Opinie o Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k w Poznań

frontend

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko frontend developera i mam mieszane uczucia. Jeśli chodzi o kontakt z HR to wszystko na bardzo dobrym poziomie, rozmowa była dobrze prowadzona, nie było sztywnej gadki. Jeśli chodzi o samą rozmowę techniczną to była jednych z najgorszych jaką miałem. Rozmowa z CTO przez bite 2h mielenia, duża szczegółowość pytań, dopytywanie o każde wypowiedziane słowo. Poziom pytań jakby szukali kogoś na architekta albo jakiegoś lead programistę do projektu a prawda jest taka że szukają midów. Szczerze to nie polecam, a na pewno nie za taką stawkę jaką proponują.

@frontend

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Rozmowy techniczne rzeczywiście są u nas dość szczegółowe i wnikliwe, ale ta zasada działa obustronnie. My również dużo czasu poświęcamy kandydatom aby dowiedzieli się jakie projekty się u nas realizuje, jakie są praktyki i metody pracy w firmie. Wierzymy, że dobra rozmowa rekrutacyjna jest uczciwym rozwiązaniem dla obu stron. Zależy nam na dobrym dopasowaniu kandydatów do stanowiska. Jeśli chodzi o stawki, to są one konkurencyjne i zawsze oparte na widełkach rynkowych w polskich Software Housach.

Wojak

Nie polecam pracy w tej firmie. Wszystko dyktowane oszczędnościami i nawet nie mówię tu o wypłatach.

IDE
@Gosia z HR

Firma oszczędza na licencjach na IDE. Ciężko się doprosić o cokolwiek co nie jest darmowe albo już wcześniej zakupione.

Cumszot Nowy wpis

A co było na tej rozmowie ? Próbowali cię przycisnąć i kto był na tej rozmowie ?

Wojak

Gosia z HR
@Wojak

Hej, bardzo chętnie odniesiemy się do opinii, jeśli podasz szczegóły. Ciężko powiedzieć, z perspektywy tego komentarza, co może być dla Ciebie "oszczędzaniem", jeśli nie chodzi o warunki finansowe (które zawsze negocjujemy przed zatrudnieniem). Rozpoczynając już od onboardingu - organizujemy pierwszy dzień pracy w Poznaniu - nocleg, dojazd, wspólny lunch - wszystko jest opłacone przez Apzumi. Sprzęt, który dajemy na miejscu, ze względu na dużą ilość rekrutacji i nowych osób praktycznie zawsze jest nowy - MacBooki Pro M2 lub odpowiedniki, jeśli ktoś nie jest fanem Maca. Licencje na wszystkie konieczne do pracy programy przydzielane są pierwszego dnia pracy, aby każdy miał komfortowe warunki. Do tego mamy pakiet powitalny z gadżetami firmy, urodzinowe wirtualne adopcje gatunków zagrożonych, budżet na rozwój do dowolnego wykorzystania (kursy, książki, konferencje), benefity (ubezpieczenie, opieka lekarska, multisport), gadżetowe prezenty po wdrożeniu się do zespołu oraz przy okazji integracji. Same integracje odbywają się kilka razy w roku (dla tych, co wolą na miejscu i dla tych, co wolą zdalnie!), konkursy z nagrodami, duża premia na pięciolecie w Apzumi... W zeszłym roku wspólnymi siłami aktywnością sportową zbieraliśmy punkty, które firma wymieniła na darowiznę 10 000 złotych dla seniorów z Poznania, braliśmy także udział w tegorocznym WOŚP. Z oszczędności to chyba tylko papier (wszędzie gdzie to możliwe, stosujemy dokumentację elektroniczną) oraz energia (gasimy światła po wyjściu z biura), ale to z powodów proekologicznych.???? Wszystko, o czym piszę wyżej jest na naszych Social Mediach - zachęcam do zerknięcia. Na przykład tutaj -> https://www.linkedin.com/posts/apzumi_charity-donation-health-activity-7155159015809810433-Klwg/. Lub w naszych ogłoszeniach rekrutacyjnych -> https://www.apzumi.com/career A kandydatów w rekrutacji zachęcam do rozmów i pytań na ten temat przy okazji spotkania ze mną, lub przy innych etapach, i zweryfikowanie informacji z komentarza z pierwszej ręki. ????

Zaniepokojony
@Gosia z HR

Pania Gosie z HR, ktora nie wie, ze w jezyku polskim nie stawiamy wiecej niz jednego wykrzyknika czy znaku zapytania na raz i jest to oznaka prostactwa a na dodatek stawia znaki zapytania po wlasnym twierdzeniu, proponuje pilnie zwolnic.

Gosia z HR
@Zaniepokojony

W miejscach znaków zapytania pierwotnie były emoji. Niestety, jak się okazało GoWork nie potrafi ich wyświetlić :( W Apzumi nie jesteśmy tacy małostkowi. Myślę, że jestem bezpieczna. Dobrego dnia! :)

xD Nowy wpis
@Gosia z HR

Widzę, że "duża" dla hrów to pojęcie względne. Jak ktoś wypłaca 5000zł premii za 5 lat pracy to już chyba lepiej, żeby w ogóle jej nie wypłacał, a już tym bardziej nie pisał, że jest duża.

IDE Nowy wpis

Bolszewicki czołg

Dlaczego nie ma komentarzy sprzed 2023 ?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k?

Gosia z Apzumi

Etapy są zależne od stanowiska, na które rekrutujemy. Przy każdej rekrutacji każdy etap jest zawsze szczegółowo opisany w opublikowanym ogłoszeniu, np. na naszej stronie kariery https://www.apzumi.com/career. Na każdym spotkaniu opowiadamy szczegółowo o tym jak wygląda kolejny etap.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k na stanowisko Mid Angular Developer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Czy w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Paweł z Apzumi

Cześć! Zarówno podczas umowy na 3-miesięczny okres próbny, jak i umowy na czas nieokreślony po jego zakończeniu panuje u nas pełna swoboda co do wyboru formy zatrudnienia. Może to być umowa B2B, UoP bądź UZ. Stawiamy na transparentność i umożliwiamy każdemu indywidualny wybór najbardziej komfortowego kontraktu. Dzięki za pytanie!

Dojrzała Aśka
@Paweł z Apzumi

A czy na umowie zlecenie warunki są takie same jak na umowie o pracę?

Gosia z Apzumi
@Dojrzała Aśka

Wszystkich pracowników, współpracowników i zleceniodawców staramy się traktować równoważnie, natomiast już z samego prawa wynikają różnice między rodzajami umów, które nie są zależne od nas. Szczegóły współpracy omawiamy zawsze ze swoimi kandydatami na dalszych etapach rekrutacji i przy ofercie współpracy. Jakie konkretnie warunki masz na myśli? :)

frontend

Kamil
@frontend

potwierdzam, rozmowa jest zdecydowanie na wyrost. Poziom szczegółowości, o którym piszesz wg. mnie też nie do końca trzyma się całości rozmowy. Niektóre pytania są mocno oderwane. Dopytywanie o każde słowo.. czułem się jakbym był na jakimś przesłuchaniu. Po zakończeniu rozmowy czułem się mocno zmieszany i przekonany, że nie chciałbym pracować w takiej firmie. Bo skoro tak wyglądają rozmowy to jak wygląda praca. Jest podobne przesłuchiwanie z tego co robię? Stawka, potwierdzam, poniżej poziomu.

Nikt
@frontend

Ja na to samo stanowisko nie dotrwałem do rozmowy technicznej, rekruter wodził mnie za nos przez dłuższy czas i nawet mi z własnej woli nie powiedział, że odpadłem, tylko musiałem dopytywać co się dzieje... Ale z Waszych komentarzy wnioskuję, że ominęło mnie coś bardziej nieprzyjemnego i może i dobrze. Warto wspomnieć, że na "pracę zdalną 100%" wymagają, żeby pierwszego dnia przyjechać do Poznania, co też wydaje mi się dziwne i bezsensowne.

@Nikt

Dobry Wieczór, Tu możemy jedynie przeprosić za brak kontaktu. Czasem jest to wynik przeciążenia liczbą kandydatów, których zgłasza się do nas w ostatnich miesiącach rekordowo dużo, a czasem po prostu nieobecnościami pracowników działu HR bezpośrednio zajmującymi się opieką nad kandydatami. Jeśli chodzi natomiast o pracę w 100% zdalną, to rzeczywiście tak jest. Wszyscy nasi pracownicy pracują zdalnie. Pierwszy dzień natomiast ma charakter zapoznawczy i jest elementem naszej kultury organizacyjnej i wtedy zapraszamy nowych pracowników do biura, pojawiają się wtedy osoby z kadry zarządzającej aby przedstawić firmę, wdrożyć w narzędzia i procesy i lepiej się poznać. Z opinii naszych pracowników jest to bardzo przydatna praktyka, wychwalana bardzo i dlatego kluczowa dla nas. Uważamy, że to raczej ukłon w stronę przyszłych pracowników, forma zaopiekowania i sprawnego onboardingu aby praca w naszej firmie (zdalna) odbywała się sprawnie i bezproblemowo.

@Kamil

Rzeczywiście w naszej firmie rekrutacje na stanowisko Frontendowe przez długi czas były prowadzone przez naszego CTO. I rzeczywiście należały do bardzo wnikliwych, przekrojowych i szczegółowych. Natomiast z prowadzonych przez nas ankiet wynika, że jest to bardzo wysoko oceniane podejście przez kandydatów i większość z nich docenia możliwość rozmowy z dyrektorem technicznym, zadania pytań o praktyki, firmę, projekty, na które równie szczegółowo odpowiadamy na tych spotkaniach.

@frontend

Czy pensja w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako UX Designer, ich ogłoszenie jest 11 kwietnia na Justjoin.it.

Paweł z Apzumi

Cześć, Poza bazową pensją w ramach B2B / UoP lub UZ nie posiadamy systemu prowizyjnego. Wśród benefitów mamy jednak środki finansowe, które można wykorzystać na rozwój oraz premie finansowe za polecenia nowych pracowników! Pozdrawiam, Paweł z Apzumi

Dobrze wspominam Apzumi. Ciekawe projekty, startowane na najnowszym stacku, duża samodzielność w projektach, sporo wyzwań. No i fajnie widzieć jak Twoje dzieło pomaga komuś utrzymać się przy zdrowiu :) Ogólnie bardzo polecam

Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k szuka kogoś na to stanowisko UX Designer. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Jo

Bardzo profesjonalna i przyjemna rekrutacja. Mały team, super ciekawe projekty, głównie z obszaru zdrowia.

Krzysiek

Dobrze wspominam rekrutację. Ciekawe pytania, miła atmosfera, na luzie podejście. Do tego dużo można się dowiedzieć o firmie, projektach i ludziach. Widać, ze firma mocno idzie w specjalizację, wybiera głównie tematy pod swoje portfolio, dba o zgodność z misją firmy. Ogólnie polecam!

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Project Manager w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Maja

Ciekawe projekty, skupine na braży zdrowia. Praca przy projektach zwinnych, głównie dla klientów z US i UK. Rekrutacja bardzo profesjonalna, przyjemna, na koniec merytoryczny feedback. Bardzo na plus!

Kacper

Stawki są na wysokim poziomie?

Olek
@Kacper

niestety nie, stawki są na niskim poziomie, zdecydowanie poniżej tego co można dostać w innych firmach. Dostałem ofertę ale była mocno zaniżona.

Klockobar
@Olek

Stawki są na taki poziomie jak w ogłoszeniach firmy, czyli zgodne ze średnimi stawkami w Poznaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k - Poznań

• Jak się pracuje w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k?

Apzumi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k
  • Feliksa Nowowiejskiego 5