Opinie o Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

W internecie pojawiło się ogłoszenie i firma szuka kogoś jako doradcy serwisowego. No i podali fajne widełki 7000 - 12000 zł miesięcznie brutto. I zastanawiam się, czy to jest tylko pensja? Czy widełki zawierają już jakieś premie, czy tam prowizje za wyrobienie celów?

Administrator Nowy wpis

W firmie Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Mechanik Samochodowy?

Paweł Nowy wpis

Bez sensu jest ta strona ! Człowiek nie może napisać tego co chce ponieważ jest cenzura! To albo piszemy prawdę jak jest albo wcale! Ciężko pisać kulturalnie i udawać że nic się nie dzieje , gdy firmy lecą sobie ile się da! Lecz gdy ktoś pisze prawdę to jest cenzurowany! Mam głęboko w (usunięte przez administratora) tę stronę skoro tak jest!

Sebastian

Witam wszystkich, Pracowałem w ochronie w Perfect serwis, mam grupę więc z wypłatami nie było problemu, często przed czasem była. Można było się dogadać co do grafiku, Panie w kadrach ok, no nie mogę narzekać ale jest jedno ale....czasem kierownik stosuje niestety coś w rodzaju (usunięte przez administratora) Że trzeba, że musisz... Itp... jeśli jesteś w pracy cały czas to ok, gorzej gdy zachorujesz....to jesteś już ten gorszy....a najlepiej gdybyś chory do pracy chodził .. to jest minus tej firmy. Czy polecam tę firmę?.... Jeśli chodzi o umowę, urlop, pieniądze jest to tak, ogólnie jednak uważam co słyszę o innych firmach tego typu, to ta jest jeszcze w miarę dobra.

@Sebastian

Jeszcze raz, jak ten kierownik się do Ciebie odnosił, i jak się zachowują inni kierownicy / przełożeni? Na swej stronie internetowej piszą, że to zakład pracy chronionej. W jaki więc sposób odczułeś i przy jakich okazjach, że przebywanie na chorobowym jest tu niemile widziane?

6 lat temu firma szukała pracownika do działu kadr i płac, czy teraz można złożyć cv do tego działu i będzie ono rozpatrzone? Ile pensji na dzień dzisiejszy można dostać na początek pracy? Po jakimś czasie przepracowanym są podwyżki? Wtedy pisano, że mile widziane jest orzeczenie o niepełnosprawności. Czy osoby bez tego orzeczenia też mają szansę, bo nie wiem czy w ogóle sobie głowę zawracać?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Praca w ochronie - studenci bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Егор

Почитал комментарии. Решил оставить свое. понравился комментарий девушки о способе оплаты. Действительно фирма платит за все часы на счет банковский одним переводом. Никаких отчислений, никаких вторых «левых» переводов от другого лица, никаких доплат наличными. Все чисто и легально. Налоги платят за то что заработал. Со всей заработанной суммы, с которой у полном объеме платился ЗУС и налоги. Тоже сменил около 10 агентств в Быдгощи и во всех получал официальный заработок около 1000 брутто. Остальное давали в конверте либо переводом от частного лица. Естественно платили налог лишь с той части которая была переведена от фирмы. За остальное нет. Для того кого интересует платят ли за вас налог в полном объеме со всей суммы придите к работодателю и попросите справку выписку о заработной плате за последние пол года. Уверен что разочаруетесь, увидев там суммы, меньше в несколько раз от заработанных на самом деле. Естественно и на нормальный возврат переплаченных налогов можете не рассчитывать (PIT). Поэтому мой отзыв положительный. Все чисто, легально, будете иметь нормальный ежегодный возврат налогов переплаченных ну и получать пенсию с того что заработали на самом деле, а не с маленькой официальной части. Всем мир !

Pseudo ams

Ta firma to wielka porażka zabierają premie za urlop, wszyscy w Poznaniu mają dosyć tej firmy i tych pań co tam pracuja

Pseudo AMS
@Pseudo ams

Co słyszałem nie mają najlepszej opinie jako firma .

Wiktoria
@Pseudo AMS

A jakieś jeszcze aktualne szczegóły może znasz? Bo z tego co widzę na forum się skarżyli o wyzysk na niepełnosprawnych, to poważny zarzut, są jakieś jeszcze nowe?

Monter
@Pseudo ams

Poczekaj, oczekiwałeś premii uznaniowej za opalanie pleców na plaży i wchłanianie drinka?? Nie wiem jak jast w Poznaniu, pracuję w Warszawie. Mam tu kontakt z wieloma pracownikami, ale z takimi zarzutami pierwszy raz spotykam się. Narzekanie, że trzeba pracować... Co do pań pracujących w HQ w Bydgoszczy. Kontaktuję z nimi od długiego czasu i nie zetknąłem się nawet tylko z oznaką zmiecierpliwienia. Sprawy zgłoszone są sprawami załatwionymi!! Chyba, że jesteś pracownikiem specjalnej troski o zapędach roszczeniowuch, to spełnienie oczekiwanych przez Ciebie standardów może być trudne...

Wiktoria

Zauważyłam, że aktualnie szukają doradcy serwisowego. Zastanawiam się czy zatrudniają na tym stanowisku tutaj również kobiety? Ktoś pracował lub pracuje i dałby znać jak warunki na tym stanowisku tu wyglądają? Ogólnie widzę, że dawne opinie za ciekawe to nie były a teraz jak jest?

Оленка

Вітаю. Фірма як фірма. для мене важливо, що усе легально та офіційно по документах. Завжди пільнують терміни важності медогляду, запорошень та позволень на працю. Також не менш важливим є те, що всі виплати ідуть від фірми одним переказом за всі відпрацьовані години за місяць. Не так як в більшості фірмах. Працювала в кількох фірмах перед тим і отримувала виплату двома переказами, 1 від фірми, 2 від приватної особи або готівкою. Звичайно за тей переказ від приватної особи ніхто не сплачував податки та складки зус, офіційно проводили тільки половину відпрацьованих годин або ще менше, а то впливає на розмір щорічного надплаченого податку при розліченні на початку року, та на майбутню пенсію. Тому на мою думку то є добра агенція з працевлаштування. Практично немає зараз фірм котрі платять одразу за всі години одним переказом від фірми.

Pracuje już od kilku lat' premie za obecnosciowke ' plus za to że zawsze wypłata wcześniej niż na umowie' umowa o pracę' a praca jak praca' trzeba pracować żeby zarobić. Pozdrawiam

nie polecam przerzucanie ludzi z obiektu na obiekt albo usłyszeć od kierownika że za drogie utrzymanie Pana wyzysk na ludziach niepełnosprawnych z grupami żenada

Kowal

Dokładnie tak. 100% prawda.

Stefan
@Kowal

Czyli też tego doświadczyłeś? Na czym ten "wyzysk" polegał? Robiliście więcej niż zakładała umowa?

Kateryna

Nigdy nie zostałam oszukana, pracowałam 2lata. Mili ludzie.

Stefan
@Kateryna

A co konkretnie tam robiłaś? I czemu zdecydowałaś się jednak odejść, mimo że byłaś zadowolona z tego co mówisz? :)

Agaa
@Stefan

No przecież to normalne że się zmienia prace

Widzę, że nie ma tu wieści odnośnie firmy Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. w mieście Bydgoszcz. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników.

Ja ci odpowiem.Priorytet do grupy czym wyższa tym lepsza.

Kuba. S

Polecam, wypłaty na czas, dobrze się pracuje.

@Kuba. S

Jak masz stopień niepełnosprawności to pensja do 10 go.Następnego miesiąca zgodnie z KP.

Karol

Dobre zarobki, polecam!

@Karol

2800 brutto to co państwo Polskie gwarantuje.

Justyna

Hej, znalazłam ofertę pracy do Ams Perfekt Serwis: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/dorazne-prace-proste-w-procesie-produkcyjnym-%28nr-1442%29,praca.gov.pl38359e032dafeb97042c7b8f38b6e421,biale-blota. Czy ktoś może mi powiedzieć, co dokładnie robi się na tym stanowisku? Bo nie ma tego napisanego w ogłoszeniu. Z góry dzięki.

Светлана

Работала от этой фирмы на саженцах цветов несколько месяцев до конца визы. Все было супер, описание вакансии координатор предоставил в точности как оно было на самом деле. Всю зарплату получала всегда в сроки , оплачены были все мои отработанные часы на карту. Всегда ответят на вопросы по работе, помогут в бытовом плане, проконсультируют по документам. Очень понравилось работать с этой фирмой, добропорядочные и отвественные! Ничего плохого не могу сказать о них

Maria

@Ja to ile jest obiektów w sumie ?

Yevhenii

Porządna firma. Darmowy dojazd z pracy /do pracy. Wypłaty bez opóźnień. Z dokumentami dla pracowników na czysto. Wszystko legalnie.

Monte

NIE POLECAM.! JAK NAJDALEJ.! CZYTAĆ DOKŁADNIE UMOWE BO SĄ NIEPOWAŻNI.!

Mykołaj

jestem obywatelem Ukrainy. Długo tu pracowałem, prawie 3 lat. Powiem tak: ogólny obraz jest bardzo dobry, wypłaty bez opóźnienia, zarządzanie jest dobre, dojazd do pracy/z pracy, legalność zatrudnienia, wszystkie dokumenty są w porządku, wszystko jest oficjalne, badania lekarskie, umowy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k.
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Ks. Augusta Szamarzewskiego 12A
    85-543 Bydgoszcz

Ams Perfekt Serwis Sp. z o.o. sp.k.