Opinie o Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami w Sosnowiec

Katarzyna

Odradzam, nie polecam a wręcz przestrzegam. Nie nadają się do zarządzania. Nie potrafią dopilnować wielu spraw, ciągną tylko kasę a efektów zero. Totalny (usunięte przez administratora)

Dziadostwo
@Katarzyna

Dziadostwo do kwadratu, nie podpisywać z nimi żadnych umów!!!! Biorą kasę i nic nie robią.

niezadowolony mieszkaniec

Jeden i ten sam problem zgłaszany co roku od kilku lat. Od kilku lat zbywanie, że trzeba coś z tym zrobić, a potem brak działań. Każdy kto ma problem z zarządcą proszony jest o kontakt (e-mail: zwykla.owsianka@gmail.com), zamierzam zgłosić sprawę do sądu, może to ich zmusi do wykonania swojej pracy.

niezadowolony mieszkaniec Nowy wpis

Katarzyna

@Katarzyna

Ponieważ to praca dla pracowników samodzielnych

KATARZYNA
@Piotr

Ale kasę umiecie ciągnąć!! Jakbym miała mieć takich menadżerów w firmie swojej to po miesiącu jesteście na wylocie. Szkolić się i szkolić się a nie stać w miejscu

Honorata
@KATARZYNA

A co jest z nimi nie tak, bo nie wiem czy wiecie, ale jak ktoś nie pracuje to nie ogarnia, nikt nie czyta wam w myślach :/

@Katarzyna

Dokładnie mam takie same zdanie co Pani Katarzyna, niestety sa administratorem mojego budynku. Nie wiem jak w tych czasach mozna mieć takie podejście do wykonywanej pracy.

@Katarzyna

Dokładnie w ten sam sposób wygląda administrowanie budynkiem w ktorym mieszkam. Lata 90 w zarządzaniu . Nie reaguja na zgłoszenia , nie usuwaja awarii/usterek. Ewentualnie po wielu ponagleniach wysyłaja w odpowiedzi te same formułki , często nie na temat. Efektów brak.

@Piotr

Jesli samodzielność Państwa pracowników jest taka jak jakość Państwa usług to będzie to dobra praca, nie trzeba wiele robić. Kawka,herbatka, kilka odpowiedzi klientom nie na temat lub w ogóle i do domu.

Dziadostwo Nowy wpis

Niezadowolony klient Nowy wpis

Dzialaja dla zarzadu nie dla wspolnoty. Kryja zarzad, ktorych ich wybrał,nie udostepniaja dokumentow,nie odpowiadaja na zgloszenia. Wybrani tez nie wiadomo na jakich zasadach. Nieciekawe towarzystwo.Odradzam.

Zniesmaczony Nowy wpis

Szanowni Państwo od odrobiny profesjonalnego podejścia do pracy jeszcze nikt sie nie pochorował.Proszę spróbować.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy

Mam pytanie . Jaki jest sposób by ukarać członka zarzadu wspólnoty, który bezkarnie działa w porozumieniu z zarządcą na niekorzyść innego czonka wspólnoty ? Z góry dziękuję za pomoc.

Klient niestety

Gdyby w tym kraju zamykano za bezczelność i brak profesjonalizmu to ten zarzadca z zarzadem naszej wspolnoty siedzieliby za to samo. Uklad zamknięty. Prosżę nie dać sie zwieść pięknym opowieściom na początku znajomości.

Kompletnie ignorują członków wspólnoty. Brak odpowiedzi, na maile. Zarządca który nie zarządza a rządzi. Kompletny brak porozumienia, wyjaśnień ba nawet stosownych umów człowiek sie doprosi.

Klient

Nie chcą udostępnić od 2 lat członkowi wspólnoty umowy podpisanej z zarządem tejże wspólnoty,

Pracuję w tej firmie od dawna wszystko jest OK , sporo sukcesów i dobre relacje z Klientami

@Piotr

Z którymi ???? Proszę o listę zadowolonych klientów :)

Koszmarne usługi i ignoranctwo
@Piotr

Taaaa relacje fantastyczne. Mieszkaniec zgłasza awarie, a Państwo nie regujecie, nawet odpisać na zgłoszenie się nie chce.

@Piotr

Ile osób liczy Państwa zespół ? Na jakie benefity można liczyć w Państwa firmie ?

Klient

Nie polecam, odradzam. Najgorszy zarządzający z możliwych. Nie ogarniają tematu, lekceważą klienta (lokatora) traktują człowieka jak powietrze. (usunięte przez administratora) totalny! Oby jak najdalej...

@Klient

Panie i Panowie z admów już tu nie pracują ponieważ mieli nawyki z poprzedniej epoki

@Piotr

Nawyki zostały i maja się bardzo dobrze ....

Dorota

widzę po wpisach, że jeden Pan deklarował tutaj długi staż pracy, ciekawa jestem ile lat w praktyce może już wynieść. Czy wpływa to w ogóle na oferowane stawki? Pisali jasno, że to praca dla osób samodzielnych a ja właśnie za praktyką się chciałam zorientować... Jest tu szansa na zdobycie jakiegoś doświadczenia?

Tylko zespołowe działanie przynosi efekty.

Niezadowolony

Nierzetelna firma, ignorujaca zgloszenia, pasywna. Proszę omijać ich z daleka jesli chcą Państwo spać spokojnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami?

Zobacz opinie na temat firmy Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami?

Popczyk-Ptak Urszula Insula Ubezpieczenia i Zarządzanie Nieruchomościami
  • Gacka 1B