Opinie o Polaris Ochrona Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polaris Ochrona Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polaris Ochrona Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polaris Ochrona Sp. z o.o. w Gdynia

Niestety musiałem się zwolnić, zdrowie nie pozwalało dłużej pracować. Tą firmę dobrze wspominam, pracownicy wporządku, normalna atmosfera, konkretne obowiązki, z szefem można się normalnie dogadać, kontrolę przez patrol i czasem dowódców, gdy coś było nie tak, wystarczyło zgłosić i działali. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę. Pozdrawiam serdecznie!

Ale to oni wymagają jakiejś nienagannej formy i zdrowia fizycznego?

3 lata

Trochę już tu pracuje, firma jest ok, dba o swoich ludzi i swoje obiekty, co w sumie rzadko się zdarza. Nie mam o nic pretensji, sumienni znajdą tu miejsce....

Marzena
@3 lata

jakie były powody tego ze juz tam nie pracujesz skoro firma była tak w porzadku ?

3 lata
@Marzena

Nadal tu pracuje i mam nadzieję jak najdłużej. Polecam

Marzena
@3 lata

To chyba źle zrozumiałam że nie pracujesz, sorki. Czy przez te 3 lata widzisz jakieś zmiany na lepsze w tej firmie, czy cały czas jest tak samo ?

Gumoleon

Sami biorą kasę panstwowego funduszu osób niepełnosprawnych żeby kasę mieć i (usunięte przez administratora) płacić zatrudniajcie zdrowych ludzi (usunięte przez administratora) ulgi w podatkach taka firma

Pracownik ochrony

Zacznij kreaturo spłacać komorników zamiast przed nimi uciekać i zmieniać firmę co 3 miesiące.... w sumie niczego innego poza tymi żałosnymi komentarzami bym się nie spodziewał po tobie, w końcu grupa 02P za coś jest. Lecz sie człowieczku i weź za pracę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Polaris Ochrona Sp. z o.o. na stanowisko MALARZ - PIASKARZ? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Ochroniarz

Znajdź sobie wreszcie jakieś zajęcie w życiu Zielewski, bo z każdym wpisem coraz bardziej się ośmieszasz

Andrzej Rzymski

Zapraszam wszytkich na rekolekcje adwentowe

Andrzej Rzymski

Pracownik weź nie gadaj jak nie wiesz kibic z dala się nie wpierdala

Nigdy w firmie nie pracował żaden Rzymski. Pracuje w firmie od 8 lat i nikogo takiego nie było. Nie rozumiem pretensji tego Pana, kontrola przez przełożonego jest normalna i jest częścią naszych i szefa obowiązków, co do traktowania służbowo przez Panią Malwinę to też nie rozumiem czego oczekiwał, w pracy traktuje się ludzi służbowo i nigdy nikogo nie pytała jaką ma grupę. Ktoś tu ma śmieszne pretensje nie wiadomo o co, nie potrafi się podpisać własnym nazwiskiem, ale jego obrzydliwe i prostackie odzywki wiele o nim mówią.

Andrzej Rzymski

Nie mają szacunku za grosz jeszcze dojdzie do tego że ten śmieszny szef z firmy (usunięte przez administratora) będzie sam siedzieć za ludzi na kontrolę tylko jeździ nic wiedzej nie robi

Byly pracownik.

Po roku czasu mam dość. Dla firmy licza się (usunięte przez administratora) szefa albo donosiciele i tacy maja dobre stanowiska pracy i dobre godziny. Reszta to jest mniej niż zero.

Ochrona
@Byly pracownik.

Obraża Pani mnóstwo świetnych pracowników..... aż mi Pani żal.

Andrzej Rzymski

Kto w toi toi się załatwia toalety na wsi jak zakomuny

Szef jest konkretny, nie wymaga cudów, tylko wykonywania swoich obowiązków, jak jest taka potrzeba to szkolenie trwa dłużej. Jeśli ktoś nie daje z czymś rady to idzie na inny posterunek lub obiekt. Kontrolują, nikt się nie czepia, jak się wzywa to przyjeżdżają gdy coś sie dzieje. Raz przyszedłem na kacu to odesłali do domu, ale nie zostałem zwolniony. Normalna, spokojna firma.

Warowni k

Dobre sobie.....

Andrzej Rzymski

Jeden pracownik jest sąsiad który opowiada o sprawach prywatnych szefostwa. Nie ładnie jest opowiadać Firma nawet benefitu nie zapewnia multi Sport

@Andrzej Rzymski

Rzyski zamiast sportu woli wódkę. Wyłudza pieniądze I nie wykonuje obowiązków

Ochrona
@Andrzej Rzymski

Facet jest psychicznie chory....... Musiałem z nim współpracować i szczerze mówiąc nie ma z niego żadnego pożytku.... Niech dalej siedzi i pije w domu, bo do pracy się nie nadaje. Ma pretensje do szefa, że podniósł głos bo wyłudzał pieniądze, ciągle chciał zaliczki i chciał pożyczać od nas wartowników. Po miesiącu nadal nie potrafił wypełnić nawet dziennika służb.... śmiechu warte!

Gumoleon

Facet jest demokracja i firmę mogę zmieniać nie żyje w komunizmie tak jak ty wartowniku za dychę jest wolna emerykanka najwyżej że cofach się do czasów Wałęsy gdzie był stan wojenny

Andrzej Rzymski

Szef do (usunięte przez administratora) pyskaty wypłaty na ostatnią chwilę za nie czas ludzie w łyżce wody by cię utopili straszy za obchody zwolnieniem stres w pracy

@Andrzej Rzymski

Pieniądze zawsze są przed czasem! Po miesiącu nadal nie pojmował jakie ma obowiązki. Próbuje pożyczać pieniądze, nie wykonuje podstawowych obowiązków, paskudny kłamcą!

Majteczki w kropeczki

Zatrudnia z grupą inwalidzka i taki kierownik .toalety (usunięte przez administratora) zamiast zapewnić pracownikom normalnym toaletę do woli kontrolę robić jego.zpns bardzo wscipska na co ma grupę Każdy pracownik omijać gie szerokim łukiem

@Majteczki w kropeczki

(usunięte przez administratora) śmiechu! Ten Pan nie pojmował jakie ma obowiązki i nie potrafił zrobić poprawnie normalnego obchodu. Wszyscy mieli go dosyć! Nigdzie nie pracuje dłużej niż 5 miesięcy...... zostawia synf na posterunkach, wiele razy musiałem po nim sprzątnąć, niszczy wyposażenie.

Andrzej Rzymski

Firma do bani szef ordynarny nie nadaje się na kierownika ochrony fizycznej wulgarny

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Ochrona Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Polaris Ochrona Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Ochrona Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Ochrona Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polaris Ochrona Sp. z o.o.
  • Łużycka 2
    81-537 Gdynia
  • NIP: 5862291676 REGON: 222142627 KRS: 0000520480

Polaris Ochrona Sp. z o.o.