Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Nie polecam, nie płacą, (usunięte przez administratora) młody ciec hol zbija kasę a starszy się w grobie przewraca

Poruszony

Odnośnie urlopu. Dlaczego jednen pracownik jest lepszy od drugiego i z marszu dosteje 2 tyg urlopu, który pewnie się przedłuży o jakieś chorobowe a inni mają zaledwie 5 dni???

Rychu
@Poruszony

Niektórzy to mają nawet trzy tygodnie. Wystarczy jeździć na działki. A zwykłemu pracownikowi co nie bierze urlopu i na widzi mi się to nie dadzą dwóch tygodni gdzie według prawa Ci się przysługuje. Przekręty na każdym kroku

On
@Poruszony

Bo jak nie umiesz walczyć o swoje tylko pisać głupoty to tak jest. Dorośnij zacznij wyrażać swoją opinię do przełożonego a nie wylewaj żale na forum. To nazywa się dorosłość a pisanie głupot dziecinada

@On

A łysy czuje się jak Bóg. A Bóg jest tylko jeden.wiec zastanówcie sie co ma ten człowiek do zaoferowania wam w tej firmie. .....raczej niewiele.....

Santaclaus

Mamy wigilie. Moze to czas byśmy poczuli sie jak normalni ludzie. Przyjdzmy i podzielmy sie opłatkiem. Moze to nas zjednoczy i będzie lepiej. Może zarzad i kierownicy wkońcu zrozumieją ze wszyscy jesteśmy tacy sami. Jestesmy ludźmi czy bogaci czy nie jestesmy tacy sami. Pracujemy dla dobra firmy robimy wszystko zeby bylo dobrze zeby firma zarabiała. Oto w tym wszystkim chodzi. Jest kasa jest dobrze. Czas swiat jest zawszę szczególny. Trzeba sobie wybaczać. Podac dlon drugiemu człowiekowi. Oby zarząd i kierownictwo zrozumiało ze kto pracuje w tej firmie nie chce źle dla firmy. Dajecie nam pracę i szacunek dla was. My pracujemy wy nam PŁACICIE. I to jest wporzadku. I tego się trzymajmy. Nie każdy Pracownik jest obibokiem. Nie traktujcie nas tak. Moze czas swiat da wszystkim na czas refleksji co jest w życiu najważniejsze. Wesołych świąt.

Śnieżynka
@Santaclaus

Tego kto to pisał chyba strasznie bolała głową.

lol
@Santaclaus

A może autor zrozumie że to wszystko szopka na pokaz. Kierownicy podadzą rękę, złożą życzenia a za kilka dni będą malować (usunięte przez administratora) i kombinować jak tu poniżyć pracowników lub w jaki sposób(usunięte przez administratora) premie. Tacy ludzie jak T. się nie zmieniają.

Zarzad
@Santaclaus

Wy jesteście od roboty nieroby macie robić na nas jak macie tyle czasu na pisanie głupot to dołożę wam nadgodzin za darmo i tak nic nie powiecie bo droga wolna haha

Neutralny

Ludzie, najłatwiej oceniać tylko ze swojej perspektywy. Nie podoba wam się? Zmieńcie pracę. Zobaczycie jaki miód jest w innych firmach. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A może sami załóżcie firmę, zatrudnijcie setki ludzi, załatwiajcie robotę i wypłacajcie. Nie macie pojęcia jakie są teraz czasy. Niestety dzisiaj trzeba się odnaleźć i dopasować do nowego ładu, żeby nie utonąć i zniknąć jak wiele innych firm z rynku. Firma ani bez nas ani bez tych z biura nie istnieje.

Futrzak, wiemy że to ty
@Neutralny

Niewdzięczni nie dość że mają pracę, jeszcze chcieli by żeby im płacić

Neutralny
@Futrzak, wiemy że to ty

Pracujesz za free czy dostajesz co miesiąc wypłatę? Jedyne co przyszło trochę spóźnione to za nadgodziny, a nie wypłata, więc nie chrzań.

Jak to jest?
@Neutralny

A za nadgodziny to nie wypłata? I co to za trudną sytuacja jak jest tyle pracy że robimy nadgodziny.

Tak tak
@Futrzak, wiemy że to ty

My też wiem kto

Oczywiscie
@Neutralny

Oczywiście masz rację. Są trudne czasy dla firm ale trudne są też dla zwykłych ludzi. Wszystko idzie w górę... Zobacz ile kosztuje prąd, gaz, opal czy paliwo. Spożywaka tez idzie w górę... A pensję z miesiąca na miesiąc są obcinane- w tym miesiącu to 500-600zl. My tak samo jak i firma musimy zrobić opłaty Fakt że są w porównaniu mniejsze niż firmy ale nasz dochód też jest mniejszy niż firmy. I proszę nie namawiać do zmiany pracy- bo jeśli 1/2 zatrudnionych odejdzie, to firma leży... A czasu, gdzie za bramą na stanowisko jednego pracownika czekało 10 osób już dawno się skończyły. Idą święta, zakład organizuje wigilię zakładową. Zapraszacie Bóg wie kogo a nie umiecie podziękować zwykłemu szaremu pracownikowi... Teraz zagraliście, w grudniu zabierzecie mimo że grudzień będzie bardzo długim miesiącem pracy i w styczniu też zabierzecie- bo wigilia będzie musiała się zwrócić... Żal

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Szymon Wojek

Firma Andrex w Nowym Sączy https://wentylacja-andrex.pl/ ze sporym doświadczeniem, wykonują klimatyzację, wentylacje i wiele więcej. Poza tym można liczyć na ich doświadczenie i pomoc jeśli chodzi o wybór konkretnych rozwiązań. Więc jak sam nie wiesz dokładnie na co się zdecydować to warto z ich podpowiedzi skorzystać.

W naszym zakładzie/6 spółek ? Jest jak w innych zakładach prywatnych ani lepiej ani gorzej.

Fifarafa

Jak tradycji przystało klasycznie wypłaty nie ma na czas dla pracowników z oriensu za to należą się odsetki!!!! Trzeba zgłosić to się naucza terminowo płacić. Sami siebie wykończą takimi zagrywkami firma upadnie bez ludzi wtedy oczka się otworzą

@Fifarafa

Jedno mi się ostatnio podoba w tej firmie. Kobiety otwierają oczy i zaczynają się zwalniać. Oby więcej takich babek się znalazło. Bo może wtedy kierowniczek T. Zacznie doceniać pracę tych kobiet. Bo traktuje jejak tania siłę roboczą a pracują więcej niż niejeden facet. Kobietki szacun!

Kolanko
@Jaaaa@

Na pewno więcej niż (usunięte przez administratora) Jedyny gniazdowy z tej zmiany który pracuje to Wojtek. A taki chińczyk to nic nie robi. I jeszcze beszczelnie powie że mu się należy szkodliwe za to że ma inwalidów na gnieździe. Tylko że te kobietki na ciebie robią pajacu brzydki

Z tego co tu czytam to nie dzieje się dobrze w tej firmie a chciałem się zapytać czy przyjmą mnie do pracy ale skoro wypłaty nie ma na czas to odpuszczę nie chce mieć problemów z rachunkami przez to że nie ma na czas wypłaty ostrzegę innych przed tą firmą dobrze wiedzieć

Pan

Ja się pytam gdzie ta patologiczna firma ma wypłaty dla żekomo pracownikuw oriens. To już robi się mało śmieszne. kasy jak nie ma to nie ma. Wszystko ten chudy ryj ładuje w strugie zero szacunku dla człowieka. Ciekawe czy w tym roku będą premie świąteczne czy pasę dla koni kupi ogulem jest to śmiech na sal. Niedługo odwiedza was panowie z pewnej instytucji i zobaczymy czy będzie wam wesoło. SZAMUJ PRACOWNIKA CYBALE. Bo jak to kiedyś powiedziałeś to w ludzie tworzycie ta firmę. Obudź się Chopie

Ziomal ze zblewa

Komu obcieli 3 stowy na wyplacie zostawia uśmiech ???? pokazcie jak się cieszycie ????

@Ziomal ze zblewa

Październik miał jeden dzień mniej względem poprzedniego miesiąca także wiadomo że będzie mniejsza wypłata

Mi tez placi pod stolem i juz mam tego dosc. Warunki pracy sa okropne i caly czas sie czepiaja. Jak chcesz urlop to musisz powiedziec dokładnie po co i dlaczego. A i tak ci powie lysy ze nie da. To po co sie plaszczyc. Chyba zglosze to do skarbowki. Najwyzej mnie zwolnią ale raczej kare jaka dostana to bedzie cios w ich firmę. Bo pracownik w tej firmie się nie liczy. Mozesz pracowac n a maksa a i tak bedziesz najgorszy. Najlepszy w tej firmie pracownik to kolesiostwo kierownikow. Tym wolno wszystko.

Rudy

Dokładnie tak jak piszesz. Taki chińczyk to największy leser i plotkarz na zakładzie. Na każdym coś widzi. Połowę dnia przestoi przy stole z swoim "synkiem" fryckiem i każdemu (usunięte przez administratora) maluje.a połowę dnia u programistów siedzi. Pajacyk na strzała. Nie ma się co dziwić że mu wolno. Nawet za prześcieradło robi

Robol

Mamy 3 listopada A pieniędzy za nadgodziny nie ma ,,Nasz najlepszy kierownik " pier pewnie swoje dzióry załata NASZYMI pieniędzmi. Ciekawe kiedy da ,a może już zapomniał że musi nam zapłacić. We firmie coraz więcej ty małych(usunięte przez administratora). Ukraińcy są lepiej traktowani niż Polak, a jak oni coś (usunięte przez administratora)to będzie na Polaka że nie pokazał. Ale ja się kurde pyta gdzie są pieniędze na nadgodziny, niedługo wypłata a pieniędzy za Wrzesień nie ma . Masakra. Nie polecam.

Polak

Ś.P. Szef sie w grobie przewraca. Ukrainiec ma wieksze przywileje w tym zakładzie od Polaka. I jeszcze śmieją się Polakom w twarz.

Pan

Zakłamany menel dał informacje że do piątku będą pieniądze za nadgodziny. Ciekawe którego piątku zawsze ten sam tekst

Srututu

Za nadgodziny nie ma pieniędzy ale na nowe kamery to są. Brawo dla nich. Ciekawe czy wgl ktoś zapyta o zgodę o nagrywanie pracownikow

Ktoś

25.10.2021r. Ja się pytam gdzie są pieniądze za nadgodziny???? Kratki czekają za hajsem,za nadgodziny zaraz kolejny miesiąc A hajsu nie ma za Wrzesień!!!!

Fifarafa

Mamy 21 października a dział kratki nadal czeka za pieniędzmi za nadgodziny to jest śmiech na sali. jak żył sp. Zbigniew Ciecholewski to takie sytuacje nie miały miejsca a teraz ludzi mają za nic...

@Fifarafa

Po co chodzisz na nadgodziny jak ci nie płacą. Czy jakbys nie dostal wyplaty na czas tez bys dalej pracował. Sam sobie jestes winien. Nie płacą to nie przychodze proste.

Jaaaa

Czyli twoim zdaniem to co robi firma jest w porządku, a Ci co zostają dłużej bo chcą sobie dorobić do wypłaty są winni temu że nie płacą za przepracowane godziny gdzie tu sens...

@Jaaaa

Dorobic to kazdy chce i jest to ok. Ale jak nie płacą to cos jest niewporzadku. Win za to swojego szefa bo ja bym nie przyszedl jak nie placa na czas. A jak roboty jest duzo to moze by się nauczyli placic jakby nikt na nadgodziny nie przyszedl.

Fifarafa

Dlatego napisałem jak wygląda sytuacja, a taka opinia o niewypłacalności napewno interesuje przyszłych pracowników :) Zarząd sobie (usunięte przez administratora) w gniazdo i myśli że wszyscy pracownicy fizyczni to ciemnogrod, którym idzie łatwo manipulować, ale nie wszyscy mają klapki na oczach a jak się brygady posypią to nie będzie takie proste ruszyć z robotą.

@Fifarafa

I tak trzymac. Może zarząd nauczy sie chociaż minimum szacunku dla pracownika. Bo narazie jest na zerowym poziomie.

Ktoś

Bieda z nędzą.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Czy zgadzasz się na okradanie z kosztów dojazdu na badanie RTG

Czy ok. 6,4 za godzinę pracy w wolne soboty spełnia twoje marzenia.

Sami sie na to godzicie. Nikt nic nie powie.

30%

Pracujesz na 30 % więc tyle zarabiasz. Weź się do roboty. Zmień pracę.

Jaaaa@

Firma Oriens?? Wymyślili ja by otrzymać dofinansowania. Starym pracownikom (wybranym przez kierownika T.) podsuneli wypowiedzenia starej umowy za porozumieniem stron a wzamian dali nowa gdzie stawkę najniższą krajową na konto reszta do koperty..tylko że z wyplacaniem na czas ta firma ma już problem i zero wytłumaczenia zaistniałej sytuacji że strony kierownictwa. Czy tak to miało wyglądać?

Jo
@Jaaaa@

Po nowym roku zglos to do skarbowki ze dostajesz pod stolem. Konsekwencje beda tylko dla pracodawcy.

@Jo

W tym zakładzie trzeba zmienić kierownika a nie donosic. Ale dzięki za poradę...

Praktykanty muszą (usunięte przez administratora) a nic nie wiedzą. to jak oni mają zdać egzamin

Palaczka

To za choinki za potrzebą.

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.