Opinie o Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. w Jaworzno

Jaki jest styl zarządzania w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.?

Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.?

Czarna Nowy wpis

Cześć jak pracowałam było Ok. Obecnie ludzie się zwalniają, bo nie są w stanie wytrzymać w firmie. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale wspólnicy chyba nie żyją dobrze i dochodzi do konfliktów. Polecam szukać innego pracodawcy jeśli chcesz pracować w spokojnych warunkach. Pozdrawiam :)

Renata

Widzę, że z rok temu wywiązała się dyskusja tutaj na temat szefów. Ktoś ich obarczał jednego z nich tym, że podobno podrywał pracownice, inni zaczęli jednak go bronić... W firmie występowały może jakiekolwiek romanse? Wie ktoś coś na ten temat? Ci szefowie są może aktualnie w związkach?

Czarna
@Renata

Witaj, żaden z nich nie jest aktualnie w związku. Jeden i drugi po rozwodzie ;) Z wiarygodnych źródeł wiem, że jeden i drugi bardzo źle potraktowali swoje żony…zostawili je z niczym…i to właśnie świadczy o tym jakimi są ludźmi, ale to ich sumienia. Osobiście widziałam „bardzo dobre relacje z Spania Izą B.

@Czarna

Po co roztrząsać takie rzeczy na publicznym forum?? Kogo to obchodzi, ważne jest czy jest praca i czy godnie wynagradzają, a nie jakieś sprawy łóżkowe ludzi, ogarnijcie się!!

Izabela B.
@Czarna

Widzę, że anonimowe obrażanie, szkalowanie, pomawianie kogoś w internecie , a w tym przypadku mojej osoby przychodzi komuś z łatwością i ktoś myśli, że będzie bezkarne. Otóż nie! Jeśli ktoś ma odwagę wypowiadać się na temat mojej osoby to zapraszam do osobistego spotkania, posłucham z ciekawością, że ktoś wie na mój temat więcej niż ja sama! Dodatkowo polecam zapoznać się z Kodeksem Karnym, bo oczerniając mnie czy inną osobę popełnia się przestępstwo (w tym przypadku popełnione publicznie) które jak każde jest karane. Jeśli ktoś uważa, że może mnie do woli obrażać i że skoro jest to anonimowy wpis w internecie bez możliwości znalezienia sprawcy i obejdzie się bez konsenkwencji prawnych to jest w błędzie. Nie wnikam jakie kto ma problemy sam ze sobą, bo to chyba o to chodzi, ale proszę na przyszłość żeby tego typu sytuacje nie powtarzały się.

Renata 2 Nowy wpis
@Renata

Nie podrywał pracownic, bo tylko z jedną trzymał, I chyba do dzis ona jest u nich w firmie. Kto go bronił? Nikt nie bronił, bo każdy wiedzial jakim jest człowiekiem. Tak w zwiazkach są. Ale najbardziej uczciwy, i wporzadku do pracowników to tylko S. Drugi zas to kawał.. cwaniaka. Za plecami, zwinie twoich klientów, a od Ciebie bedzie tylko wymagać...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.?

Nie wiem jak jest w chwili obecnej ale ja jak pracowalem to dla doradców stacjonarnych był telefon,laptop i samochód do dyspozycji w godzinach pracy a dla mobilnych telefon,laptop i samochód na codzień

Renata

A jak z płaceniem za paliwo w takim aucie? Jak komuś brakło to faktura i do szefa czy z własnej kieszeni?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Były

Od jakiegoś czasu coś nowego się dzieje . Jest osoba w firmie która chce budować zespół . Pojawia się często i dużo szkoli . MS ogarnia temat

Oszukanych jest wielu...

System prowizyjny niejasny i zawsze kombinują, żeby wypłacić Ci mniej niż powinni. (usunięte przez administratora)ciekawe co na to Alior? Zgadzam się z poprzednimi wpisami szef S stara się normalnie zachowywać,(usunięte przez administratora) zawsze za plecami źle się wypowiada o pracownikach traktując ich jak śmieci. Bardzo nie polecam.

Byly pracownik.
@Oszukanych jest wielu...

L. dalej podrywa pracownice? No nie wierzę. To że sie źle wypowiada to każdy wie, zawsze taki był i będzie. A czy Izabela dalej pracuje? Czy juz nie ma jej? Wiecie jak to mówią, kot to przy jednej dziurze zdechnie, a tu tak milo bylo wspolne obiady, imprezy, wyjazdy. Miala dziewczyna dobry obrót :)

dlaczego tak kłamiesz?
@Byly pracownik.

Ani L ani S nie podrywają pracownic i obydwaj są dobrymi Szefami. Każdego z pracowników traktują na równi i żaden nikogo źle nie traktuje. W firmie panuje przyjazna atmosfera!! Nikt nikogo nie podrywa, nikt z nikogo nie szydzi!! Co do Izy to dalej pracuje i pracować będzie, o ile sama nie zrezygnuje, ponieważ od lat jest szykanowana przez zazdrosne i zakompleksione osoby, więc sama może mieć dość, bo każdy by miał. Kto zna Izę osobiście, to dobrze wie jaka to pracowita i pomocna osoba, a że ma urok osobisty to wielu ludzi próbuje Ją oczerniać, a Ja nie mam zamiaru takich kłamstw czytać. Wspólne obiady i imprezy oszem mają miejsce, ale w gronie wszystkich pracowników. System premiowy wyróżnia się na tle innych Placówek na plus. Atmosfera i wypłata dają satysfakcję z pracy w tej firmie. Kto pracował, pracuje naprawdę, a nie pisze dla samych kłamstw ten wie jak jest!!

@dlaczego tak kłamiesz?

Tak zgodzę sie S zawsze uczciwy i podejście do pracowników miał równe. L pozostawia wiele do życzenia. My klamiemy? I.. szykanowana jest przez kogo? Skoro tak jest to jednak cos dalej jest na rzeczy. No tak zgadza ma taki urok osobisty, ze musiala zostawic kolezanki w nocy na imprezie i spac w zupelnie innym pokoju, ze tak ujmę z ochroną, poniewaz okropnie bała sie o swoj urok przebywająć wsród takich zazdrośnic. No tak co bylo na imprezie zostaje na imprezie. Zgodzę się 1sobiscie wiele osób ją zna, i niewiele z tej znajomości pozostalo. Teraz pozostała jej znajomość dogłebna. Także kochani uważajcie co przy kim mówicie i robicie. Wszystko zostanie wykorzystane przeciw wam za waszymi plecami. Pilnujcie również swoich klientów, dzwońcie za jakiś czas ponownie z oferta, gdyż czasem L lubi sam ponowic oferte w swoim imieniu za plecami pracownika.

Jak szefostwo w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. traktuje ludzi?

S. Jest ludzki dla ludzi, L. Pazerny i falszywy. S. jest dobrymszefem ale to L. jako wspolnik bardziej rządzi. Nie mozna za wiele mówić, bo bedzie mial powody do szydzenia z Ciebie. Pozatym lubi kobiety, im blizej bedzie sie go trzymała tym blizej awansu.

Czy pracownicy w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. dogadują się między sobą?

Noo dogaduja, ale rudy wiecej rządzi, i kasy zabiera innym.

Szkoda, że jak się idzie na rozmowę to mimo braku doświadczenia zadaje się pytania z kosmosu o jakieś scenki sprzedażowe, spółki, gospodarkę itp. Po to chciało się iść do pracy z nadzieją, że tam się wszystkiego nauczę. Pan w czasie 1h i 10 min, bo tyle aż trwała rozmowa nudził się na tyle, że musiał sprawdzać co chwilę telefon. Porażka

Dziewczyny jaki styl panuje w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.?

besbal

Słabo to wygląda ja nie polecam Alior to jest porażka, a ich placówki partnerskie jeszcze gorsze... (usunięte przez administratora)

Stefan
@besbal

Dlaczego tak twierdzisz? Nie mówię, że Twoje słowa nie są prawdą, ale chciałbym poznać uzasadnienie tych słów. Czy będziesz tak uprzejmy i wpis swój sprecyzujesz?

Iza

Zależy co rozumiesz przez pytane słowo styl. Jeśli porozmawiasz z jednym z szefów prywatnie tzn bardzo prywatnie to nie ważne jaki styl będzie, ale za to ty będzie miała pełen etacik nawet bez efektów sprzedazowych :)

Iza P.

Byłam na rozmowie w Katowicach. Panowie wydają się całkiem spoko, luźna atmosfera a warunki porównywalne z rynkiem bankowości. Czekam na wyniki rekrutacji i dam znać co dalej:)

Wisła
@Iza P.

Poczekaj tylko do imprezy firmowej, jeśli cię przyjmie wódz wodzów. Premie i stanowisko będziesz mieć na lata ;)

Xyz

Dno.... Nikomu nie polecam.

..jari85@

w aliorze poniżej 80% bardzo wyśrubowanego planu w ogóle nie płacą premii a w placówkach partnerskich takich jak cuf ostalecki premia jest za każdą sprzedaż i nie ma limitu. wiem z dobrego źródła a panowie maja dobra opinię

kris

Widzę, że kolega Uczciwy pisał to podczas imprezy sylwestrowej:P patrząc na godzinę to chyba trzeźwy nie był, hehehehe Znam osobiście dziewczynę, która długo tam pracuje i nie ma najniższej krajowej a podstawę na poziomie średniej w sektorze bankowym. Co więcej, system premiowy jest zdecydowanie lepszy niż w innych placówkach partnerskich. Zatem panie/pani Uczciwy...nie wiem jakie miałeś/aś zaszłości z właścicielami, ale następnym razem pisz komentarze jak już wytrzeźwiejesz zamiast wylewać fale hejtu

KRIS
@kris

A dlaczego Panie rzekomy Kris zniknął bardzo ważny komentarz o koleżance? Czy Pan się czegoś boi? Każdy kto to czyta to wie kto za Krisem stoi, tylko jedna osoba tak się wyraża. No tak najlepiej pisać że ktoś jest nietrzeźwy skoro pisze o takiej godzinie. Lepiej oceniać kogoś niż patrzeć na siebie i koleżankę. Tylko ona pozostała reszta zmienia się jak daty w kalendarzu tak samo jak wasze placowki :D szkoda że system premiowy nie jest przelewany na konto skoro jest, aż tak wspaniale napisane. Ja może problemu nie miałem, ale wiem jak traktowaliscie resztę pracowników. I jak traktujecie ich do dziś.

Czekamy na nowe info odnośnie firmy Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. w mieście Jaworzno. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

Uczciwy

W Jaworznie dawno ich nie ma. Oni tylko maja tam adres pocztowy...

Megi

Pracowałam u nich parę lat temu w bph i pozytywnie oceniam przede wszystkim relacje. Zarobki w BPH bardzo przeciętne ze względu na system premiowy a jak jest w aliorze to nie wiem.

patrycja M.

za wszystkie informacje z góry dziękuję!

patrycja M.

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy? ktoś ma jakieś doświadczenia? widziałam ogłoszenie(usunięte przez administratora)pod szyldem aliora i zastanawiam się, czy warto aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Św. Maksymiliana Kolbego 11
    43-603 Jaworzno

Centrum Usług Finansowych Ostalecki i Wspólnik sp.j.