Opinie o Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k. w Gdańsk

Joanna Nowy wpis

Ktoś pisał, że są wydmuszką ale z tego co widzę obecnie działają to chyba jednak nie mogło być tak źle? wiadomo dlaczego ktoś tak pisał? A zna ktoś może stan obecny i mógłby przybliżyć warunki jakie obecnie tu mają? Jakie stawki?

Robert Nowy wpis
@Joanna

Dlatego, że główny szef, który zresztą zmienił ostatnio nazwisko, może miał już za dużo dłużników, nie rozlicza się z nikim - ani z pracownikami, ani z klientami. Ten drugi, młodszy, jest w porządku, ale nie ma wpływu na wiele rzeczy. A stary to po prostu (usunięte przez administratora) bez skrupułów.

Otto Nowy wpis

Przecież ta firma to wydmuszka, naciągacze i (usunięte przez administratora)

Marketing

Pracując w tej firmie od miesiąca nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie. Atmosfera niemal rodzinna, ze wszystkim się można dogadać. Wiadomo, że szef wymaga, ale wszystko w granicach rozsądku i przez miesiąc tutaj nauczyłem się więcej, niż przez pół roku na poprzednim stanowisku. Dodajmy do tego, że Forma Fabrica robi fajne rzeczy, ma innowacyjny produkt i szybko się rozwija. Wygląda na to, że to był bardzo dobry wybór. Gorąco polecam

Mieczysław Nowy wpis
@Marketing

Dzięki za podzielenie się opinią, Chciałbym Cię jeszcze dopytać o dwie rzeczy - zrozumiałem, że wymagania są duże, a jak przekładają się one na wynagrodzenie? Czy na start otrzymałeś od razu umowę o pracę czy dopiero po pewnym czasie? Będę wdzięczny za odniesienie się.

Stażysta

Ja przepracowałem na stażu miesiąc i niestety przeprowadziłem się do innego miasta. Mimo to bardzo dobrze to wspominam. Kameralna atmosfera w biurze, gdzie pracują trzy osoby, można się dużo nauczyć. Trochę jak w start-upie. Nie wiem jak na produkcji, ale panowie wydawali się zadowoleni. Bardzo przyjemna firma, polecam szczególnie, jeśli chcecie się czegoś nauczyć o akwariach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Robert

Nie pracowałem w tej firmie ale znak chłopaków, którzy tam robią i sobie chwalą. Jeśli ktoś wyleciał za chlanie w robocie i się mści to taka opinia jest niewiele warta.

Koto

Jednym słowem (usunięte przez administratora) i tyle.

Zoltar

Porządna i zorientowana na sukces firma. Prac tylko dla ludzi którzy są bardzo samodzielni. Tryb zadaniowy, co daje dużą swobodę. Z tym że jak ktoś jest przyzwyczajony do prowadzenie za rączkę, to może lekko się zagubić.

Mieczysław
@Zoltar

Fajnie, że tak dobrze piszesz o zatrudnieniu. Czy można także brać udział w szkoleniach branżowych lub kursach językowych?

Zuzanna

Witam, na stronie firmy widnieje ogłoszenie o naborze na Kierownika biura, czy ogłoszenie nadal jest aktualne można aplikować? I czy warto?

Kostia

Mam na imie Kostia. Pracuje w FormaFabrica od samego poczatku. Teraz razem z trzema innymi pracownikami. Jeden z pracownikow zostal wywalony dyscyplinarnie za alkoholizm. Teraz na wszelki sposoby sie probuje odegrac. Poza szefami jestesmy jedynymi pracowniami i moge powiedziec ze praca jest ciekawa wyplaty na czas plus premie. W przeciwienstwie do anonimow ja istnieje naprawde. (usunięte przez administratora)

Marcel
@Kostia

Kostia! Świetnie radzisz sobie z językiem polskim. Gratulacje.

Kostia
@Marcel

Bo w moim domu rodzinnym rozmawiamy po polsku i mamy biblioteke polskich ksiazek. Nie kazdy Ukrainiec to pijak i nieuk. A gdybys czytal ksiazki historyczne to wiedzailbys jak Polacy stali sie obywatelami innego panstwa.

Jacek

Na wakacje szukalem pracy w branży akwarystycznej. Poza sklepami akwarystycznymi firmy okazywaly sie jakims zagrzybionymi piwnicami albo kolesiami pracujacymi w domu. Dostalem sie na staz w FF i tu po prostu jest wypas. Sprzet APPLE, ladne duze biura, mega (usunięte przez administratora) projekty, fajna atmosfera i po prostu to jest poziom profesjonalny. Poza akwarystyka to naprawde mega technologie, strzalki ugiecia, moduly janga, polimeryzacja i inne nieznane mi cuda. Firma przeskoczyla branze.

Jednonogi bandyta

(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu takiego czegoś , na początku bardzo uśmiechnięty i rozgadany czego on nie robił i gdzie on nie robił(usunięte przez administratora)Dostałem u niego umowę o prace , tak dostałem tylko ze na papierze nic więcej ,(usunięte przez administratora). Ogólnie odradzam wszelkich interesów oraz współpracy (usunięte przez administratora)

Hepatus
@Jednonogi bandyta

Akurat maciek jrst autorem ksiazki o akearystyce morskiej wie kto kazdy kto siagal ja z chomikuj. Do tego opublikowal ponad 40 artykulow z zakresu akwarystyki. Niedawno byl duzy wywiad z nim w Jedynym polskim periodyku akearytycxnym. Z tego co wiem to od poczatku w firmie pracuja tylko faceci wiec ta kobieta w okularach to twoje wymysly. Widzialem jego zdjecia z Japonii Chin i z 30 oceanariow na calym swiecie wiec daj sobie rady z kompleksami.

Igor

Ta firma nie ma wlasciciela tylko dwoch wspolnikow. Takze drogi Slawku, Derylu czy jakie tam sobie ksywke wymyslisz nie mogles z nim nic robic. I proponuje skonczyc z piciem zamiast hejtowac bylego pracodawce.

Matti

Właśnie kończę staż akwarysty w FF. Pracowałem przy trzech bardzo ciekawych projektach zbiorników wielkogabarytowych. Poziom technologii akrylowych i filtracji to mistrzostw świata. Ekipa bardzo zgrana, zmotywowana, szefowie mega kumaci. Atmosfera bez stresowa. Kasa w terminie plus bonus w postaci skaly do mojego zbiornika.

Akwarysta gdansk

Droga konkurencjo formy jakze finezyjnie ukryta pod pracownik k, k,czy jakis adolfo. Ja co prawda pracownikiem nie bylem i nie jestem ale spedzilem mase czasu na pracy z ta ekipa. Domyslam sie ze to boli ze nawet nie dorobkiscie sie biura a jedynie komorki ale chlopaki orace sobie mega chwala na warsztacie maja wypasiony ekspres oracuja na Festwolu a nie na chinskim chlamie i co miesiac koncza dwie trzy duze realizacje. Polska domena jest zawisc a puszczanie plotek z jakis rzeczy z 2003 roku . Wezcie sie do roboty zamiasr bawic sie w hejt

delfin

Pewni jesteście, że pozytywnie o firmie nie można powiedzieć? Może to gorszy moment?

Możesz coś więcej powiedziec o tej firmie mam iść tam do pracy od poniedziałku właściciel opowiadał ze dobrze pracowników traktuje wszyscy zadowoleni

Pracownik K
@Michał

Też wierzyłem w słowa właściciela. Też zrobił dobre wrażenie na początku na mnie. Ale juz po kilku tyg wiedziałem że coś jest nie tak. Zaryzykuj, a sam się przekonasz. Co więcej mogę powiedzieć....(usunięte przez administratora) ale co to.l pracownika obchodzi, który sumiennie przepracował cały miesiąc. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k. - Gdańsk

Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k.
  • Rybitwy 4
    80-532 Gdańsk

Forma Fabrica Sp. z o.o. sp.k.