Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o. w Katowice

Beata S Nowy wpis

Niestety firma nie reguluje swoich zobowiązań pomimo licznych upomnień. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Adam Nowy wpis

Informacja ws rozliczeń 53I 122. 299,

Iwona Nowy wpis
@Adam

Uwaga na ten numer telefonu oraz numer 530 to ta sama osoba. Naciągają na koszty, nie dajcie się nabrać

Bożena

Na forum pojawiły się niedawno komentarze odnoszące się do odzyskiwania należności od firmy i szczerze powiedziawszy wyglądają na poważne. Czy kogoś jeszcze spotkała taka przykra niespodzianka podczas współpracy z nimi? Czy udawało się odzyskać cokolwiek po licznych upomnieniach? Jakie to mniej więcej kwoty?

Bogi
@Bożena

najgorsza jest kancelaria co się reklamuje, ze nie bierze zadnych kosztów z góry, dałem się na to oszukać i już po tygodniu dzownili, że jednak sprawa idzie do sądu i czeka mnie koszt 1200zł, gdzie prawie tyle mój dług wynosił

marta Nowy wpis
@Bogi

ja już po kilku działaniach prawnych odzyskałam pieniądze na, ciężko tam sie dodzwonić a wiem ze niezłe cyrki się tam dzieją zostawiam numer do wymiany informacji 503. 313. 318

Popel PHU

Jak ktoś ma dług w tej firmie to polecam kontakt pod numer 516 328 185, prowadzlili dla mnie kilka postępowań i w tej sprawie spłaciły się wszystkie fakturki, jak ktoś ma jeszcze jakieś nieopłacone faktury to polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mb

Firma nie płaci na czas, po wielu upomnieniach o przelew nadal nie został on zrealizowany. Nie polecam współpracy, ponieważ to nie pierwsza taka sytuacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o.
  • Plebiscytowa 1 lok. 10
    40-035 Katowice

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Logistic-Complex Sp. z o.o.