Opinie o Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. w Lesznowola

Ano mnie wyświetlają się oferty dla PH z tym, że na konkretne lokalizacje, czy można się miedzy nimi przenosić gdyby komuś w jednym z rejonów jednak nie odpowiadało? Jak bardzo są elastyczni?

NIE POLECAM!!!

Nie polecam żadnej z odłamów tej firmy! Bo jest ich kilka :) pracowałam tam z rok, do momentu kiedy nie było Pani Dyrektor, która po wraca do tej firmy jak bumerang wydaje mi się, że nie było być aż tak źle. Osoby z krórymi pracowałam na codzień były super, natomiast sama atomsfera całej firmy to jeden wielki mobing i gnojenie pracownika. Pani Dyrektor jak i zresztą cały zarząd twierdzią, że wiedzą lepiej niż ludzie którzy są zatrudnieni na swoich stanowiskach( a firma nadal zatrzymała się w latach 80’ twierdząc, że złoto to kolor bogaczy i w tej firmie nie można być kreatywnym my jesteśmy od kopjowania czyiś produktów) Wiec moje pytanie po co kogoś zatrudniać? Niech sami sobie prowadzą tą firme. Obiecywano mi dużo , a dostałam wymówienie po czym po podpisaniu papierka po 3 min przyszedl informatyk mi wszystko zabrać i do tej pory nie wiem z jakiego powodu zostałam zwolniona. Chętnie napisałabym więcej, ale szczerze ? Boję się, że ta firma może mi coś zrobić, słysząc nie jednokrotnie jak Prezes firmy zwraca się do ludzi, którzy zarabiają na jego nowe samochody, mam duże obawy. Uważajcie i przemyślcie swoje decyzje o pracy w tej firmie, wiem, że pieniążki są nie małe, ale czy jest je sen wydawać potem na psychiatre i proszki uspakajające? Nie sądze.

KK Nowy wpis
@NIE POLECAM!!!

Pani dyrektor (usunięte przez administratora)już nie ma Podobno prezes wysłał ją na szpiegi…. Współczuje tym co tam zostali Ostrzegam chętnych do pracy w tej firmie 0 szkoleń 0 dobrej atmosfery Zastraszanie pracowników Praca na kilku stanowiskach za jedna wypłatę Robienie z ludzi (usunięte przez administratora)

Administrator Nowy wpis

Pojawiła się oferta pracy na operator produkcji w firmie Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o.. Warto aplikować?

Chodnika jeszcze nie przyszło mi zamiatać, wiec nie mam technicznego porównania. A tak z ciekawości co się na tej produkcji dzieje? Czy ludzie z biura maja do niej dostęp? Mnie akurat oferta dla asystentki działu inwestycji interesowała. Czemu ktoś jest potrzebny? Czy poprzednia osoba awansowała? Na co jest szansa?

Cześć. Szukam byłych pracowników których można zapytać w odniesieniu do pracy w Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o.. Czy dobrze jest pracować u tego pracodawcy? Czy pracodawca oferuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Dzięki za pomoc.

PracProdJuzByly

Moja opinia nie będzie roznic się od każdej poprzedniej. NIE POLECAM wiązać się z tą firmą. Zacznijmy od płacy, bo to w pierwszej kolejności każdego interesuje.Umowa na najniższa krajowa to w obecnych czasach nieśmieszny zart. Prężnie rozwijającą się firmą, sponsorująca liczne mniej lub bardziej ambitne "produkcje" tv bogaci się kosztem przysłowiowego Kowalskiego. Rzecz jasna jest system premiowy i owszem, aczkolwiek zasad jego działania nie zna nikt. Jak już ktoś wcześniej wspomniał w opinii ktora zostala bardzo szybko usunieta przez "specow" od PR zależy to od "widziMiSie" PANA kierownika. Niemniej jednak składki odprowadzoane są tylko od podstawowego wynagrodzenia. Punkt 2-atmoafera. I to kolejny powód żeby omijać tą firmę szerokim łukiem. MOBING MOBING i jeszcze raz MOBING! ZERO szacunku dla czlowiek. Kierownik prod. to ewidentnie człowiek z problemem natury psychicznej. Nie chcę cytować Jego wypowiedzi ale. ..wulgaryzmy to dla tego Pana przecinki. Na chwilę obecną 95% pracowników to ludzie z Ukrainy.Liczy sie SZTUKA. Zatrudniaja wszystkich-niedowidzace babcie, panie "myślące wolniej/inacze", śmierdzących, niedomytych dziadków. Tak, tacy ludzie produkują dla Was kosmetyki! Generalnie firma "od wewnatrz" totalne DNO.

Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Trade Marketingu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. - Lesznowola

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o.
  • Żytnia 15
    05-506 Lesznowola

Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o.