Opinie o Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. w Bielsko-Biała Warszawska 299

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. w Bielsko-Biała Warszawska 299

zaniepokojony pracownik Nowy wpis

będą wypłaty w tym miesiącu?.... pojawiło się nowe ogłoszenie że księgowość szuka kadrowej..... co miesiąc jest nowa osoba w tym dziale???? tam jest wogóle jakiś kierownik który nad tym panuje???

kiki Nowy wpis
@zaniepokojony pracownik

Kierowniczka tam panuje tylko nad swoim językiem, który nadaje się tylko do obgadywania innych, Szkoda bo praca fajna atmosfer fatalna

Czy Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. zatrudnia studentów?

Na jakie wsparcie w Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kamil

Chciałbym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat pracodawcy Auto Boss, z którym miałem przyjemność współpracować jako mechanik. Przez cały okres mojej zatrudnienia miałem niezwykle pozytywne doświadczenia i zadowolenie z pracy w tej firmie. Auto Boss to pracodawca, który stawia wysoką wartość na profesjonalizm, doskonałą jakość usług i dobro swoich pracowników. Od samego początku czułem się doceniany i otrzymałem wsparcie ze strony przełożonych oraz kolegów z zespołu. Kierownictwo stale zapewniało nam wszystkie niezbędne narzędzia, sprzęt i materiały potrzebne do wykonywania naszych obowiązków. Jeden z najbardziej imponujących aspektów pracy w Auto Boss to atmosfera, jaka panuje w firmie. Wszyscy pracownicy tworzą przyjazne i profesjonalne środowisko, w którym wzajemna pomoc i wsparcie są na porządku dziennym. Czuję, że moje zdanie jest słyszane i moje sugestie są brane pod uwagę. To niezwykle motywujące, ponieważ czuję się zaangażowany w rozwój firmy. Jako mechanik miałem również możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach i warsztatach, które Auto Boss organizuje regularnie dla swoich pracowników. Dzięki temu mogłem poszerzać swoje umiejętności i być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży motoryzacyjnej. To pokazuje, że firma dba o rozwój zawodowy swojego personelu i inwestuje w ich długoterminowy sukces. Podsumowując, mogę śmiało stwierdzić, że Auto Boss to doskonały pracodawca dla mechaników. Firma ta oferuje nie tylko świetne warunki pracy, ale także możliwość rozwoju zawodowego, atmosferę pełną wsparcia i konkurencyjne wynagrodzenie. Jestem dumny, że miałem okazję być częścią zespołu Auto Boss i zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim, którzy poszukują stabilności, profesjonalizmu i satysfakcji w pracy jako mechanik. Teraz czas na własny biznes, ale na pewno nie zdecydowałbym się na to gdyby nie doświadczenie zdobyte w Auto Boss

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

A dajcie spokój, pracuje na blacharni i co idę do działu to inne osoby tam siedzą.... za każdym razem zastanawiam się czy do dobrego działu zawitałem... za każdym razem musze pytać czy to dział księgowy..... pracowałem kiedyś na lini produkcyjnej w Valeo i nawet tam nie było takiego przemiału jak tutaj

zainteresowany

Cześć niedawno pojawiła się nowa oferta pracy od AB. Piszą jakie są ich oczekiwania i wymagania ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć i doczytać co oferują swoim przyszłym potencjalnym pracownikom? (jakieś benefity, ubezpiecznie, opieka medyczna etc.) ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j.?

Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j.

Auto-Boss Sp. z o.o. S.K.A. sp.j.