Instal-bud AnnaDziaduszek

Lublin

Opinie o Instal-bud AnnaDziaduszek

ll 2010-06-10 21:53:56
Taka opinie moze wydac tylko nierob bo w tej firmie oczywiscie duzo wymagaja. ja pracuje juz dwa lata i nie mam problemow. szefowie duzo wymagaja ale rowniez od siebi. z tej firmy odchodza ci ktorzy nie potrafia pracowac. jakby bylo inaczej to nie mieli by tyle pracy.
anonim 2010-06-20 18:45:15
Jeśli tak jest jak mówisz to w Lublinie pełno jest "nierobów" skoro non stop się ktoś zwalnia. Praca jest ciężka i dlatego powinna być wynagrodzona odpowiednią pensją ! Skoro pracujesz tam dwa lata to gratuluję - może nie musisz wykarmić rodziny , bo za te marne grosze (w porównaniu do wykonanej pracy) nie przeżyjesz na pewno zwłaszcza mając dzieci.Szkoda że takie komentarze są dodawane - kolejne osoby nabiorą się na obietnice, z których osoby odpowiedzialne się nie wywiązują.
były pracownik 2011-02-17 15:59:31
ta firma to jedno wielkie( usunięte przez administratora ) szkoda mowic nawet na jej temat
vbn 2016-04-27 18:04:34
@mania to fakt, że każdy pracowdawca bedzie wymagał - jeden mnie, drugi wiecej. Natomiast nikogo nie powinno dziwić, że jest dużo pracy - inaczej by nie szukali
Zostaw swoją opinię o Instal-bud AnnaDziaduszek - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-bud AnnaDziaduszek