Opinie o Cad Projekt K&A Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cad Projekt K&A Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cad Projekt K&A Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cad Projekt K&A Sp. z o.o. w Poznań

Zofia Nowy wpis

Wstępnie interesuje się zatrudnieniem jako programista C++, spełniam wymogi zawarte w ofercie na stronie. Zastanawiam się na jakie widełki placowe można teraz liczyć. Wiem, że są zależne od doświadczenia, ale może wiecie jakie są teraz średnie przedziały?

Renata Nowy wpis

Czy może ktoś opowiedzieć o pracy tu? Chodzi mi o elastyczne godziny pracy, jakie oferują w ofercie pracy dla Programista C++. Na ich stronie jest takie ogłoszenie, ale ciekawa jestem, jak bardzo są to elastyczne godziny. Pracownik ma zupełną dowolność do wybierania godzin pracy? Nie ma żadnych ram czasowych?

Dawid Nowy wpis
@Renata

Pomijając umówione spotkania, na których trzeba być (zwykle jedno koordynacyjne w tygodniu), raczej pracujesz tak, jak Ci pasuje. Chociaż czasami są pilne sprawy, np. błędy w programie niepozwalające użytkownikom wykonanie istotnych operacji, wymagające Twojej konsultacji/interwencji, więc dobrze jest być osiągalnym w takich godzinach, kiedy większość osób z firmy pracuje, powiedzmy 10-15, a więc kiedy istnieje największe prawdopodobieństwo, że ktoś z firmy będzie Ciebie pilnie potrzebował, np. pracownik z Działu Serwisu. Nie powinno być też problemu z pracą w weekendy.

kandydat na testera Nowy wpis

Atmosfera podczas rozmowy generalnie na plus, chociaż pytanie Pana właściciela o to dlaczego tak długo nie mogę znaleźć pracy w testowaniu uważam za nieodpowiednie. Ma Pan 1 miejsce pracy a CV jest od 50 do 100, na niektóre oferty jest ponad 100 aplikacji a w dużych miastach Wrocław, Warszawa spływa nawet do 700 CV na jedną ofertę pracy. Mam nadzieję, że zasadność zadawania tego pytania została wyjaśniona.

Mateusz

Czy można liczyć na telefon służbowy?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Cad Projekt K&A Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Cad Projekt K&A Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cad Projekt K&A Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cad Projekt K&A Sp. z o.o.
  • Rubież 46
    61-612 Poznań

Cad Projekt K&A Sp. z o.o.