Opinie o Patron Polska Development Sp. z o.o. w Kutno

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Patron Polska Development Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patron Polska Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patron Polska Development Sp. z o.o. w Kutno

Kalina

Witam czy mogę poznać opinię osoby której ten deweloper stawiał dom ?

Dom Nowy wpis
@Kalina

Wizualnie wyglada wszystko bardzo dobrze, praktycznie już nieco inaczej. Wiele usterek i trudne do wyegzekwowania możliwości poprawy tych usterek. Zdecydowanie nie polecam.

Justyna Nowy wpis

Z tym lekceważącym podejściem do klienta to prawda? :( Pytam, bo zastanawiam się jak to może przekładać się na traktowanie ludzi w pracy. Fajnie byłoby móc odbyć tu staż, pytanie tylko czy istnieje aktualnie taka możliwość a jeśli tak to na jakich warunkach? Ktoś może był na takim i napisałby o tym coś więcej?

Niki Nowy wpis

Bardzo lekceważące podejście do klienta. Zdecydowanie nie polecam.

Klient

Nie polecam! Lekceważące podejście do klienta. Niewywiązywanie się z podejmowanych przedsięwzięć! Brak profesjonalizmu nastawieni jedynie na zgarnięcie kasy a reszta już ich nie obchodzi. Ważny jest lans. Budowa budynku wolała o pomstę do nieba. Ale Polak mądry po szkodzie.

Ewelina
@Klient

A możesz powiedzieć co poszło nie tak? Zastanawia mnie to, bo wcześniejsze opinie były dosyć pozytywne... Pytam bo poszukuję dobrego dewelopera:)

@Ewelina

Generalnie chodzi o jakość wykonania, wszystko jest zrobione jak najtańszym kosztem a kasa wydana została nie mała.

Iza Nowy wpis
@Klient

Teraz to chyba wszystko jest z Chin. Ale co, rozpada się czy co?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patron Polska Development Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Pozytywnie oceniam współpracę z deweloperem Patron Polska

Klient

Współpraca z deweloperem przebiegała bez problemowo. Kierownictwo również było bardzo pomocne. Nie mam zastrzeżeń co do pracy zespołu oraz kontaktu z klientem.

Sylwia
@Klient

jak wygląda kontakt z firmą? można dużo rzeczy załatwić telefonicznie lub mailowo czy preferują kontakt raczej osobisty? pytam, bo wiemy jaka jest aktualna sytuacja...

Ja również mogę Polecić firmę PATRON POLSKA. Byliśmy zainteresowani zakupem mieszkania na osiedlu zacisze, Inwestor spotkał się z nami, wyjaśnił szczegóły i kwestie finansowe. Mieliśmy możliwość zobaczyć mieszkania, co prawda w stanie surowym. Zdecydowaliśmy sie na zakup. Kierownik budowy również chętnie rozmawiał z potencjalnymi nabywcami. Właściciel sumiennie podszedł do tematu, pokazał wszystko, wyjaśnił. Mogę polecić.

Lola

Kupiłam mieszkanie na osiedlu Zielone zacisze. Deweloper zachował się bardzo w porządku bo za rezerwował mi je bez jakiegokolwiek zadatku. Poczekał aż dostanę kredyt. Pozytywnie oceniam kontakt zarówno z deweloperem jak i z kierownikiem budowy. Nigdy nie zbywają i odpowiadają konkretnie na nurtujące pytania. Nie robią zadnego problemu gdy chcę zobaczyc postepy w mieszkaniu. Daje to poczucie bezpieczeństwa.

Zainteresowała mnie budowa nowego osiedla Zielone Zacisze nie oczekiwałem poświęcenia dużej ilości czasu bo zazwyczaj ludzie prowadzący inwestycje są mocno zajęci. W tym przypadku bardzo pozytywnie oceniam samego inwestora spotkanie bez problemu informacje wszelkie również, dostępny kierownik samej budowy udzielający wszelkich informacji technicznych wraz zudostepnieniem miejsca budowy wkładasz wieksze pieniądze zawsze są obawy ale pozytywnie oceniam podejscie developera

Eryk

Wiecie może czy firma prowadzi rekrutacje i warto składać dokumenty?

Potencjalny klient

Planowałem zostać klientem dewelopera Patron Polska, ale już na etapie wyceny kontakt był bardzo utrudniony. Ostatecznie wyceny brak. Mailowo żadnych odpowiedzi, a telefonicznie tylko zapewnienia, że zaraz będzie, potem że już jest, itd, wszystko kłamstwa. Strach pomyśleć co się dzieje, gdy umowa jest podpisana, kredyt na barkach, brak kontaktu i czekanie w stresie. Ja podziękowałem.

meja
@Potencjalny klient

U mnie podobne doświadczenia. Odczuwam brak chęci nawiązania współpracy, a szkoda.

Klient

W moim przypadku super kontakt. Deweloper umożliwiał wizję lokalną nawet kilka razy. Podchodził do tematu bardzo wyrozumiałe. W opinii techników wszelkie standardy zachowane. Polecam.

Bogdan
@Klient

Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak to się stało, że skorzystałeś akurat z usług firmy Patron Polska Development? Twój wybór podyktowany był opiniami na temat tej firmy, czy może masz znajomych, którzy korzystali z ich doradztwa? Chciałbym wiedzieć, jak to wyglądało w Twoim przypadku, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

@Bogdan

Opinia na temat firmy - mają za sobą kilka dobrze zrealizowanych inwestycji. Jak o kazdym deweloprze mówi się dobre i złe rzeczy. To normalne. Kazdy moze mieć swoje zdanie, dlatego weryfikowalem na swój sposób.

Bogdan
@Klient

Dziękuję za przedstawienie, jak to wyglądało w Twoim przypadku. Będziesz polecał znajomym usługi firmy Patron Polska Development? Może w trakcie Twojego kontaktu z firmą zauważyłeś może, czy firma zatrudnia dużo pracowników? Chciałbym dowiedzieć się coś na temat pracy w tej firmie, dlatego liczę, że ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami.

• Jak się pracuje w Patron Polska Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patron Polska Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patron Polska Development Sp. z o.o.?

Patron Polska Development Sp. z o.o.
  • Kutno

Patron Polska Development Sp. z o.o.