma już wakatów, zwłaszcza że niżej tu ktoś chwalił sobie. No tylko jak wchodzę w ogłoszenie to wszystko już zniknęło, tak jakby się przedawniła ta oferta pracy.

Rysiu

A co z aktualną rekrutacją na stanowisko Specjalista ds. kontraktacji trzody?? Pensja wygląda ciekawie, bo dają 6000 - 9000 zł. Ale dają też benefity związane z finansami np. preferencyjne pożyczki lub świadczenia socjalne. Wiecie jaka jest kasa z tych świadczeń i na jakich zasadach i do tego jakie jest oprocentowanie tych pożyczkę w firmie?

Kiełbasa

Czy w tej firmie naprawdę się produkuje kiełbasę z szybki która ma w składzie tylko zwykła sól?

Paulina

Poszukuje informacji o rodzaju umowy, jaką oferuje firma. Widziałam ogłoszenie internetowe dla Specjalisty ds. sprzedaży i jestem ciekawa takich szczegółów. Czy jest tu na start UoP czy inny rodzaj jakiś?

@pracownik
@Paulina

Na start UoP

Angela
@@pracownik

Hej, a na jaki czas? Czy jest ta umowa na czas nieokreślony czy na krótszy? Wgl jest opcja innej umowy czy tylko UoP?

Afle

oj nie, w administracji na start na pewno tyle nie dostaniesz

@Afle

Podkreślasz, że na start nie, czyli rozumiem, że po dłuższym okresie pracy istnieje taka możliwość? ;)

alfe
@Urszula

w mumie to też nie :P

@alfe

Dzień dobry, Zarobki w działach produkcyjnych przy pierwszej umowie o pracę zawartej na okres próbny kształtują się w przedziale 3700 - 4200 zł brutto. Stawka początkowa zależna jest od działu na którym rozpoczyna się pracę, postawy w pracy oraz godzin dodatkowo płatnych takich jak: godzina nocna, nadgodzina. Pozdrawiamy Zespół HR

Frodo
@Goodvalley

Dzien dobry, na jakim dziale produkcyjnym są takie zarobki.Pracuje w firmie i takich zarobkow niestety nie mam, nawet wtedy kiedy z laski zapłacicie za sobote. kogo chcecie oszukać?

Anonim pracownik

4000 brutto a narobisz się jak koń w orce.

@kierowca

@gosia

Jedno wielkie bagno.Jak można było zwolnić pracownika na 1 rok przed emeryturą i zastraszyć by sam napisał podanie o zwolnienie !!! To Pan kierownik N z Panią księgową. Oni nie mają żadnych skrupułów ani sumienia.Poświęcił mieszalni w miętnie ponad 20lat pracy wiecznie pod telefonem nie miał ani świąt ani weekendu nawet z urlopu go sciagali .Potraktowali go jak (usunięte przez administratora).Sprawa będzie miała finał w sądzie będziemy walczyć.Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych

Obecnie Goodvalley do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Pracownik Produkcji. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 26 maja.

Urszula

Pytanie do oferty Pracownik Grupy Myjącej. Czy tam już jest zorganizowany zespół czy trzeba stworzyć własny? Jaka to jest forma pracy, normalnie na umowę czy jakaś B2B? Proszę o informacje.

Beti

W jakiej temperaturze tam się pracuje? Chodzi o stanowisko pracownik produkcji na dziale pakowni mięsa. Dajcie znać, bo kiedyś było ogłoszenie, czy tam płacą dodatkowo za pracę w warunkach szkodliwych czy nie ma tego dodatku.

xxxx
@Beti

temperatury od 0-4 stopni. Nie płaca za pracę w warunkach szkodliwych.

Jacek

Witam, goodvalley prowadzi obecnie nabór na stanowisko technika weterynarii. Jestem zainteresowany, czy ktos by mogl mi powiedziec jak wygląda atmosfera w pracy, czy rozwój jest możliwy, jakiego wynagrodzenia można sie spodziewać oraz czy warto wgl starać się o tę posadę ?

@Jacek

Moim zdaniem nie warto. Podczas mojej pracy kierownictwo nie widziało konającej przez dwa dni maciory, która wymagała eutanazji. Prosięta dobija się rzutem o posadzkę. Przykład idzie z góry. Straszny widok dla każdego, a zwłaszcza, gdy uczono Cię o dobrostanie zwierząt. Będziesz miał wiele zadań do realizacji, cześć z tego nie jest do zrobienia w 8 godzin. Wiec przygotuj się na to, że nie będziesz widział, o której godzinie wrócisz do domu. Te zwierzęta zasługują na to, żeby pracowali z nimi fajni, empatyczni, młodzi ludzie. Niestety większość młodych osób, ze świeżym spojrzeniem oraz chęcią do nauki szybko ucieka. Ciężko cokolwiek zmienić na lepsze. Brakuje ludzi, którzy interesują się tymi zwierzętami, nowinkami o hodowli. Tak jak było 30 lat temu, trzeba robić cały czas. Ciężko przebić się z ze świeżym pomysłem. Możliwości rozwoju są, zwłaszcza jak potakujesz kierownictwu. Możesz tez starać się o dofinansowanie do nauki.

Czy w Goodvalley istnieje w przyszłości szansa awansu zaczynając pracę od najniższych stanowisk? Mieszkam w okolicy i zastanawiam się nad podjęciem pracy na fermie

Była
@Anonim

Szansa jest, ta firmą nie przywiązuje się do ludzi, długoletni pracownicy na średnim i wyższym szczeblu to wyjątki. Widziałam mnóstwo zdolnych i zaangażowanych ludzi których pozbyto się z dnia na dzień lub stworzono presję aby sami odeszli.

Witold
@Była

Dlaczego firma miałaby pozbywać się osób, które doskonale już wiedzą, jak wykonywać swoje obowiązki? Nie inwestują tu w ludzi poprzez czas i pieniądze poświęcane na szkolenia? I na czym polega taka presja, gdyby chcieli aby ktoś się sam zwolnił?

Była
@Witold

Miałaby? Szefowie po prostu to robią, również między sobą na najwyższych szczeblach. Inwestycja w ludzi, szkolenia, pochwały, a potem do widzenia. Brak logiki. Na czym polega taka presją? Degradacja i ograniczenia obowiązków itd.

kynaw
@Witold

Pozbywa się bo jest głupia, wszędzie układy. Nie ważne jak pracujesz coś im nie podpasuje i zaczną się krzyki, obgadywania, upokarzanie na forum ludzi. Zdarzały się przypadki, że jedna osoba swoich na dyktafon nagrywała i męża nasyłała na swoich współpracowników. Ta firma to kraina do której człowiek nie powinien wchodzić. Niestety brak w okolicy innych alternatyw powoduje, że ludzie muszą tutaj siedzieć

Witold
@kynaw

Z Twoich ostatnich słów wynikałoby, że firma nie narzeka na brak rąk do pracy, choć to wynikałoby bardziej ze specyfiki rynku pracy w powiecie. A jak tu jest z zarobkami w takim razie, jest to jakaś motywacja do ubiegania się tu o pracę? Widzę, że szukają jeszcze technologa mięsa z min. 2-letnim doświadczeniem. Ale zapomnieli napisać, ile płacą. Wiesz może, jaka stawka wchodzi w rachubę i czy są tu premie?

Nobody
@Witold

Przyjeżdża jakiś spadochroniarz z Danii,stwierdza że wszyscy źle pracują,bo to on ma receptę na sukces, opornych na wdrożenie " świetnych rozwiązań " pozbywa się. Po 2 latach nie ma opornych ani też superwizjonera z Danii ,po którym zostaję "obornik" do sprzątania.

Teresa
@Była

Na serio z dnia na dzień? A co z okresem wypowiedzenia? Bo chyba sa umowy i tam są takie zapisy? To jak to formalnie i realnie wygląda, takie zwalnianie szybkie?

Zostaw merytoryczną opinię o Goodvalley - Przechlewo

• Jak się pracuje w Goodvalley?

Zobacz opinie na temat firmy Goodvalley tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goodvalley?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goodvalley
1.7/5 Na podstawie 98 ocen.

Goodvalley