Opinie o Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. w Bydgoszcz

mieszkaniec

Mieszkam we wspólnocie w Niemczu i tutaj Korner ma wiele wspólnot w obsłudze - praktycznie z każdej strony naszego osiedla i wszyscy są bardzo zadowoleni. Poprzednia opinia wygląda jak pomówienie konkurencji. Jestem w zarządzie wspólnoty i to my decydujemy o remontach i ofertach firm a nie administracja więc muszę to sprostować bo z obsługi Kornera jesteśmy bardzo zadowoleni.

@mieszkaniec

Zgadzam się z przedmówcą i znam temat. Wiem o jaką wspólnotę w Osielsku chodzi - tam jest taki totalny głuptak w zarządzie wspólnoty co sobie wymyślił że Korner mu wyremontuje tarasy za swoje własne pieniądze bo nie mogą dostać kredytu w banku. I teraz gada wszędzie jaki to Korner zły xdd Ja też bym chciał żeby ktoś mi coś zrobił za własne ale to tylko w snach - każdy płaci za swoje.

Thea

A czy może Pan rozwinąć swoją wypowiedź? Jakiś przykład?

Ludzie o jakiej jakosci uslug my tu mówimy. Szukaja zarzadce nieruchomosci i proponuja 4800-5200 BRUTTO.Za takie wynagrodzenie nikt nie bedzie sie nadwyrezal, a wy oczekujecie dobrej jakosci. Zanim wybiezecie zarzadce nieruchomosci zwróćcie uwage ile placi swoim ludziom a potem wymagajcie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.?

Dorota

Każdy kto spełnia warunki podane w ogłoszeniach rekrutacyjnych ma szansę.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. BHP?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Wspólnota

Nasza Wspólnota jest bardzo zadowolona z działań firmy KORNER. Wszystko na wysokim poziomie. Reakcja administracji i księgowości bardzo szybka. Polecam wszystkim zainteresowanym bo warto :)

Hamilton

Wprawdzie firma stosunkowo młoda ale potrafiąca wypracować sobie dobre opinie, polecam pracę.

Dorota
@Hamilton

Dziękuję za opinię ale pragnę nanieść małe sprostowanie - firma funkcjonuje od 2004r. a mamy 2020r. zatem to już 16 lat. Początek firmy to jednoosobowa działalność gospodarcza ... w miarę rozwoju została przekształcona w spółkę jawną - stąd w rejestrach KRS widnieje jako stosunkowo młoda gdyż nie ma w nich informacji iż jest prawną kontynuacją działalności rozpoczętej w 2004r.

Grażka

Bardzo dobry, sprawny i troskliwy adminstrator. Korzystam z usług Kornera od czerwca ub. roku i jestem bardzo zadowolona. Każdy problem rozwiązywany jest natychmiast. Jako zarządca wspólnoty mam poczucie bezpieczeństwa, że kondycja nieruchomości będzie zyskiwała na jakości.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.?

Agnieszka

Wszyscy żyjemy w koleżeńskich stosunkach i wszyscy pomagamy sobie na wzajem. Takich szefów jak Państwo Lewandowscy to raczej ze świeczką szukać. Pracy jest dużo jak wszędzie, szefostwo kontroluje bo takie jest ich zadanie ale wszystko jest w miłej atmosferze. Jak czegoś się nie wie nie ma strachu żeby o cokolwiek zapytać. Jak dla mnie bez zastrzeżeń.

Sebastian

Ponawiam mój wpis z 21.07.2019r. Nic się nie zmieniło nadal DUŻY + za podejście do pracowników i ogólne warunki pracy. Sympatycznie się pracuję z kierownictwem, które nie daje odczuć różnicy wynikającej ze statusu w firmie (szef-pracownik). Oczywiście wszystko w ramach rozsądku.

Jakub
@Agnieszka

Atmosfera w pracy odgrywa bardzo dużą role, więc fajnie, że pracujesz w przyjaznym otoczeniu. Czy pracodawca wspiera pracowników także w możliwości awansu i związanej z nim podwyżki?

@Jakub

To już jest tajemnica służbowa i takie rzeczy omawia się indywidualnie z pracodawcą. :)

Ryszard

Taki spokój na forum z powodu zadowolenia z pracy ?

Sebastian

Miła atmosfera, sympatyczni pracownicy, profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków oraz bardzo dobre warunki do wykonywania zawodu zarządcy które daje pracodawca zarówno w kwestii narzędzi pracy jak i przekazywanej wiedzy nabytej wieloletnim doświadczeniem.Polecam firmę Korner przyszłym pracownikom oraz Wspólnotą Mieszkaniowym.

Łukasz

Codziennie rano, kiedy wchodzę do biura czuje się jak u siebie w pokoju, jak w domu. Swoją ambicją, pasją do zawodu, doświadczeniem i poczuciem prezentowania Właścicielom szczególnej staranności w wykonywaniu obowiązków zarządcy, staram się zasłużyć na bycie członkiem zespołu, który tworzy KORNER. Dołączę się do opinii Agnieszki, bo w pełni się z nią utożsamiam.

Agnieszka

Praca w firmie jest KORNER jest najlepszą pracą jaką miałam. Przychodząc tu do pracy nie wiedziałam że są jeszcze tacy w porządku szefowie jak tutaj (to bez słodzenia). Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Pracy dużo jak wszędzie ale nie ma wyścigu. Stawiamy na jakość a nie na ilość. Ja jestem bardzo zadowolona.

to oni odśnieżają i wywożą śmieci czy administrują?

Dziwne i zbyt dosadne, nawet jeśli chodzi o negatywną opinię ! Jestem przeciwnego zdania. Moja opinia co prawda od pół roku bardzo pozytywna. Szybka i pozytywna reakcja na wszelkie zgłoszenia, dobry kontakt, sąsiedzi także zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.?

• Jana I Jędrzeja Śniadeckich 7 lok. 5
    85-011 Bydgoszcz