Opinie o Jota-Net Henryk Guz w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jota-Net Henryk Guz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jota-Net Henryk Guz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jota-Net Henryk Guz w Gliwice

Klient Nowy wpis

Zlecenie firma wykonała w terminie i wszystko działa, kontakt z właścicielem szybki i bezproblemowy.

Michał Nowy wpis

Współpracowałem parę razy z tą firmą przy projektach. Robota zrobiona w terminie wszystko i prawidłowo, nie narzekam. jak czytam te opinie to chyba z komputera niektórzy korzystać nie potrafią.

Macie beznadziejny internet Nowy wpis

Ten internet jest tak beznadziejny że od miesiąca czekam aż wkoncu będę mógł wlaczyc przeglądarkę:) szkoda ze musze płacić za coś czego nie mam... Dziękuję wam za to że nie mogę normalnie popracować w domu;)

Alicja Nowy wpis

Znajdzie się robota dla montera sieci z doświadczeniem? Po tym, jak piszecie o firmie, to nie wiem, czy rozszerzają sieć, chyba jest problem z obsługą już podpiętych klientów.....

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jota-Net Henryk Guz? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
Aneta

Cześć, widzę, że w wątku pojawiają się głównie wpisy od klientów Jota-Netu a ja chciałabym się dowiedzieć, jakie są szanse na zatrudnienie w firmie? Ilu pracowników tutaj pracuje? Czy zespół jest stały czy może czasami się zmienia i można liczyć na przyjęcie?

Wojtek

Korzystałem , niestety przestrzegam, wieczne awarie , regułą jest działający net na miesiąc góra tydzień czasu, setki telefonów do serwisu , który nie reaguje albo przyjeżdża i usuwa problem na jeden dzień, katastrofa, wypowiedziałem umowę za coś czego nie było, to jeszcze mam zapłacić za trzymiesięczny okres wypowiedzenia , za coś czego nie ma

Hubert
@Wojtek

Nie jest problemem zrobić jak czegoś ni ma tylko zrobić aby szło

Mati

Najgorsza jakość internetu i obsługa klienta z jaką sie spotkałem....polecam zapoznać sie z ofertą tylko jeśli lubicie hobbistycznie musieć uczęszczać do rzecznika praw konsumenta

Zuza

Powie ktoś jaka stawka na obsłudze klienta?

Stabilność łącza to dramat. Firma zatrzymała się z jakością obsługi i standardami sieci 10 lat temu, od tego czasu nie robią nic, żeby utrzymać klienta przy sobie. ZERO dbania o infrastrukturę, ZERO dbania o jakość usług, ZERO dbania o klienta. Strona providera wygląda jak zrobiona na kolanie w 10 minut, nie jest to dobre wizerunkowo i wiadomo czego można się spodziewać z takim podejściem. Numery podane na stronie w ilości ponad przeciętnej ale niestety pod żaden numer nie można się dodzwonić. Po krótkiej chwili gdy nikt nie odbiera połączenie zostaje przekierowane na fax, żeby delikwent nie wisiał na lini w nieskończoność. Zdecydowanie szkoda nerwów na współpracę z firmą Jota net. Szczerze polecam omijać szerokim łukiem

Brak kontaktu telefonicznego , częste wyłączenia i to w godzinach kiedy ludzie pracują

Uwagi klientów nie powinny znaleźć się na forum pracowniczym, warto sprawdzać adres.

Niezadowolony

Niestety wszystko co tu napisano to prawda. Na stronie mają 6 numerów telefonów. Dodzwonić się na którykolwiek graniczy z cudem. A jak już się uda to wielkie zdziwienie i że nikt im nic nie zgłasza. Jedna permanentna awaria i nikt z tym nic nie robi.

Robert

Trzymcie się jak jak najdalej od tej firmy (pseldo firmy) Jedynie co potrafią to przyjść i podłączyć kable a potem niech się dzieje co chce a przez ich Net nic się nie dzieje. Nie potrafią nic naprawić. Kasuja kasę za coś czego nie dostarczają zgodnie z umową. Klienta olewaja z automatu bo skoro jest już podpisana dwuletnia umowa to po co. Przestrzegam

Kubson

Nie polecam internetu straszny chłam jak chcecie grac w gry przez neta trzeba się przygotować na ciagle wywalanie i rozłączanie bardzo wolny

Zostaw merytoryczną opinię o Jota-Net Henryk Guz - Gliwice

• Jak się pracuje w Jota-Net Henryk Guz?

Zobacz opinie na temat firmy Jota-Net Henryk Guz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jota-Net Henryk Guz?

Jota-Net Henryk Guz
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Tytusa Chałubińskiego 101
    44-100 Gliwice