Opinie o Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów w Kraków

prawda jest taka Nowy wpis

Ta pani, która ma być waszym kierownikiem to chora osoba i każdy to wie, kto ją poznał. Kariera Nikodema Dyzmy to było śmieszne, ale to na Helclów jest tragiczne. Bo mgr przyrody nieożywionej (!), lata w zakonie - epizod na uczelni jako wykładowca - pewnie i przeoryca i rektor i studenci w ciemię nie są bici więc szacownej mgr podziękowali. Trafiła na Łanową jako opiekunka, potem na Helclów, tylko biedna schorowana była i każdy to mówi z kierowników, jak ją przenosili z oddziału na oddział. Aż wreszcie w SP się znalazła... i jest najlepsza! - z niedoszłej zakonnicy - kierownikiem SP została. Cóż za błyskotliwa kariera. Można?... no można, tylko nawet film Kariera Nikodem Dyzmy pokazuje, że jakiś finał nastąpi.

ambersil Nowy wpis
@prawda jest taka

Faktycznie jest "grubo" na tych Helclów. A takie "zacne" ogłoszonko na BIP... rokujące... ?

ambersil Nowy wpis
@ambersil

Rokujące? Ciekawe co? - ktoś nastawiony jest na normalność i rozwój zawodowy tam? Kpina na 102, bo spotka wszystko zaprzeczające normalności i rozwoju zawodowemu. No może teraz już nie doświadczy (usunięte przez administratora) wrzasków i krzyków niezrównoważonej pani kierownik, bo ta pani musi się teraz pilnować... a aktorstwo jakie przy tym odstawia? Jakaż to teraz miła dla pracowników i współpracowników... a jeszcze nie tak dawno wrzeszczała - KONIEC DYSKUSJI! a do pracowników - z pogardą i wyższością, a że pracownicy do PIP albo prawników iść musieli, by swoje pieniądze dostać, to już insze, bo np. im wmawiała, że jubileusz się nie należy, że stażowe się nie należy...

i ja dorzucę...

Do 10 maja otwarty nabór... na stanowisko referenta w SP DPS Helclów? Już tak owe były. Dałam się nabrać, rezygnując z pracy, którą miałam, z której byłam zadowolona i szybko pożałowałam. To jest "przechowalnia" dla ludzi, którzy chcą dociągnąć do emerytury... Każdy, kto nie jest nastawiony na "przeczekanie", kto chce się rozwijać zawodowo, przychodzić do pracy z uśmiechem a nie doświadczać PRL-oskich metod zarządzania w stylu notatek, donosów... albo usłyszeć zarzuty samej Dyrekcji, że jest się donosicielem na PRAWDĘ, albo radę, by się iść pomodlić do kaplicy... niech wie, w co wdepnie.

princessa Nowy wpis
@i ja dorzucę...

Uważajcie... i nie podejmujcie złych decyzji zawodowych, bo czy nie przemawiają do was fakty, że 1 osoba wytrzymała 1 dzień? i następnego się nie pojawiła, mimo podpisanej umowy. 8 godzin jej wystarczyło... Są lepsze kwiatki dotyczące pracy tam... - zakłamanie, siermiężne zarządzanie przez zastraszanie. Teraz to przynajmniej się pilnować Wielka Pani Kierownik SP zaczęła w swoich zapędach mobbingowych, które stosowała, i nagle stała się "otwarta" dla ludzi i już nie krzyczy, bo chyba się boi, że PRAWDA i tak wyjdzie na jaw, jaką jest osobą.

Co takiego?

Aplikować na referenta do SP na Helclów? Szaleństwo totalne, które szybko okaże się traumatycznym doświadczeniem zawodowym. W ciągu zaledwie 2 lat - sześć osób "podziękowało", składając wypowiedzenia, bo z kimś zaburzonym psychicznie pracować?, kto pisze non stop notatki na każdego i donosi, o 3 rano przysyła smsy, bo kmini, co tu na kogo wymyślić ... odstawia aktorstwo schorowanej, zmęczonej... cierpiętnicy, na której barkach wszystko, bo każdy inny nieudolny... - sześć nieudolnych, beznadziejnych pracowników SP tylko jedna jedyna kierowniczka SP królowa...

@Co takiego?

Brzmi nieciekawie jako perspektywa pracy tam i zatrudniania się tam.

Czy ktoś pracował na DPS Helclów? Właśnie na BIP ukazała się informacja o naborze na referenta do Sekcji Personalnej... Ktoś coś wie?, czy warto tam składać dokumenty?

lepiej omijać szerokim łukiem
@Kandydat

Nie poleciłabym największemu swojemu wrogowi!... W przeciągu 2 lat 6 osób dało się nabrać na to szacowne ogłoszenie. Tyle w temacie... Szkoda czasu i każdego dnia na Helclów. Tego nie da się opowiedzieć - jaki tam klimat i atmosfera ogólna.

Aplikowałeś do firmy Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
dajcie sobie spokój

dajcie sobie spokój

lepiej omijać szerokim łukiem
@dajcie sobie spokój

Pani Kierownik? lepiej nawet nie wspominać, bo jest to osoba nie tylko toksyczna, ale również z dość dużymi problemami psychicznymi i emocjonalnymi. Wybuchy złości, krzyki... trup - trup do pani dyrektor... i swoje błędy zamiata pod dywan, żeby nikt nie wiedział a błędy innych do dyrekcji, nie tylko z własnego wydziału, ale księgowości i innych komórek...Niech każdy sobie sam odpowie na pytanie, czy chciałby pracować z kimś takim. Czy chciałby, aby taki człowiek był jego szefem? . Naprawdę nie warto poświęcać swojego czasu i zdrowia na pracę tam.

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w przedsiębiorstwie Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów w miejscowości Kraków? Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Anka

Co się może dziać jeśli na zmianie są dwie opiekunki i nie mają kiedy nawet z podopiecznymi słowa zamienić, jedynie w przelocie wracając z pralni lub rozdając czyste pranie, albo wracając z kuchni z jedzeniem mogą się uśmiechnąć bo na więcej czasu nie mają. Miejsce w którym starosc to siedzenie samemu w pokoju i patrzenie w sufit lub telewizor. Nie ma nikogo kto zorganizowałby zajęcia dla osób tam mieszkających a opiekunki nie mogą usiąść i porozmawiać z nimi. Tu nie ma miejsca na aktywizacje człowieka który niejednokrotnie jest kompletnie sam na świecie. Opiekunki biegają z praniem, jedzeniem potem sprzątają zamiast poświęcic kika minut komus kto potrzebuje porozmawiać. W nocy mieszkańcy spać nie mogą spokojnie bo opiekunki muszą korytarze posprzątac jak nie odkurzanie to mycie korytarzy i wszystkiego co na nich jest. Jeśli ktoś ma powołanie do tej pracy i chce pomóc i upiększyć komuś starosc to nie polecam tam pracować. Jesteś jak maszyna do zrobienia zadań i tyle.

Halina

Witam, czy jest ktoś kto pracuje w DPS Helclów jako opiekun i może napisać jak tam się pracuje, jakie są dodatkowe obowiązki opiekunki poza oczywistymi dla tego zawodu? Spotkalam sie z obowiązkiem mycia podłóg i toalet stąd moje pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów - Kraków

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów?

Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów
  • Helclów 2
    31-148 Kraków

Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Im. L.A. Helclów