Opinie o VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Oddział w Polsce Varso 2

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Warszawa

Nie wiem jak się pracuje w VISA, ale proces rekrutacyjny jest fatalny i mega nieprofesjonalny. Jestem po pierwszej rozmowie z jakimś Amerykaninem. Chyba z HR choć w sumie to się nawet dobrze nie przedstawił ;) Minusy: - rozmowa była na teams a gość nawet nie pofatygował się by włączyć kamerkę (ja oczywiście miałem włączoną) - gość nawet nie wiedział w jakiej lokalizacji oferowane jest zatrudnienie :). Powiedział tylko że "pewnie gdzieś w Polsce, ale on w sumie nie wie gdzie" - na większość pytań odnośnie stanowiska człowiek nie był w stanie odpowiedzieć sugerując aby podpytać o to na póżniejszym etapie potencjalnego przełożonego - dostałem informację, że w najbliższym czasie ( 3 do 5 dni) skontaktuje się ze mną osoba, aby umówić kolejny etap rozmowy . Czekam już trzeci tydzień ... i zero kontaktu ze strony VISA. Ogólnie - trochę słabo i widać spory brak szacunku ze strony firmy do kandydatów.

@Marcin

Mam podobne doświadczenie z tą firma. Rekruterzy nie byli w stanie odpowiedzieć gdzie się mieści biuro bym sobie ocenił ile mi zajmiej dojazd. Ale jak widać amerykańskie podejście- dojazd eo pracy tylko samochodem + praca może być na zadupiu byle by był parking i kantyna. Nie tak to działa w Polsce. Co do rozmowy - wieloetapowa, brak szczegółowego opisu od rekruterów dot. tematów tech interview. W trakcie pierwszej części gość próbował mnie maglować z Javy kiedy to w CV nic o niej nie wspominałem. Druga część była lepsza, ale gość nie wiedział do jakiego projektu mnie rekrutują. Jakie tsm mają technologie itp.

Proces rekrutacji zakrawa o absurd. Po wymianie maili odnośnie okresu wypowiedzeniu, oczekiwań finansowych itp. od 3 tygodni czekam na odpowiedź, czy w dalszym ciągu są zainteresowani. Pomimo wysłania kilku przysominajek z zapytanie, jaki jest status, czy nadal są zainteresowani - odpowiedzi brak. Jest to kompletny brak szacunku do kandydata i jego czasu.

visowiec
@Kandydat

chyba cos firma ma dzialania/problemy wewnetrzne. wszedlem tu zeby zobaczyc czy zachowanie rekrutetow jest takie z czapy tylko w moim przypadku.. no jest bardziej niz denne. po komentarzach widze ze cos visa nie daje rady- nawet odpowiedziec na maila, lub dac znac ze cos sie nie uda, ze proces wstrzymany czy cos.. nie warto tracic na nich czasu z tego wychodzi

Kandydat Nowy wpis

visowiec Nowy wpis
@Kandydat

Rozczarowanie Nowy wpis

Po ostatnim etapie rekrutacji cisza od ponad miesiąca, a obiecano mi odpowiedź zwrotną w przeciągu kilku dni. Lipa! Never again

Kandydatka Nowy wpis

Po procesie rekrutacyjnym widać, że nie szanują ludzi. Rekruter wyłączył kamerę, a mi powiedział, że muszę mieć włączoną. Od razu przeszedł do listy pytań. Gdy skończył powiedział, że to wszystko i do widzenia. Nie było słowa wstępu o projekcie, nie było miejsca na moje pytania. Mam doświadczenie w pracy z Amerykanami i niestety potwierdza się, że traktują nas jak tanią siłę roboczą i nie ma co liczyć na szacunek z ich strony.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Od ostatniego etapu krekrutacji mija trzeci tydzień, zero informacji zwrotnej, pomimo że w trakcie rozmowy poinformowano mnie, że "w przyszłym tygodniu" dostanę odpowiedź. Słabo.

Przykre
@Marcin

Niestety nie Ty pierwszy przechodziłeś przez bałagan rekrutacyjny. Jak widać nic się nie zmieniło. W firmie jest bałagan organizacyjny. Do samej pracy nie będę się odnosić, bo każdy ma swoją opinię co jemu pasuje, a co nie, jednak nie bez powodu mówi się, że proces rekrutacyjny w firmach dużo mówi o tym jak firma funkcjonuje na co dzień.

@Marcin

Czy w VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce są szkolenia zewnętrzne?

czy ktos pracuje w Warszawa w Visa i moze podzielic sie opinia?

@ja

Nikt się nie podzieli. Za duże zastraszenie.

Zgadzam się

Generalnie można trafić dobrze albo źle. Tam gdzie jest źle nic się nie zmienia, bo firma tego nie chce. Na temat środowiska pracy możnaby napisać pracę naukową i byłaby to interesująca lektura.

ehh
@Zgadzam się

Ja nie wiem jak można trafić tam dobrze....najpierw też myślałam jak Ty ale po kilku latach gdy przybyło mi doświadczenia, rozumu, przepracowałam trochę rzeczy na terapii oceniam całą organizację bardzo źle bez wyjątku. Byłam wtedy niemal dzieckiem tak naprawdę a le dziś żałuję, ze nie zobaczyłam się z nimi w sądzie. Bo to jak psychicznie zniszczyła mnie tam praca, jakie to dla mnie miało skutki psychiczne i jak "pięknie" przełożeni oraz HR mnie potraktował przy rozwiązaniu umowy to zasługuje na sąd pracy i artykuł w gazecie.....Nie potrafię o żadnej z tych osób myśleć jak o człowieku....

Zgadzam się
@ehh

Na przestrzeni lat firma się rozrosła i przybyło osób, które mają inne podejście do środowiska pracy. Jednak nie zmieniło się to, że jest pewna grupa osób zarządzających, która nie zmieniła swojego podejścia. HR trzyma ich stronę przez co pracownicy tak naprawdę nie mogą nic zrobić, żeby naprawić sytuację. To jest (usunięte przez administratora). Sprzeczne informacje i frustracja to jest codzienność w tej firmie. Do tego dochodzą permanentne nadgodziny, żeby wyrobić się z tematami. Niestety liczy się wynik, a nie człowiek i jego zdrowie psychiczne oraz odpowiednie środowisko do rozwoju.

Izabela

Jeden z zadeklarowanych pracowników zasugerował zastraszanie w firmie. Czy faktycznie tego typu zjawisko występuje? Na jakiej konkretnie zasadzie?

pppppppp
@Izabela

W Polsce jest mało pracowników w biurze. Będzie łatwo dojść kto się wypowiedział ale dobrze Ci piszą. Mnie praca tam zaprowadziła na kozetkę do psychiatry.

Honorata
@pppppppp

Współczuję :( Jest to spowodowane jakąś pojedynczą sytuacją, czy notorycznie działo się coś stresującego? Życzę zdrówka!

pppppppppp
@Honorata

@Honorata dziękuję, niestety, notorycznie. Jedna z Head mnie wykończyła i ona nadal tam pracuje. Zastanawiałam/łem się nad pozwem ale nie miałam praktyczne dowodów, musiałabym/łbym mieć świadków ale nikt by się nie zgodził.

Zależy dla kogo się pracuje. Dla jakiego Head of Department. Podaj konkrety to odpowiem merytorycznie.

Zostaw merytoryczną opinię o VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

VISA EUROPE MANAGEMENT SERVICES LIMITED Sp. z o.o. Oddział w Polsce
  • ul. Chmielna 73