Biuro Ochrony Gryf

Gdańsk

Opinie o Biuro Ochrony Gryf

Mgławica 2016-07-24 02:32:25
Niestety mega duży negatyw. Byłam wczoraj/ dzisiaj na festynie Gmina Kaliska- nie spożywałam alkoholu i to co piszę robię z pełną świadomością. Byłam w szoku jak zachowuje się ochrona - niejednokrotnie z mężem i rodzina widzieliśmy jak ochrona " gryf" ma podejście do sytuacji i ludzi. Pierwsza sytuacja miała miejsce gdy dwóch mężczyzn fakt pod wpływem alkoholu zaczęli się bić- było naprawdę nie za ciekawie a ochrona " nic przechodziła obok " zainteresowanie - kiedy ? jak jeden stracił przytomność a żona krzyczeć , a gdy pojawiła się policja + karetka - ochrona " na posterunku". Chwilę po tym zajściu kolejna sytuacja - pod nosem bije się dwóch kolejnych Panów - kiedy ochrona zaaragowała ? jak jeden z uczestników festynu podbiegł do nich i powiedział ,że biją się.... i jak tu czuć się bezpiecznie ? mając ochronę ? ale najbardziej przeszły mnie dreszcze jak stałam przy scenie i dwóch chłopaków zaczęło się bić - " jeden z nich po prostu od tak zaatakował drugiego " alkohol " - ochroniarz podszedł z pepsi w ręku kopną z całych sił tymi ciężkimi butami jednego w plecy a tego drugiego chłopaka centralnie w brzuch prosty cios z góry to było straszne. i tak sobie odszedł z uśmieszkiem .... czy to ,że ktoś jest pijany - daje mu do tego prawo ? Mi się go żal zrobiło wraz z rodziną byliśmy w szoku - zbulwersowani chłopak nie mógł oddychać - złapał się za kalkę - przecież on mógł mu połamać żebra bądź mogło skończyć się to jeszcze gorzej.... zainterweniowałam z rodziną w tej sprawie..... nie podali danych tego ochroniarza " ale jeden za wszystkich wszyscy za jednego " nie tylko on był bez winy " bo było wiele innych sytuacji.... podali tylko ,że firma ochroniarska " gryf",,, minus ,że na plakietkach nie ma ich danych ? przyszło ich kilku uspokajali i chyba dla nich nic się nie stało ale wg nas tak nie jest. Ochrona jest po to aby zapewnić nam bezpieczeństwo .... a nie stoją po 4 czy 5 w jednym miejscu i rozmawiają głównie pod sceną .... a tak gdzie coś się dzieje nie ma ich.... kolejna sytuacja również mnie zbulwersowała i moją rodzinę.---- dwóch innych chłopaków się biło,,, ochroniarz podszedł gdy już było po wszystkim i wiecie co ??? kopną w brzuch z nogi chłopaka który tylko stał obok " nawet nie uczestniczył w wcześniejszym zdarzeniu " jak tak można ? co to ma być ? aż Pani która sprzedawała obok w budce powiedziała -co Pan robi ? Ochroniarz spojrzał się i poszedł.... co to ma być ? to mogło spotkać każdego przypadkowego z nas.... Jakim prawem ochrona nas nie chroni tylko wymierza karę... Tacy właśnie ochroniarza niszczą reputację /opinię ochronie " geryf"... Dlatego postanowiłam to napisać nawet o tej godzinie - bo cały czas widzę miny ochroniarzy - " myślenie z ich twarzy - typu a co oni mogą nam zrobić ???" . Tak na prawdę nie wiele ale możemy pisząc zapobiec lub wpłynąć aby " GRYF" przyjrzał się pracownikom .
Zostaw swoją opinię o Biuro Ochrony Gryf - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony Gryf