Wmf Jacek Indyka

Sosnowiec

Opinie o Wmf Jacek Indyka

Dłużnik 2011-08-24 03:18:08
Nie mają w ogóle skrupółów, momo prośby o wstrzymanie działań. Zajęli mi wszystkie konta i samochody
jjjj 2012-07-12 21:01:05
mojej mamie zdjął z ręki złotą bransoletkę!!To już jest dno!!!Skupuje ten facet szemrane długi i jest człowiekiem bez sumienia.Dno
miras 2012-09-06 14:09:32
firma jest niesamowicie skłamana wiec radze ja omijac z daleka tak samo jak wlasciciela zdecydowanie nie polecam
aska 2012-09-06 14:11:06
Dłużnik - 2011-08-24 03:18:08

A te zakłamania to pisze sam [usunięte przez moderatora],nie bójcie sie to zwykla i zaklamana firma ktora nie potrafi nic zrobic
kkkk 2014-06-17 16:14:16
zgadzam sie z moimi przedmówcami, kompletne dno, bez skrupułów, ten człowiek wogóle nie jest przygotowany do takiej działalności , trzeba go omija,ć z daleka dziwie sie że jeszcze działa na rynku
Misiek 2016-04-21 12:45:25
Wiesz co w Wmf Jacek Indyka sprawy się mają coraz lepiej, jest cisza to prawda, ale to dlatego, że ludzie mają tyle roboty, no nie ogarniesz dlaczego tak się dzieje, ja uważam, że ludzie nie mają czasu, bo dużo pracy :)
Zostaw swoją opinię o Wmf Jacek Indyka - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wmf Jacek Indyka