Opinie o Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. w Bydgoszcz

mieszkaniec_Niemcz

Niestety jestem mieszkancem bloku zarzadzanego przez Korner w Niemczu i my tez bedziemy z nich rezygnowac - zbieramy wlasnie podpisy. W naszej opinii Korner bardzo mocno zawyza koszty remontów. Sami szukamy i znajdujemy duzo bardziej oplacalne oferty. Nie wiem o co tu chodzi, nie chce nikogo osparzac o celowe takie dzialanie lecz daje do myslenia. W Osielsku sie juz na nch poznali , niestety w naszej wspolnocie sie potwierdzily powody odejscia od nich tej wspolnoty.

klient
@mieszkaniec_Niemcz

jak najbardziej popieram - tez mam bardzo przykre doswiadczenia z kornerem. Bardzo słaba jakość obsługi naszej Wspólnoty.

Czy pracodawca Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Alex

Ale Ty miałeś taką sytuację z L4 czy to tylko jakieś legendy o tym miejscu? Zdarzało się faktycznie, że ktoś chory w pracy siedział? Szef się nie martwił że przez to zaraz ktoś się zarazi i więcej osób pójdzie na zwolnienie?

Jak szefostwo w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.? Spoko traktują ludzi?

@Szefowa

Oj chyba coś przegapiłam ;) No wiec.. 1. Doprecyzujmy - nie zwiedzałam Tajlandii, ośmieliłam się tylko urodzić dziecko.. stad mój roczny urlop ???? ale co taka Królowa Lodu może zrozumieć. 2. Akurat taki jestem chomik, ze mam screeny oraz nagrane rozmowy (ponieważ podejrzewałam, że będzie się Pani wypierać) zarówno dot. pracy na L4, jak również posiadam wiadomości od Pani ówczesnych pracowników, że stała Pani za plecami podczas pisania opinii. Chętnie się podzielę ;) Ps. Można o mnie wiele powiedzieć, ale z pewnością nie to, ze jestem obibokiem - nieładnie tak kłamać ;) Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego. ????

Czy aby zatrudnić się jako inspektor ds. zarzadzania nieruchomościami można mieć jakiekolwiek wykształcenie wyższe? Kiedyś w ofercie zostało wskazane, że kierunkowe byłoby mile widziane. zastanawiam się czy jakieś jeszcze wymogi do tego doszły, bo w teorii mogę się starać i prace

Krzysztof Nowy wpis

Jestem w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej administrowanej przez firmę Korner Zarządzanie Nieruchomościami od pięciu lat i złego słowa nie mogę napisać. Ta firma jest naszym trzecim zarządcą i strzałem w dziesiątkę! Bardzo dobrze wykonują swoją pracę.

Zauważyłem, że wpadły teraz niedawno dwie opinie od klientów. ciekaw jestem czy aktualni pracownicy polecają warunki pracy? we wcześniejszym komentarzu były pracownik chyba nie ale nie wiem w jakim okresie się zatrudniał. jest tu może część nierotująca? Ktoś zwolnienia sugerował chyba a ja tam lubię mieć pewna robotę

Kaja

Bardzo sprawcza firma, szybko reagują na zgłoszone awarie a mieszkaniec ma dostęp do faktur i kosztów wspólnoty. Polecam usługi tej firmy.

Tomasz Nowy wpis
@Kaja

Również polecam usługi tej firmy. Prowadzą administrowanie w naszej wspólnocie w Niemczu pod Bydgoszczą i robią to bardzo dobrze.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. BHP?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Obiektywne moje zdanie to TAK, na pewno jest motywacja ze strony pracodawcy względem pracowników i sądzę tak jest po kilku latach od zamieszkania w administrowanym przez firmę budynku . Oceny znanych mi sąsiadów także są pozytywne. Ponoszone koszty z tytułu administrowania są satysfakcjonujące jak na dzisiejszą drożyznę, a wszelkie dodatkowe zgłoszenia w sprawach administracyjnych są szybko załatwianie na miarę istniejących możliwości. Pracownicy są kulturalni i uprzejmi, oddzwaniają w razie konieczności oraz otwarci na załatwienie problemu, na pewno nie można mówić o lekceważeniu, wręcz przeciwnie.

Jakub

To super, że pozytywnie oceniasz zarządzenie przez firmę Korner. W przypadku tego typu firm nie zawsze jest to takie oczywiste, że mieszkańcy są zadowoleni. Skoro są oni już u Was od dłuższego czasu to napiszesz, czy ze swojej strony zauważyłaś, aby często dochodziło do zmian wśród zatrudnionych pracowników? Z chęcią to ustalę. Napisz, proszę.

@Jakub

(usunięte przez administratora)Moje kontakty z pracownikiem wyznaczonym przez firmę Korner są na pewno już prawie od 3 lat zadowalające i oby tak dalej. Z kolei otoczenie budynku tzn. chodniki dla pieszych przy mojej ulicy oraz ogólnie dbanie o moją dzielnicę przez urzędników na etatach miejskich itp.jest poniżej krytyki!

Tak, jak jest się chorym to trzeba przyjść do pracy lub chociaż odbierać z domu telefon na L4, inaczej wylot. ;) Krótko tam byłem, ale ogółem śmierdzi (usunięte przez administratora)

Alex

Poniżej kilka wpisów o relacjach o podejściu szefostwo - pracownik ????

O ile w księgowości jeszcze to jakoś funkcjonuje, bo szefuje tam mężczyzna, o tyle u zarządców szefowa zupełnie nie radzi sobie z emocjami. Potrafi wyzwać pracownika od debila, analfabety lub powiedzieć „powątpiewam w twoją inteligencję” - (to akurat osobiście usłyszałam), po godzinie być przemiła i „normalna”, a po kolejnej godzinie słyszysz jak obrabia ci tyłek do zarządu wspólnoty, ze jesteś (usunięte przez administratora) wołowa i nic nie potrafisz. Ponadto jeśli zdarzy ci się rozchorować to wywierana jest presja, żeby nie brać L4 od lekarza tylko wypisywać urlop. Dodatkowo jeśli jest się chorym to wymagana jest praca w domu, jeśli się nie zgodzisz - masz przekichane, pani Dorota będzie cię dojeżdżać jak tylko wrócisz. Jest duża rotacja, nie bez powodu - szefowa to trudny i ciężki człowiek, nie potrafi zbudować zdrowych relacji, pomimo ze wydaje się być dość z sympatyczna z początku. Kasa w miarę ok, ale ciężka atmosfera i nigdy nie wiesz czego się spodziewać przychodząc do pracy. Ps. Poniższe opinie pracowników pisane były na prośbę szefowej, co zreszta można wyczuć po ilości lukru.

Szefowa
@Monika

Typowa odpowiedź pracownika rozżalonego z powodu zwolnienia z pracy z braku wymaganych kompetencji i zaangażowania pomimo wysiłku włożonego w pomoc w rozwoju owych kompetencji... Sugestia że ktoś lukrował bo szefowa prosiła, jest o tyle nietrafiona że opinie były pisane Monika podczas Twojego rocznego urlopu... Mimo wszystko życzę Tobie wszystkiego dobrego i pracodawcy który będzie tolerował więcej nieobecności w pracy niż pracy w pracy. Dziękuję za opinię.

Agnieszka
@Monika

Ja pisałam jako pracownik opinie i nikt mnie o to nie prosił. Szefowa wręcz prosiła żebyśmy tak nie lukrowali bo nikt w nie nie uwierzy. Nie jestem już od ponad roku pracownikiem ale dalej uważam że to była najlepsza praca jaką miałam. Gdyby nie okoliczności życiowe pewnie byłabym tam do dziś. A Dorota jako szefowa jest fajną babką. Owszem miewa jak każdy z nas czasami gorszy dzień ale kto go nie ma. Nigdy nas nie obrażała i zawsze sama potrafiła przyznać się do tego że ma nerwowy czas i nas za to przeprosić. Co do atmosfery w pracy to nigdy współpracownicy nie powiedzieli na siebie na wzajem złego słowa. Administracja jeden za drugim stawała murem i wszyscy byli owszem zapracowani ale uśmiechnięci. Tak że moja opinia jest jak zawsze pozytywna i nikt mnie o nią nie prosił. Pozdrawiam

@Szefowa

Na czym polega wparcie przełożonego oraz zespołu, zwłaszcza w stosunku do nowych pracowników? Przeczytałem o tym w archiwalnym ogłoszeniu na Inspektora ds. zarządzania nieruchomościami. Padły również słowa o UoP na czas nieokreślony po okresie próbnym. Ile czasu może więc trwać okres próbny, i ile się wtedy zarabia?

Zależy kto w tej firmie zarządca budynkami Pracuje u nas Pani Marta No z nią nic nie da się załatwić leniwa nie odbiera tel nie kompetentna

@mieszkaniec_Niemcz

To jest strona na której ludzie pytają o warunki pracy, nie o jakość usług wykonywanych przez firmę.

Emilia

A czy przypadkiem fakt, że firma jest źle postrzegana przez środowisko i niewłaściwie świadczy swoje usługi nie oddaje pewnego jej obrazu dla potencjalnego kandydata? Ja nie twierdzę, ze trzeba nie wiadomo jak się rozwodzić z tymi opiniami, ale chyba przecież po to jest nawet utworzona tutaj etykietka klient? Na bazie tego chyba można przypuszczać, że może słabo idzie im w tym jak działają?

@Emilia

Nie do końca, jest to strona na której dodaje się komentarze się anonimowo i nie wiemy kim jest osoba pisząca oczerniający komentarz. W tej branży niestety jest tak, że ludzie nie potrafią zrozumieć niektórych spraw. Tak jak napisał w ktoś w komentarzach poniżej, zarządca nie ustala cen remontu a wszystkie dokumenty są zatwierdzane przez zarząd wspólnoty, co świetnie pokazuje że @mieszkaniec_Niemcz zwyczajnie nie wie o czym mówi. pozdrawiam.

Emilia

Oczywiście, nie wolno oczerniać, faktycznie nie temu to służy, ale w tym momencie widać pozytyw tej sytuacji, ponieważ dzięki temu udało się sprostować tę wątpliwość odnośnie ustalania cen remontu przez zarządcę. Są może jeszcze jakieś inne potencjalne sprawy, na które ludzie się skarżą będąc w błędzie, które warto byłoby wyklarować?

@Emilia

Emilia zapewne jesteś pracownikiem GoWork bo wymuszasz dyskusję nie mając pojęcia o temacie. Ten portal ma służyć ocenie pracodawcy przez pracowników celem uświadomienia kandydatów do pracy czy ma wyjaśniać zawiłości zarządzania i administrowania nieruchomościami? Zmieniacie pofil portalu na edukacyjny czy też kolejny raz próbujecie wymusić haracz od pracodawcy tzw złotą wizytówkę sowicie opłaconą żeby pracodawca nie miał negatywnych komentarzy? Może to Wasz portal powinien być poddany ocenie bo to zwykłe świństwo co robicie polskim firmom publikując bez ich wiedzy i zgody ich wizytówki i głupimi pytaniami wymuszając równie głupie komentarze które są zwykłym hejtem!

@Emilia

Od tego służą zebrania wspólnoty oraz przede wszystkim kontakt z zarządcą. Na klatkach zawsze jest podany numer telefonu do zarządcy danego budynku, chyba lepiej zadzwonić i wyjaśnić niejasności telefonicznie niż robić to na niepewnych portalach. Z doświadczenia jednak wiem, że ludzie mimo braku wiedzy w danym temacie i tak brną w swoje i nie ważne ile dokumentów się im pokaże to nadal będą uważali że oni wiedzą najlepiej więc tym bardziej wątpię, że wpis na anonimowym portalu sprawi, iż przyznają się do błędu.

Teresa
@Anonim

A zdarzyło ci sie zgłąszac w taki sposób jakąś sprawę?? Szybko ją rozwiązują?

peny

....a jakie będzie wyglądała praca w firmie i opinie o niej w środowisku jeżeli dany administrator nie będzie zatrudniał profesjonalnych fachowców do wykonywania usług dla mieszkańców!? Ludzie, szczególnie w dzisiejszych czasach, największej drożyzny obserwują i pilnują za co płacą oraz potrafią ocenić rezultaty wykonania usługi. Warunki oraz wykonywanie powierzonych obowiązków profesjonalnych, czy fuszerki są właśnie BARDZO POWIĄZANE z pracownikami administracji i usługami świadczonymi przez danego administratora. Są wizerunkiem nie tylko poniesionych kosztów, ale także wizualnym każdej posesji! Rzut oka wystarczy w każdej dzielnicy na dany budynek aby wyrobić sobie opinię o jego administrowaniu! Reasumując jak długo dany pracownik popracuje w nieprofesjonalnej firmie? Konkurencja na rynku w tej dziedzinie spora i z czasem pozostaną tylko najlepsze .

Zuza
@Teresa

tak bardzo szybko rozwiązują problemy. Mieliśmy awarię systemu nawadniającego i jeszcze tego samego dnia zostało naprawione. Podobnie z innymi awariami - praktycznie natychmiastowe działanie chyba że czekają na jakieś części jak było przy bramie ale to już od producenta było zależne...

klient
@mieszkaniec_Niemcz

Widzę ofertę na stanowisko operatora dźwigu. Czy firma może dofinansować chętnej osobie na takie stanowisko szkolenie w tym zakresie? Czy trzeba raczej na własną rękę robić patent?

Właściciel

Bardzo dobra, sprawcza firma prowadząca administrację wspólnot mieszkaniowych. Współpracujemy już 6lat i wszystko jest w najlepszym porządku. Awarie i usterki sprawnie usuwane, przejrzyste prowadzenie finansów, opieka zarządcy dostępnego na każde życzenie czy problem. Precyzyjne rozliczanie mediów. Polecamy wszystkim współpracę z firmą Korner.

@Właściciel

Popieram przedmówcę w całej rozciągłości bowiem satysfakcjonuje mnie współpraca na linii klient-administracja.

peny

Tak było kiedyś. Teraz lekceważenie klienta, brak realizacji podawanych terminów. Nie polecam!

mieszkaniec

Bardzo dobra firma zarządzająca. Nasza wspólnota w Niemczu jest mega zadowolona i sąsiednie z tego co wiem ze spacerów z psem też sobie chwalą współpracę.

@mieszkaniec

Nie zgadzam się ponieważ obecnie firma lekceważy mieszkańców i nie wykazuje się niczym pozytywnym, wręcz przeciwnie!

Krystyna

Widzę, że trwa rekrutacja na stanowisko operator dźwigu, żurawia samojezdnego. Kwota z ogłoszenia to 6400-9600 zł. Wie ktoś z was czy to są kwoty netto czy brutto? Ile tak na początek wychodzi miesięcznie? Jaka atmosfera między pracownikami? Może pracownik liczyć na jakieś dodatki pozapłacowe?

Ponownie szukają osoby do księgowości? Jest tam duża rotacja osób? Warto wysłać CV?

Zx

Bardzo dobra firma administrującą wspólnotami.

Czy nowo zatrudnione osoby w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak otrzymują

Urszula
@Dorota

Na jak długo się dostaje taką pierwszą umowę?

Tak występują

@Dorota

Super. ;) A wiadomo na jaką kwotę opiewają? Czy to zależne od tego jaki rok dla firmy będzie?

@Emilia

Ale co na jaką kwotę opiewa? Umowa o pracę? To już jest ścisła tajemnica firmy ale w Kornerze są najwyższe standardy pracy i płacy oraz opieki nad pracownikami. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów i dbamy o nich tak jak o naszych klientów. Pracownicy są solidnie wynagrodzeni, mają wykupione prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny oraz świeże owoce co tydzień. Korzystają z przygotowanych stanowisk pracy w biurach firmy, samochodów służbowych oraz komórek. Przynajmniej raz w roku imprezy integracyjne konsolidujące cały zespół. Praca jest bardzo wymagająca i stresująca więc robimy co możemy żeby mieli motywację. Czy firma GoWork ma jeszcze jakieś pytania na temat pracy zespołu?

@Dorota

Dziękuję bardzo, ale mi chodziło tylko o te bony. :(

@Emilia

A są jakieś bony które pracodawca ma prawo dać w koszty uzyskania przychodu? Z tego co wiem po dobrej zmianie nie ma juz takiej możliwości...

@Emilia

U nas nie ma bonów tylko są paczki i premie świąteczne

Przemysław
@mieszkaniec_Niemcz

Proszę o opisanie na czym polega zawyżanie kosztów remontów przez administratora? Nie mają Państwo swojego zarządu tylko administrator za was decyduje, czy też administrator zmusza wspólnotę do korzystania z jakiś usług albo co gorsza zawiera takie umowy bez zgody wspólnoty?

@mieszkaniec_Niemcz

Panie Piszczek, uprzedzam Pana że serwis GoWork został poproszony przez prawnika naszej firmy o udostępnienie adresów IP z którego wysyła Pan wciąż anonimowe i szkalujące dobro naszej firmy opinie. Doskonale wiemy że jest Pan ich autorem. Proszę swoje frustracje skierować na bardziej twórcze tory dla dobra swojej wspólnoty. Proszę także spodziewać się pozwu sądowego o naruszenie naszego dobrostanu, szkalowanie firmy oraz narażenie na utratę zaufania klientów którym pomagamy od 17 lat. Wiemy że Pan kompletnie nie rozumie prawa oraz zasad funkcjonowania wspólnot i wciąż z uporem maniaka wypisuje Pan bzdury o zawyżaniu kosztów remontów przez naszą firmę. Firma Korner nie szacuje kosztów remontów i nie prowadzi w ogóle usług budowlano-remontowych tylko administruje budynkami wspólnot które to są decydentami w sprawie kosztów. Wszelkie wydatki remontowe muszą być zatwierdzone uchwałą wspólnoty. Jeśli zobaczę jeszcze jeden wpis o podobnej do kilku anonimowych które już Pan umieścił - będzie miał Pan do czynienia z naszym prawnikiem.

Katarzyna

Polecam wspolprace innym wspolnotom mieszkaniowym z firma Korner. Mamy przypisanego do nas zarzadce po studiach podyplomowych z zarzadzania nieruchomosciami, ktorego wiedza jest ogromna. Ksiegowosc prowadza nam specjalisci, wszystko jest bardzo czytelne i przejrzyste. Mamy jako zarzad dostep on line do konta wspolnoty i na biezaco kontrolujemy wydatki ktore sa z nami uzgadniane. Zawsze mozemy liczyc na pomoc firmy i profesjonalna obsluge przy jakis nietypowych problemach a biezace awarie usuwane sa od reki. Mamy tez podglad windykacyjny dla poszczegolnych mieszkan i wplyw na stan plynnosci finansowej. Pewnie ze czasem sa problemy z fachowcami bo ci sa tak zapracowani ze czasami nie dojada na obiecany termin do jakiejs awarii ale rozumiemy - takie czasy nastaly. W ciagu trzech lat wspolnie z Kornerem przetestowalismy 4 firmy sprzatajace zanim udalo nam sie znalezc taka ktora w miare dobrze sprzata. W zasadzie nasza kamienica dzieki pomocy Kornera tj przygotowanie specyfikacji potrzeb remontowych, wyszukanie oferentow, koordynacja spotkan nas jako zarzadu z wlascicielami firm remontowych w biurze firmy Korner, kontraktowanie i dbanie o wlasciwa tresc umow, pomoc wspolnocie w przeprwadzeniu calego procesu uzyskania kredytu wspomagajacego finanse wspolnoty, pomoc w znalezieniu profesjonalnych inzynierow do nadzoru nad wybranym przez nas wykonawca, uczetnictwo zarzadcy we wszystkich spotkaniach, negocjacjach, pilnowanie papierow zeby nikt nas nie wyrolowal… jestesmy juz po remoncie generalnym a nasza kamienica zyskala na wartosci. Pisze bo pojawiaja sie tutaj bardzo krzywdzace opinie od osob ktore najwyrazniej nie maja pojecia jak trudna i odpowiedzialna jest praca zarzadcy i uznalam za stosowne napisac jak to wyglada u nas. Pisanie o braku kompetencji czy profesjonalizmu jest smieszne, zwlaszcza ze firme znam ponad 15 lat a funkcjonuje jeszcze dluzej. Mlodzi ludzie latwo obrzucaja innych blotem choc sami nic nie rozumieja i nie posiadaja kompetencji zeby oceniac inne profesje. Ja za kazdym razem jak rozmawiam z naszym zarzadca i slysze jakie maja historie z pieniaczami, mowie ze za zadne skarby nie wykonywalabym tej pracy i podziwiam kazdego kto daje rady w tej mega wymagajacej branzy i jeszcze nie zwariowal????

mieszkaniec

Mieszkam we wspólnocie w Niemczu i tutaj Korner ma wiele wspólnot w obsłudze - praktycznie z każdej strony naszego osiedla i wszyscy są bardzo zadowoleni. Poprzednia opinia wygląda jak pomówienie konkurencji. Jestem w zarządzie wspólnoty i to my decydujemy o remontach i ofertach firm a nie administracja więc muszę to sprostować bo z obsługi Kornera jesteśmy bardzo zadowoleni.

@mieszkaniec

Zgadzam się z przedmówcą i znam temat. Wiem o jaką wspólnotę w Osielsku chodzi - tam jest taki totalny głuptak w zarządzie wspólnoty co sobie wymyślił że Korner mu wyremontuje tarasy za swoje własne pieniądze bo nie mogą dostać kredytu w banku. I teraz gada wszędzie jaki to Korner zły xdd Ja też bym chciał żeby ktoś mi coś zrobił za własne ale to tylko w snach - każdy płaci za swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korner Zarządzanie Nieruchomościami Dorota Lewandowska Sławomir Lewandowski sp.j.?

• Jana I Jędrzeja Śniadeckich 7 lok. 5
    85-011 Bydgoszcz