Opinie o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa w Koszalin

Nigdy więcej.

Trudno znaleźć gorszego pracodawcę. Stres, duże wymagania, (usunięte przez administratora) słaba płaca. 3 zmiany i nie miła atmosfera dużo wypadków. Zrób wszystko byle tu nie pracować.

Someone
@Paweł S.

Wysokie wymagania do doswiadczonych pracownikow. Dlaczego wiec nie ma to przelozenia na zarobki? Nowy dostaje 4k, stary 4,3k. To jest normalne?

Luciano

Zero szacunku do pracownika, wiecznie malo metrow, smieszne podwyzki, lub ich brak bo nie "przymililes sie" mistrzowi. Taka to firma.

Czy na takie pisanie masz w zasadzie jakieś dowody? Dodatkowo zastanawiam się nad tym czy to jednak nie powinno być tak czy siak zgłoszone w inne miejsce nic forum? do kogo idzie się teraz zazwyczaj z jakimś problemem?

Smutny

Ludzie w tej firmie są po prostu wredni. Zrobią wszystko by ci dojechać dobre samopoczucie.

Kamil
@Filip

Problem jest taki, ze nawet jak bedziesz ogarnial 400% wiecej niz kiepy sciagajce szyby, to zarobisz 200zl wiecej od nich. Rozwoj nie jest wspolmierny z zarobkami.

Doma Nowy wpis

Dzień dobry. w ogłoszeniu dla Inżyniera Przygotowania Produkcji było napisane, że zawiera się umowę o pracę. zastanawiamy się z partnerem czy kontrakt B2B również byłby akceptowalny? Na ile pracodawca jest teraz elastyczny?

biedak Nowy wpis
@Doma

W tej firmie na własne życzenie chcesz zrezygnować z tej minimalnej ale jednak ochrony jaką daje umowa o prace? S@mobójstwo! Przecież Inzynier w Q4Glass na kontrakcie bedzie gorzej traktowany jak nie wol nik na plantacji b@we&ny

Dzień dobry. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat stanowiska "inżynier produkcji "? Planuję aplikować, opis stanowiska w ofercie pracy bardziej brzmi jak kierownik produkcji niż Inzynier, jednak zdaję sobie sprawę, że różne firmy stosują różne nazewnictwa. Jakie są godziny pracy, pod kogo się podlega, jaka jest atmosfera?

Tech
@Kandydat

W biurze całkiem spoko bywa atmosfera, ale praca pod PS to najgorsze co może cie spotkać ostatnio uciekło 2 inżynierów przepracowali około 1.5roku i to całkiem dobry wynik, ale ogólnie odradzam jeżeli masz szacunek do siebie i dbasz o swoje zdrowie

Mieciu Nowy wpis
@Kandydat

Inżynier to pewnie duże wymagania a płacą mała :D dlatego tak brzmi no ale to czego nie napisali w ogłoszeniu to to że musisz być mega twardy psychicznie gdyż pewne osoby wyżej postawione mają swoje duże wymagania więc w mej krótkiej przygodzie w tej firmie na produkcji to będzie już 4 inżynier:D rekordzista uciekł po 3dniach :D najdłużej chyba pracował 2lata także mata do jogi silne tabletki na uspokojenie jak najbardziej wskazane a tak poza tym to w ogłoszeniu jest inżynier produkcji ale nie wiem czy inżynier obróbek czy inżynier cięcia szkła bo dwóch rzuciło papierami

Kandydat Nowy wpis
@Mieciu

Rozumiem. Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Z reguły jest tak, że raczej firmy obarczane są negatywnymi komentarzami, jednak w tym przypadku podajecie konkretny przykład, należy się zastanowić mając na uwadze 4 inżynierów w przeciągu 2 lat....

Witam, też widziałam właśnie te ofertę ze strony gdzie zaznaczono ze to też praca dla kobiet. Zastanawiam się czy jeszcze jakieś inne prace są możliwe dla pań do wykonywania? Nie kontrolujecie tu jakości przypadkiem tych swoich produktów?

W takim razie jeśli faktycznie nie ma działu kontroli jakości to z jakich innych jeszcze się składacie jako firma? ja za produkcją do was patrzę ale dobrze byłoby wiedzieć jak działacie, bo u mnie na zakładzie normalnie wszystko kontrolowali

StachuStach

A od czego jest KJ? Nie od pilnowania jakości czasami? To nie były pojedyncze sztuki to wyjeżdżały ciężarówki i to nie jedna :) i od operatorów to się proszę _odJaniePawlić_ nie ich wina że przychodzi im pracować na maszynopodobnych urządzeniach bo kiedyś to była maszyna to fakt teraz to urządzenie nie trzymające parametrów co najwyżej:)

Obserwator
@StachuStach

A czy KJ ma możliwość być przy produkcji na każdej maszynie ? Pilnować jakości powinien operator, a KJ tylko ją potwierdzić. Stan maszyny nie tylko może wiązać się ze słabą naprawą DUR, ale też z obejściem przez operatora. Jeśli mowa jest o ciężarówkach reklamacji to może było przyzwolenie na produkcje.

Agata

na produkcji widzę, że przytaczacie jakieś koszty utrzymania się na stanowisku, w biurze jest z tym inaczej? nie mogłam odszukać do niego ogłoszeń a interesuje mnie praca w dziale logistyki. mam roczne doświadczenie z innego zakładu i teraz nie wiem czy to byłoby wystarczające?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zatrudnimy kierowcę C+E praca na terenie poznania? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

Czy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa zapewnia kartę multisportu?

DBL

Nie firma nie zapewnia karty Multisport jako pracownik masz pracować tak "wydajnie" żebyś nie miał siły po pracy na "głupoty". Więc wystarczy że przez 8h dziennie naszarpiesz się z rozklekotanymi wózkami na szyby które nie chcą już skręcać i jechać nadzwigasz się szkła powłokowego którego nie da rady wsiąść na ssawki bo porysują powłokę i będzie reklamacja to już Ci Multisport nie potrzebne:)

@DBL

Ok, Multisporta nie ma, a jakieś inne benefity są? Chociaż jakieś szkolenia? Dopiero co przeczytałem opinie człowieka, który został zwolniony pierwszego dnia pracy przez złamane wiertło. Więc pierwszego dnia już się pracuje? Nie ma żadnego szkolenia stanowiskowego?

Tadzik

Benefitem jest wyplata co miesiąc 10 na czas :D innych nie ma nie masz na co liczyć. I tak szkolenie stanowiskowe jest wygląda tak ... Patrz tutaj będziesz pracować i naginasz od pierwszego dnia nie ma zmiłuj pracownik Ci powie co i jak ale nie ma tu niańczenia. A tak nawiązując do postu ze złamanym wiertłem czytając go 3x się zastanawiam czy ktoś firmy nie pomylił i post napisał nie tam gdzie trzeba :D pierwsze słyszę że ktoś wyleciał za złamane wiertło a zdarzały się takie bo komuś spadło na ziemię bo ogólnie są z "g...litu" i się uszkadzają i są limitowane jakby kosztowały miliony a są kupowane zapewne na Aliexpres , druga sprawa nowe rękawiczki pobiera się z Automatu BHP który jak to automat wydaje je bez patrzenia na stan poprzednich rękawic jakby miał opcje oceniania to by nigdy nic nie wydał taki jest wolny:D

@Tadzik

To ja pisałem ten post :) Z tego co mi powiedziała szefowa to wiertła te nie są nigdzie dostępne i jedno kosztuje 25 zł. Odpowiedziałem że oddam z własnej kasy a ona mi że wie pan... stawki są takie jakie są.... :D

@Tadzik

Wypłata na czas to raczej obowiązek pracodawcy:) dobrze, że za złamane wiertło się jednak nie wylatuje i dzięki za wyjaśnienie sprawy. Nawiązując do szkolenia stanowiskowego - czyli bez doświadczenia to raczej nie ma co startować? Pracownicy są chociaż chętni pomagać w tych pierwszych dniach?

S.

O tak ! Chłopaki jak najbardziej w porządku, powiedzą Ci co i jak i tu nie mogę powiedzieć złego słowa bo bym skłamał.

Z tymi rękawiczkami i pokazywaniem ich, że są stare i zniszczone by moc dostać nowe to chodzi o to, że ludzie brali ich za dużo czy jak? sytuacja z wiertłem też mnie zaciekawiła. Chłopaki napiszcie wprost czy serio po 4 miesiące niby robicie? Czy w trakcie pracy jesteście do teraz jakoś rozliczani?

S.

Wiertło wg "szefowej" kosztuje 25 zł, zwykłe wiertło 4.5 mm z końcówką zakończoną sześciokątem ale ponoć specjalnie gdzieś zamawiają... a rękawiczki - kiedy poprosiłem o nowe to kazali mi pokazać stare zniszczone.Generalnie wszystko jest pilnowane jakbyś pracował w mennicy i bali się ze coś weźmiesz, wiertarki, baterie i inny sprzęt brany tylko pod okiem przełożonych.

a jak kobiety w całej tej pracy się odnajdują? Po pierwsze to widzę, że sugerują w opiniach fakt, że rozwój chyba nie jest współmierny z zarobkami, czy każdy się może z tym zgodzić? W ofercie na stronie podkreślają, że to również praca dla kobiet wiec zaciekawiła mnie ewentualna ocena od tej strony. Nie jest jednak taka ciężka?

_Neo_

Kobiety się odnajdują chyba dobrze skoro tu pracują ogólnie jeśli chodzi o zarobki to w zeszłym tygodniu Lidl szukał osób na kasę za takie same pieniądze więc z zarobkami tutaj jak na trzy zmiany "ciągle wszystko pilne" "za wolno" 'czemu tak mało metrów " "czemu nie zap...my" to tylko niektóre ze słynnych cytatów tutaj słyszanych to zarobki trochę już błędną na tle konkurencji

S.

Bardzo nie polecam tego miejsca.... Wytrzymałem tam aż 3 godziny i gdyby nie to że podziękowano mi w zamian za złamane wiertło to sam bym to zrobił za małą chwilę. Materiały eksploatacyjne typu wiertła, bity itp to rzecz tak "idąca" na budowie - normalna sprawa, każdy kto robił na budowach wie ile tego jest zużywane, uszkadzane... a tu dostajesz wiertło z tekstem że "wiertło po wierceniu do mnie spowrotem" albo "chłopaki tym wiertłem robią po 3-4 miesiące" poprostu mnie rozwaliło. Kiedy powiedziałem że oddam za to wiertło z własnych pieniędzy to pani stwierdziła że nie, bo stawki są jakie są i im to się nie opłaca... Dajcie najlepiej jedno wiertło na cały okres pracy w firmie !!! Rękawiczki dostaniesz nowe pod warunkiem że pokażesz swoje stare, zniszczone. Od 0soby która przychodzi pierwszego dnia do pracy wymaga się aby miała przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy bo każdy błąd typu np złamanie wiertła kończy się awanturą na pół hali... Szef p Łukasz jak najbardziej wporządku, bardzo miły człowiek, chłopaki na hali także złego słowa nie mogę powiedzieć ale unikać jak ognia żony szefa !!!

Luciano

@Luciano

Tobie podwyżkę udało się uzyskać? pisali co o tym, że z 200 pln więcej można ściągnąć od kolegi, który gorzej robi. zastanawiam się czy będzie tu w ogóle jakaś opcja na poprawę pod względem finansów? Pisali, że robota ciężka, ja takiej się nie obawiam ale chce żeby mi się opłacała. Myślicie, że piątkę na rękę od kolejnego roku da rade sciagac?

Robert

Myślę że jest szansa ale nie dla świeżaka z ulicy. Trochę już tutaj robię i właśnie okolice piątki wpadają na konto co miesiąc

Nicky

Tak sobie patrząc ostatnio na ogłoszenia pracy np do " Policji":D to tam po szkółce więcej się dostanie niż tutaj a system ten sam "słupki i statystyki" też obowiązują a i o 5tce z przodu w przyszłym roku to zapomnij chyba że 3 soboty do pracy w miesiącu pójdziesz na co się nie zanosi

@Nicky

Na soboty się tu nie zanosi? Czemu? jeśli ktoś obrotny i pełny energii to by przyszedł może porobić, chyba ze cos z zamówieniami teraz będzie nie tak? z wyprzedzeniem ludzie takie sygnały otrzymują?

Hose_Antonio_Morales_

Ja to się tak przyglądam tej zażartej dyskusji na temat czy 5 da radę wyciągnąć to aż mnie oczy pieką:D nie nie da rady jako świeżak dostaniesz 4200 może nie wiem ale to "4200" to z premiami jest to jest cały myk pójdziesz na L4 tydzień tracisz premie frekwencyjną i już bieda w portfelu, weźmiesz wolne na żądanie bo Ci coś wypadło "dziecko potrzebuje do lekarza" a wystrzelałeś się ze swojego urlopu płatnego... Już tracisz premie i zaś bieda na pasku. Jesteś ambitny pracowity super takich tutaj się wyciska jak cytrynkę po jakimś czasie strzelą Ci "plecy" bo nie wszystko da się dźwigać na ssawkach gdyż "widać ślady ssawek na powłoce" i naginasz ręcznie ciągle tylko słyszysz za wolno czemu tak wolno na 100procent maszyna ma iść i tak wkoło Macieju:) także potrzebujemy was młodzi ambitni ktoś musi nam pomóc te normy wyrabiać:D

Gucio
@Hose_Antonio_Morales_

to czekaj czekaj ile w końcu można dostać podstawy na rękę ? w ogłoszeniach nic nie piszą że razem z premiami

Antonio_Morales
@Gucio

No napewno na 5 tys netto na rękę podstawy nie masz co liczyć 4.3 z premiami może dostaniesz no ale premie zawsze można stracic (czyli nie sknociles czegoś przez cały miesiąc jak i nie wziąłeś ani jednego dnia L4)

Gucio
@Antonio_Morales

to coś słabo się u was zrobiło, jeszcze rok temu mieliście dobre stawki sam się zastanawiałem i myślałem żeby teraz spróbować ale teraz jest już kilka firm gdzie na start na produkcji dają po 4500 na rękę wiadomo z premiami ale to wszędzie tak jest

Tech
@Gucio

A do tego w innych firmach nie traktują cię jak potencjalnego (usunięte przez administratora)... co w Q4 jest praktyką, Jest taka niechęć do pracowników od strony dyrekcji ze to aż nie normalne ze ktoś tam chce pracować Pamiętam sytuacje gdy pracownik zamówił sobie szybę prywatnie (sam proces zamawiania przez pracowników jest uwłaczający np: musisz podać dokładną lokalizacje gdzie ta szyba będzie zamontowana ) no i finalnie produkt miał wadę która normalnie by dyskwalifikowała produkt, Pracownik stwierdził ze nie przeszkadza mu ta wada i może odebrać szybę ale chce ją taniej (tej wady nie mógł zrobić zamawiający) to Pan Wielki Dyrektor wolał wyrzucić ją do kosza i zrobić od nowa byle by tylko pracownik nie mogł dostać czegoś taniej. Smutne to ale prawdziwe @Pracodawca

Smutny

@Smutny

Który dział przy tym jakoś szczególnie podkreślasz? Mnie zastanawia praca przy handlu, zwłaszcza, że ogarniam rynek niemiecki, wiem, że jeszcze kiedyś takie oferty były publikowane na rożnie portale. Czy znane są średnie stawki? Jakie są szanse na ich zwiększenie od kolejnego roku?

Nicky

Na goworku nie pytaj o stawki to tajemnica zapewne nikt z produkcji ich nie zna zresztą przy podpisywaniu podwyżek itp zawsze usłyszysz "tylko nikomu nie mów" ile dostałeś :D

stary

nowi dostają ok 4 na rękę ja po kilku latach mam 5 na rękę

@Nicky

Poważnie tak tu jest z tymi podwyżkami jak opisujecie? Nikt nikomu nikt nie mówi i gra do własnej bramki? A jaką to wprowadza atmosferę, co o bieżącej możecie napisać? wiem, że ze dwa lata temu pisali, że raczej jest niemiła ale czy do dziś nie zachodziły po drodze żadne zmiany? Integracje lub cokolwiek?

Filip

jest opinia że dobrze płacą ale praca ciężką - płacą rzeczywiście na start ponad 4000 netto czy praca ciężka nie wiem bo się nie zdecydowałem. poszukałem dalej i znalazłem coś gdzie można dostać więcej

@Filip

Cześć, tu gdzieś w okolicy? Pytam tak wstępnie bo ciekawi mnie czy ludzie stad tam nie przechodzą właśnie, lub może w druga stronę? Ciekawe jak z porównaniem adekwatności, szkoda ze tu nie próbowałeś bo byłoby wiadomo wtedy. Kolega wyżej widzę ze o integracje pyta. :D jest na nie w ogóle czas? Wspólna wigilia i tak dalej?

Kamil
@Filip

Jaki jest styl zarządzania w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

ring-ding-ding

styl zarządzania pff, dyrekcja zatrzymała się w latach 90 gdzie 20 czekało na 1 miejsce pracy i można było nie szanować ludzi

Nowy?

zapewniaja ze praca nie jest ciezka i nie ma sie czego bac Tutaj czytam ze ludzie narzekaja na plecy. 4100 na reke na start kusi ale boje sie ze plecy mi strzela a te 4100 wydam na lekarzy

@Nowy?

4100 na rękę na start to chyba jedna z lepszych ofert w Koszalinie ( może nie najlepsza:D) ale jak przyjdziesz popracujesz zobaczysz te rozlatujące się maszyny, łatanie na trytki, pot po (usunięte przez administratora) ścieka w lato na hali gorąco, gonienie bo wszystko pilne, wrzucanie szyb do maszyny ręcznie bo ślady ssawek na nich zostają ( potem kręgosłup zdycha) to Ci się odechce tych 4100 i poszukasz czegoś za mniejszy pieniądz a spokojniej i zdrowiej dla kręgosłupa i psychiki

Automat

Na hali jest tragedia widziałem na własne oczy jak ludzie z wielkim bólem pleców kończyli zmianę w połowie dnia i nikt nie wyciągał z tego żadnych wniosków. :( smutne to ale w tej firmie liczy bardziej szkło niż człowiek, co do temperatury na hali też dramat od lat ludzie proszą o jakiekolwiek zmiany bo w lato naprawdę jest piekło ale dyrektorzy nie rozumieją tego bo mają Klimę w biurowcu

Inga

Co z tymi skargami na plecy? Ciekawi mnie czy tym ubezpieczenie zdrowotne oraz ogólne standardy BHP, odniesiecie się co do nich? Są osoby, które do teraz odchodziły z tych powodów? I tak z ciekawości jak przy tym utrzymywana jest ergonomia w biurach? Jakie fotele, monitory i tak dalej?

@Inga

Ergonomia w biurach jest rewelacyjna :) jest klima są darmowe kawy nie to co na produkcji płatny automat do kawy to jeszcze czasem samej wody naleje:( a na hali pot i łzy bo gorąco wiatraki są przy stanowiskach ale co z tego jak dmucha gorącym, a co do pleców to tak nadal ludzie narzekają

Karo
@Nicky

A jakie są dysproporcje pomiędzy liczbą zatrudnionych na poszczególnych działach? Do tego ciekawi mnie sama ta kawa, do pracownicy z biura się na nią nie składają? Skąd się ona bierze? I patrząc obiektywnie na warunki w hali, są one standardowe czy faktycznie macie jednak co zgłaszać?

ring-ding-ding

@Pracodawca czemu jako tak świetny pracodawca (Pracodawca roku pomorza czy coś takiego) nie chwali się ostatnim zwolnieniem za (usunięte przez administratora). Jak w dzisiejszym cywilizowanym świecie można doprowadzać do takich sytuacji.

alexy

ile dają na rękę nowym ? słyszałem że ok 4000 netto. Ale to około to bliżej 3800 czy 4200 ?

Proxy
@alexy

Dla nowych zapewne 3900 - 4000 ale potem nowa umowa na 3 miechy potem następna co wiąże się z podwyżkami więc szybko się dobije do tych 4200 tylko trzeba być wytrzymałym " nie uciekać po 4 dniach pracy :D co się bardzo często zdarza. Dodatkowo można liczyć na pełen pakiet benefitow typu "czemu maszyna nie chodzi, czemu tak mało "metrów" zrobiliście , czemu tak wolno..." Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi :D Na Multisport też nie masz co liczyć poprostu masz się w pracy tak narobić by nie mieć siły na glupty

Kapitan
@alexy

Jezeli nic nie potrafisz to firma z wielka checia Cie zatrudni. 4k na wejsciu, to jakies 300zl mniej od ludzi pracujacych z 6lat, ktorzy beda robic wszystko za Ciebie.

@Kapitan

O jakiego czasu istnieje ten wspomniany warunek o rozbieżności w postaci 300 pln? kiedyś było inaczej? jakie czynności masz na myśli pisząc o robieniu za kogoś wszystkiego? to jak tu się rozlicza za wykonanie swojej pracy?

@Teresa

jako nowy parownik w sumie wystarczy ze będziesz stać obok maszyny i patrzeć jak ktoś inny robi robotę a rozliczają cię za 8h nic nie robienia i zarobisz 300 zł mniej niż pracownik który za (usunięte przez administratora)i niszczy sobie plecy od dźwigania tego szkła, obstawiam ze 4/5 pracowników skarży się na plecy ale Dyrektorzy mają to gdzieś

Nigdy więcej.

Paweł S.
@Nigdy więcej.

Wymagania są faktycznie wysokie w stosunku do doświadczonych pracowników z kwalifikacjami. Tym słabszym, z niższymi kwalifikacjami, zawsze pomagamy w długim okresie wdrażania. Stres – nie w pracy. Słaba płaca – nieprawda, ponieważ można się nauczyć i naprawdę dobrze zarabiać. Atmosfera i dużo wypadków ? Po prostu nieprawda. Drobne urazy przy pracy ze szkłem zdarzają się bardzo rzadko. Atmosfera co prawda nie jest wakacyjna, ale czasami lepsza niż w domu. Chętnie przedyskutuję argumenty z autorem wpisu.

Zespalanie
@Paweł S.

Widzę, że firma musiała nieźle upaść jak "współwłaściciel" wypisuje takie bzdury. Jeszcze trochę i sam będziesz na produkcji zasuwał.

@Zespalanie

Masz racje ale czy podoła? na produkcji!!! praca przy szkle jest bardzo ciężka praca.

Nigdy więcej
@Paweł S.

Stres to stały element pracy. Wyniszczone maszyny które nie trzymają parametrów co chwilę ulegające awarii. Ale jakość trza trzymać ponad standard. Pracownik nie ma żadnego wsparcia ze strony przełożonych, z problemami trza radzić sobie samemu. Często brakuje części zamiennych. Znane są w tej firmie przypadki napraw maszyn CNC na trytki. I nie znam przypadku by ktoś za nad godziny dostał 200% za nad godziny( 100% są płacone). A jak taka atmosfera jest dla pana milsza niż w domu, to szczerze współczuję.

Obecny
@Nigdy więcej.

Chyba nie wiesz co to stres skoro rzucasz takie słowa Duże wymagania - po prostu zarządzający jak i właściciele oczekują tego za co płacą czyli twoją pracę i właściwie wyprodukowanego produktu Słaba placa- oczywiście że nie ale przecież lepiej posiedzieć na kuroniu albo garnuszku rodziców jak zarobić własne pieniądze Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. I chyba nie widziałeś wypadku jakieś drobne przeciacia i skaleczenia ale przecież wypadek lepiej brzmi. Ja robiłem coś żeby tam pracować i jest git.

Someone

Lolek

bylem na rozmowie w sierpniu proponowali na rękę 3550, teraz proponują od stycznia 3900 na rękę na start i przy zmianie umowy podwyżka. Było warto zwlekać

Helena
@Lolek

No widzisz. Ale po zmianie umowy na umowę o pracę tak? W jakiej wysokości ta podwyżka?

Kapitan Krecik
@Helena

Lepiej nie mówić po co (usunięte przez administratora)(denerwować) wieloletnich pracowników którzy muszą naginać za 2 a wypłatę mają porównywalna z nowym pracownikiem .

Bronisław
@Kapitan Krecik

Ktoś tam już pisał, że 4050 zł na rękę. Sporo jest jednak niesnasek o zarobki i że nowi się nie przykładają lub niewiele potrafią. To kwestia braku wdrożenia i szkoleń, czy bardziej nastawienia?

@Kapitan Krecik

Poważnie finansowo teraz tak tutaj się wychodzi jak piszesz? tutaj widzę padła kwota 4 tys, czyli tyle zgarniają? a napiszesz za jaki konkretnie zakres obowiązków? można z ciekawości zestawić ich nakład pracy z nowicjuszami? zadania itp.?

Na jakie benefity można liczyć w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Mrx

Oprócz wypłaty ktora dostaje się regularnie 10 każdego miesiąca to nie można liczyć na żadne benefity , zresztą nawet w ogłoszeniu ich nie ma

Jak wygląda praca na stanowisku brak w firmie Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa? Czy mogę liczyć na więcej niż 4200 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Ludzik Lego

Ale na jakim stanowisku ?

Beata
@Ludzik Lego

Na produkcji np?

Miki
@Beata

Na produkcji bez żadnych umiejętności na początku dostaniesz 3850 z premiami wyjdzie jakieś 4050 zalezy ile było zmian nocnych w miesiącu i ile dni przepracowanych w miesiącu. Po 3 miesiącach kolejna umowa więc kolejna podwyżka tak to się kręci.

Hm
@Miki

Większość nowych pracowników tylko po to przychodzi aby odwalić 8 godzin, 10 dostac wypłatę i nic nie robić. Bo podejście że nie ma ludzi do pracy to mnie nie zwolnią aktualnie jest w modzie. Tylko że to wieloletni pracownicy i operatorzy muszą później za tych gamoni robic.

@Hm

w sensie, że jakieś niedoróbki nadrabiać itp? a kierownictwo jakies to zauważa może? też o tę podwyzkę chciałam dopytać po 3 miesiącach, ile potencjalnie moze byc?

Zostaw merytoryczną opinię o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa - Koszalin

• Jak się pracuje w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa