Opinie o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. w Opole

T

Ile w Hongbo zmian? Czy są pakiety medyczne, dofinansowanie dojazdu czy posiłków? Inne benefity? Jaka atmosfera w pracy? Z góry dziękuję.

Jjjjjj
@T

Praca jedno zmianowa choc od 2 lat chce zrobić 2 zmiany ale narazie się na to nie zapowiada a tak to firma oferuje ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny dofinansowanie do posiłków atmosfera w pracy jest fsjna

Max.kolonko

Jak sama nazwa wskazuje donos jest bezimienny więc równie dobrze mógł zostać dokonany przez osobę która o tym pisze i ma świadomość tego faktu. Łatwość rozpowszechniania fałszywych poglądów zwłaszcza w sferze internetowej powoduje , że sprawy o pomówienie czy zniesławienie szybko trafiają na sale sądowe na podstawie art. 23-24 KC lub jako przestępstwo z art. 212 Kodeksu Karnego za które grozi kara grzywny , ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do roku czasu . Warto się dobrze zastanowić przed pomówieniem drugiej osoby. Myślę również , że pisała to osoba sfrustrowana, były pracownik firmy Hongbo , który myślał że donosicielstwem i oczernianiem innych pracowników osiągnie duże sukcesy zawodowe w firmie Hongbo .

Nieobecny

Niestety to prawda w tej firmie jest jeden bajzel.nikt niczego nieumie ogarnąć ciągle czegoś brakuje brak sprzętu o wszystko trzeba się wielokrotnie prosić.jest garstka ludzi z którymi można się dogadać a reszta to sama mafia "rączka rączkę myję". ludzie mało mili wręcz niektórzy chamscy.niektorzy się ślizgają cały dzień udając że pracują.szefostwo dość dziwne a panie z kadr jakby dopiero były na stażu.niestety nie polecam tej firmy.

Olek

Dzien dobry praca ok kierownikl na magazynie komunistyczny rezim wprowadza mobinguje nikomu nie proponuje pracy tutaj zaronki tez slabe

Katarzyna
@Olek

Fajnie by było, gdybyśmy pisali bardziej merytorycznie. Mobbing to dosyć poważny zarzut wobec Hongbo Clean. Czy w tej pracy naprawdę ma miejsce długotrwałe prześladowanie i zastraszanie pracowników, możesz podać przykłady? Dzięki.

Elemelek
@Olek

Kiedys bylem na rozmowie w sprawie pracy na magazyn 3000 brutto gotowosc do pracy zmianowej xD

Antoni
@Elemelek

Nie przyjąłeś tej oferty, czy jednak zdecydowałeś się rozpocząć przygodę z Hongbo Clean Energy Europe Holding? Możesz powiedzieć coś o rozmowie kwalifikacyjnej, jakie wymagania stawia przed pracownikiem firma?

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PAKOWACZ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mike elektryk

Zastanawia mnie rozwój opinii na temat firmy , długo nic a teraz wysyp jadu .

Bartosz
@Mike elektryk

Jeśli pracujesz w firmie i masz o niej pozytywną opinię to zachęcam Cię do jej napisania. Komentarze na temat realnych warunków pracy i wynagrodzenia bardzo przydadzą się na forum. Co o tym myślisz?

Mike elektryk
@Bartosz

Nie pracuje , lecz jeszcze dziś wysyłam aplikacje na utrzymanie ruchu , poczekam i zobaczę a potem dam znać

Kim

Kierownik magazynu to okropny gbur ,wulgarny, dostawcy są traktowani jak śmieci Jak sie Panu nie podoba to proszę wrócić pod lód, tam gdzie spędził Pan ostatnie 25 lat... Grubasek w okularach, troche empatii gościu....

Aleksander
@Kim

Masz rację, nie można nadużywać swojego stanowiska do złego traktowania podwładnych. Nie znalazłem w sieci żadnych nowych ofert rekrutacyjnych. Możesz napisać, czy są w firmie przyjęcia, a jeśli tak, to na jakie stanowiska?

Miron

@Szczery Bardzo dobra firma tylko nie o wszystkich pracownikach można tak powiedzieć!

Meduza

Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jakie konkretnie zarobki są na początku

Szczery
@Meduza

Cześć, najniższa krajowa na produkcjii , magazyn 3.000 brutto... Ale nie polecam ci pracy w tej firmie ;) Za ok 3 lat dopiero ta firma ruszy z kopyta, po zmianie ludzi na stanowiskach, bo tam są niekompetentne osoby...

Mike

A tam pierdoły panowie wasze , ile na rękę dają i za co??

Pelargonia

Moszczynski ty sie nie wymadrzaj bo takiej pustej osoby w Hongbo nie było. Nawet gwozdzia nie umiesz wbić a co dopiero pracować w UR

@Pelargonia

właśnie tak jak już pisałem wcześniej kultura W tej firmie jest na "wysokim" poziomie, nawet się nie podpiszesz się, zwykły tchórz :) tak to moje nazwisko A Twoje jak brzmi Reksio? Wafel? czy Pelargonia, może jesteś ukryty bi? A gwóźdz to mogę Ci pokazać jak się wbija ale na twoim czole z napisem Pelargonia, Ty za to pełen arogancji jesteś powodzenia współpracy z takim człowiekiem

Gloria
@Pelargonia

Przedstaw się może a nie atakujesz z ukrycia, mogę się domyślać że to Gośka wazeliniara z biura obrośnięta piórkami bo dostała awans a i tak zachowała się nie lojalnie wobec pracodawcy poszła do konkurencji, wstyd. Jak Grzesiek nie umie wbić gwoździa to by nie pracował tak długo w firmie ok. 2 lat. Więc co ty opowiadasz za bzdury zawistne ludziska.

Pani B

Pracowałam na produkcji, koordynator Radek Sz. Jest Arogancki i bezczelny,(usunięte przez administratora) w żywe oczy, wysługuje się ludźmi w najprostszych czynnościach a sam siedzi i nic nie robi. Ciągle znika na papierosa , chodzi obgaduje , dyskredytuje w oczach innych pracowników że ktoś się nie nadaje, że za wolno robi a sam mógłby trochę pomóc przy pracy widzi że ludzi brakuje...

Heven
@Pani B

Ta to prawda tą firmą jest (usunięte przez administratora) i nie polecam. Aż szkoda mi ludzi którzy tu pracują.

TakJakMowisz
@Pani B

Więcej sciemy nie szlo napisać? Jak sie dlubalo w nosie w pracy zamiast robić to sie nie dziw że sie czepiali. A koordynator nie musi wykonywać twojej pracy bo ma duzo swojej pracy papierkowej itd o której ty nawet nie wiesz bo jesteś zwyklym parobkiem na produkcji. Pozdrawiam

@Heven

W sumie nie jest aż tak źle jak niekturzy piszą. Jest pare niedociągnięć,ale to nowa firma,chińska,a oni nie do końca rozumieją europę. Jeśli idzie o zarobki,albo jasno mówisz jakie masz oczekiwania,albo bierzesz co dają. Trochę za dużo nie spełnionych obietnic. Jeśli mogę mieć jakieś zastrzeżenia to tylko do jednej,no dobra do dwóch osób z kadry. Pracuję tam ponad rok,i lubię tą pracę,ale muszę zrezygnować bo nie lubię ludzi nie dotrzymujących słowa. Jeśli idzie o szanowanie pracowników.....jeśli robisz co do ciebie należy,wtedy szacunek jest. Jeśli grasz w ch....ja sorry,siedź w domu i daj pracować innym. Proste.Post w kturym pracownicy zostali nazwani "parobkami" jest nie na miejscu. Jeśli napisał to ktoś z kadry powinien się wstydzić. Ja rozumiem nerwy ale takie słownictwo na pewno nie ułatwia podjęcia decyzji o pracy dla hongbo. Ja osobiście po przeczytaniu że jestem tylko "parobkiem" utwierdziłem się w tym że podjołem dobrą decyzję.

ERROR 404
@TakJakMowisz

No bądź pewien że po twoich słowach na pewno ludzie będą chcieli tu pracować. Jest źle z pracownikami, składają wypowiedzenia i nie przedłużają umowy no jak myślisz z jakiego powodu ? A no z takiego że większość nad "Parobkami" jest niekompetentna i nie potrafią wykonywać swoich obowiązków. Potraficie tylko się wysługiwać i papierosy palić. Odradzam tutaj pracę, jednakże polecam ifm lub ufi i inne fabryki dookoła. Nie dość że mało płacą to jeszcze szacunku nie mają do tych co jeszcze chcą tutaj pracować.

Edek
@TakJakMowisz

No i właśnie poczytałem sobie bo wielka "zadyma" jest kto to napisał. Napiszę tak: zgadzam się co do niedociągnięc,i zatrzeżeń. Do szanowania pracowników też. Do tego że to firma chińska i ich pojęcia europy też. Do nie spełnionych obietnic też. Ale z drugiej strony,jeśli nie robisz tego co masz robić,trudno wymagać że będziesz mieć szacunek choćby minimalny u przełożonych. Mówienie o parobkach faktycznie jest delikatnie mówiąc "nie na miejscu" w ten sposób przełożony szacunku nie zyska. A chodzi o to żeby nawzajem się szanować. Zarobki? Jeśli nie masz doświadczenia to czego wymagasz? Jeśli nie udowodnisz że potrafisz to czego wymagasz? Przerost ambicji nad możliwościami.Nie mamy się lubieć w pracy tylko ze sobą pracować. Na "lubienie" jest czas po pracy. A w pracy trzeba wiedzieć jaka jest hierarchia.Proste aż za bardzo. I jeszcze jedna kwestja,tak samo jak piszący te paszkwile jak i odpowiadający,miejcie trochę jaj i podpiszcie się przynajmniej z imienia. Ja się zastanawiałem chwilę jeszcze po złożeniu wypowiedzenia,ale faktycznie,niczyjim parobkiem nie jestem,nie byłem,i nie będę. Mam swój chonor. Piza tym niech kadra pamięta o tym że gdyby nie te parobki nie za bardzo by zarabiali. ZAWSZE FIZYCZNY PRACUJE NA WASZE WYPŁATY. To nie działa w drugą stronę. Pozdrawiam wszystkich pracowników z Hongbo,i całą kadrę. Edek. Pracownik wsparcia produkcji (jeszcze do końca roku).

Tralalala
@TakJakMowisz

Ludzie maja prawo wyrazac swoja opinie, najwiekszy problem jest właśnie przez to że kierownicy i koordynator myślą że są Bogami i ludzie zprodujcji sa wlasnie nikim,parobkami , malo potrzebni i tak dalej. I to się odczuwa. Popaliły się już zwoje od tych litrów wypitej kawy.. jakie papiery, jezeli produkcja od ponad roku stoi ??? Taka jest chora hierarchia w firmie, czują się nieomylni, wyżsi i na każdym kroku pokazują że sa kimś ważnym w tej firmie... a są też zwyklymi robolami dla chińczyków i jak tylko wyciekną informacje o tej patologicznej sytuacji to posypią sie stanowiska.

M
@Pani B

Pani B, musisz być totalnym leniem inierobem, skoro tak mówisz o Radku. To bardzo dobry człowiek, ma świetne podejscie to ludzi i pomaga rozwiązywać każdy problem. W pracę wkłada całe serce, stara się i przejmuje wszystkim co się dzieje dookola. Nie wiem jak można pisać takie oszczerstwa. Z czystym sumieniem mogę napisać, że to jeden z najlepszych współpracowników jakich miałam!

M
@Edek

Edek, pamiętaj, że to wcale nie musiał pisać nikt w kadry kierowniczej, a wręcz przekonana jestem, że to pisał ktoś z produkcji.

Edek
@M

O czym? Że dłubie ktoś w nosie zamiast pracować? Czy o tym że jesteśmy "parobkami"? Jak można uważać się za parobka? Na pewno ktoś z produkcji tak się określa. Większego braku logiki nie widziałem. A gdzie odwaga,czemu "M" się nie podpisze? Miej odwagę.

Małgosia
@Edek

Edziu, poznałam niemałe wszystkich ludzi dość dobrze, zwłaszcza z kadry kierowniczej i naprawdę nie sądzę, że któryś z nich mógł to napisać. Mam za to jedną opcję, kto z pracowników produkcji, mógł tego określenia użyć, bo ma dystans do tego co robi i raczej nie chciał nikogo obrazić, chociaż faktycznie określenie jest bardzo nietrafione i powinien lepiej dobierać słowa, ponieważ chcąc obronić dobrego człowieka, rozpętał tylko większą burze. Nie chciałam się podpisywać z jednego względu, ale skoro to konieczne...

Małgosia

Moja wypowiedź jasno mówiła o tym, że już nie pracuję, więc nie wiem jak można kolejną osobę tutaj oczerniać. I to osoby, które zawsze za Wami stoją. Bardzo przykre, że tak podchodzicie do ludzi, którzy chcą dla Was dobrze. Myślicie czasem o tym, że oni mogą się przejmować tymi głupotami, które piszecie?

hihihi
@Małgosia

po co sie odzywasz skoro tam nie pracujesz? to ze sie zmacie prywatnie to nie znaczy ze masz z nim kontakt w pracy na produkcjii. Wspólny papieros to nie wspolpraca. Bo tylko tyle razem robiliscie.

@TakJakMowisz

Gośka odpuść sobie :) I nie jestem pusty tylko inteligentny i kto tu się wymądrza?

Grzegorz Moszczyński

Proponuje dodatkowych lekcji dla tych, którzy czują się "królami" wzięci z ulicy, lekcja pokory, dobrych manier, hmm... zbiorowisko nie wart ludzi, bez jakichkolwiek odczuć ludzkich, popieram Kamil, zmiana firmy na lepsze mi wyszło, dopiero wtedy otworzyły mi się oczy jaka powinna być atmosfera w pracy, po trupach do celu za marne dolce$ dziękuję, że teraz mam nowe możliwości: normalnych relacji między ludzkich, lepszych zarobków.

kropelka
@Grzegorz Moszczyński

Juz maja dramat z pracownikami Po trupach do celu , toksyczna atmosfera, niezly obraz Salvadora Dali "jestes szczurem w tej chierarchii w ktorej chcialbys byc krolem"

Grzegorz Moszczyński

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :)

Od dwóch lat wiszą ogłoszenia z ofertami pracy na różnych stanowiskach, proszę o opinię co jest nie tak?

Heven
@Adam

Wszystko.

wangsrang

Totalna porażka i wielkie rozczarowanie. Ludzie z kierownictwa dobrani z łapanki, zarobki słabe(100 zł brutto ponad najniższą krajową niezależnie od stanowiska na produkcji). Atmosfera jak w (usunięte przez administratora), zwalanie błędów na osoby trzecie, rozwiązywanie problemów to obce pojęcie, otwarte konflikty między działami, zero współpracy pomiędzy kierownictwem a produkcją. Mimo upływu czasu i znajomości problemu nie wszczęto żadnych działań naprawczych. Życzę firmie wielu sukcesów lecz nie na takich słabych warunkach oferowanych przez chińską mość. Nie polecam, nie pozdrawiam.

GŁUPIE

ROZMOWA TO KPINA , JAKAŚ NIUNIA Z ADMINISTRACJI NIEZNAJĄCA KOMPLETNIE TEMATU , ZADAJĄCA PYTANIA CZY PAN CHCE PRACOWAĆ NA ZMIANY I ILE PAN CHCE A RESZTA TO JEJ KOMPROMITOWANIE SIĘ ZA KAŻDYM RAZEM , SZKODA CZASU IDŹCIE GDZIE INDZIEJ.

Łysy pan

Praca w utrzymaniu ruchu jako elektryk można opinie ?

gal anonim

Zastanawia mnie brak opinii , nic tylko pochwalne--- ok , rekrutacje na niektóre stanowiska trwają już od ponad roku i dalej wolne , wakaty nadal są , hmmm ciekawe

Zostaw merytoryczną opinię o Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Augustyna Kośnego 62
    45-372 Opole

Hongbo Clean Energy Europe Holding Sp. z o.o.