JAAN AUTOMOTIVE GLASS

Koszalin

Opinie o JAAN AUTOMOTIVE GLASS

bhnag 2012-03-15 19:40:48
a tam cisza walczcie o nagrodę!!!!!
tylko do zrobienia ponad 2 mln

spał nie będe, do domu na weekend nie pójde a zrobie....
ktosieeek 2012-03-15 20:05:41
jaka nagroda? jakie 2 mln? o czym piszesz?
ona29 2012-03-28 20:18:39
No i jak Państwo maja jakies NEWS-y?? bo tu koniec marca a jak do tej pory cicho... zbyt cicho....
burak 2012-05-24 22:56:39
i premia poszła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
ktosieeek 2012-05-25 00:21:41
burak - co masz na myśli? Tobie zabrali? za co?
hmm 2012-05-28 22:01:12
a czy trzeba mieć jakiś powód
HIM 2012-07-26 22:26:44
czesc wszystkim powiedzcie jak to jest z tymi sobotami ktore pracujemy ? bo cos mi tu nie pasuje...
krx 2012-07-29 16:08:05
co Ci nie pasuje? pracujesz wdlug \"Sytemu Równoważonego Czasu Pracy\" niech Ci wyjaśni [usunięte przez moderatora] bądź [usunięte przez moderatora] chyba [usunięte przez moderatora] nie bardzo wiedzą sami o co chodzi....z drugiej strony nie było by to dziwne...
HIM 2012-07-30 18:17:42
ale chodzi mi o sposób odbioru tych nadgodzin.. jak to powinno byc rozliczane? godzina za godzine tylko czy jak ?
krx 2012-07-31 18:55:31
w teori godzina za godzinę. w tym systemie nie pojecia nadgodzin.
tam 2012-08-02 16:59:32
boli mnie patrzec jak ludzie zarządzający tą firmą niszczą ją od środka! czy nikt z góry tego nie widzi? każdy dział ciągnie do siebie a innych traktuje jak wrogów czy nawet konkurencje (zwłaszcza hurt z detalem) nikt tego nie zauważa? zauważą chyba jak nie bedzie czego już zbierac.
ktosieeek 2012-08-02 19:14:08
krx - 2012-07-31 18:55:31

w teori godzina za godzinę. w tym systemie nie pojecia nadgodzin.
mylisz się. Pojęcie nadgodzin jak najbardziej istnieje w tym systemie. [usunięte przez moderatora]
nick 2012-08-04 14:14:23
No widzisz kolego .. na tym to wszystko polega... a ci z gory to tylko widza cyfry na papierze bo reszta ich nie interesuje. Jak dla nich tomozesz za miske ryzu pracowac... liczy sie zysk, bilans koncowy na plusie a nie to kto jak i za co pracuje.
miki 2012-08-05 14:17:09
no też właśnie... swieta prawda bracie... a te zwiazki tez cos cicho siedza, na poczatku to jak wałęsa latał a teraz usiadl na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie i nic nie załatwia absolutnie nic... tylko kase bierze za nas...
gonzalek 2012-08-06 19:11:56
proponuję wypiusać się z tych "związków". Tego głośno się nie mówi, ale przewodniczący po kieli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się [usunięte przez moderatora], że za milczenie w sprawie naszych premii te 20 misięcy temu wziął niezłą kopertę....
abd 2012-08-07 21:20:57
nie chcę nikogo oczerniac ale trz slyszalem że dostał dole za siedzenie cicho. mówil wprost że 5000 zł.
zaznaczam TAK SŁYSZAŁEM, nie jestem wstanie powiedziec że było tak naprawdę.
może niech przewodniczący sie wypowie, prostujac dywagacje?
ktosieeek 2012-08-07 22:09:23
Myślisz, ze jeśli to czyta, to napisze "tak, wziąłem kopertę w tej sprawie, ale nie macie mi chyba za złe?" :-)
~~ po zmianach~~ 2012-08-18 09:56:12
klusek - 2011-02-18 13:56:50

Witam, jestem montażystą z prawie 7 letnim stażem, pamiętam co ta firma kiedyś sobą znaczył, przeszedłem z nia przez przemiany ale to co jest teraz to szkoda gadac.Zaznacze również że nie uczestniczę w tworze zwanym Związki Zawodowe. Bez premii mam na ręke ok.1400zł. Plany tego roczne hurtowe i detaliczne w stosunku do ubiegłego roku poszły o ok. 50% przy czym propozycja zarządu była taka aby premia płacona była teraz o 95%. Czyli o połowę wiecej pracy za te same pieniądze przy inflacji prawie 6%. Po przyjści do nas nowego dyrektora handlowego zaraz za nim zatrudnienie zanleźli panowie dc i mp (z którymi wspólnie pracował w poprzedniej firmie) co ciekawe zatrudnienie znaleźli na stanowiskach których wcześniej nie było! zostały one utworzone dla nich!

Nie zdziwie się jeśli związki zawodowe nie dogadają się szybko z zarządem, a zarząd będzie wypłacał samą podstawę bez "NAGRODY" zwalając winę na [usunięte przez moderatora], już teraz ma to miejsce.
Pozdrawiam serdecznie i szczerze współczuję...Też miałam całkiem ładny staż i osiągnięcia w TEJ FIRMIE - dawne zdawałoby się dzieje - dziś sporo wyższe kwoty osiągam na obcych lądach, w innych dziedzinach - choć nie ukrywam,że wciąż zahartowana polskimi realiami na typowo MĘSKIM stanowisku - w skali tygodnia...Przykre ,ale już wiem,że dzieciom zapewniłam lepszy start...żal tylko straconych lat, ambicji i nadziei - bez pokrycia...Tym nie udało mi się wykarmić rodziny..Dziękuję Wszystkim Tym, którzy pomogli mi podjąć właściwe decyzje, dodali mi sił i wiary- w siebie..jest OK !
NIKT 2012-08-21 12:38:05
POWODZENIA KOLEGO.!!
ktoś 2012-09-28 17:08:07
Lipa wszędzie, co to będzie?
ktosieeek 2012-10-06 23:13:08
własnie....ponoc w przyszłym tygodniu [usunięte przez moderatora] z zarządu mają obradować w Warszawie. Ale nad czym...?
jaś fasola z dołu łodygi 2012-12-13 19:34:29
no i mamy nowy regulamin --PROJEKT 2013
Znów bedziemy podstwiać zero do wzoru
morzna dzielić je imnorzyć ale to chyba dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zajęcie
a teraz pytanie jak jescze cos od niego odjąć---
ale to już chyba pytanie do naszych mEEENNAGGERÓW
ktosieeek 2012-12-14 19:38:46
nowy regulamin premiowania? napisz cos więcej.
ktoś 2012-12-17 20:28:55
regulamin tak sformułowany aby jak najmniej sie z niego dowiedziec. coś na kształt "siła przyciągania X odległośc ziemi do księżyca X pierwiastek z check listy dzielone przez cosinus liczby managerów do spraw niepotrzebnych w firmie"

mnie zainteresowała spora aktywnośc w otwieraniu nowych punktów.
miki 2013-01-02 17:17:57
no i mamy nowy rok :) a jakie plany sa ??
on 26 2013-01-26 13:05:56
Oczywiście kolego że są, robić, robić, robić.....i oszczędzać, oszczędzać....pensje mniejsze a pracy wiecej.. jak co roku....
sam 2013-02-11 18:03:10
ostatnio słyszałem że pojawił sie kupiec ze wschodu (rosja czy litwa) wie ktoś cos więcej?
ktosieeek 2013-02-11 18:47:26
ciężko wyczuć co mają w planach. Ostatnio do Warszawy wysyłali skrzynki z chińskimi szybami....
on 26 2013-02-12 17:23:43
z chińskimi?? po co ?
olek 56 2013-03-10 00:30:34
no jak po co ?? ano po to zeby sprzedaci zarobic na tym... chinski szajs juz sprzedajemy...
zzz 2013-03-11 21:07:06
swoją drogą to mogliby wprowadzic chinczyki do detalu, jako tansza alternatywa nie tylko dla hurtowników
zoom 2013-03-15 23:22:58
ta jasne... a montarzyści by po głowie dostawali za ten szmelc i reklamacje.... nie dosc ze musza zasuwac na premie kolegów i koleżanek z bióra to jeszcze mieli by zbierac ochrzan za chińskie szyby ze ie pasuja lub pękaja...tak to nie bedzie bo w końcu sie zbiora ludziska w i bedzie wielka draka bo kto to widział ze mysłowy zarabia wiecej od pracownika fizycznego...gdzie są zwiaąki i kolega karol... w tym roku znów była cisza.... a miał walczyć o to aby takim jak my czyli fizycznym był lepiej....
chudy 2013-03-17 09:06:01
i tu masz racje kolego ze biurkowcy nabiora roboty i maja z tego premie,a TY siedzisz po godzinach i masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do gadania.a później,łaskawie wolne dadza
ktosieeek 2013-03-17 12:15:13
kolega Karol ze związków ostatnio pokazywał się na filiach w celu werbunku do związków właśnie...hahahahaha. Szkoda że akurat nie trafiłem na jego obecność, bo bym chyba mu powiedział kilka ciepłych słów
nick 2013-07-12 20:09:52
kolego jak było tak jest ludzie juz siły nie maja na to pisanie tu... nadgodziny sa takie ze szok... ja np. mam ponad 60 i nie mam kiedy odebrac ... nie chca mnie puscic na wolne a płacic nie chca...:/
puchatek 2013-07-30 08:45:26
Współczuję wam wszystkim, pracowałem kiedys w tym [usunięte przez moderatora]. I to na stanowisku biurowym. Nie bedę bronił biurowych ale oni tez mają przerąbane. ja dostawałem [usunięte przez moderatora] za to, że brakło mi 150 zł do planu. Szkoda mi tylko chłopaków z montażu z filii w której pracowałem,. Ale cóż przyszedł rudy z koleżkami porobili czystki i ciągną kasę do siebie. Pamiętam jak przyjmował mnie do pracy jeszcze kierownik ze starej kadry to były czasy. Musicie coś zrobić przecież nie wywalą wszystkich montażystów. 3majcie sie
lulek 2013-07-30 09:04:17
A czy wiecie gdzie a raczej do kogo idzie kasa przeznaczona na premię, której nie wyrobicie?Dowiedziałem się z pewnych źródeł, że kasa ta idzie do podziału dla naszych wspaniałych ojców dyrektorów
gruby 2013-08-19 18:34:53
a jak to w końcu jest z sobotami ? czemu oddaja nam tylko godzine za godzine?? nie powinno byc innaczej ??
ktoś 2014-01-13 12:52:15
jak tam podoba się nowy regulamin premiowania dla montażystów? dla większości premia spadnie o 10% za coś co kompletnie od nich nie zależy.
stefan 2014-01-15 20:23:30
ekstra premia od trzech lat brak podwyżki i do tego mniejsze pensie,niech sami za to wyżywią rodzinę.no chyba ze ktoś pragnie aby montażyści zrezygnowali sami z pracy
ktosieeek 2014-01-15 21:21:43
ponoć Związki Zakładowe wezwały zarząd do rozmów na temat podwyżek dla nas. Jednak cudów bym nie oczekiwał
ktoś 2014-02-07 20:33:08
odsiew kolesi staje się faktem, najbardziej nie żal mi (usunięte przez administratora).
karo 2014-07-13 13:40:23
znów związki wzywają zarząd do podwyżek i to od razu o 30% bo jak nie to strajk!!!!
biu 2014-12-29 21:19:08
panowie ale jaana juz niema jest nordglaas i macie robic niewolniki
gościu 2015-01-15 21:26:33
(usunięte przez administratora)w deszczu i sniegu w słońcu ii słocie i 2000 nie masz a na dodatek upierdzielaja premie za to ze masz brudne ubranie chociazby wiec szału ni ma ... najlepiej to sie zatrudnic nauczyc zwolnic i swoje otworzyc
ktosieeek 2015-04-28 17:00:55
No i Nordglass sprzedany. ciekawe co nowego nam przyniesie AGC
gumiś 2015-12-07 15:21:06
sariusz... widzę że dostałęś chyba zadanie premiowe i wypisujesz po części brednie hehe... co do pieniędzy to zależy w którym województwie mieszkasz, natomiast te 2000 dostaniesz ale jak wyrobisz normę na którą nie masz wpływu(Monter), bedzie miesiąc że wyrobisz a będzie miesiąc że nie wyrobisz a wtedy możesz pomarzyć o 2 z przodu .. do tego dochodzą tkz. kary za przewinienia które nie są zrobione specjalnie przeciez..jeśli chcesz pracować w biurze obsługi klienta to musisz sie wzmocnić psychicznie... ponieważ prucz obsługi klienta dostaniesz zadanie nie zwiazane z tym na co sie umawiałeś jeżeli się nie wywiążesz to będzie to uwzględnione na koniec miesiąca ;)
aaaa 2015-12-07 19:10:50
dwójkę dostaniesz razem z premią albo i nie tyle samo staży pracownicy zarabiają
a podwyżki to tekst stały w firmie tylko prądu i gazu
wydajność się liczy ile montaży dziennie wykonasz no i czy czegoś nie odwalisz
bo ci zabiorą %?
skorpion 2015-12-08 23:47:46
normy polegaja na tym ze z góry masz ustalone ile musisz wyrobic jak Ci sie nie uda to na koniec miesiaca dziadujesz...a na dodatek ostatnio zrobili takie cos ze prucz montazu robisz jeszcze w biurze czyli obsluga klienta (drugi etat) za który dostaniesz ze 100zł do wyplaty o ile wyrobisz norme haha bo jak nie wyrobisz to kiszka:P
duty 2016-05-11 21:34:38
Nie szukają teraz nikogo do siebie @pa. Pensje są uzależnione od tego na jakim stanowisku się pracuje, jednakże praca zła nie jest, bo jest na umowę o pracę, a to już jakaś stabilizacja.
Zostaw swoją opinię o JAAN AUTOMOTIVE GLASS - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAAN AUTOMOTIVE GLASS