Opinie o A.Qualisort Polska Sp. z o.o. w Janikowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Qualisort Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w A.Qualisort Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Qualisort Polska Sp. z o.o. w Janikowo

Była pracownica Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem tą firmę. Co kilka dni na telefon i chociaż pracując ponad pół miesiąca później się jest na telefon i odbiera najniższa krajowa, szef zwodzi za każdym razem obiecuje kokosy a nie można się doprosić podwyżki. Jak się pytałam o premie to ponoć nie jest dawana bo firma na minusie, ale to nie prawda!! Sprawdziłam KRS i każdy miesiąc jest na plus, nie dajcie się omamić, tam mają dobeze tylko kierownicy, nie pozdrawiam!!

Pracownica Nowy wpis

System pracy w firmie jest ustalany wg zleceń i wg czasu pracownika. Co w moim przypadku miało duże znaczenie z pogodzeniem szkoły i kursów, które mogłam robić. Płace adekwatne do rynku i niezłe, gdyż postojowe, na którym można załatwiać swoje prywatne sprawy jest płatne i wliczane jako nadgodziny przy pracy wg wchodzących zleceń w trakcie dnia. Miła atmosfera, profesjonalni kierownicy i koordynatorzy. Samemu sobie można ustalać tempo pracy. Brak negatywów. No może jedynie nieregularność zleceń, która jest spowodowana kondycją na rynku, pandemią itp. Ja polecam tę prace.

Joanna Nowy wpis

Piszecie tu o takim rozwalonym czasie pracy. Ale jak do tego dochodzi? W umowie nie jest to jasno określane tak aby człowiek miał świadomość na co się godzi? Co sprawia, że mimo takich zachować ludzie i tak tam pracują?

Pracownik Nowy wpis

To prawach co tutaj piszą pracownicy. Człowiek w tej firmie jest poniżany przez szefa, nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna. Idziesz do pracy na 7 albo 8 rano i nigdy nie wiesz o której skończysz, nigdy nie jesteś informowany czy w dany dzień są nadgodziny czy nie. Dowiadujesz się o tym pare minut przed końcem pracy. Ludzie musza rezygnować ze swoich planów, bo jeśli nie zostaniesz z innymi pracownikami to szef powie, że „jesteś do niczego i nigdy nie można na tobie polegać”. Kiedy nie ma pracy siedzisz za 5zl na godz.w domu na tzw., postojowym i jesteś pod tel, i przeważnie dzwonią przed 15 lub 16 i musisz jechać bo specjalnie wzięli zlecenie i siedzisz do późnych godzin. A na drugi dzień idziesz na 7 lub 8 rano i nie masz zachowanych 11 godzin pracy. Przychodzi niedziela wieczór i człowiek nie wie czy idzie do pracy czy siedzi na postojowym bo szanowny kierownik zapomina poinformować pracowników. O urlopie nie wspomnę, bo obojętnie który pracownik chce wziąć urlop bo potrzebuje, to robią problem, „ale po co, ale musisz, ale ludzi nie ma”.... w tej firmie poświęcasz cały swoj cenny czas, ale kiedy pracownik potrzebuje dzień wolny lub dwa to „góra” ma pretensje... Dużo by można pisać...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie A.Qualisort Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Obiektywizm

Nie dajcie się omamić pani b kłamie, obiecuje, rzeczywiście jest inaczej. Jeśli jesteście zmotoryzowani ok. Najpierw mami, kłamie brak słów. Szkoda czasu. Niepoważna firma. Ludzi traktują jak bydło, w końcu od osoby mają pieniądze. Broń Boże powiedz prawdę zaraz panienka zalamuci i poda szefa. Odradzam z całego serca. Ani umowy ani nic idź do roboty za najniższą krajową, gada że niby 15zl za godzinę NETTO a potem? Omijajcie. Przez tą manipulanteke strata innych ofert pracy.

Firma
@Obiektywizm

Pani Agnieszko, nie wiemy skąd u Pani tak obszerna wiedza w temacie warunków pracy w naszej firmie, skoro podziękowaliśmy Pani uprzejmie podczas pierwszego etapu rekrutacji, czyli rozmowy telefonicznej za dalszą, ewentualną współpracę. Podczas tej rozmowy postawiła Pani warunek zwrotów kosztów dojazdu do pracy, lub odbierania z miejsca umówionego i odwożenia po wykonanej pracy. Kiedy odmówiliśmy i poinformowaliśmy, iż oferta pracy jest nieaktualna, zaczęła Pani obrażać rozmówcę, grozić i podważać nasze kompetencje. Bardzo cieszymy się, iż etap współpracy zakończył się podczas pierwszej rozmowy, a potwierdzeniem tego jest ten wpis. Jednakże życzymy Pani szczęścia i cierpliwości w poszukiwaniu godnego sprostania Pani oczekiwaniom pracodawcy. Pozdrawiamy serdecznie.

Obiektywny
@Obiektywizm

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)na każdym kroku ciagle nie ma pracy i siedzi się w domu na tak zwanym postoju jeżeli się rozchorujesz maja pretensje ze jesteś na l4 nie dawaja kartek od wypłaty i codziennie chodzi się na inna godzinę dowiadujesz się dopiero na koniec dnia i taak naprawdę nie wiesz o której skończysz nie polecam nikomu tej firmy ;)

Bronisław

Cześć wszystkim! Szukam rzetelnych informacji o ewentualnych możliwościach zatrudnienia aktualnie w firmie A.Qualisort Polska. Jest może osoba w tym wątku dzięki, której mógłby ustalić, czy firma ta aktualnie poszukuje nowych pracowników? Ktoś mógłby mi to sprecyzować i napisać? Z góry serdeczne dzięki.

Dawna pracownica :)
@Bronisław

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) na każdym kroku ciagle nie ma pracy i siedzi się w domu na tak zwanym postoju jeżeli się rozchorujesz maja pretensje ze jesteś na l4 nie dawaja kartek od wypłaty i codziennie chodzi się na inna godzinę dowiadujesz się dopiero na koniec dnia i taak naprawdę nie wiesz o której skończysz nie polecam nikomu tej firmy ;)

Obiektywizm

Ps, i tak będziecie wywalanie jak (usunięte przez administratora) po różnich rejonach. Raz jest praca raz nie. Teraz potrzebują a potem? Brak zleceń i jak ciota za 40zl siedzisz w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o A.Qualisort Polska Sp. z o.o. - Janikowo

• Jak się pracuje w A.Qualisort Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Qualisort Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Qualisort Polska Sp. z o.o.?

A.Qualisort Polska Sp. z o.o.
  • Gnieźnieńska 33
    62-006 Janikowo
  • NIP: 6721900895 REGON: 330382440 KRS: 0000182087

A.Qualisort Polska Sp. z o.o.