Opinie o First Recycling Katowice w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie First Recycling Katowice. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie First Recycling Katowice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o First Recycling Katowice w Sosnowiec

czytelnik

właśnie dziewczyno o czym ty piszesz nie czas na usprawiedliwianie się wszyscy wiemy że jesteś łatwa w te klocki i nie rób z (usunięte przez administratora)i innych dziewczyn idiotek,bo nikt się nie przyczynił do twojego zwolnienia jak ty sama.!!!.a po za tym ty (usunięte przez administratora)do piet nie dorastasz bo wszyscy wiemy jaka jest (usunięte przez administratora),i sama się nie okłamuj i nie pieprz bredni bo nikt jak ty nie puszczał się w pracy,jutro oprze się to o dyrekcje i wszyscy się dowiedzą o oszczerstwach jakie nam wszystkim zarzucasz!!!i radził bym abyś przeprosiła (usunięte przez administratora)dziewczyny bo oprze się to o policję......i wiadomo już że jesteś byłą pracownicą(usunięte przez administratora)

ANONIMOWO

wiem że pseudo natka to jest (usunięte przez administratora)jak jej nie wstyd wypisywać takie bzdury! obrażając wszystkich Kierownictwo i dziewczyny!Pracowała parę miesięcy i była zadowolona!wszystko jej odpowiadało teraz wygaduje kłamstwa i oskarżenia na pracowników,była osobą nie lubianą ze względów (usunięte przez administratora) z pracownikami z (usunięte przez administratora)W końcu powinna zrozumieć iż nie każda dziewczyna pracująca na sortowni jest taka jak ona.Teraz jak została zwolniona wypisuje bzdury móc się oczyścić z czynów i faktów,i ciesze się iż ktoś przejrzał na oczy i ją zwolnił bo ja jako facet nie mogłem na to patrzeć co ona w tej firmie wyczyniała zamiast zająć się pracą to była (usunięte przez administratora)i.Jak by pracowała nie było by takich strat w przerobie,i nie doszło by do zwolnienia dobrych pracowników jak(usunięte przez administratora) były osobami które wspierały załogę......

Natka

To spytaj sie(usunięte przez administratora)kto jej robote zalatwil, to juz wszystko bedzie jasne.Ja wiem ze z ulicy nie przyszla tylko pewna osoba dala jej cv do kierownika a jak myslisz kto!!!Taka dobra no wiadomo w czym

Natka

Hahaha jasne (usunięte przez administratora) taka swieta to spytajcie sie kierownika kogo mu podsunela do zwolnienia !!!!Juz nie robcie z niej swietej bo zaraz wy polecicie>tylko j(usunięte przez administratora).Ale kto inny skorzystal.Tak wiec mi mozna naskoczyc

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w First Recycling Katowice? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.

A chciałbym dodać do pseudo \"natka\" ładne określenie bo natka to (usunięte przez administratora)jeśli już o niej wspominasz nigdy nie poniżyła by się do takiej skrajności jak ty, bo umowę dostała iż jest dobrym pracownikiem,i nie musi robić (usunięte przez administratora) za umowę robiłaś.Więc sprawiedliwość odniosła sukces myślałaś (usunięte przez administratora)że zajdziesz daleko lecz niestety.....nie byłaś dobrym pracownikiem nie raz cię widziałem jak stoisz i sie obejmujesz (usunięte przez administratora) w czasie pracy.I jeśli ci się nie udało zostać w firmie to nierób idiotów z ludzi..

Słuchaj \\\"natka\\\"powiem ci że z tego co słyszałem to ty tam spałaś z (usunięte przez administratora)w spokoju,bo nie raz cie broniła z opresji i wstawiała się za tobą,nawet jak pół firmy gadało o (usunięte przez administratora)w momencie jak był zastępcą kierownika aby dostać umowę,nie raz(usunięte przez administratora)siedziałaś z nim zamknięta w biurze,a co się tam działo to wszyscy wiedzieli,a co do dziewczyn to są w porządku w porównaniu do ciebie są dobrymi pracownikami!.A masz żal do (usunięte przez administratora) jest osobą lojalną i broni ludzi niż odwrotnie,jest osobą pracowitą odnoszącą sukcesy,pracującą prawie od początku powstania kobiecego zespołu.Ale niestety trzy fajne kobietki musiały nas opuścić.I guzik wiesz o firmie ja jako facet mam inny pogląd na to wszystko,rozpętałaś zamęt od samego początku!!!

aaaaaaaaaaaaa

"zaczełaś ze mną skaczesz na bandżi bez liny................" nic więcej nie powiem ;)

Papier

A kim jestes czarny to przekaze mu jak bede z nim gadał przez tel.

czarny

(usunięte przez administratora)człowiek nie robi jak to sie stało??Z tym człowiekiem nie raz sie interes zrobiło i flaszkę też .A jak mu sie wiedzie??Jak cos wkręcę go do siebie.Pozdro

Papier

Dokładnie :ktoS: ale jakas idiotka została zwolniona i próbuje teraz na forum pierdoły wciskać i nadawać na inne osoby.Jestem ciekaw czy jak te osoby by się dowiedziały o tym,że tak nadaje na nie co by zrobiły.Tylko (usunięte przez administratora)o tamte osoby mają tupet i nie będą pisać takiej(usunięte przez administratora)A ona jedzie po nich i jedzie imionami masakra.Niech idzie się wyżalić (usunięte przez administratora)

Papier

do dnia dzisiejszego trzymam kontakt z chłopakami jak i dziewczynami i złego słowa nie mówią.a o tobie to słyszałem takie rzeczy ze masakra

ktos

od samego poczatku to jest (usunięte przez administratora)moze napiszecie cos wkocu o firmie a nie brudy wyciagacie ale bardzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec

Papier

i tak wiemy kim jesteś (usunięte przez administratora)Akurat inni sobie doceniali prace.Pracowali ciężko w zimie czy w upale robili nadgodziny.Akurat co do zwolnień niektórych dziewczyn to wiem ze były dziewczyny którym zalezało na pracy i nigdy by sie nie wypowiedziały na tym forum tak jak ty.A ty masz ciekawe skad takie inf kto z kim spał chyba z palca

Papier

czarny nie robi już(usunięte przez administratora) gadałem z nim

Natka

Tak twojej(usunięte przez administratora) nigdy by nie chronil.Słyszałes o (usunięte przez administratora) wiesz moze ze (usunięte przez administratora)nie no to widzisz.ale bron jej.Niech jeszcze posprzedaje ludzi na firmie a myslisz ze czemu polecialy te a nie inne osoby i czemu (usunięte przez administratora)teraz tam bedzie cichaczem rządzic.a(usunięte przez administratora)wyleciala bo za duzo wiedziala i sie jej pozbyła a widzisz.No ale dalej bron (usunięte przez administratora)

Papier

Ja już wypowiedziałem się na dany temat i nie bede pisał znowu.A dla twojej świadomości jestem facetem i pracowałem (usunięte przez administratora) to dawno dawno temu i nie mów mi bo znam go dłużej trochę i nigdy nie bronił tylko swojej(usunięte przez administratora)A teraz słyszałem co i jak o nie których osobach i nie znam wszystkim.Ale o tobie tak niezłe ziółko znam pare dziewczyn tylko z opowiadan.I nie mów mi bo znam wiecej niż ci się wydaje o interesach jakie (usunięte przez administratora) na lewo i skończ mi wciskac pierdoły.Bo pomyliłaś mnie z inną osobą tyle ci powiem bo ja ciebie widziałek kilka razy i wiem co i jak i nawet słyszałem jakie pierdoły piszesz i jak romansujesz z innymi i nie tylko (usunięte przez administratora) a do innych też kręciłaś.Tylko nie wiem co widzieli w tobie chyba łatwą a co do(usunięte przez administratora) to słyszałem i watpie by nadawała wrecz odwrotnie inne osoby.A teraz możesz pokazać (usunięte przez administratora) niech myśli kim jestem bo to (usunięte przez administratora)i nie bedzie wiedział bo musiał by cofnąć się daleko w tył a to troche u niego trudne.

czarny

Czytam i czytam i oczom nie wierze.Kurcze ludzie co sie wyprawia!!Robiło się trochę w tej firmie ale nigdy nie było takich cudów.Firma była dobrze prowadzona i wypłaty w porzadku.Ludzie ok, no ale teraz to juz szok ale najlepsze informacje u źródła, czyli zagadac do ludzi na firmie jutro to zrobie ale nie wiecie moze czy nadal na firmie robi (usunięte przez administratora)??On tam był od samego początku to wie na czym zaklad stoi.Pozdrawiam wszystkich

Natka

Zakapował a wiesz ze wiecej razy na ludzi zakapowała (usunięte przez administratora)?Ze latała do (usunięte przez administratora)nadawala a co potem wyczyniala to co tego nikt nie wie no chyba ze kierownik, hmmm.No ale lepiej aby w pracy zostali sami (usunięte przez administratora).No zlecial a dzięki kumu dzieki (usunięte przez administratora) ale ona jest swieta nietykalna.A teraz to juz wymyslacie (usunięte przez administratora)m bo co prawda boli tak a to ze nieraz (usunięte przez administratora)wstawial sie za wami to tego nikt nie pamieta.Ehh dobrze ze przynajmniej częśc z was poszła sie jebac a ciekawe kto jeszcze poleci :) Jak nie wiecie to pytajcie sie (usunięte przez administratora) ona wie az za dobrze.

Papier

Ty robisz problemy wszystkim.Jakoś nikt nie ma nic do firmy tylko Ty.Nie wypowiadaj się na temat innych.Bo wszyscy pamiętają firmę pozytywnie tylko Ty masz ale.Jakbyś chciała wiedzieć to Twój pan brygadzista właśnie zleciał z funkcji i bardzo dobrze mu.Zakapował wiele razy na innych-jeszcze niech się cieszy,że jego kłamstwa nie wyszły i inne rzeczy.Masz tupet wypowiadać się na necie o innych.A szkoły to my mamy pokończone i to dobre,wiec jak nie wiesz to pierw się dowiedz-a nie jak dziecko w szkole będziesz się zachowywała i nadawała na innych.Z chłopakami trzymamy kontakt jak i z niektórymi dziewczynami i właśnie sie zgadaliśmy na spotkanie jakoś i nikt nie widzi problemu tylko Ty.Co brak pracy,bo nie ma spotkań już z jednym ani z drugim.Niech przyjeżdzają do domu teraz twojego lub ty do nich żony napewno by chciały cię poznać.I skończ nadawać na osoby,akurat jest ok z pracownikami jak i z innymi.

gość

przepraszam wszystkich ale ten watek zostal zalozony aby wypowiadac sie na temat firmy \\\\\\\"First Recycling\\\\\\\" a nie po to aby roztrzasac \\\\\\\"k(usunięte przez administratora)a kto nie.\\\\\\\" Wracajac do tematu moim skromnym zdaniem przyjecie nieodpowiedniej osoby na nieodpowiednie wysoko postawione stanowisko doprowadzi :First Recycling Katowice\\\\\\\' do upadku miejmy nadzieje ze wkoncu ktos z wyzej postawionych osob przejrzy na oczy i dostrzeze co sie tak naprawde dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o First Recycling Katowice - Sosnowiec

First Recycling Katowice