Opinie o Salon Filomena Lidia Przybylska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Salon Filomena Lidia Przybylska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Salon Filomena Lidia Przybylska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Filomena Lidia Przybylska w Gliwice

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Lidia Przybylska

Pracownik firmy - Właściciel firmy

23.05.2023 01:05

Czym zajmuje się Państwa firma?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Firmę tworzą gabinet kosmetyczny i salon fryzjerski. Gabinet zajmuje się wykonywaniem różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających, obejmujących twarz i ciało, oraz makijażem i stylizacją paznokci. Salon fryzjerski standardowo zajmuje się stylizacją fryzur, koloryzacją oraz poprawą kondycji włosów.

W jakim mieście Państwo działają?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Mieścimy się w Gliwicach, w centrum miasta, w pięknej, zabytkowej kamienicy.

Ile osób Państwo zatrudniają?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Obecnie zatrudniamy trzech pracowników, którzy pracują w naszej firmie od lat. Dzięki zaangażowaniu i sumienności pracujących osób, firma ma bardzo dobre opinie i dużo klientów.

Od ilu lat jesteście Państwo obecni na rynku?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Salon Filomena powstał w 2007 roku z inicjatywy obecnego właściciela.

Zapewne macie Państwo dużą konkurencję?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Tak, jednak mimo dużej konkurencji mamy rozbudowaną bazę klientów, którzy są z nami od lat , co jest bardzo miłe i stwarza niemal rodzinny klimat.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Lidia Przybylskaikona wywiad

W obecnej chwili poszukujemy fryzjerów z doświadczeniem zawodowym, którzy wesprą nas w codziennej pracy. Zależy nam na osobach z fryzjerską pasją, otwartych na rozwój i pozyskiwanie nowych umiejętności, oraz poszukujących stabilnego miejsca pracy, z którym zwiążą się na lata. Salon Filomena to kilkunastoletnia tradycja, miejsce które na stałe wpisało się na mapę miasta Gliwice. W przyszłości to właśnie nasi pracownicy będą mieli możliwość przejęcia firmy i kontynuacji tej tradycji.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Zatrudnienie pracowników przebiega w sposób tradycyjny. Analizujemy kwalifikacje kandydata, którego następnie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne., Wybranych kandydatów zatrudniany na miesięczny okres próbny.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Wdrożenie trwa kilka dni, kiedy to właściciel salonu oraz personel wspomagają nowego pracownika w pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o pracowników?

Lidia Przybylskaikona wywiad

Ponieważ jakość usług jest uzależniona od umiejętności i profesjonalizmu pracowników, jak i dobrej atmosfery w pracy, firma stara się tworzyć miłą i bezstresową atmosferę i traktować poszczególnych pracowników indywidualnie.

Jak wygląda sprawa grafiku w Salon Filomena Lidia Przybylska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Anonim Nowy wpis

każda sobota pracująca (fryzjer) system 8h jeden tydzien na rano drogi na popołudnie

Mają Nowy wpis

Bardzo miłe pracownice Brei super Ale stary zuzuty sprzęt do Kawitacji Mikrodermabrazji Porażka w domu mam lepszy i nowocześniejszy.. Polecam zmienić go ba nowy pi którym co widać a mizianie A 150 5 minut zuzytm do mikrodermabrazji to kpiny

zadowolony

do pani nie zadowolonej - Uczciwie by było napisać, dlaczego były pani taka zdenerwowana i jak był powód takiego potraktowanie przez szefa. Napisała pani "Mimo wiem, że nie jestem jakimś super doświadczonym fryzjerem" nie chciał bym żeby fryzjer uczył się na mojej czuprynie, ponieważ wtedy już nigdy nie przyjdę do tego salonu a na to nie może sobie żaden przedsiębiorca pozwolić. Proponuje otworzyć własny salon i pokazać, jakie zdolności pani posiada. Przejąć odpowiedzialność za wykonana prace, zadowolenie klienta i utrzymać finanse. To takie proste i jednostronne obsmarować kogoś bez podawania przyczyny.

Maciej

Mobbing? To bardzo poważne oskarżenie w stosunku do pracodawcy. Zaniepokojony Twoim wpisem pragnę dowiedzieć się czegoś więcej na temat sytuacji, które miały tam miejsce. Czy może dzięki Tobie uda mi się to ustalić? Proszę Cię o sprecyzowanie tego o czym w wątku wspomniałeś. Liczę na Ciebie.

Brałeś udział w rekrutacji do Salon Filomena Lidia Przybylska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Filomena Lidia Przybylska - Gliwice

Salon Filomena Lidia Przybylska