Opinie o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa w Koszalin

Zibi

@Arek w jakich porach te 3 zmiany?

@Zibi

6-14 14-22 oraz 22-6

Obcy

Q4 co Jagę powiedzieć pseudo mistrzowie żenada wysługują się innymi i zbierają laury żenada a nie mają pojęcia o niczym tylko jak pozbawić ludzi premii. Szef produkcji....... Brak pytań pozwalał na wszystko i skończyło się zwolnieniami żenada. Ogólnie wyzysk

Mieciu

Praca ciezka fizycznie 3 zmianowa, weekendy wolne chyba ze ktos chce przyjsc na ochotnika wtedy platne 100%. Zarobki dosc slabe na poczatek umowa zlecenie za 17 zeta za godzine potem okres probny 2,6 brutto plus 20%premii do tego ktora latwo stracic gdyz tam tylko czekaja aby Cie (usunięte przez administratora) za cos i ciach premii nie ma :D Po okresie probnym 3.2 tys brutto plus 20% premii no i jesli Ci wpadnie sobota na ochotnika... Cos tam wyciągniesz... Albo 3 soboty na ochotnika lecz bedziesz chodzil jak zombie :D

Janusz

Nie polecam, atmosfera w pracy tragiczna, ludzie patrzą na siebie wilkiem (W biurach ponoć jest tak samo), kierownictwo udaję, że nie widzi problemu a sam szef zdaję się być tym rozbawiony. To co napisał przedmówca w oryginale w pełni się sprawdza: "W skrócie mały obozik . Jeżeli chodzi o Koszalin to myślę ze są normalniejsze zakłady pracy niż Q4GLASS z lepszymi warunkami, bynajmniej mi się udało tak trafić." (usunięte przez administratora)

Sabixxx
@Janusz

W biurze nie ma tego problemu i nie wiem skąd takie wymysły. Prawie każdy sobie pomaga, A życzliwości jest na prawdę dużo. Pracują tam zdolni i wykwalifikowani ludzie, których nie obchodzą plotki. Jest wzajemny szacunek. Zgodze sie jednak co do reszty...W odróżnieniu od biura- szukająca afer produkcja. Ludzie się do siebie uśmiechają, A za plecami z Ciebie szydzą. Wstyd i zakłamanie. Zarówno kobiety jak i mężczyźni. Oczywiście są wyjątki. Nic dziwnego że jest rotacja,kto to wytrzyma. A szefostwo faktycznie zdaje się nie widzieć wielu rzeczy.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zatrudnimy kierowcę C+E praca na terenie poznania? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Patryk

@Janusz jestem ciekawy z czego wynika taka atmosfera w firmie. Chciałem składać CV, ale teraz się zastanawiam.

Niewolnik tej firmy

Firma smutna z roku na rok coraz gorzej, podwyżki obiecują a doszło do tego, że nowi mają prawie tą samą stawke co ludzie pracujacy tu po pare lat, ogólnie nie polecam, dużo obiecują, mało robią...

Arek
@Niewolnik tej firmy

Ja miałem na ręke 1800 zł, 3 zmiany + soboty ciężka praca , uciekłem po 1 miesiącu.

Janek

Niby firma taka bogata,a nawet nie ma karty multisport,gdzie nawet w kazdym markecie mają zapewnioną..

@Janek

W zamian za to jakieś inne benefity są? Chciałam też zapytać, czy pamiętasz, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna w Q4Glass? Liczę na jak najszybszą odpowiedź.

Mieczyslaw
@Karolina

Gruntowne sprawdzenie poprzednich firm , krótka rozmowa, opisanie wszystkiego. Praktycznie jak wszędzie. (usunięte przez administratora)

Zobaczyłam na stronie firmy że poszukiwani są pracownicy produkcji- pytanie czy na to stanowisko przyjmują również kobiety? Czy praca jest ciężka?

Danuta
@Karolina

Tak, do lekkich nie należy. 3 zmiany 6-14 , 14-22 i 22 -6 atmosfera zależy z kim jesteś na zmianie i jak dogadujesz się z resztą. Kiepskie zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy.

Darek

sami sobie robimy piekło w pracy i to nie jest wina firmy bo tu jest ok praca!!

Marzena

Szkoda,że jak na taką wielką firmę fundusz socjalny taki biedny,w każdej firmie są paczki dla dzieci,karta multisport itd

@Marzena

Chodzi Ci o benefity pozapłacowe w Q4Glass Abj Investors? Jeżeli aktualne dodatki nie spełniają Twoich oczekiwań, może warto negocjować? Rozmowa z szefostwem i przekazanie sugestii dotyczącej zmiany benefitów mogłyby przynieść rezultaty. A może masz inne zdanie na ten temat?

Czarek

Jak się komuś nie a bardzo chce pracować to i premii nie dostaje a później narzeka !!

obecny

zero wolnych weekendów. wymagania z każdym dniem coraz większe a park maszynowy w coraz gorszym stanie

młody

Ciekaw jestem jak długo ta opinia tu będzie, bo coś czuje, że słowa prawdy bardzo kogoś zabolą

Były Pracownik

Plusy: - Umowa o pracę -Wolne weekendy - Atmosfera na plus chodź zaznaczam że nie każdy jest miły oraz koleżeński. Minusy: (usunięte przez administratora) -3 zmiany - Nie na każdym dziale jest aż tak źle ale tam gdzie byłem zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy. -Spory stres - Duża rotacja ludzi. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa - Koszalin

• Jak się pracuje w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa