Opinie o Seltis Piotr Świątkowski w Okocim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Seltis Piotr Świątkowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Seltis Piotr Świątkowski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seltis Piotr Świątkowski w Okocim

Piotr Świątkowski Nowy wpis

Szanowni Trolle z GoWork widzę, że wnikliwie badacie odwiedziny na stronie i dokładacie fałszywe opinie na temat pracy w mojej firmie. Nie zapłacę wam abonamentu ( haraczu ) za możliwość moderowania (skasowania) opinii więc nie musicie się wysilać. Mam w biurze zadowoloną zgraną ekipę, która pracuje już długi czas. A ludzie, którzy mnie znają śmieją się z zamieszonych tutaj fałszywych oskarżeń. Pozdrowienia obłudni gangsterzy od pseudo opniotwórczego portalu!!!

Seltis firma / Labesto sklep Nowy wpis

To miejsce pracy nie powinno istnieć. Stanowczo odradzam zwłaszcza młodym ludziom !

Pracownica Nowy wpis

Nie polecam firmy! Nic się nie zmieniło od tamtego roku jak widać….

Anita

Największym plusem pracowania w SELTIS jest możliwość kreowania własnymi projektami, gdyż firma nastawiona jest na operatywny udział Pracownika w rozwój firmy. Dodatkowym plusem pracy tutaj jest wsparcie Szefa jak i pracowników w podejmowaniu prawidłowej decyzji w dyskusyjnych sprawach w obsłudze klienta. Na pewno nie jest to praca dla osoby, która odlicza czas wyjścia do domu i posiada nieadekwatne mniemanie o sobie z słabymi umiejętnościami interpersonalnymi oraz zawodowymi w zakresie obsługi klienta.

Do Seltis
@Anita

Piękna wypowiedz ;) szkoda tylko ze nie wspominasz ze rok temu w tym samym czasie odeszły nagle 4 osoby, nie jedna! nie dwie! tylko 4! Dodam ze nikt wcześniej nigdy nie zamieszczał pozytywnych opini o firmie. Przypadek? Nie sądzę ;) dopiero po tym jak zostały dodane negatywne opinie pracowników o pracodawcy - natychmiast została zastosowana obrona. Gdyby nic złego się nie stało/działo w firmie nikt by nie pisał negatywnych opini ;) zwłaszcza ze tyle osób zdecydowało się wypowiedzieć otwarcie i na temat działania pracodawcy. Komentarze od klientów są są adekwatne do ocen pracowników. Zgodność w 100 %.

Anita Nowy wpis
@Do Seltis

nie pracowałam w tym czasie, dlatego też nie mogę wypowiadać się na temat atmosfery w tamtym okresie pracy. Dla mnie liczy się teraz :) Jeśli posiadasz żale i pretensje o wcześniejszą sytuacje z pracodawcą to powinnaś z nim załatwiasz tą sprawę, a nie odpisywać na moją opinie na temat pracodawcy, bo Ciebie tu już nie ma...i nie będzie...przypadek? nie sądzę :D

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Seltis Piotr Świątkowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Kamil

Piszecie o mobbingu, to prawda?

@Kamil

Tak, opinie idealnie opisuja atmosferę w pracy, stanowczo nie polecam

prawda
@Kamil

To jest od zawsze i nadal sie nie zmienia....

Klient

odebrałem ostatnio z biura z Krakowa pulsoksymetr- reklamacja. Bez problemu w ten sam dzień mogłem wszystko załatwić oraz obsługa była uśmiechnięta i miła....gdzie ten (usunięte przez administratora) ?

zle potraktowany pracownik

W pracy stosowany jest mobbing..

Barbara
@zle potraktowany pracownik

wcale sie nie dziwie... Skoro tak zle traktuje klientow to swoich pracowników zapewne traktuje tak samo albo i gorzej.... Panie niejaki Piotrze to tak nie dziala.. Na oszustwie nie zbije Pan milionów... NIE POLECAMY!

Iza
@zle potraktowany pracownik

Dziękuję za informację o tym, że w Seltis dochodzi do mobbingu - trochę brakuje mi jednak jakiegoś uzasadnienia tej opinii, a w końcu to dosyć poważny zarzut w kierunku firmy. Możesz podać konkretne przykłady niewłaściwych zachowań?

@Iza

Wszystko zostało opisane w wiadomościach wcześniejszych, krzyki wyzwiska, znecanie sie psychiczne nad pracownikami, proszenie ie się o umowę, proszenie sie o PIENIĄDZE za wykonane zlecenie. Niestety to czeka każdą osobę ktora tam się zatrudni. Proszę sobie zadać pytanie czy w takim razie warto

LOL
@zle potraktowany pracownik

Obawiałem się zakupu po opiniach...ale zaryzykowałem i poszedłem do biura na Życzkowskiego po pulsoksymetr i o dziwo..pracownicy były uśmiechnięci i mili...gdzie ten (usunięte przez administratora) ??:D:D

Bartek

Jestem zaskoczony negatywnymi opiniami na temat firmy jak i pracodawcy. Pracuję tutaj od roku i nie byłem świadkiem jakiś incydentów, które mogłyby wskazywać na mobing. Na początku współpracy byłem negatywnie nastawiany wobec firmy i pracodawcy przez już byłych pracowników. W życiu jednak staram się wyrabiać opinię na podstawie swoich doświadczeń, a nie innych. Na szczęście tutaj też tak postąpiłem i sytuacja ma się całkowicie inaczej niż mi to opisywano. Może zależy to od tego, że jestem osobą, która stara się sumiennie wykonywać swoją pracę i angażować się nie mając daleko w (usunięte przez administratora) tego co dzieje się w firmie i czekać aż wybije godzina 16:00 by móc iść do domu. Mimo doświadczenia w tej branży dalej czuje, że rozwijam swoje doświadczenie i mogę uczyć się nowych rzeczy. W przypadku jakiś błędów, które po prostu zdarzają się w pracy nie byłem jak to tutaj jest opisywane wyzywany z użyciem wielu wulgaryzmów tylko od razu podejmowane były kroki jak to naprawić i co zrobić by to już się nie powtarzało. Rzadko zamieszczam swoją opinie bo tak jak już napisałem wyżej wolę by każdy mógł ją budować na podstawie swoich opinii. Jednak widząc te bzdury, które są tutaj wypisywane przez byłych pracowników nie mogłem przejść obok tego obojętnie bo jest to po prostu (usunięte przez administratora). Pozdrawiam Bartek

Seltis-AGD outlet-Labesto
@Bartek

Pracodawca widzę wykorzystuje ten sam system który był wykorzystywany w trakcie pracy wobec klientów. Kiedy klient wystawiał np negatywna opinie na Allegro to P.Swiatkowski kazał pracownikom dzwonić do klientów i prosić o usunięcie komentarza byle by konto było czyste bez złych opini.. ;) Widzę sytuacja się powtarza ;) Pracodawca prosi pracownika by dodał jakaś pozytywna opinie by na tle innych-tych mniej pozytywnych wypadl dobrze. Ale tak to nie działa ;) bo na pozytywna opinie Piotrze Swiatkowski trzeba zasłużyć u klientów jak i u pracowników a Ty zadbałeś o to by wspominano prace w firmie bardzo negatywnie. Pozostał duży niesmak i żal ze tyle czasu zmarnowano w tym miejscu...

Praca-Seltis Piotr Swiatkowski

Nie polecam pracy w Krakowie w biurze na Życzkowskiego w Seltis. Stracisz swój cenny czas!

Karol

Macie multisporta ?

Klient

Nie polecamy nikomu współpracy z tą firmą/ sklepem. Na swojej stronie zamieszczają informację o tym, że wysyłają towar w ciągu 3 godzin. Okazało się to nieprawdą, więc po 2 dniach braku jakiejkolwiek reakcji ze strony sklepu zrezygnowaliśmy z zakupu - telefonicznie i pisemnie. Do dzisiaj czekamy na zwrot zapłaconej kwoty. Sprawę zleciliśmy naszemu radcy prawnemu, bo inaczej się nie da "rozmawiać" z firmą Seltis/ Gertz/ x-waves w Okocimu/ Brzesku - wszystko firmuje niejaki Piotr Świątkowski.

@Klient

Zgadzam sie!!! Ze mna postepuja tak samo......

Sławek

OMIJAJCIE TEN SKLEP, używający wielu nazw i równie wielu adresów email, Z DALEKA. (usunięte przez administratora) klientów pisząc, że mają towar na stanie i obiecując natychmiastową wysyłkę. Gdy w końcu masz już dość czekania i chcesz zrezygnować, to nie przyjmują tego do wiadomości i nie oddają pieniędzy. Nie odpowiadają na maile, a przez telefon nic nie można załatwić - zdenerwowana pracownica przeprasza, ale nie ma na nic wpływu.

Seltis

W firmie pracodawca stosuje mobbing

Mag

Czy ta firma w ogóle istnieje? Po nazwie firmy i NIP nie można jej znaleźć w KRS!(usunięte przez administratora)

Mag
@Mag

Okej, to nie jest spółka. Firma istnieje, ale na nią jest tyle stron zakupowych, np. x-waves z irygatorami stomatologicznymi, o których nigdzie nie można nic przeczytać, tylko na ich ubogiej stronce i na ich allegro... nadal, coś jest nie tak.

KLIENT

Zareklamowałam towar. Miał przyjechać kurier w ciągu 3 dni i nie ma kontaktu. Nikt nie odbiera telefonu i nikt nie odpowiada na maile. Odradzam zakup w tej firmie bowiem zachowanie jest skandaliczne i naraża klienta na koszty wysyłki

pracownik AGDOutlet, Labesto

Nieuczciwy pracodawca zarozumiały, zadufany w sobie! Nie traktuje ludzi z szacunkiem. Zatrudnia na start bez umowy.

seltis - opinia o pracodawcy

Pan P. Świątkowski w trakcie zatrudnienia (usunięte przez administratora) nie potrafił stworzyć zespołu chociaż ludzie byli w porządku-BYLI... bo dnia na dzień odeszło kilka osób. Dzięki niemu wszystko się rozpadło bo nikt nie chciał dalszej współpracy z tym człowiekiem..

Seltis AGD Outlet Labesto

Upadłość tej firmy to tylko kwestia czasu.

Wulgaryzm właściciela w stosunku do pracowników jest nie do opisania, krzyczy, wyzywa, trzeba się prosić o umowę, której warunków I tak nie przestrzega. Jeżeli ktoś mu się nie spodoba robi problemy z wypłatą wynagrodzenia, wyzywa ludzi przy innych pracownikach, byłem świadkiem jak znęcał się psychicznie nad pracownikiem. Wydaje mu się że jest ponad jakimkolwiek prawem i że przekraczając wejście do biura pracownicy są jego „własnością” i ma prawo nimi pomiatać. Radzę UCIEKAĆ przed tą firmą i NIE podejmować żadnej współpracy. To tylko zmarnowany czas.

Były Pracownik

Pracodawca chodź nie wiem czy tak go można nazwać bawi się w prowadzenie firmy, uważa się za najmądrzejszego i najwspanialszego człowieka na świecie i to co on robi jest najlepsze a to co inni robią jest do niczego. Wulgarny, konfliktowy, za wszystko obwinia pracowników, wprowadza bardzo nerwową atmosferę. Nie raz byłem świadkiem sytuacji gdzie wydarł się na aktualnych czy byłych pracowników o to że przyszli po pieniądze które im się jawnie należały ( oczywiście dostali pieniądze nawet miesiąc po terminie). Sytuacja kolejna - wydarł się na jedną z pracownic po czym stał nad nią i śmiał się bezczelnie z tego. Jeśli trafił się pracownik który nie umiał się postawić to ten człowiek nim poniewierał jak przedmiotem, nie wie co to szacunek do drugiej osoby czy zaufanie. Szczerze nie polecam podejmować jakich kolwiek działań aby podjąć pracę w tym miejscu ponieważ nie dość że stracisz czas to jeszcze mnóstwo nerwów a przy okazji zostaniesz zwyzywany ;)

Szef nie(usunięte przez administratora) w terminie, traktuje ludzi jak śmieci, wyzywa, krzyczy, kontroluje pracowników na co przeznaczają swoją przerwę w pracy, nastawia ludzi przeciwko sobie, byłem świadkiem jego wybuchów gniewu i jest to zachowanie skrajnie niepoważne, nie polecam nikomu zaczynania tam pracy bo tylko zmarnuje swój czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Seltis Piotr Świątkowski - Okocim

• Jak się pracuje w Seltis Piotr Świątkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Seltis Piotr Świątkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seltis Piotr Świątkowski?

Seltis Piotr Świątkowski
  • Św. Jana 71