prime food

Przechlewo

Opinie o prime food

mala 2010-06-15 10:52:06
Staram sie dostac tam do pracy,a to dlatego ze sa tam dosc podciwe warunki pracy,a zarobki....no kazdy by chciał zarabiac kokosy :-)
2013-09-11 16:06:23
Nowa oferta dla rzeznikow na wieprzowine. 360 Recruitment oferuje zwrot czesci kosztow dojazdu albo zorganizowanie busa, którego 70% ceny pokryje pracodawca.

Stawka godzinowa dla rzeznikow wynosi £8.40/h
nadgodziny platne £10.08/h
Minimum 38h/tydz. gwarantowane.
czyli po miesiacu pracy minimalna wyplata to £1175 (na czysto, juz po potraceniu podatkow)

Rozne zmiany dostepne.

Wymagamy umiejetnosci wykrawania szynki lub/i lopatki na tasmie, test nie jest trudny jeżeli osoba oczywiscie ma doswiadczenie na wykrawaniu kosci z szynki lub lopatki.

Osoby chetne musza być gotowe do podjecia pracy w ciagu najblizszych 3 tygodni.
Kontakt pod numerem tel. (0044) 115923 3366
lub przeslanie smsa z imieniem, nazwiskiem i dopiskiem "rzeznik wieprzowina" na nr 00447930189363 - oddzwonimy
matii 2015-07-17 23:35:22
Szajs zakład najbardziej chodzi o urlop.Biuraliści się bawią i korzystają z urlopu
a szara masa na nich zapierdala.A ja z żoną razem nie możemy pojechać na urlop...
Salomon BABA 2015-08-23 17:23:48
A jak ci rodzice mówili żebyś się nie żenił to ich nie słuchałeś...teraz zapierd...alaj i nie narzekaj!!!
Edgar 2016-03-05 18:57:18
Zarobki różne w zależności na jaki dział się trafi- od najniższej krajowej do 3000 na rękę. Praca ciężka. Wypłaty zawsze przed czasem. Darmowy posiłek regeneracyjny (zupa i 3x w tygodniu parówki z wody na które już nikt patrzeć nie może). Nadgodzinie nie są płatne tylko wolne do odebrania.
fokiol 2016-04-24 16:27:11
Edgar, wow to super warunki, nawet ta zupa i parówki dobre, zawsze coś. W takim razie może zaaplikuję jako robotnik magazynowy, szukają akurat. To praca na dwie zmiany podobno, umowa o prace jest, ale chyba minimalna krajowa, tak napisali w ogłoszeniu.
Zostaw swoją opinię o prime food - Przechlewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prime food