Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

4h i do domu

Pewna kobieta kończy co dzień o 10 czy tak można u Pana Tom... co to ma byc

pan T
@4h i do domu

Bo pan T jest bogiem i on i jego (usunięte przez administratora) moga wszystko. wolne co rusz ma. soboty nie chodzi. uklady ukladziki

Www

Pewnie że można.

...
@4h i do domu

niech se kończy o której chce jak jest dogadana. Ludzie co z wami nie tak?Banda ignorantów. Na Ukrainę z wami bo w tyłkach się wam przewraca od dobrobytu. Co za wiocha

Ww.
@...

Dogadać to ona se może w domu z mężem. A nie w pracy podpisywała umowę na 8godz nie 4 godz co ty tu piszesz. A jak toś inny chce urlop na pół albo wogule urlop to ci powie ze nie ma urlopuw. A taka to kiedy chce i jak chce A do powiedzenia ma najwięcej. Żal tej dziewczyny

Qqw
@Ww.

Znowu zaczęło się straszenie ludzi urlopami bezpłatnymi i brakiem pracy. Kpina. A wszystko dlatego bo nie chcą dać uczciwej wypłaty. Ile w tym miesiącu nam zabierzecie? 500? Pan T nie wie co już ma wymyślać na tych zebraniach. Ludzie udajcie się do prawnika i zobaczycie jak są liczone wasze wypłaty. Jaki to akord zbiorowy łączony z Ukraińcami z stawka godzinowa i darmowe soboty dla Polaków. Takie rzeczy tylko w tym zakladzie

Ooo zdziwko
@Qqw

Kazdy urlop jest na wniosek pracownika. Wiec nie moga cie wyslac na urlop. Chyba ze zalegly i nic wiecej.

u
@Ww.

Policz se że do 10 to cztery godziny czyli na pewno ma urlop na pół każdy ma do tego prawo więc zamiast zazdrościć i pisać bzdury to sobie też wez bo wiadomo że z tym problemu nie ma. Problem jest z urlopami to fakt niestety tylko na zmianie Pana Tomka Falszywce

Obserwator
@Qqw

A za siedzenie w kanciapie u brata godzinami też płacą? Weźcie się za robotę Januszem a nie płaczecie że za małe wyplaty

Www
@Obserwator

Tak płacą płacą i za picie w pracy i sapnie też płacą...

@Ww.

Jeszcze raz na. nauczanie początkowe. poprosimy bo błąd na błędzie ,,

??
@Paweł

O polonista się odezwał

SzwSz
@Ww.

Urlopuw? Mnie uczyli w szkole pisowni URLOPÓW ???? Ja nie wierzę, jacy Wy jesteście zazdrosni. Niech każdy na swoje stanowisko patrzy i na swój dochód. Nikogo inna osoba nie powinna obchodzić co robi, o której wychodzi czy cokolwiek. Ludzi pracujecie w dużej firmie i tylko się cieszyć można że jest praca. Po 2 jak macie jakiś problem to zapytajcie się tej osoby czemu kończy po 4 godzinach(może akurat ma pracę na pół etatu) pracę a nie wypociny z błędami piszecie na forum. Im mniej kłótni i interesowania się innymi tym lepsza atmosfera w pracy. Pozdrawiam szef wszystkich szefów Marek Jerzyna ze Szczecina.

Tereska
@pan T

Panie T . Wolne soboty w Polsce są od 1981 roku. Proszę przestudiować kodeks pracy. Soboty są nie obowiązkowe.

kasa musi się zgadzac

Przerób taki że aż musieli robolom jeszcze raz przeliczyć wypłaty`bo by za dużo zarobili. Byle by tylko sobie kieszenie napchać areszta niech sie cieszy z tego co zbiegnie. No ale grunt ze kierowniczek jeden z drugim stałą pensje mają + pewnie dodatki za swoje debilne pomysły. P Robercie zamiast szukać oszczednosći w pracownikach z chali przyjzyj sie tym co są przy tobie najblizej. Bo jak słychać to nic się pod tym wgledem nie zmienilo od lat.

@kasa musi się zgadzac

A pomyśleliście może że to może mieć związek z naszą kochaną władzą która zmienia co chwila przepisy podatkowe?

haha
@***** ***

władza daje kwitki a potem je zabiera bo za duze wyplaty?

@haha

Ale gadasz kocopoły. Kto to widział? Zawsze kwiatki są po przerwach. Przelewy też wycofali?

Kwitki
@haha

Kwitki zabiera a przelewy obniża. To jest hit. Okradanie pracowników na każdym kroku. Kto ma kwitek ten wie o ile dostał mniejszy przelew

haha
@***** ***

przelewów ani widu ani słychu

@***** ***

Raz w historii się spóźnil.. nawet nie bo przecież było 9-go A tu zaraz takie bajki piszą... żenada

***** ***

10tego przypadał w niedzielę wiec patrząc na prawo to wypłata powinna być w piątek na koncie. Koniec tematu. Dodatkowo ta akcja z celowym obniżeniem wynagrodzeń pracowników to przegięcie.

Paulina ty się za pracę weź a nie cały dzień siedzisz na wyrzutniach i plotkujesz i patrzysz kogo znowu kablować kierownikowi

Zibi

To może niech na wyrzutniach popracuje skoro i tak tam siedzi cały dzień na płotach z Gosią.

Hahaha
@Zibi

Gośka może bo to elita tak samo jak braciszek caly dzien stać. Druga ekipa Ć.

Kolo

Nie kazdy ma miliony na koncie zeby oplacic bierzace rachunki. Niektórzy żyją od wyplaty do wypłaty. A wyplaty nima. Czy ktos o tym pomyslal.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Żarło

A wyrzutnie znowu dzisiaj nic nie robią,tylko stoją przy szafie i żro łysy ty naprawdę tego nie widzisz!!!!!! Jak nie kepab to kuch.Tak tam wygląda dróga zmiana!!!!!!!!

Kepab
@Żarło

Taki ???? potrafi cały dzień przestać i patrzeć w sufit. Do przerwy myśli o żarciu i zamawia a po przerwie się na żre to nie myśli o robocie. A wyplata jak szejk

Wojtek

Polaków traktować za świnie a Ukraińców dać w miejsce Polaka. Tak się właśnie porobiło. Pan T nigdy nie stał za ludźmi i niech nikt nie wierzy w to że to się zmieni. On może awansować na kierownika całego zakładu.oczywiscie z aneksem. A Ty zapierniczaj robolu żeby Ci na opłaty starczyło. Po co te śpiewki że przerób mały. A gdzie Ukraińcy są liczeni do przerobu jak mają stawkę godzinowa. Kłamstwo w żywe oczy

bolek
@Wojtek

święta racja

Xx

Wyjazd za granicę pod przymusem z groźbą zwolnienia. Tylko czy to na poważnie czy kolejny sposób ma niszczenie psychiczne pracowników w wykonaniu pana t.

Edyta
@Xx

Mówisz serio? Miałeś sam osobiście taką sytuację? A lepsze pieniądze chociaż za takie wyjazdy, czy nie?

Przykre
@Xx

A wy jesteście dorośli czy z przedszkola. Istnieją w Polsce takie instytucje jak sądy. W takiej sytuacji może warto skorzystać z ich uslug.

Biurowy

Aneksów nie dadzą bo nie mają takiego obowiązku. Tak skonstruowane są umowy. Tym bardziej że musieli by sporo więcej płacić pracownikowi. Oni się cieszą bo maja więcej w kieszeni, a Ty robolu nie narzekaj skoro masz więcej niż najniższa krajowa. Fakt jest taki że skoro wszystko drożeje, to drożeje tez materiał, a więc automatycznie gotowy produkt jest droższy. Pieniądze są, tylko nie dla pracowników.

Dddddd
@Biurowy

Dokładnie tak. Gdzie przeżyć cały miesiąc. Możesz mówić ale oni swoje. Ludzie postawcie się na naszym miejscu.

Józef
@Biurowy

Co wy piszecie. Maja obowiazek dawania aneksow za każdym razem jak zmieniaja sie jakiekolwiek warunki umowy. Np. Najniższa krajowa.

Ktoś

Wstydu nie macie przychodzić z pretensjami że niskie wynagrodzenie. Jaka praca taka płaca. Więcej wódkę pijcie codziennie na obsadzaniu. Gdzie jest kierownik zmiany i alkomat.

Tik

Zebranie z Panem Robertem przeba zrobic kiedy wkoncu da podwyrzki i aneksy do naszych umów a Pan T niech nas po informuje kiedy bo tylko potrafi kłamać... od kłamstwa puchnie się... tego maci dowód żywy

Co tam

Co nowego w firmie??

Nowy ład
@Co tam

Wypłaty okrojone jeden ma więcej o parę groszy jeden mniejno 400zl Pan T mówi ze powiny być większe...ale są jakie są gdzie polityka tej firmy??? Pytamy Pana Roberta wszystko droższe wokół nas a wypłaty w dół troszkę dziwne może jak normalni ludzie się po zwalniają to ukraincy co nic nie potrafią i walą w kulki tylko żeby odpukać 8 lub 10godzin dzienie wypłatę wziac z godziny a nie od przerobu utrzymają firmę jak Pan myśli bo w oczach Pan T Ukrainiec jeden z drugim są lepiej traktowani niż polak ze starzem i jakimi kolwiek umiejętnościami!!!!!

Zocha

Kible pozamykać.Bramę zamknąć.Płot pod prąd podłączyć.Ludzi na łańcuchy. Oj bratku po cienkim lodzie stąpasz.

Mala

Jak łazienki są zamknięte i nie ma do nich dostępu to dzwoni się do sanepidu... Tak nie może być ze pracownicy nie mogą skorzystać z łazienek...

Wojtek

A w kanciapie nadal są spotkania braci Ć. Banda nierobów dostała dobrą pracę i przychodzą do pracy żeby przestać 8godzin przy kawie i historiach o passatach niech pan dyrektor się weźmie za tą mafię nierobów

@Wojtek

Wąsata (usunięte przez administratora) Tydzień wolnego od tak. A ty chcesz dzien moze dwa bo naprawdę potrzebujesz to nie da

-2 st C na hali. Dziękujemy

Kasy nie ma na opał bo nowa hala się stawia. A w biurowcu komin aż czerwony. W kanciapie farelka grzeje aż miło a ty robolu (usunięte przez administratora) jak ci zimno

Janek

Konie w Strudze mają ciepłej. To się nazywa poszanowanie pracownika

Nic

Tak tak zamiast ogrzewani to będą nowe kamery to za robotę sie co niektórzy wezmą i będzie im ciepło

Ala
@Janek

Zostawcie w spokoju Strugę i te konie to ich prywatne życie .Szanuj swoją pracę, urządzenia na których pracujesz A i dodatkową kasa się znajdzie na hali wszędzie (usunięte przez administratora) w wózkach koszach gdzie nie spojrzysz tego konie że strugi nie zrobiły .Jak dbasz i pracujesz tak i masz.

Zewnętrzny obserwator

Każdy tylko narzeka i pisze jaka to firma nie jest zła. Mam dla Was rozwiązanie. Zwolnijcie się i poszukajcie pracy gdzie indziej. CW to nie jedyna firma na świecie. Każdy znajdzie coś dla siebie. CW zyska z czasem nowego chętnego do pracy człowieka któremu będzie odpowiadać taka forma pracy, a Wy zyskacie komfort psychiczny. Malkontenci są wszędzie a to że Wy tutaj tylko narzekacie pokazuje jakimi jesteście nieudacznikami bo nie potraficie o siebie zadbać :) Pozdrawiam cieplutko

Wlasnie. Dlaczego jedni dostaja urlop a inni musza sie prosic o jeden dzień wolnego.

Rusałka

Nasz kolega od spedycji z wykorzystanym urlopem od poniedziałku nie pojawił się w pracy. Ciekawe kto mu dał wolne. A laptop aż prosił żeby odpalić instagrama

Speditor
@Rusałka

Codziennie przychodzi spóźniony. A co tam 15 min . Kawkę zaparzyć i jest 8. Potem co pół godziny na fajeczke po 15min. Życie słodko płynie

ty

bo urlopy dostają tylko nieroby, takie są fakty

1500 odpisu na zfss na pracownika. Ciekawe co z resztą kasy sie stalo.

Katarzyna

Zgodnie z zapisami tarczy covidowej pracodawca w czasie pandemii może ustanowić niższy odpis i wynosi on w CW 800zl. Dodatkowo odpis jest na cały rok na różne wydatki zgodnie z przyjętym preliminarzem nie cała kwota idzie na świąteczne świadczenia. Warto najpierw się dowiedzieć zanim napisze się nieprawdziwe informacje.

@Katarzyna

To warto moze informowac pracowników a nie wszystko objęte wielka tajemnicą.

Katarzyna

Jest to pierwszy rok funkcjonowania funduszu decyzję o jego podziale były dopiero podejmowane. Pracownicy będą również o tym poinformowani.

Jaaaa@
@Katarzyna

No i fajnie, a Wy ludzie cieszcie się że kasa wpadła, a nie róbcie problemu z tego że trzeba wniosek wypisać... Trzeba się cieszyć z tego co jest.

Mikołaj

Jesteście od roboty a nie od narzekania. Komu się nie podoba to proszę się zwolnić

Jo
@Mikołaj

No to zwolnijcie pare osób.

koleś

No to są jakieś jaja!! (usunięte przez administratora)wypłaty o 5 stów żeby za chwile chwalić się tym że dali ludziom premie świąteczne??!! Ludzi za (usunięte przez administratora) mają?! Ciekawe ile sobie premi przyznają!!!? Tym się jeden z drugim nie pochwalą!! To się(usunięte przez administratora) w pale nie mieści!

Rudy
@koleś

Dosłownie banda. A żeby Ci dali twój socjal na święta to musisz złożyć wniosek i podać dochody jakie otrzymuje twoja rodzina. jak masz za duży dochód to guzik dostaniesz. Na waciki.

@Rudy

Zanim napisze się jakaś opinie myślę, że warto zainteresować się czym jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych z którego firma CW będzie wypłacać swiateczny social. Zgodnie z ustawą wypłata z ZFSS wymaga złożenia wniosku pracownika z określeniem jego sytuacji materialnej życiowej i rodzinnej, zgodnie ze sprawiedliwością społeczna osoby mniej zarabiające otrzymają większą pomoc. Więc jeśli można mieć pretensje to do ustawodawcy a nie do pracodawcy, który chce dać pracownikowi, ale musi to robić zgodnie z prawem. Może zanim napisze się opinie warto też poczekać jakie to kwoty będą bo może się okazać że nie na waciki a na karpia na świąteczny stół wystarczy.

Zeus
@Katarzyna

Już nie bądź taka do przodu. Wszyscy dobrze wiedzą że to wszystko jest robione tak żeby pracownik wyszedł na tym najgorzej.

@Zeus

Do przodu i na wyrost są wasze opinie ponieważ jeszcze nic nikt nie dostał a już zakładacie że będzie źle. Obiektywność polega na tym że mówi się o faktach a nie domyslach. Są ludzie którym nikt nie dogodzi i uwielbiają narzekać. Czasem warto doceniać co się ma a nie narzekać czego się nie ma. Zawsze też jak jest tak źle można szukać szczęścia w innych firmach. Może tam jest lepiej. Ale również i tu moze się sprawdzić zasada że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma.

Katarzyna

Wypłata z ZFSS nie jest premia a zgodnie z ustawą wypłata z funduszu który założył pracodawca dla pracowników aby realizować socjalna pomoc. Tak mówi o tym ustawa więc nie może pracodawca wypłacić z funduszu bez wniosku i bez spełnienia kryteriów które ustanowił nasz rząd można zawsze zażalenie złożyć do prezesa ale Jarosława. Tak więc ta wypłata nie jest premia zależna od efektywności lub innych aspektów a świadczeniem socjalnym. Oczywiście jeśli ktoś nie chce tego dostać może nie składać wnioski.

@Rudy

Jeszcze nie dostaliśmy Tych pieniędzy a ty już krytykujesz że na waciki. Daj im chociaż chwilę, żeby się wykazali i wypłacili te pieniądze. Z tego co czytałem - bo umiem, tego już uczą w podstawówce to pieniądze z tego funduszu są zawsze wypłacane na wniosek i dostają najwięcej ci co mało zarabiają. Poczekamy zobaczymy czy będzie na waciki czy na coś więcej. Zawsze mogli nie dać nic jak w wielu innych firmach. Zawsze można iść gdzieś indziej do roboty i zobaczyć ile dają i czy ogóle dają.

@Katarzyna

To jakie jeszcze mozemy skladac wnioski o pomoc socjalna. Czy tylko na gwiazdke sie należy.

Taki to może

Dajcie mu spoku chłopak się narobił już w swojim życiu ????‍♂️????

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.