Opinie o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa w Koszalin

Jak wygląda praca na stanowisku brak w firmie Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa? Czy mogę liczyć na więcej niż 4200 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Ludzik Lego

Ale na jakim stanowisku ?

Beata
@Ludzik Lego

Na produkcji np?

Miki
@Beata

Na produkcji bez żadnych umiejętności na początku dostaniesz 3850 z premiami wyjdzie jakieś 4050 zalezy ile było zmian nocnych w miesiącu i ile dni przepracowanych w miesiącu. Po 3 miesiącach kolejna umowa więc kolejna podwyżka tak to się kręci.

Hm
@Miki

Większość nowych pracowników tylko po to przychodzi aby odwalić 8 godzin, 10 dostac wypłatę i nic nie robić. Bo podejście że nie ma ludzi do pracy to mnie nie zwolnią aktualnie jest w modzie. Tylko że to wieloletni pracownicy i operatorzy muszą później za tych gamoni robic.

@Hm

w sensie, że jakieś niedoróbki nadrabiać itp? a kierownictwo jakies to zauważa może? też o tę podwyzkę chciałam dopytać po 3 miesiącach, ile potencjalnie moze byc?

Nic nie umiem

Zarabiałem 3500 i było dobrze teraz zarabiam ponad 4000 i dalej nic nie umiem. Spoko praca wystarczy przychodzić i kasa leci. Resztą niech zajmą się inni

@Nic nie umiem

No to 4000 to dosyć dobrze, a jakieś premie macie jeszcze?

Nic nie umiem
@Helena

4000 to już netto z premiami

Nesh
@Helena

To nie dosyć dobrze to wręcz bardzo dobrze nic nie umiesz za nic nie odpowiadasz i dostajesz więcej na rękę niż operator który zna maszynę odpowiada za produkt i jeszcze musi pilnować takiego ... Co nie nie umie :D Normalnie żyć nie umierać :)

@Nesh

Nie jestem pewna czy czegoś nie przeoczyłam.. Ale o którym stanowisku teraz piszecie? Jak praca konkretnie na nim wygląda, że tak luźno?

Dokładnie Tak
@Nesh

Nie ma sensu iść na operatora, jeszcze każą pracować.

Nesh
@Dokładnie Tak

Pracować trzeba wszędzie gorzej że musisz mieć jeszcze status niańki przedszkolanki i pilnować takich co "Nic nie umiem" który zarabia tyle co Ty i ma wywalone na wszystko

@Nesh

aha... A w teorii też można zachowywać się podobnie i mieć "luz"? Ile osób tu takich mniej więcej jest?

Jakiś czas temu firma Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa poszukiwała osoby na stanowisko Inżynier Produkcji. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

jedenZ_Wielu

firma Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa bardzo często szuka kandydatów na inżyniera produkcji. Bardzo możliwe ze spowodowane jest to tym ze ludzie uciekają z tego stanowiska :) i to dosłownie :D - Wymagania z kosmosu - Dostępność 24h pod telefonem - Niepłatne nadgodziny - Pensja wyjątkowo niska - Bliska współpraca z jednym z dyrektorów (większość pracownik którzy odeszli w przeciągu ostatnich dwóch lat a było ich trochę uważa ze współpraca z tym człowiekiem jest najgorszym co spotkało ich w życiu :D ) Może firma pochwali się statystykami rotacji pracowników ?

Były Pracownik
@jedenZ_Wielu

Wszystko się zgadza , nie dodałeś tylko pewnego pseudo mistrza który skłóca ludzi i nastawia przeciw sobie. Myślę że wiadomo o kogo chodzi.

@Były Pracownik

Ludzi którzy skłócają innych nie zliczysz na palcach "obu rąk" :) (pozdro dla kumatych) w firmie stosuje się (usunięte przez administratora) premiowane dlatego niektórzy mistrzowie i vice mistrzowie tworzą krzywe akcje tylko po to żeby uprzejmie donieść na olimp

Byłem
@jedenZ_Wielu

Trochę tam porobiłem i Jarek nie jest taki sympatyczny

@Byłem

Bo jak sam uważa jest człowiekiem wybranym przez szefa produkcji wiec nic mu zrobić nie można

również obecny

Panie i Panowie. To wstyd takie bzdury tu publikować. To nie jest portal plotkarski. Potencjalnie zainteresowani firmą mają czytać o odczuciach frustratów? W firmie trzeba pracować, a ludzie są jak wszędzie - różni. W przypadku Q4GLASS z przewagą normalnych.

Hmhm
@również obecny

Frustraow? Prawda jest taka że większość komentarzy jest prawdziwa i to nie są wywody. Tylko wy myslicie że w firmie jest dalej fajnie. Widzę że kogoś w firmę bardzo ruszyła wypowiedź na temat MISTRZA zmiany. Ciekawe kogo? A po co usuwać komentarze które były a nagle nie ma? Czyżby ktoś komu pan Jarek wchodził w .... miał do ukrycia?

@również obecny

Ha normalnych to można na palcach jednej ręki zliczyć. Masz racje w firmie trzeba pracować (wystarczy popatrzeć co się dzieje w kuchniach w biurowcu, ekspresy ciągle pracują). Właśnie po to są te komentarze, żeby potencjalni ludzie wiedzieli na co się piszą. Niestety dyrektorzy w tej firmie są bardzo stronniczy i mają swoich ulubieńców którzy mogą niszczyć wszystko na swojej drodze a i tak będą głaskani. A jak nie jesteś ulubieńcem dyrektora to choćbyś na (usunięte przez administratora) stanął i tak będziesz gnębiony

Mieciu
@jedenZ_Wielu

Może firma pochwali się statystykami rotacji pracowników ? Tu nie ma się czym chwalić według nich odejścia są marginalne oficjalnie :D skoro takie niby są to czemu zaczyna brakować ludzi na stanowiskach , nowi pracownicy na starcie dostają niewiele mniej niż operator który tam pracuje długo po miesiącu dostanie podwyżkę po 3 miesiącach kolejna umowa i znowu podwyżka i wychodzi na tym lepiej niż starszy pracownik a umiejętności takie że nawet nie potrafi naklejki przeczytać także... Lepiej już bylo

ring-ding-ding
@Mieciu

Wystarczy spojrzeć na dział inżynierów aktualnie najdłużej pracujący inżynier pracuje tam chyba koło 2lat. Rotacja jest tak duża ze na produkcji nie zwracamy już uwagi na nowych inżynierów, nie ma co ich zapamiętywać i tak zaraz uciekną jak przyjdzie im pracować z Małym

obserwator
@Mieciu

@ ring-ding-ding A to ciekawe co takiego wydarzyło się w tej firmie 2lata temu, że pracownicy którzy pracowali po 5-10 lat odeszli? Dyrektorzy i kierownicy działów nie potrafili zatrzymać doświadczonych i oddanych pracowników, pozwolili im tak odejść?

Riki tiki
@obserwator

Tak nie potrafili ich zatrzymać. Nawet sami ich zwolnili za "kradzieże" o których niby nie mieli pojęcia. PS ???? Mały pogromca inżynierów ????

@Riki tiki

Zwalnianie inżynierów za kradzieże to długa historia, należy wspomnieć o kilku faktach w tej sprawie :) - "kradnący" inżynierowie to ludzie namaszczeni przez Małego sam ich wybrał sam pozwolił im na wszystko - w firmie system obsługujący produkcje nie jest najlepszy a wtedy był gorszy ale i tak sami inżynierowie nie mogli zrobić tego przekrętu - reszta osób która musiała brać w tym udział nadal pracuje to tylko pokazuje jaka to firma Możliwe ze Mały teraz przez to wyżywa się na każdym nowym inżynierze. To tylko pokazuje jak Mały jest mały i ze nie nadaje się na stanowisko które sprawuje Powyższy tekst to tylko opinia frustrata proszę się nią nie przejmować :P

Riki tiki
@jedenZ_Wielu

Kradzieże kradzieżami ale przynajmniej znali się na swojej robocie, a teraz zatrudniają jakis ludzi co się na robocie nie znają i awanse dostają ludzie (usunięte przez administratora) Firma z roku na rok jest w coraz bardziej opłakanym stanie. Park maszynowy rozwalony bo mają szefa DUR co jest wszechwiedzący a na niczym się nie zna. A nie przepraszam kiedyś bunkier przestawiał :) Inżyniera nic się nie spytasz bo nie ma wiedzy na temat produkcji Q4. I o wszystko zapytać leci do biura. Jednym słowem coraz większa porażka z roku na rok. Ludzie trzymajcie się z dala od tej firmy. Obiecają wam kokosy a koniec końców będziecie ganianie i obgadywani na każdym kroku.

@Riki tiki

Nie wiem co masz do szefa DUR. wyjątkowy człowiek dosłownie Midas wśród fachowców czego nie dotknie to sp oli. Co rok obiecuje ze rury z wodą nie zamarzną i co roku zamarzają ale i tak jego dyrektor(PS) go broni. Bardzo możliwe ze on się bardzo stara żeby podlegli mu mechanicy mieli co robić.

obserwator
@ejTy

A co na to prezes, zawsze był bardzo zaangażowany w firmę, znał wszystkich pracowników, wydawał się bardzo dobrym człowiekiem. Nie reaguje ?

@obserwator

To pytanie do prezesa ja mogę tylko spekulować, może za bardzo skupił się na dziale handlowym, może za dużo gotuje, może za bardzo ufa swoim doradcą i dopóki hajs się zgadza słupki są ok to nie interweniuje. Prezes to mądry człowiek i nie po to płaci ludziom żeby za nich robotę robić

BYŁEM
@jedenZ_Wielu

Witam o może ktoś się wypowie na temat pana Rafała który niszczy ludzi i nikt mu nic za to nie robi. Widocznie taką ma misję. Współczuję tym co muszą go znosić.

JESTEM
@BYŁEM

To naprawdę są bzdury. Nie da się tego czytać i traktować poważnie. Szkoda czasu na GoWork.

Jestem
@BYŁEM

Pan Rafał akurat to człowiek , do którego można się zgłosić z każdym problemem i Tobie pomoże. Zaangażowany jest w swoją pracę i dobrze ją wykonuje.

PRACODAWCA

Informujemy, że anonimowe umieszczanie opinii na portalu GoWork umożliwia wyrażanie przede wszystkim opinii zmyślonych, przedstawiających bardzo zniekształcony obraz rzeczywistości, co nie pozwala na rzeczową ocenę firmy i jej pracowników. Wskazywanie z imienia pracowników lub stanowisk, na których pracują w firmie i ich bezpodstawne zniesławianie jest po prostu podłe i budzi naszą odrazę. Apelujemy do Administratora GoWork o zadbanie o wizerunek portalu, który umożliwia stosowanie bardzo złych praktyk w szerokim środowisku społecznym. To nie powinno być miejsce na prowadzenie kampanii oszczerstw, czy też anonimowych gierek niezadowolonych pracowników lub osób kompletnie nie mających z firmą nic wspólnego, a czasami być może nieżyczliwej konkurencji.

ring-ding-ding
@PRACODAWCA

To ciekawe co piszesz chciałbym się odnieść do fragmentu "umieszczanie opinii na portalu GoWork umożliwia wyrażanie przede wszystkim opinii zmyślonych, przedstawiających bardzo zniekształcony obraz rzeczywistości, co nie pozwala na rzeczową ocenę firmy i jej pracowników." bezpodstawne jest twierdzenie ze wyżej wymienione opinie są zmyślone, na obronę tezy ze w firmie źle się dzieje mogę przedstawić kilka liczb :D np. w przeciągu ostatnich 2 lat na 4 osobowy dział inżynierów odeszło(uciekli) bądź zostało zwolnionych 5 osób na 5 osobowy dział przygotowania produkcji odeszło bądź zostało zwolnionych 3 osoby, jedna przeszła do innego działu i kolejna szykuje się do odejścia :) Dział handlowy podobnie Produkcja to samo. Ryba gnije od głowy

Filip
@ring-ding-ding

Rotacja na poziomie 125% w jednym dziale w 2 lata słaby wynik o ile to prawda. Porównując to do GEA która chwali się tym wskaźnikiem a jest to aż 3% w całej historii firmy. Zaczynam wierzyć w negatywne opinie o firmie

Halina
@jedenZ_Wielu

No ale po co inżynierowie produkcji mają być dostepni 24h? Np w nocy co takiego trzeba zrobić na takich pozycjach?

@Halina

Bo to chłopcy od bicia :D a tak na poważnie to po godzinie 16 osobami decyzyjnymi na hali są mistrzowie zmian... niestety nie są to osoby które potrafią podjąć decyzje i zrzucają obowiązek na inżyniera. Nie ma ustalonej oficjalnej hierarchii w firmie a jak jest to chyba nikt o tym nie wie :D i z racji tego ze jak już wcześniej było wspominane inżynierowie mają krótki staż pracy w tej firmie wiec z braku doświadczenia i wiedzy o szkle muszą się podporządkować mistrzom zmian, co mistrzowie bardzo mocno wykorzystują. czy tak powinno być? Nie mnie oceniać. Wiele sytuacji kiedy to wymagana jest interwencja inżyniera jest spowodowana błędnie wprowadzonymi zamówieniami przez dział przygotowania produkcji. Nie ma się co temu dziwić przy tak dużej rotacji pracowników w biurze. W normalnych warunkach można by było zająć się innym zleceniem ale nie w tej firmie tutaj wszystko jest na wczoraj

Janusz Jankowiak pracodawca
@jedenZ_Wielu

z zasady nie czytam tego typu wypowiedzi na forach, z prostego powodu to są wypowiedzi anonimowe nie zasługujące na sensowne traktowanie. Jednak ostatnio słyszę, że zrobił się ruch na forum więc przeczytałem. Słabe, wylewanie frustracji i jakieś dziwne próby poniżania innych ku chwale własnej i błyszczeniu w otoczeniu wtajemniczonych ( tych co wiedzą kto co napisał). Słabizna , proszę pisać pod nazwiskiem, jak widzicie ja potrafię. Aktualnie zatrudnieni pewnie wiedzą, ze mogą przyjść , byli pracownicy- czego się obawiacie?? i tak nie mogę powiedzieć o Waszych prawdziwych powodach odejścia. No ale kilka mitów spróbuję wyjaśnić: 1.Duża rotacja na stanowiskach inżynierskich i przyczyny tego Tak mieliśmy epizod, ze złodziejami wśród inżynierów ( trzech ma prawomocne wyroki) - może zaprosicie ich do domu a sami pójdziecie na spacer?. Mamy rotację, moim zdaniem wynika ona z kilku rzeczy: - tak , stawiamy wysokie wymagania w zakresie podstawowej wiedzy inżynierskiej i umiejętności zastosowania jej w praktyce. Chcemy mieć inżynierów umiejących kojarzyć zdarzenie , przyczynę a przede wszystkim rozumiejący proces, efektywność i koszty. W zakresie wiedzy specjalistycznej dot. obróbki szkła udzielamy b. dużego wsparcia. Bardzo trudno znaleźć osoby chcące podjąć wyzwanie. - inżynier to ten, który umie, wie i stosuje wiedzę w praktyce. TO NIE TO SAMO CO POSIADANIE DYPLOMU UKOŃCZENIA STUDIÓW INŻYNIERSKICH. - trudno o osoby chcące wyjść "ze strefy komfortu": biureczko, komputerek, internecik, telefonik, broń boże żadnych zadań a już koniecznie bez konieczności podejmowania decyzji i odpowiedzialności za nie. Z pośród inżynierów, którzy odeszli tylko jeden sam wypowiedział umowę ( znalazł lepszą pracę) ale do końca przepracował każdy dzień na wypowiedzeniu. Był inny gdy dostał konkretne zadanie, z dużym wsparciem, natychmiast dostarczył zwolnienie na ponad 60 dni ( który lekarz ma uprawnienia wystawiania takich długich zwolnień?). Nie mam prawa i nawet nie chcę kwestionować zasadności tego zwolnienia ale z pewnością naszemu pracownikowi naruszyliśmy "strefę komfortu" - trzeba było podejmować decyzje. Pozostałym to my wypowiadaliśmy umowę , po prostu nie sprawdzali się merytorycznie lub w jednym przypadku nie mieli czasu pracować ( głowa na budowie , liczne zwolnienia). Przyznaję , chyba jedną osobę skrzywdziliśmy - na etapie rekrutacji powinniśmy ocenić, że jest duże ryzyko iż sobie nie poradzi. 2. w biurze to tylko piją kawę a my tutaj na nich za...my Proszę Państwa, to stara optyka jeszcze z czasów poprzedniego systemu ale widać mocno, nawet w nowym pokoleniu siedzi. Co tu komentować? 3. Mistrzowie i ich zachowanie. trudny temat, pracujemy na 3 zmiany. Na zmianie to mistrz decyduje co i jak należy robić, w przypadku komplikacji interweniuje albo mniej lub bardziej improwizuje. Słupki i cyfry ważne- taki zarzut. No chyba po 30 latach gospodarki rynkowej powinniście Państwo wiedzieć, że firmie nikt pieniędzy nie daje ( wiem ,wiem rząd rozdaje - ale nie firmom) i musimy osiągać pewien poziom wydajności i jakoś to mierzyć. W poprzednim systemie produktywność firm mierzono obecnością w pracy ( zbankrutowaliśmy , pewnie będzie o tym w drugiej części podręcznika HiR). jestem gotowy na spotkanie aby porozmawiać o podstawowych zależnościach ekonomicznych - proszę tylko zgłosić chęć. 4. Służby utrzymania ruchu - znowu hejt. Co mogę odpowiedzieć, zatrudniamy blisko 200 osób, jesteśmy wbrew pozorom bardzo złożoną firmą z dużą ilością skomplikowanych linii produkcyjnych, które mają to do siebie, że się psują. Trochę więcej empatii, i wzajemnej pomocy a nie satysfakcji, że się nie udało! 5. Wynagrodzenie - wielu z Państwa ma znacznie lepsze rozeznanie jak to wygląda na rynku. Nie sądzę aby nasza firma plasowała się tak słabo jak niektórzy to przedstawiają. I na koniec, mogę rozmawiać na każdy temat ( a nawet jestem zainteresowany) , jeden warunek- proszę się podpisać. To co Państwo wypisujecie anonimowo jest nic nie warte , niewiarygodne. Wydaje mi się, że to znak czasu. Można wypisać wszystko- nikt mnie nie widzi. To jak z wywożeniem śmieci do lasu , nikt nie widzi, ale jak zostaniesz złapany w foto pułapce to zmienia punkt widzenia.

@Janusz Jankowiak pracodawca

Pisze się "Spośród" panie prezesie. Jest to przyimek złożony, czyli taki, który jest połączeniem dwóch innych, w tym przypadku przyimków z oraz pośród. Zapisujemy go łącznie i przez s, nie przez z, ponieważ przyimek z, łącząc się z przyimkiem pośród, stracił dźwięczność i upodobnił się do następującej po nim bezdźwięcznej spółgłoski p. Jest to uwarunkowane historycznie. To samo zjawisko fonetyczne ma miejsce w innych przyimkach złożonych, np. spoza i spod.

Kropka

Nie wiem skąd takie negatywne komentarze. Długi czas jest zatrudniona tam osoba mi bliska i sobie chwali. Zarobi bardzo dobre jak na Koszalin. Praca 8 godzinna ale zawsze idą na rękę. Zarówno jesli trzeba było wyjść chwilę wcześniej jak i forme opieki nad dzieckiem. Do tego premia i wsparcie świąteczne. Ale jak komuś się nie chce robić i wiecznie się spóźnia to wiadomo może być różnie.

@Janusz Jankowiak pracodawca

Przepraszam ze tak późno odpisuje ale musze się odnieść do pana wypowiedzi bo tyle kłamstw w jednym tekście to nawet nasi rządzący nie potrafią napisać. Więc tak: Co do odejść inżynierów, znam wszystkie sytuacje i w każdej pan się myli, a jeżeli chodzi o zapraszanie złodziei do domu to.., sami daliście im klucze do "domu" ( trzech ma prawomocne wyroki) w naszym państwie nie robi to wrażenia(masz lepszego prawnika to wygrasz). nadal w pana "domu" pracuję osoby które im pomagały. ( może jak by odpowiednio zarabiali to by im się nie chciało "kraść") "2. w biurze to tylko piją kawę a my tutaj na nich za...my" - za mało w firmie chyba pan przebywa proszę zamontować monitoring w biurowcu i zobaczy pan wtedy jak wygląda turystka kawowa "3. Mistrzowie i ich zachowanie." - jeżeli interwencja mistrza ma polegać na dzwonieniu po inżyniera po jego godzinach pracy (a wiemy ze inżynier nie ma płacone za nadgodziny ) to nie ma żadnego problemu. "4. Służby utrzymania ruchu" - Nikt złego słowa na DUR nie powiedział (Naprawdę mechanicy to zdolne chłopaki) tu chodzi o konkretną osobę, osobę której wybacza się wszystko i jeszcze klepie się po ramieniu. inne osoby mając 10 razy mniej "pomyłek" zostają zwolnione lub potrąca się im premię. "5. Wynagrodzenie" - wynagrodzenie nie jest tylko kwotą na papierze bo w takiej perspektywie Q4glass nie wypada źle ale jak uwzględnimy uciążliwość pracy oraz kontuzjogenność to już jest coraz gorzej (Pracownicy z kilkuletnim stażem skarzą się na problemy z plecami ). a w przypadku pracowników biurowych jak dodamy bezpłatne nadgodziny (to chyba nie jest do końca zgodne z prawem) to stawka godzinowa staje się co najmniej śmieszna. Uprzedzając pana kontrargument jak pracownik nie wyrabia się ze swoimi obowiązkami w 8 godzinach pracy to nie znaczy ze za wolno pracuje , tylko nadzorujący jego pracą źle to robi. ale o dyrektorze PS już pisałem wcześniej i się pan do tego nie odniósł więc albo się pan ze mną zgadze ze to jest zły człowiek na to stanowisko albo będzie pan go bronił do końca "firmy" I na koniec, już za późno na rozmowy jak był czas to nie było chęci z waszej strony a teraz mi nie zależy na uświadamianiu was, moje "wypowiedzi" mają na celu tylko i wyłącznie poinformowanie potencjalnych nowych pracowników do czyjego "domu" wchodzą.

LUDZIK LEGO
@jedenZ_Wielu

Masz rację Ci co pomagali w (usunięte przez administratora)dalej pracują i dalej są tzw mistrzami jakim cudem, może mieli przyzwolenie, najlepsze było chasło jedziemy z (usunięte przez administratora), i biegiem ładowanie na auto. Ale co ja mogę wiedzieć skoro 1 z nich to ponoć dobry człowiek.

@LUDZIK LEGO

Nie zapominajmy o kilku osobach z biura I logistyki bez nich nic by bokiem z firmy nie wyjechało

robak
@jedenZ_Wielu

Czytając tyle negatywnych opinii to szok ze firma dostała tytuł pracodawcy roku pomorza

Niedługo były pracownik

Praca w firmie poza jak na Koszalin dosyć dobrym wynagrodzeniem nie oferuje nic więcej. Starsi pracownicy niejednokrotnie traktują z góry nowych , wymagają dużo w krótkim okresie czasu z jednej strony szybko z drugiej strony ostrożnie, kolejnym tematem jest pogoda na hali latem jest na prawdę gorąco. Hala niby spora ale miejsca często brakuje trzeba kombinować stojaków niejednokrotnie nie ma a zamówienia trzeba robić. Praca zautomatyzowane ale mniejsze szyby trzeba ściągać ręcznie a czasami to jest 8 godzin sciągania. Osobiście uważam że pracodawca płaci uczciwie ale warunki pracy są bardziej uciążliwe niż sprzyjające -praca ciężka za okej pieniądze

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zatrudnimy kierowcę C+E praca na terenie poznania? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zenon

Chyba w każdym zakładzie pracy jest karta multisport, oprócz Q4glass, słabo. To chyba ważne, żeby pracownicy byli w dobrej kondycji fizycznej.

Towarzysz Obywatel
@Zenon

No i firma dba o dobrą kondycję pracowników :) masz tak zapierniczac że nie będziesz miał sił ani ochoty już iść na siłownię więc firma oszczędza a i pracownik w dobrej kondycji

Agnieszka
@Towarzysz Obywatel

A nie możecie z nikim porozmawiać, że wam trochę za ciężko?

@Agnieszka

Ty tak naprawdę? w tej firmie jest tylko jedna zasada: Nie podoba się to wypad. Jak widać po wpisie prezesa, prezes nadal uważa ze jest wszystko okej.

Hania

Nowy pracownik na start dostaje praktycznie tyle samo, ile ma wieloletni pracownik - żenada. O dobrych pracowników się nie dba, bo po co.

Pracuję rok

W ostatnim czasie w z firmy odeszło ponad 20 doświadczonych pracowników i operatorów. Więc zapraszam wszystkich chętnych na halę przyjmą każdego, zero wymagań. Nie trzeba nawet znać języka. Nie dajcie się tylko zrobić w operatora, odpowiedzialność za maszynę, produkt, pomocnika, a pieniądz żądny. Pzdr.

ZWIERZAK

Wolę zbierać kiepy jak znów do (usunięte przez administratora) tego trafić.

OBECNY
@ZWIERZAK

Jak byś chciał to u nas jest dużo popielniczek przy palarni

A czemu tak uważasz?

@ZWIERZAK

Aż tak ? Co Twoim zdaniem jest tutaj takiego, że tak twierdzisz?

To i ja wyrażę swoje zdanie. Pracowałem tam spory czas, maszyny nie zdatne do użytku, ale co to obchodzi górę? Nic, tam ma się słupek zgadzać, metry metry i jeszcze raz metry. W porze letniej temperatura na hali przewyższa dopuszczalną na niektórych stanowiskach. Nie daj Bóg coś pójdzie nie tak to przyjdziesz w nagrodę w sobotę za free. Płaca nie najgorsza ale stary pracownik zarabia mniej więcej tyle samo co nowo przyjęty co jest absurdem. Jeżeli nie podpasujesz jaki nowy pracownik, zostaniesz zgnojony, będziesz ganiany. Serdecznie pozdrawiam starą kadrę i nie polecam.

Agnieszka

A ktoś próbował zgłaszać gdzieś dalej te niedociągnięcia? Może standardy pracy by się poprawiły?

@Agnieszka

było zgłaszane nawet padały propozycje jak szybko i tanio poprawić sytuacje ale góra siedząc w klimatyzowanych biurach niewidzi problemu

Szejker
@Agnieszka

Myślisz że nie? Zwykła osoba ma robić, nie zadawać pytań tylko robić. Zgłaszasz problem niby zostaje rozwiązany ale za pomocą trytki i taśmy.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Inżynier?

Dość długo pracowałam w tej firmie sama praca nie jest zła mi się podobała, jednak pracownicy nie są zbyt dobrze traktowani przez najwyższe kierownictwo za minimalne spóźnienie należy zostać dodatkowe 30 minut w pracy, są także rozmowy resocjalizujące i z tego co mówią obecni pracownicy to się nie zmieniało. Myślę że można znaleźć bardziej pro pracowniczą firmę mi się udało i naprawdę jestem zadowolona. Możesz spróbować i przekonać się sam może to dla ciebie będzie wymarzona praca :)

Teresa

A ciekawe to w sumie, że taką dyscyplinę tu wprowadzają. No ale musi być jakiś powód przecież. Chyba nie każdy z zatrudnionych tutaj jest idealnym pracownikiem? A co jeśli kiedyś dali sobie za bardzo wejść na głowę po prostu i dlatego teraz wszystkiego tak pilnują?

Jak można wiedzieć to gdzie znalazłaś tą firmę, bo też planuję uciekać z Q4

Łukasz

Witam od jakiegoś czasu widzę stale ponawiana ofertę pracy w Q4glass więc chciałbym się zapytać jakie panują tam warunki pracy atmosfera?

@Łukasz

Hej, a nie uważasz, że to odrobinę podejrzane, że ją tak ponawiają? Ja bym byłą chyba na coś takiego odrobinę sceptyczna...

lukasz
@Teresa

Hej no właśnie trochę podejrzane wiadomo jest też rynek pracownika i każda firma ponawia swoje ogłoszenia :) pytanie tylko czy praca przy szkle jest tak przerażająca :D słabo płacą ...wsumie warunki płacowe są tam podane to ja nie wiem

Obecny
@lukasz

Warunki płacowe nie są złe pewnie gdzieś płacą lepiej tylko trzeba poszukać. Ponawianie ofert jest poprzez powiększanie się firmy i dostawianie kolejnych maszyn, ale i oczywiście że ludzie się zwalniają nie każdy chce robić na 3 zmiany. Więc szukają lepszej opcji. Praca nie jest ciężka bo w dużym stopniu zautomatyzowana. Podejdź sam i zobaczysz opiszą ci wszystko zaproponują warunki i sam zdecydujesz. Rozmowa o pracę nie nakazuje ci odrazy pracy

Jak się pracuje z ludźmi z Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Obecny

Ja tam nie narzekam a robię już z 6 lat Jak wszędzie są lepsi i gorsi ale można się do nich przyzwyczaić, nie zwracać uwagi na tych nam nie pasuja .

Taka to firma która każe pracować, w święto niepodległości

Paweł S.

Anonim pisze nieprawdę i pewnie dlatego nie ujawnia swojej tożsamości. Firma nie każe pracować w Święto Niepodległości. Umożliwia, w miarę potrzeb i zgodnie z przepisami prawa, chętnym, pracę w godzinach nadliczbowych i wypłaca za to 200% wynagrodzenia. Niesłuszne negatywne opinie o Q4GLASS są po prostu nieuzasadnione.

@Paweł S.

Czytam wpisy byłych pracowników i myślę że w każdym kłamstwie jest ziarno prawdy i doskonale Pan to wie.

Ryszard Ochódzki
@Paweł S.

Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!

Koszalin

Szkoda czasu

Dzień dobry, jakie są zarobki na stanowisku inżynier produkcji ?

Katrin

Witam chciałabym się dowiedzieć ile zarabia nowy pracownik netto

Zbychu
@Katrin

Prawie tyle samo co pracownicy z 7 letnim doświadczeniem

Xyzzyx

Czy to jest ta sama firma co Nordglass?

Mc
@Xyzzyx

Nie. Nordglass produkuje szyby samochodowe, a Q4Glass budowlane

Opal78
@Xyzzyx

Nie, nie ta sama . Były własnościowy Nordglass to obecny prezes Q4Glass, ale branża inna- budownictwo

@Opal78

Hej, czy jesteś pracownikiem Q4Glass? Chętnie dowiedziałabym się czegoś nowego na temat pracy w tym miejscu. Ostatnie wpisy pojawiły się już jakiś czas temu i warto by było uzyskać jakieś świeże informacje. Napiszesz coś o tym jak się pracuje w firmie?

@Karolina

Dziewczyny nie mają ciężkiej pracy i nikt się ich nie czepia, kwestia tylko tego, czy 3 zmiany to coś dla Cb. ???? To firma, w której chłopy mają gorzej, bo pieniądze te same, a 3 razy więcej obowiązków i roboty.

Inżynier produkcji

Witam! Widziałem, że pojawił się nabór na inżyniera produkcji. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Jestem po studiach z inżynierii produkcji. Na jakie warunki finansowe można liczyc na tym stanowisku? Jak przebiega rekrutacja w tej firmie? Za wszelkie informacje z góry dziękuje.

Seba
@Inżynier produkcji

Nie wkrzaniaj sie na mine niewdzieczne stanowisko za psie pieniądze

opal78
@Inżynier produkcji

Proponuję wybrać się osobiście i nie sugerować opinią tutaj. To co pokażesz na rozmowie ma największe znaczenie. Kasa chyba całkiem nie zła, choć bardzo chojni raczej nie są.

@opal78

Wiać, że sporo wiesz na temat warunków zatrudnienia w Q4Glass Abj Investors. To dobrze, ponieważ ja też potrzebuję pewnych informacji. Wiem, iż firma poszukuje też pracowników produkcji, więc ciekawi mnie, jak to tam jest z zatrudnianiem kobiet. Chętnie je przyjmują? Będę wdzięczna za informację!

Opal78
@Karolina

Chętnie przyjmowane są kobiety, I nie mozna powiedzieć ,by były gorzej traktowane niż mężczyźni .

zadowolona

Firma z dobrymi opiniami wypracowanymi przez lata pracy ale jak widać nie wszystkich można zadowolić.

Arek

Nie polecam , ciężka praca fizyczna. 3 zmiany spory stres. Unikajcie pracy na dziale logistyki, zostaniecie tam zjedzeni. A jeśli już traficie to uważajcie na Medyka i jego właściciela , bardzo irytujący ludzie.

Koszalin
@Arek

Medyk???? Masz na myśli Mateusza. B ?????

Kev
@Arek

Co masz do Medyka? (usunięte przez administratora) gościu jak mu podpadłeś to nie dziw sie, że masz ciężko, może nie trybisz jak trzeba wiec szkalujesz innych.. Ja tam pracowałem 3 czy 4 lata na dziale cięcia i nie było najgorzej trzeba miec psychike twardą i (usunięte przez administratora) za plecami na innych, pare blizn zostanie ze mną na pamiątkę, pozdrawiam całą ekipe Q4 ;)

Jan
@Kev

Najwidoczniej zatrzymałeś się już na pewnym etapie rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa - Koszalin

• Jak się pracuje w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa
1.9/5 Na podstawie 18 ocen.

Q4Glass Jankowiak i Wspólnicy spółka komandytowa