Opinie o Tensorflight Poland Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tensorflight Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tensorflight Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tensorflight Poland Sp. z o.o. w Białystok

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Office Manager prowadzona przez firmę Tensorflight Poland Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Jakie warunki pracy są w Tensorflight Poland Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu?

Nowy wpis

Hej! Nasze biuro zlokalizowane jest w ścisłym centrum Warszawy. Oferujemy szeroki pakiet benefitów pracownicznych, a jednym z nich jest dzienny budżet na lunche.

Czy w Tensorflight Poland Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Obecnie Tensorflight mieści się na Powiślu w nowoczesnym biurze serwisowanym, gdzie każdy zespół ma oddzielną przestrzeń do pracy. Pokoje są 2-6 osobowe.

Marzena
@Tensorflight Poland Sp. z o.o.

Czy praca w takiej liczbie osób jest dobra? Pracownicy chwalą sobie taką przestrzeń? W ogóle to ma się wpływ na to z kim się pracuje?

Nowy wpis

@Marzena

Niedługo przeprowadzamy się do nowego biura, w którym większość zespołu będzie pracowała na open spacie. Osoby poszukujące więcej spokoju, będą miały swoje gabinety.

John Suarez

They don't reply after second round of interviews.

@John Suarez

John, our final answer took a little bit longer than expected, around 2-3 weeks, due to other appliactions and a sick leave of our employees. And we apologize that you had to wait so long. Nonetheless, when the recruitment process was closed we informed you by email about our decision and what it was based on giving you a feedback. Best regards.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tensorflight Poland Sp. z o.o. na stanowisko Junior Sales Specialist? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Honorata

Pracuję w Tensorflight ponad 3 lata, współpraca nie zawsze była prosta, ale bardzo się zmieniła i od dłuższego czasu układa się bardzo dobrze. Jest to możliwe dzięki bardzo partnerskiemu podejściu do pracowników. Bardzo dużym plusem jest atmosfera pracy, możliwość nieskrępowanego zadawania pytań, zgłaszania pomysłów, problemów itp. Nigdy nie spotkałam się w związku z tym z ostrym traktowaniem, co jest normą w wielu firmach, szczególnie korporacjach. Pracuję zdalnie, współpraca oparta jest na wzajemnym zaufaniu, czas pracy elastyczny, komunikacja również jest bardzo dobra, a osoba koordynująca moją pracę zasługuje na same pochwały. Mimo luźnej atmosfery wszyscy wykazują się profesjonalizmem, terminowością i odpowiedzialnością. To miłe mieć poczucie, że tworzymy coś razem w zespole.

@Honorata

Dziękujemy za miłe słowa i współpracę :)

Jarek

W firmie Tensorflight pracuję już ponad 3 lata , jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z firmą, jest elastyczny czas pracy, dobra współpraca z przełożonymi jak i ze współpracownikami. Pensja jest wypłacana na czas, nie ma problemów z urlopami , ogólnie atmosfera jest super, mam nadzieję że jeszcze długo będę współpracował z firmą. Polecam:))))

Krzysztof

W TensorFlight pracuję od 3 lat. W firmie wiele się zmieniło na plus w ciągu tych paru lat. Wypłaty są na czas. W pracy panuje przyjacielska atmosfera. Firma cały czas się rozwija. Jest możliwość awansu wewnątrz firmy i zatrudnienia na umowę o pracę.

Maxi

Nowoczesna firma budująca globalną technologię w rodzinnej atmosferze grupy przyjaciół. BARDZO POLECAM! :)

Władek

Pracuję w Tensorflight od połowy 2018 roku, w tym czasie firma rozwinęła się pod względem dojrzałości produktu, zespołu, sprzedaży, zarządzania i innych wewnętrznych procesów. Opiszę tutaj co jest dla mnie najważniejsze w Tensorflight. Pracujemy w bardzo transparentnym i zorientowanym na rezultaty środowisku. Wszyscy wiedzą co się dzieje w firmie, efekty prac są raportowane na forum firmowym. Struktura zarządzania jest płaska i każdy pracownik ma do wykonania konkretną robotę, nie ma stanowisk stricte menedżerskich. Nie ma również dziwacznych kontrproduktywnych praktyk właściwych korporacjom w stylu niekończących się spotkań albo kwartalnych przeglądów wydajności. Wydajność jest widoczna np. na podstawie zmian jakie zachodzą w repozytorium kodu. Pracownicy mają wysoki stopień autonomii, traktowani z należytym szacunkiem. Pracowałem w wielu firmach i tylko w Tensorflight doświadczyłem tak zgranego zespołu, wszyscy mamy jasno określony cel i brniemy w jednym kierunku. Wypadkową tej atmosfery jest bardzo dobry i ciągle rozwijany produkt, który sprzedaje się na całym świecie, broni się sam.

MJ

W firmie bardzo dużo się zmieniło na przestrzeni lat. Od jakiegoś czasu za labelerów odpowiada nowa osoba i zbiera bardzo pozytywne opinie, wdrożyliśmy nowy system do raportowania postępów pracy dla osób które zajmują się oznaczaniem obiektów na mapach, biuro zmieniło się na dużo fajniejsze (nieopodal Wisły), firma bardzo zba o pozytywną atmosferę w zespole, często wychodzimy po godzinach pracy jeżeli pracujemy w biurze (dużo osób pracuje zdalnie), operacyjnie również dużo się zmienia, firma wyrosła już z choród wieku dziecięcego - dużo procesów jest usystematyzowanych i wspominany czasem przez innych chaos już zniknął. Pracownicy sami decydują na jaką umowę chcą być zatrudnieni - firma nie narzuca konkretnych rozwiązań. Cyklicznie robione są oceny pracownicze - można wyrazić opinie która potem jest prezentowana i dyskutowana na forum, co pozwala mieć realny wpływ na to jak działa firma. Moja ocena jest na podstawie zaobserwowanych zmian na przestrzeni ostatnich 6 lat.

Władek
@MJ

Od stycznia 2022 roku do Tensorflight dołączyła menadżerka, której praca jest poświęcona wyłącznie dbałości o atmosferę pracy, zespół i każdego pracownika z osobna. Efektem jej prac są powyżej wymienione zmiany:)

Aktualność
W związku z rozwojem firmy powiększamy nasz zespół i rekrutujemy nowych specjalistów:
- Chief Marketing Officer
- Chief Revenue Officer
- Machine Learning Engineer
- Product Manager
Więcej informacji na stronie http://www.tensorflight.com, bądź w zakładce praca.
Luiza

Tensorflight to startup i takiej właśnie atmosfery można się tu spodziewać. Jest luźno i koleżeńsko, elastyczne godziny pracy, fajni ludzie. Pomimo to pracownicy są solidni, profesjonalni i odpowiedzialni. Jest miejsce na kreatywność i dyskusje. Firma się super rozwija.

Czy Tensorflight Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Agata@tensorflight.com

Oferujemy tylko umowy zlecenia.

@Agata@tensorflight.com

Obecnie oferujemy również umowę o pracę.

Czy w Tensorflight Poland Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

aa

Jak firma może zareagować na zgłaszane problemy, skoro sama jest jednym? Oni nie są w stanie ogarnąć ani kontaktu, ani sprawiedliwego systemu naliczania, nie wspominając już o wadach systemowych.

Jak długo czekaliście na odzew z Tensorflight Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Licz się z tym, że nawet po tygodniu możesz nie dostać odpowiedzi.

Aleksander
@Nowy

Weryfikacja po rozmowie kwalifikacyjnej często trwa jakiś czas. Masz doświadczenie jeśli chodzi o rekrutacje i możesz podpowiedzieć jak się przygotować do rozmowy i czy język angielski musi być na wysokim poziomie?

Olek

Trochę niepokojąco zabrzmiały opinie. Miałem chęć aplikować, warto?

aaa
@Olek

Zdecydowanie nie. Wyzysk.

Maria
@aaa

Napisałeś, że Tensorflight jest Twoim zdaniem nieuczciwe wobec pracowników. Byłoby super, jakbyś podał jakieś przykłady z pracy, żeby opinia była uzasadniona. Czy pracownicy dostają wypłatę na czas?

Uważasz, że firma Tensorflight Poland Sp. z o.o. w miejscowości Białystok to jeden z najlepszych polskich pracodawców. A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

Anka

Zdecydowanie się nie zgadzam. Poza tym obecnie wywalają najlepszych pracowników, żeby szkolić tych, po których jest najwięcej poprawki. Ja za niedługo też się z nimi pożegnam bo wszyscy tam są śmiechu warci. Na ostatnim spotkaniu, które miało miejsce w lutym tego roku gadali, że "mają 2 miliony na wydanie na pracowników, będą dawać wysokie premie jak ktoś dużo będzie pracował", a tymczasem jak ktoś przepracuje te 150 godzin, to z wielką łaską wypłacają. Co miesiąc trzeba się z nimi wykłócać o swoje. A obiecanej premii jak nie było, tak nie ma. To nie mój cyrk, nie moje małpy, a ja sama nie jestem klaunem i mam szacunek do siebie. Sierpień będzie moim ostatnim miesiącem w tej "pracy".

Napiszę o pracy z tą firmą jako osoba oznaczająca zdjęcia. Po pierwsze Przeczytajcie uważnie umowę! Jej struktura, jak i zresztą całej firmy, stworzyła da mnie niemałe problemy (np. w zarejestrowaniu się w PUP). Jest to umowa zlecenie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia, a jedyną opcją jej zerwania jest forma pisemna! - jakby co możliwa i najlepsza za porozumieniem stron. Jednak gdy pomyślę, co by było gdyby ich przedstawiciele w ogóle nie odpowiadali mi na wiadomości to w ogóle nie miałbym możliwości wyjścia z tego! Tu mam ochotę postawić ocenę negatywną. Jednak usprawiedliwiam te fakty, złą komunikacją, (tylko mail, fb). Co do wypłat są w miarę ok, terminowe wypłaty itd. możecie też pilnować godzin, warto też uwzględnić je, tak jak przy każdej pracy zdalnej, czy stawka którą macie pokryje wam czas, prąd i sprzęt. Co można by było zmienić? zmiana formy UZ, może stworzenie panelu pracy z agregacją czasu, gdzie podpisywało by się regulamin, a nie UCP. Lepszy kontakt między działami i podwykonawcami.

Zostaw merytoryczną opinię o Tensorflight Poland Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Tensorflight Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tensorflight Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tensorflight Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tensorflight Poland Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.

Tensorflight Poland Sp. z o.o.